I meni bas super dres za nositi uvijekKinaski wrote:Meni se bas svidja taj skotski dres
Dres reprezentacije BiH
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- szlava
- Posts: 676
- Joined: 10/03/2013 18:27
#4126 Re: Dres reprezentacije BiH
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79542
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#4127 Re: Dres reprezentacije BiH
Skidajte gaće, oboj'ca na raport kod Vita.
-
treci
- Posts: 47
- Joined: 31/05/2013 12:21
#4128 Re: Dres reprezentacije BiH
objasnjenje za skote...
te su boje bile zaštitne boje Archibalda Philipa Primrosea, petog grofa od Rosenberyja i prvog grofa od Midlothiana, koji je dosta pomogao razvoju nogometa u Škotskoj.
te su boje bile zaštitne boje Archibalda Philipa Primrosea, petog grofa od Rosenberyja i prvog grofa od Midlothiana, koji je dosta pomogao razvoju nogometa u Škotskoj.
- luckylaka
- Posts: 26212
- Joined: 15/01/2010 06:28
#4129 Re: Dres reprezentacije BiH
Koji od vas dvojice radi na Obn onaj ,,Red carpet,,szlava wrote:I meni bas super dres za nositi uvijekKinaski wrote:Meni se bas svidja taj skotski dres
- Herr Flick
- Posts: 9074
- Joined: 02/04/2012 13:00
#4130 Re: Dres reprezentacije BiH
Imajte sabura,još malo pa ova vreća ode u istoriju

-
archi_a
- Posts: 11871
- Joined: 11/12/2011 18:11
#4131 Re: Dres reprezentacije BiH
80 % adidas 20 % puma. Vodio se pravi rat sto se ponuda tice. Zadnja ponuda adidasa je duplo veca od pumine. Danas sam razgovarao sa nekim ko je pravo blizak osobi iz saveza koja se pravo pita za neke stvari. Djelovao mi je ubjedljiv. Dugo se znamo i nije osoba koja prica gluposti. Pitao sam ga i za ugovor sa Legeom i zasto se vise ne izjasnjavaju. Svaki odgovor koji sam dobio bio mi je ubjedljiv. Neke stvari za sada moram ostaviti za sebe. Sry. Ali, evo kao info +. U ovih par dana ce biti u prodaji kapa
( plave boje sa implementiranim novim logom saveza) Dobro izgleda (kapa za zimu). Nadam se da necu biti oznacen kao neko ko je slagao. I ja sam za to da se vise ova sapunica zavrsi. Pozz
( plave boje sa implementiranim novim logom saveza) Dobro izgleda (kapa za zimu). Nadam se da necu biti oznacen kao neko ko je slagao. I ja sam za to da se vise ova sapunica zavrsi. Pozz
- Romanista 101%
- Posts: 8479
- Joined: 25/05/2010 22:24
- Location: Trigoria
- Contact:
#4132 Re: Dres reprezentacije BiH
kapa za zimu, a zima prodje...
- Bosanski_kralj
- Posts: 10175
- Joined: 31/03/2007 00:07
#4133 Re: Dres reprezentacije BiH
najavili su hladno ljeto, trebaće nam.Romanista 101% wrote:kapa za zimu, a zima prodje...
-
Mustang1
- Posts: 29902
- Joined: 29/12/2010 17:31
#4134 Re: Dres reprezentacije BiH
Sta kaze nadlezni sektor za sve ovo ?
- House
- Posts: 51327
- Joined: 17/03/2010 15:36
#4135 Re: Dres reprezentacije BiH
I da konacno dobijemo nove lopte , one Nike stare 3 sezone
sramota
-
archi_a
- Posts: 11871
- Joined: 11/12/2011 18:11
#4136 Re: Dres reprezentacije BiH
Ja prenosim koliko mogu od onoga sto sam vidio ili saznao, cijenivsi da na forumu postoji nekoliko istinskih zaljubljenika, patriota i navijaca nase repke. Ako nekome budem od pomoci, jos bolje. Isto tako bih volio da neko meni kaze neke korisne informacije koje bi me eventualno mogle interesovati. To je po meni smisao foruma. Vi pokusajte uzeti od ovoga taman toliko koliko vam je potrebno ili koliko zelite. Ni meni ni vama ni iz dzepa ni u dzep. PozzBosanski_kralj wrote:najavili su hladno ljeto, trebaće nam.Romanista 101% wrote:kapa za zimu, a zima prodje...
