Utakmice.
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- vicious
- Posts: 7664
- Joined: 05/03/2006 15:41
- Location: zrakopraz
#41151 Re: Utakmice.
Jos ce biti dobro ako bod izvucemo 
-
mond
- Posts: 3615
- Joined: 24/10/2010 20:45
#41152 Re: Utakmice.
Namjesti se kapitenu a imao si dva metra fore
- vicious
- Posts: 7664
- Joined: 05/03/2006 15:41
- Location: zrakopraz
#41153 Re: Utakmice.
Pa Ziljkicuuu... nevjerovatno. Ceka da se lik postavi i onda suta u njega
- xoklix
- Posts: 3391
- Joined: 16/01/2018 16:07
#41154 Re: Utakmice.
Kako je Julardzija izašao ne možemo sastavit 3 pasa.
- oldtajmer
- Posts: 5439
- Joined: 13/04/2013 09:43
- Location: Royston Vasey/Ronim ispod leda
#41155 Re: Utakmice.
ziljkicu bog ti pamet dao
- xoklix
- Posts: 3391
- Joined: 16/01/2018 16:07
#41157 Re: Utakmice.
Pa taaakoo je više. Fantastičan centaršut Mulalića.
- oldtajmer
- Posts: 5439
- Joined: 13/04/2013 09:43
- Location: Royston Vasey/Ronim ispod leda
#41158 Re: Utakmice.
vise srece nego pameti 
-
mond
- Posts: 3615
- Joined: 24/10/2010 20:45
#41159 Re: Utakmice.
Bravo Slaviša. Ti i Lija igrači utakmice 
- vicious
- Posts: 7664
- Joined: 05/03/2006 15:41
- Location: zrakopraz
#41161 Re: Utakmice.
Jao nafakaskog gola ne mogu da vjerujem da i nas ovako sreca pogleda hahaha
-
mond
- Posts: 3615
- Joined: 24/10/2010 20:45
#41162 Re: Utakmice.
Kakva je ovo nejač Janketić
Ovo po instrukcijama dnk helankice
Ovo po instrukcijama dnk helankice
-
mond
- Posts: 3615
- Joined: 24/10/2010 20:45
#41163 Re: Utakmice.
Baš teška tekma u pm. Baš smo se ispromašivali al +3
Jebu nas povrede i to dobro, jbt pali smo a nije imao koga ubaciti.
Jebu nas povrede i to dobro, jbt pali smo a nije imao koga ubaciti.
- GandalfSivi
- Posts: 22779
- Joined: 09/09/2006 00:38
- Contact:
#41164 Re: Utakmice.
Cudna tekma…
- xoklix
- Posts: 3391
- Joined: 16/01/2018 16:07
#41165 Re: Utakmice.
Kakvo postavljanje Solde u zadnjem napadu nevjerovatno...
- Maharadza
- Posts: 17070
- Joined: 30/01/2013 15:13
- GandalfSivi
- Posts: 22779
- Joined: 09/09/2006 00:38
- Contact:
#41168 Re: Utakmice.
Nije mi jasan trener, izbaci lik cijelu sredinu hladno. Jos uvijek pokusavam skontati je li Oliveira igrao danas, a Ziljkic fakat ograjisao.
Btw, mali Buljubasic puno sigurniji u dugim nego u kratkim pasovima
Btw, mali Buljubasic puno sigurniji u dugim nego u kratkim pasovima
- nota1969
- Posts: 1193
- Joined: 27/02/2022 09:05
#41169 Re: Utakmice.
sad reče ,kocko seGandalfSivi wrote: ↑22/10/2023 15:01 Nije mi jasan trener, izbaci lik cijelu sredinu hladno. Jos uvijek pokusavam skontati je li Oliveira igrao danas, a Ziljkic fakat ograjisao.
Btw, mali Buljubasic puno sigurniji u dugim nego u kratkim pasovima![]()
- nota1969
- Posts: 1193
- Joined: 27/02/2022 09:05
#41171 Re: Utakmice.
divlji igrač,koji u nekom uređenom sistemu nema šta radit,igrač za trenere ko što su Mirza,Dudić...
- vicious
- Posts: 7664
- Joined: 05/03/2006 15:41
- Location: zrakopraz
#41172 Re: Utakmice.
Ovo je baš tegoba bila, jesmo se napromasivali ali i Igman nam je napravio puno šansi što nikako nije dobro.
O Ziljkiću se nema više šta reći. I Avram je u kanalu, ali on se bar trudi i pokušava, radi puno i u defanzivi, a onaj baš ništa.
O Ziljkiću se nema više šta reći. I Avram je u kanalu, ali on se bar trudi i pokušava, radi puno i u defanzivi, a onaj baš ništa.
Last edited by vicious on 22/10/2023 15:08, edited 1 time in total.
-
mirza_15
- Posts: 11064
- Joined: 19/01/2015 09:26
#41173 Re: Utakmice.
Kaže igrali smo na kraju 3-2-5nota1969 wrote: ↑22/10/2023 15:04sad reče ,kocko seGandalfSivi wrote: ↑22/10/2023 15:01 Nije mi jasan trener, izbaci lik cijelu sredinu hladno. Jos uvijek pokusavam skontati je li Oliveira igrao danas, a Ziljkic fakat ograjisao.
Btw, mali Buljubasic puno sigurniji u dugim nego u kratkim pasovima![]()
![]()
Teška utakmica do bola. Kada ga je Anđušić zabio mislio sam da će ići puno lakše. Mogli smo i mi primiti drugi iz par situacija. Sreća nismo. Ono kada je Buljubašić pogriješio sam mislio da će Igman zabiti.
Ne pustiše nas za onih 2:4 na Koševu i izboren opstanak
- GandalfSivi
- Posts: 22779
- Joined: 09/09/2006 00:38
- Contact:
#41174 Re: Utakmice.
Ali pobjediti protiv timova koje vodi ovaj papak je extra bonus. Kakva seljacina svega mi, ono se nesta baca pored terena, vristi, nesta tersa. Jos se poce boriti sa nasim igracem za loptu poslije jednog auta. Bas ga ono rahat popisati…
-
mirza_15
- Posts: 11064
- Joined: 19/01/2015 09:26
#41175 Re: Utakmice.
Teško ćemo protiv Sloge ovako.
