odgovorio sam bio al mi nestade komentarEdinho2011 wrote:De ba mani se slike, pogledaj gif i tu se dobro vidi da Evans ide na loptu, dobro pogledaj kako je uklizao pa onda pogledaj start cele.odesveuhonduras wrote:fakat LSD, na čemu si ti, što neko reče![]()
ko je ovdje uletio s obje noge, Allaha ti
Shelveyev start je opasan i za crveni ali Evansov je onda za dva crvena
Liverpool FC
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- odesveuhonduras
- Posts: 3457
- Joined: 06/10/2011 20:34
- Location: Ne interesuje me vaše mišljenje o deklinaciji Edinovog prezimena. FaLa :)
#4126 Re: Liverpool FC
- bingov buraz
- Posts: 11329
- Joined: 14/04/2009 20:23
#4127 Re: Liverpool FC
Jes vala na loptuEdinho2011 wrote:De ba mani se slike, pogledaj gif i tu se dobro vidi da Evans ide na loptu, dobro pogledaj kako je uklizao pa onda pogledaj start cele.odesveuhonduras wrote:fakat LSD, na čemu si ti, što neko reče![]()
ko je ovdje uletio s obje noge, Allaha ti
Shelveyev start je opasan i za crveni ali Evansov je onda za dva crvena

- Gandalf
- Posts: 11175
- Joined: 02/06/2008 23:52
- Location: ...........................
#4128 Re: Liverpool FC
Referee United


-
Lucas Leiva
- Posts: 634
- Joined: 11/01/2011 14:47
#4129 Re: Liverpool FC
Ko bi rekao da cu se sa nostalgijom sjecati prosle sezone pod Kennyem Dalglishom, kada smo kod kuce dobijali sve velike timove ukljucujuci i United!
-
Unbelievable
- Posts: 77
- Joined: 15/02/2011 14:30
#4130 Re: Liverpool FC
I mene ovo brine, city, arsenal, scum....uzasan skor,a prije smo znali vecinu bodova osvojiti iz ovih utakmica protiv jakih ekipa...Lucas Leiva wrote:Ko bi rekao da cu se sa nostalgijom sjecati prosle sezone pod Kennyem Dalglishom, kada smo kod kuce dobijali sve velike timove ukljucujuci i United!
- odesveuhonduras
- Posts: 3457
- Joined: 06/10/2011 20:34
- Location: Ne interesuje me vaše mišljenje o deklinaciji Edinovog prezimena. FaLa :)
#4131 Re: Liverpool FC
Unitedovi fanovi na Anfieldu nakon završetka meča
http://a.yfrog.com/img6/6040/u5tokbgkvoblxqnlkupfhj.mp4
http://a.yfrog.com/img6/6040/u5tokbgkvoblxqnlkupfhj.mp4
- Edin H.
- Posts: 53589
- Joined: 08/10/2004 22:36
- Location: Tirana
#4132 Re: Liverpool FC
Posto nema na televiziji ja odoh da gledam tekmu protiv West Bromwicha
Mislim da ce se ovdje moci poslusati radijski prenos.
http://www.liverpoolfc.com/news/latest- ... ten-live-1
Mislim da ce se ovdje moci poslusati radijski prenos.
http://www.liverpoolfc.com/news/latest- ... ten-live-1
- odesveuhonduras
- Posts: 3457
- Joined: 06/10/2011 20:34
- Location: Ne interesuje me vaše mišljenje o deklinaciji Edinovog prezimena. FaLa :)
#4133 Re: Liverpool FC
http://livefootball.ws/9851-west-bromwi ... rpool.htmlEdin H. wrote:Posto nema na televiziji ja odoh da gledam tekmu protiv West Bromwicha![]()
Mislim da ce se ovdje moci poslusati radijski prenos.
http://www.liverpoolfc.com/news/latest- ... ten-live-1
- burgundy
- Posts: 2328
- Joined: 20/10/2010 19:44
#4134 Re: Liverpool FC
Zao mi je Liverpoola.Nisu zasluzili dno tabele ali vratice se vjerujem.Vidim da ima dosta mladih igraca,treba vremena dok se to uigra.Iako ne navijam za L'pool na YNWA se uvijek najezim,najbolja himna na svijetu u svijetu fudbala.
- vaučer
- Posts: 11537
- Joined: 04/08/2009 15:22
#4135 Re: Liverpool FC
Kakva večer, kakva utakmica liverpoolovih klinaca.
Odlično, motivirajuće, ohrabrujuće, okrepljujuće ma savršeno.
Dva gola maestralnog Sahina, dobre partije Yesila i Pacheca, odlična utakmica Assaidija i Hendersona, solidni Robinson, Wisdom, Coates genijalan..ma odlično. Svaka im čast na srčanosti.
- Tvrtko II Kotromanić
- Posts: 6556
- Joined: 15/03/2009 01:28
- Location: Rajvosa
#4136 Re: Liverpool FC
Sahin