- Romanista 101%
- Posts: 8479
- Joined: 25/05/2010 22:24
- Location: Trigoria
- Contact:
#4137 Re: Dres reprezentacije BiH
Hoceli iko kad reci gdje ode 10 miliona od Fife za plasman na SP
- DonVitoN
- Posts: 1987
- Joined: 16/11/2013 01:01
- Location: Bihac
#4138 Re: Dres reprezentacije BiH
Druze taj novac jos nije sjeo na racun saveza.Romanista 101% wrote:Hoceli iko kad reci gdje ode 10 miliona od Fife za plasman na SP
1 mill dolara ce svaki savez dobiti unaprijed tj. za pripreme SP da se plati kamp, hotel u Brazilu itd... a posle SP ostatak ce biti isplacen, ako prodju grupnu fazu dobit ce duplo.
- Kinaski
- Posts: 7634
- Joined: 08/05/2011 22:52
#4139 Re: Dres reprezentacije BiH
Meni je Baković prvi komšija. Malo prije kad sam isao kod zene mu u svaleraciju vidio sam adidasov dres u spavacoj sobi. Odlicno izgleda
-
Mustang1
- Posts: 29902
- Joined: 29/12/2010 17:31
#4140 Re: Dres reprezentacije BiH
Hajd sto nisu nove lopte .. Nego sto i te stare nisu prva klasa nego su nesto slicno kinezimaHouse wrote:I da konacno dobijemo nove lopte , one Nike stare 3 sezonesramota
- Kinaski
- Posts: 7634
- Joined: 08/05/2011 22:52
#4142 Re: Dres reprezentacije BiH
obicna bijela majica. Zaista ,vrhunac kreativnosti.
-
groove
- Posts: 4644
- Joined: 13/10/2007 08:18
#4143 Re: Dres reprezentacije BiH
minimalizamKinaski wrote:obicna bijela majica. Zaista ,vrhunac kreativnosti.
-
clarion_
- Posts: 610
- Joined: 26/12/2010 00:28
#4144 Re: Dres reprezentacije BiH
whahahaahahahahfazer wrote:
To je to
NIKE
smijurija od dresa, vidjećete protiv Egipta kad naši istrče, LEGEA majka
- denimb
- Posts: 2725
- Joined: 27/03/2009 14:33
#4145 Re: Dres reprezentacije BiH
Eeee, ali nije to obicna bijela majica...to je Nike, slim fit, carbon fiber, surface fatigue, professional 2014, edition Brazil...
Samo 99.90 EUR
Samo 99.90 EUR
- Romanista 101%
- Posts: 8479
- Joined: 25/05/2010 22:24
- Location: Trigoria
- Contact:
#4146 Re: Dres reprezentacije BiH
Nigerija


- IcedMFEarth
- Posts: 2634
- Joined: 15/08/2011 16:15
- Location: http://www.clixsense.com/?6843403
#4147 Re: Dres reprezentacije BiH
Vidi golmana, s 4 lopte pimpla 
- bosanceros_
- Posts: 241
- Joined: 24/12/2012 19:13
#4149 Re: Dres reprezentacije BiH
kad je krajnji rok kad ce se saznati da li je produzen ugovor sa legeom(nedaj boze) ili imamo novog sponzora ja bih licno volio PUMU 
- Logovan
- Posts: 102737
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#4150 Re: Dres reprezentacije BiH
Ma da dribla sa 24 lopte džaba mu kad će se naprimati golova od nas.IcedMFEarth wrote:Vidi golmana, s 4 lopte pimpla



