Crvena turbo bi mogla biti Goranova... Ako je uopste i kod njega vise... Ni njega ni auta nisam godinama vidio po graduBakir1 wrote:Ne vjerujem, jedna turbo je onako, crna, plava je tip top, dva gtx su srebreni a jedan crveni i koliko sam vidio na plin.
Zanimljivo limarija i vise nego ok
Automobilizam - sve o tome
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39559
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
-
esso_sa
- Posts: 2109
- Joined: 29/10/2005 16:20
- Location: U 'Namu
#4127 Re: Automobilizam - All about
- Bakir1
- Posts: 13669
- Joined: 18/06/2008 16:45
- Location: mislim da o tome imam misljenje.
- Contact:
#4128 Re: Automobilizam - All about
mogla bi da nije mjesto zbivanja Banja Luka 
-
esso_sa
- Posts: 2109
- Joined: 29/10/2005 16:20
- Location: U 'Namu
#4129 Re: Automobilizam - All about
Pa mozda su imali neki skup u BL. Ali ne znam da li je ta Goranova 5 turbo uopste u zivotu vise...
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39559
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#4130 Re: Automobilizam - All about
kod njega je i auto je u rijeci jer i on sad zivi tamo..esso_sa wrote:Crvena turbo bi mogla biti Goranova... Ako je uopste i kod njega vise... Ni njega ni auta nisam godinama vidio po graduBakir1 wrote:Ne vjerujem, jedna turbo je onako, crna, plava je tip top, dva gtx su srebreni a jedan crveni i koliko sam vidio na plin.
Zanimljivo limarija i vise nego ok
- Optimist
- Posts: 15529
- Joined: 08/02/2010 19:01
- Location: Sarajevo
#4131 Re: Automobilizam - All about
U Reljevu.




- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39559
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#4132 Re: Automobilizam - All about
taj 1200 mi je neinteresantan skroz,jedino motor njegov u karoseriju od 1000 
- Ned071
- Posts: 6435
- Joined: 27/01/2014 15:32
#4133 Re: Automobilizam - All about
Djecaci... Volvo v50... 2.0 i 1.6 d... Ciji su motori i koliko su pouzdani? Hvala
- mali_milojica
- Posts: 14185
- Joined: 02/09/2012 17:42
- Location: Hadis: Govorite istinu,pa makar bila i na vasu stetu.
#4134 Re: Automobilizam - All about
Koliko znam oba su PSA,odlicni motori,ali najbolje uraditi detaljan pregled kod mehanicara.
- Ned071
- Posts: 6435
- Joined: 27/01/2014 15:32
#4135 Re: Automobilizam - All about
Kolega trazi karavan i ponudjen mu 2.0d. Misli da su fordovi motori... Hvala milojice
- mali_milojica
- Posts: 14185
- Joined: 02/09/2012 17:42
- Location: Hadis: Govorite istinu,pa makar bila i na vasu stetu.
#4136 Re: Automobilizam - All about
Reci mu da su i u Fordu PSANed071 wrote:Kolega trazi karavan i ponudjen mu 2.0d. Misli da su fordovi motori... Hvala milojice
- amar1994
- Posts: 28546
- Joined: 11/01/2015 12:22
- Location: Neđeljišta
#4137 Re: Automobilizam - All about
sta fali PSA osim sto su komplikovanimali_milojica wrote:Reci mu da su i u Fordu PSANed071 wrote:Kolega trazi karavan i ponudjen mu 2.0d. Misli da su fordovi motori... Hvala milojice![]()
- Ned071
- Posts: 6435
- Joined: 27/01/2014 15:32
#4138 Re: Automobilizam - All about
Ja nemam iskustva nit plaho pratim volvo i s kime dijeli a njega ne zanima ciji su osim sto ga zanima jesul kvarljivi ili ne... Hvala obojici
- amar1994
- Posts: 28546
- Joined: 11/01/2015 12:22
- Location: Neđeljišta
#4139 Re: Automobilizam - All about
2.0 je puno pouzdaniji od 1.6 dizela,svi znamo za problem zacepljenja uljnih kanala kod 1.6 motora,egr,turboNed071 wrote:Ja nemam iskustva nit plaho pratim volvo i s kime dijeli a njega ne zanima ciji su osim sto ga zanima jesul kvarljivi ili ne... Hvala obojici
-
Lolobrigida
- Posts: 323
- Joined: 08/11/2012 15:07
- Location: Usa
- Contact:
#4140 Re: Automobilizam - All about
Evo jedan svjež i nadahnut izraz: "...nov auto sa dosta fulll opreme..."
http://www.olx.ba/artikal/18474851/porsche-macan/
http://www.olx.ba/artikal/18474851/porsche-macan/
- amar1994
- Posts: 28546
- Joined: 11/01/2015 12:22
- Location: Neđeljišta
- Bakir1
- Posts: 13669
- Joined: 18/06/2008 16:45
- Location: mislim da o tome imam misljenje.
- Contact:
#4142 Re: Automobilizam - All about
Mislio sam da je do mene ali nije, ima nekih nijansi 6, po te pare mora biti jednobojan 
- insomnia78
- Posts: 61961
- Joined: 03/04/2011 14:43
#4143 Re: Automobilizam - All about
Gledaj kako se "prave" pare
54 "slike" u tri minute
Na ovom djelu zbog radova ogranicenje sa 90 spusteno na 70 km/h
Udruzenja za zastitu vozaca traze od prefekta da zbog nepostojanja adekvatne signalizacije i bla, bla, ponisti sve kazne za prekoracenja manja od 20 km/h na ovom djelu al' da bog da
U 2013-oj je radar u slicnoj situaciji imao 8000 "slika" u danu
54 "slike" u tri minute
Na ovom djelu zbog radova ogranicenje sa 90 spusteno na 70 km/h
Udruzenja za zastitu vozaca traze od prefekta da zbog nepostojanja adekvatne signalizacije i bla, bla, ponisti sve kazne za prekoracenja manja od 20 km/h na ovom djelu al' da bog da
U 2013-oj je radar u slicnoj situaciji imao 8000 "slika" u danu
-
citroen xm
- Posts: 20441
- Joined: 17/04/2012 22:57
#4144 Re: Automobilizam - All about
Joj što ne mogu ovoga proseravanja po oglasima. Čuj nikada nije pokisao.
Automobil je odličan, rijetkost i u Italiji naći ovakvog, ali nije sve sjajno kao što ovaj priča. Imao je meni se čini i plin i ipak je pozadi oko gepeka rađeno nešto. Mrsko mi sada roviti po netu da nađem.
- insomnia78
- Posts: 61961
- Joined: 03/04/2011 14:43
#4145 Re: Automobilizam - All about
Francuzi kad prodaju auto napisu "spav'o u garazi"

-
citroen xm
- Posts: 20441
- Joined: 17/04/2012 22:57
#4146 Re: Automobilizam - All about
I jorganom bio pokriven.
- amar1994
- Posts: 28546
- Joined: 11/01/2015 12:22
- Location: Neđeljišta
#4147 Re: Automobilizam - All about
citroen xm wrote:![]()
I jorganom bio pokriven.
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39559
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#4150 Re: Automobilizam - All about
dobra kancelarija 


