Dres reprezentacije BiH

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply

Koja marka za novi BH dress????

Poll ended at 31/07/2009 23:13

Umbro
17
9%
Le qoc sportif
17
9%
Hummel
4
2%
Nike
46
24%
Adidas
59
30%
Puma
26
13%
Kappa
12
6%
Lotto
2
1%
Legea
6
3%
Reebok
5
3%
 
Total votes: 194

User avatar
szlava
Posts: 676
Joined: 10/03/2013 18:27

#4126 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by szlava »

Kinaski wrote:Meni se bas svidja taj skotski dres :)
I meni bas super dres za nositi uvijek :thumbup:
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79542
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#4127 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Velkoski »

Skidajte gaće, oboj'ca na raport kod Vita.
treci
Posts: 47
Joined: 31/05/2013 12:21

#4128 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by treci »

objasnjenje za skote...
te su boje bile zaštitne boje Archibalda Philipa Primrosea, petog grofa od Rosenberyja i prvog grofa od Midlothiana, koji je dosta pomogao razvoju nogometa u Škotskoj.
User avatar
luckylaka
Posts: 26212
Joined: 15/01/2010 06:28

#4129 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by luckylaka »

szlava wrote:
Kinaski wrote:Meni se bas svidja taj skotski dres :)
I meni bas super dres za nositi uvijek :thumbup:
Koji od vas dvojice radi na Obn onaj ,,Red carpet,, :D (jel se tako zove)
User avatar
Herr Flick
Posts: 9074
Joined: 02/04/2012 13:00

#4130 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Herr Flick »

Imajte sabura,još malo pa ova vreća ode u istoriju :D :D :D
archi_a
Posts: 11871
Joined: 11/12/2011 18:11

#4131 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by archi_a »

80 % adidas 20 % puma. Vodio se pravi rat sto se ponuda tice. Zadnja ponuda adidasa je duplo veca od pumine. Danas sam razgovarao sa nekim ko je pravo blizak osobi iz saveza koja se pravo pita za neke stvari. Djelovao mi je ubjedljiv. Dugo se znamo i nije osoba koja prica gluposti. Pitao sam ga i za ugovor sa Legeom i zasto se vise ne izjasnjavaju. Svaki odgovor koji sam dobio bio mi je ubjedljiv. Neke stvari za sada moram ostaviti za sebe. Sry. Ali, evo kao info +. U ovih par dana ce biti u prodaji kapa
( plave boje sa implementiranim novim logom saveza) Dobro izgleda (kapa za zimu). Nadam se da necu biti oznacen kao neko ko je slagao. I ja sam za to da se vise ova sapunica zavrsi. Pozz
User avatar
Romanista 101%
Posts: 8479
Joined: 25/05/2010 22:24
Location: Trigoria
Contact:

#4132 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Romanista 101% »

kapa za zimu, a zima prodje...
User avatar
Bosanski_kralj
Posts: 10175
Joined: 31/03/2007 00:07

#4133 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Bosanski_kralj »

Romanista 101% wrote:kapa za zimu, a zima prodje...
najavili su hladno ljeto, trebaće nam. :oops:
Mustang1
Posts: 29902
Joined: 29/12/2010 17:31

#4134 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Mustang1 »

Sta kaze nadlezni sektor za sve ovo ?
User avatar
House
Posts: 51327
Joined: 17/03/2010 15:36

#4135 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by House »

I da konacno dobijemo nove lopte , one Nike stare 3 sezone :-) sramota
archi_a
Posts: 11871
Joined: 11/12/2011 18:11

#4136 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by archi_a »

