Liverpool FC

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
odesveuhonduras
Posts: 3457
Joined: 06/10/2011 20:34
Location: Ne interesuje me vaše mišljenje o deklinaciji Edinovog prezimena. FaLa :)

#4126 Re: Liverpool FC

Post by odesveuhonduras »

Edinho2011 wrote:
odesveuhonduras wrote:fakat LSD, na čemu si ti, što neko reče :D

ko je ovdje uletio s obje noge, Allaha ti

Image

Shelveyev start je opasan i za crveni ali Evansov je onda za dva crvena
De ba mani se slike, pogledaj gif i tu se dobro vidi da Evans ide na loptu, dobro pogledaj kako je uklizao pa onda pogledaj start cele.
Image
odgovorio sam bio al mi nestade komentar :D
User avatar
bingov buraz
Posts: 11329
Joined: 14/04/2009 20:23

#4127 Re: Liverpool FC

Post by bingov buraz »

Edinho2011 wrote:
odesveuhonduras wrote:fakat LSD, na čemu si ti, što neko reče :D

ko je ovdje uletio s obje noge, Allaha ti

Image

Shelveyev start je opasan i za crveni ali Evansov je onda za dva crvena
De ba mani se slike, pogledaj gif i tu se dobro vidi da Evans ide na loptu, dobro pogledaj kako je uklizao pa onda pogledaj start cele.
Image
Jes vala na loptu :mrgreen:

Image
User avatar
Gandalf
Posts: 11175
Joined: 02/06/2008 23:52
Location: ...........................

#4128 Re: Liverpool FC

Post by Gandalf »

Referee United

Image
Lucas Leiva
Posts: 634
Joined: 11/01/2011 14:47

#4129 Re: Liverpool FC

Post by Lucas Leiva »

Ko bi rekao da cu se sa nostalgijom sjecati prosle sezone pod Kennyem Dalglishom, kada smo kod kuce dobijali sve velike timove ukljucujuci i United!
Unbelievable
Posts: 77
Joined: 15/02/2011 14:30

#4130 Re: Liverpool FC

Post by Unbelievable »

Lucas Leiva wrote:Ko bi rekao da cu se sa nostalgijom sjecati prosle sezone pod Kennyem Dalglishom, kada smo kod kuce dobijali sve velike timove ukljucujuci i United!
I mene ovo brine, city, arsenal, scum....uzasan skor,a prije smo znali vecinu bodova osvojiti iz ovih utakmica protiv jakih ekipa... :cry:
User avatar
odesveuhonduras
Posts: 3457
Joined: 06/10/2011 20:34
Location: Ne interesuje me vaše mišljenje o deklinaciji Edinovog prezimena. FaLa :)

#4131 Re: Liverpool FC

Post by odesveuhonduras »

Unitedovi fanovi na Anfieldu nakon završetka meča

http://a.yfrog.com/img6/6040/u5tokbgkvoblxqnlkupfhj.mp4
User avatar
Edin H.
Posts: 53589
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#4132 Re: Liverpool FC

Post by Edin H. »

Posto nema na televiziji ja odoh da gledam tekmu protiv West Bromwicha :D

Mislim da ce se ovdje moci poslusati radijski prenos.

http://www.liverpoolfc.com/news/latest- ... ten-live-1
User avatar
odesveuhonduras
Posts: 3457
Joined: 06/10/2011 20:34
Location: Ne interesuje me vaše mišljenje o deklinaciji Edinovog prezimena. FaLa :)

#4133 Re: Liverpool FC

Post by odesveuhonduras »

Edin H. wrote:Posto nema na televiziji ja odoh da gledam tekmu protiv West Bromwicha :D

Mislim da ce se ovdje moci poslusati radijski prenos.

http://www.liverpoolfc.com/news/latest- ... ten-live-1
http://livefootball.ws/9851-west-bromwi ... rpool.html
User avatar
burgundy
Posts: 2328
Joined: 20/10/2010 19:44

#4134 Re: Liverpool FC

Post by burgundy »

Zao mi je Liverpoola.Nisu zasluzili dno tabele ali vratice se vjerujem.Vidim da ima dosta mladih igraca,treba vremena dok se to uigra.Iako ne navijam za L'pool na YNWA se uvijek najezim,najbolja himna na svijetu u svijetu fudbala.
User avatar
vaučer
Posts: 11537
Joined: 04/08/2009 15:22

#4135 Re: Liverpool FC

Post by vaučer »

:-D
Kakva večer, kakva utakmica liverpoolovih klinaca.
Odlično, motivirajuće, ohrabrujuće, okrepljujuće ma savršeno.
Dva gola maestralnog Sahina, dobre partije Yesila i Pacheca, odlična utakmica Assaidija i Hendersona, solidni Robinson, Wisdom, Coates genijalan..ma odlično. Svaka im čast na srčanosti.
User avatar
Tvrtko II Kotromanić
Posts: 6556
Joined: 15/03/2009 01:28
Location: Rajvosa

#4136 Re: Liverpool FC

Post by Tvrtko II Kotromanić »

Sahin :thumbup: :thumbup:
Mustang1
Posts: 29914
Joined: 29/12/2010 17:31

#4137 Re: Liverpool FC

Post by Mustang1 »

Hocu da ovi odigraju i ligasku utakmicu ! Ako pobjede nek sve one prodaju samo Gerrard nek ostane :D
User avatar
slucajan
Posts: 603
Joined: 10/04/2008 10:08
Location: u najgorem slucaju, jedan korak ispred...