-
Mustang1
- Posts: 29914
- Joined: 29/12/2010 17:31
#4137 Re: Liverpool FC
Hocu da ovi odigraju i ligasku utakmicu ! Ako pobjede nek sve one prodaju samo Gerrard nek ostane 
- slucajan
- Posts: 603
- Joined: 10/04/2008 10:08
- Location: u najgorem slucaju, jedan korak ispred...
#4138 Re: Liverpool FC
Svaka cast mladi Redsi i hvala za 4 i po stoje na kladionici, svaka vam i svaka nam 'vaka noc bila 
- Gandalf
- Posts: 11175
- Joined: 02/06/2008 23:52
- Location: ...........................
#4139 Re: Liverpool FC
fakat je suđenje presmiješno u Engleskoj - čist penal ne sviraju na Suarezu, ne sumnjam da će sudija jedva dočekati da neko iz Norwicha potetura u ispred Reine i da odmah svira penal i crveni.
- Gandalf
- Posts: 11175
- Joined: 02/06/2008 23:52
- Location: ...........................
#4141 Re: Liverpool FC
dvije golčine Suareza

- Gandalf
- Posts: 11175
- Joined: 02/06/2008 23:52
- Location: ...........................
- Edin H.
- Posts: 53589
- Joined: 08/10/2004 22:36
- Location: Tirana
#4144 Re: Liverpool FC
Ne prepisujGandalf wrote:0-3![]()
- Gandalf
- Posts: 11175
- Joined: 02/06/2008 23:52
- Location: ...........................
#4145 Re: Liverpool FC
buši hahahaa, buši hahahaha
-
Mustang1
- Posts: 29914
- Joined: 29/12/2010 17:31
#4146 Re: Liverpool FC
Nadam se da nije samo jednokratni bljesak !
- Charuga
- Globalni moderator
- Posts: 24698
- Joined: 26/08/2007 17:10
#4147 Re: Liverpool FC
Mozda je samo jedan dobar dan Liverpoola ali svakako je dobro ponekad i ovo vidjeti ... 
- Gandalf
- Posts: 11175
- Joined: 02/06/2008 23:52
- Location: ...........................
#4148 Re: Liverpool FC
@Bubalo1 - pa i nije samo bljesak, Rodgers je u proteklih nekoliko dana sa sličnim sastavom pobijedio u Kupu, u LE i danas demoliranje slabog protivnika, ali ipak sa dosta mladih igrača u prvih 11 - dakle njegov model igre i mlađi igrači u prvom timu počinje davati rezultate - biće tu još uspona i padova, ali ova ekipa ima potencijala i treba mu dati vremena da ih uigra.
- PrtiBeeGee
- Posts: 741
- Joined: 24/05/2012 11:00
- Location: Drzava Tuzla
#4149 Re: Liverpool FC
O ovome sam ja vama govorio jos prije pocetka sezone, vratite se u nazad jedno 10 stranica
... Da ce Liverpool biti u dnu tabele sve dok ne prodje i Man. jer smo imali zaista tezak raspored u prvih pet kola, i bilo je tesko za ocekivati da trener uigra ekipu za start sezone za samo par prijateljskih utakmica i ako sam (barem ja gledao Liverpool u dobrom izdanju i protiv ovih pet klubova ali tu je bilo dosta i gresaka sudija ali i manjak srece...) zato je sada za ocekivati da Liverpool napravi neki dobar niz pobjeda da se pocne vracati prema vrhu tabele... i jos nesto PUCE PETARDA
YNWA....
- vaučer
- Posts: 11537
- Joined: 04/08/2009 15:22
#4150 Re: Liverpool FC
Di Natale mustra..
Dobra utakmica liverpoolovih klinaca, trebali su uzeti bar bod a ni pobjeda nije nezaslužena ali eto, još jedna utakmica gdje protivnik ima 100% učinkovitost i zabije tri gola iz isto toliko udaraca. Svejedno nije loše, skoro 80% posjeda lopte, dosta prilika, ima razloga za optimizam i pomalo se sve slaže.
Sezona gdje se radujem svakoj narednoj utakmici.
Dobra utakmica liverpoolovih klinaca, trebali su uzeti bar bod a ni pobjeda nije nezaslužena ali eto, još jedna utakmica gdje protivnik ima 100% učinkovitost i zabije tri gola iz isto toliko udaraca. Svejedno nije loše, skoro 80% posjeda lopte, dosta prilika, ima razloga za optimizam i pomalo se sve slaže.
Sezona gdje se radujem svakoj narednoj utakmici.