Bosanski_kralj wrote:
Romanista 101% wrote:kapa za zimu, a zima prodje...
najavili su hladno ljeto, trebaće nam. :oops:
Ja prenosim koliko mogu od onoga sto sam vidio ili saznao, cijenivsi da na forumu postoji nekoliko istinskih zaljubljenika, patriota i navijaca nase repke. Ako nekome budem od pomoci, jos bolje. Isto tako bih volio da neko meni kaze neke korisne informacije koje bi me eventualno mogle interesovati. To je po meni smisao foruma. Vi pokusajte uzeti od ovoga taman toliko koliko vam je potrebno ili koliko zelite. Ni meni ni vama ni iz dzepa ni u dzep. Pozz
User avatar
Romanista 101%
Posts: 8479
Joined: 25/05/2010 22:24
Location: Trigoria
Contact:

#4137 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Romanista 101% »

Hoceli iko kad reci gdje ode 10 miliona od Fife za plasman na SP
User avatar
DonVitoN
Posts: 1987
Joined: 16/11/2013 01:01
Location: Bihac

#4138 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by DonVitoN »

Romanista 101% wrote:Hoceli iko kad reci gdje ode 10 miliona od Fife za plasman na SP
Druze taj novac jos nije sjeo na racun saveza.
1 mill dolara ce svaki savez dobiti unaprijed tj. za pripreme SP da se plati kamp, hotel u Brazilu itd... a posle SP ostatak ce biti isplacen, ako prodju grupnu fazu dobit ce duplo.
User avatar
Kinaski
Posts: 7634
Joined: 08/05/2011 22:52

#4139 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Kinaski »

Meni je Baković prvi komšija. Malo prije kad sam isao kod zene mu u svaleraciju vidio sam adidasov dres u spavacoj sobi. Odlicno izgleda
Mustang1
Posts: 29902
Joined: 29/12/2010 17:31

#4140 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Mustang1 »

House wrote:I da konacno dobijemo nove lopte , one Nike stare 3 sezone :-) sramota
Hajd sto nisu nove lopte .. Nego sto i te stare nisu prva klasa nego su nesto slicno kinezima :D
User avatar
fazer
Posts: 402
Joined: 14/12/2009 17:39

#4141 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by fazer »

ImageImage

To je to

NIKE Image
User avatar
Kinaski
Posts: 7634
Joined: 08/05/2011 22:52

#4142 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Kinaski »

obicna bijela majica. Zaista ,vrhunac kreativnosti.
groove
Posts: 4644
Joined: 13/10/2007 08:18

#4143 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by groove »

Kinaski wrote:obicna bijela majica. Zaista ,vrhunac kreativnosti.
minimalizam
clarion_
Posts: 610
Joined: 26/12/2010 00:28

#4144 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by clarion_ »

fazer wrote:ImageImage

To je to

NIKE Image
whahahaahahahah

smijurija od dresa, vidjećete protiv Egipta kad naši istrče, LEGEA majka
User avatar
denimb
Posts: 2725
Joined: 27/03/2009 14:33

#4145 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by denimb »

Eeee, ali nije to obicna bijela majica...to je Nike, slim fit, carbon fiber, surface fatigue, professional 2014, edition Brazil...

Samo 99.90 EUR 8-)
User avatar
Romanista 101%
Posts: 8479
Joined: 25/05/2010 22:24
Location: Trigoria
Contact:

#4146 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Romanista 101% »

Nigerija


Image
User avatar
IcedMFEarth
Posts: 2634
Joined: 15/08/2011 16:15
Location: http://www.clixsense.com/?6843403

#4147 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by IcedMFEarth »

Vidi golmana, s 4 lopte pimpla :shock:
Mustang1
Posts: 29902
Joined: 29/12/2010 17:31

#4148 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Mustang1 »

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
bosanceros_
Posts: 241
Joined: 24/12/2012 19:13

#4149 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by bosanceros_ »

kad je krajnji rok kad ce se saznati da li je produzen ugovor sa legeom(nedaj boze) ili imamo novog sponzora ja bih licno volio PUMU :thumbup:
User avatar
Logovan
Posts: 102737
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#4150 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Logovan »

IcedMFEarth wrote:Vidi golmana, s 4 lopte pimpla :shock:
Ma da dribla sa 24 lopte džaba mu kad će se naprimati golova od nas. :izet:
Post Reply