#4138 Re: Liverpool FC

Post by slucajan »

Svaka cast mladi Redsi i hvala za 4 i po stoje na kladionici, svaka vam i svaka nam 'vaka noc bila :mrgreen:
User avatar
Gandalf
Posts: 11175
Joined: 02/06/2008 23:52
Location: ...........................

#4139 Re: Liverpool FC

Post by Gandalf »

fakat je suđenje presmiješno u Engleskoj - čist penal ne sviraju na Suarezu, ne sumnjam da će sudija jedva dočekati da neko iz Norwicha potetura u ispred Reine i da odmah svira penal i crveni.
User avatar
Edin H.
Posts: 53589
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#4140 Re: Liverpool FC

Post by Edin H. »

0 - 2 :oops:
User avatar
Gandalf
Posts: 11175
Joined: 02/06/2008 23:52
Location: ...........................

#4141 Re: Liverpool FC

Post by Gandalf »

dvije golčine Suareza :thumbup: :thumbup:
User avatar
Edin H.
Posts: 53589
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#4142 Re: Liverpool FC

Post by Edin H. »

0 - 3 :oops:
User avatar
Gandalf
Posts: 11175
Joined: 02/06/2008 23:52
Location: ...........................

#4143 Re: Liverpool FC

Post by Gandalf »

0-3 :oops: :mrgreen:
User avatar
Edin H.
Posts: 53589
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#4144 Re: Liverpool FC

Post by Edin H. »

Gandalf wrote:0-3 :oops: :mrgreen:
Ne prepisuj :skoljka:
User avatar
Gandalf
Posts: 11175
Joined: 02/06/2008 23:52
Location: ...........................

#4145 Re: Liverpool FC

Post by Gandalf »

buši hahahaa, buši hahahaha
Mustang1
Posts: 29914
Joined: 29/12/2010 17:31

#4146 Re: Liverpool FC

Post by Mustang1 »

Nadam se da nije samo jednokratni bljesak !
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24698
Joined: 26/08/2007 17:10

#4147 Re: Liverpool FC

Post by Charuga »

Mozda je samo jedan dobar dan Liverpoola ali svakako je dobro ponekad i ovo vidjeti ... :thumbup:
User avatar
Gandalf
Posts: 11175
Joined: 02/06/2008 23:52
Location: ...........................

#4148 Re: Liverpool FC

Post by Gandalf »

@Bubalo1 - pa i nije samo bljesak, Rodgers je u proteklih nekoliko dana sa sličnim sastavom pobijedio u Kupu, u LE i danas demoliranje slabog protivnika, ali ipak sa dosta mladih igrača u prvih 11 - dakle njegov model igre i mlađi igrači u prvom timu počinje davati rezultate - biće tu još uspona i padova, ali ova ekipa ima potencijala i treba mu dati vremena da ih uigra.
User avatar
PrtiBeeGee
Posts: 741
Joined: 24/05/2012 11:00
Location: Drzava Tuzla

#4149 Re: Liverpool FC

Post by PrtiBeeGee »

O ovome sam ja vama govorio jos prije pocetka sezone, vratite se u nazad jedno 10 stranica :D ... Da ce Liverpool biti u dnu tabele sve dok ne prodje i Man. jer smo imali zaista tezak raspored u prvih pet kola, i bilo je tesko za ocekivati da trener uigra ekipu za start sezone za samo par prijateljskih utakmica i ako sam (barem ja gledao Liverpool u dobrom izdanju i protiv ovih pet klubova ali tu je bilo dosta i gresaka sudija ali i manjak srece...) zato je sada za ocekivati da Liverpool napravi neki dobar niz pobjeda da se pocne vracati prema vrhu tabele... i jos nesto PUCE PETARDA :D YNWA....
User avatar
vaučer
Posts: 11537
Joined: 04/08/2009 15:22

#4150 Re: Liverpool FC

Post by vaučer »

Di Natale mustra.. :)

Dobra utakmica liverpoolovih klinaca, trebali su uzeti bar bod a ni pobjeda nije nezaslužena ali eto, još jedna utakmica gdje protivnik ima 100% učinkovitost i zabije tri gola iz isto toliko udaraca. Svejedno nije loše, skoro 80% posjeda lopte, dosta prilika, ima razloga za optimizam i pomalo se sve slaže.

Sezona gdje se radujem svakoj narednoj utakmici.
Post Reply