Al najbolje u oglasu je veoma osvijetljen...

isto tunel.Sto se grbavice tice,2 djece podigao na njoj,nema para da bi prodao stan i preselio na drugu lokaciju.Loris tito,i taj dio.Parking,skola,vils,sve mi na dohvat ruke,grad blizu...A i ja i zena djeca grbavice i tog dijela.Centar grada mi je za izaci,i uzimati pare

za zivjeti nema sanse.Mogao bi al kad odem u penziju,sad kako stoje stvari sa djecom i poslom,nema sanse.Ma svako zna sta mu pase.Tako i trazis.A ljudi pored precjenjinih stanova,ne znaju ni prodati stan.Pokazati,predstaviti.I ono sto valja on stavi nanin kauc,na njemu peskir,navuce bordo roletne,uslika ti serpu i tepsiju krompira...i uredno uslika i postavi.

Pa jebo ze tito ljenguzi, uzmi kantu bijele i okreci,isprazni prostor pa slikaj,stavi normalnu cijenu i prodaces.Ako ti je do vece cijene,napucaj ga pravo,da je drugaciji,neobican,kvalitetan...Ima ljudi koji ce to platiti,al pruzi im to zadovoljstvo da apsolutno nista ne moraju raditi a imaju sve novo i lijepo.Ja sam onaj stan prodao po skoro 4000 km po uknjizenom stanju kako ispada.Prvi dan i prvim koji su dosli.Znas sta kazu ljudi,ovde je samo jedan problem,mi nemamo toliko novca.Spustio im 8000 i rekao im ostaviti sve.Od viljuske do aparata i posteljine.Sve novo.Ja mislim da su novac za prepis zaradili sa tog stana prije nego sto su dobili rjesenje .2 000 km mjesecno pravi taj stan.8 godina povrat investicije,pa to nema u 3 pm.I kazu mi sto se nerviras sto si morao prodati,dobro si ga prodao.

Apsolutno me ne zanima cijena kvadrata stana,kuce,zemlje,ili spratnost,lokacija...Zanima me rok povrata investicije i mogucnost stvaranja prihoda.Ako pricamo o investiranju.Za zivjeti,to je vec drugo.Tu se bira i probira, okolina,komsiluk,skole,blizina necemu sto ti je bitno...