
Utakmice.
Moderators: Charuga, Tomahawk11
-
mond
- Posts: 3615
- Joined: 24/10/2010 20:45
#41127 Re: Utakmice.
Kapiten klupa. Lija umjesto njega. Buljubašić umjesto Mustafića. Dva golmana na klupi, generalno tanka klupa.
- nota1969
- Posts: 1193
- Joined: 27/02/2022 09:05
#41128 Re: Utakmice.
Bravo Lija,ko Bergkamp birvaktile!
- xoklix
- Posts: 3391
- Joined: 16/01/2018 16:07
#41129 Re: Utakmice.
Koliko bodova ćemo izgubiti zbog golmana...
-
mond
- Posts: 3615
- Joined: 24/10/2010 20:45
#41130 Re: Utakmice.
Loša reakcija golmana, ali greška crnogorca, ona lopta se izbija daleko
-
mond
- Posts: 3615
- Joined: 24/10/2010 20:45
#41131 Re: Utakmice.
Al neka i pravda, čist penal im nije sviran
- vicious
- Posts: 7664
- Joined: 05/03/2006 15:41
- Location: zrakopraz
-
mond
- Posts: 3615
- Joined: 24/10/2010 20:45
#41133 Re: Utakmice.
Probat dati još jedan i zatvoriti. Teška utakmica, loš teren, puno mlate po instrukcijama helankice.
-
mirza_15
- Posts: 11064
- Joined: 19/01/2015 09:26
-
mond
- Posts: 3615
- Joined: 24/10/2010 20:45
#41135 Re: Utakmice.
Slabo.
Ramić spušta i razigrava i prave nam višak kao djeci. Buljubašić ne prati. Mora ga se faulirati.
Avramovskog nigdje.
Began dobija žuti, što nam pravi problem za ovu i iduću utakmicu.
Protivnik takav kakav je. Ako nije udarac u noge, jest povlačenje ili lakat.
Kažem opet, probat dati i zatvoriti, sa klupe nam slabo ko ima uć.
Ramić spušta i razigrava i prave nam višak kao djeci. Buljubašić ne prati. Mora ga se faulirati.
Avramovskog nigdje.
Began dobija žuti, što nam pravi problem za ovu i iduću utakmicu.
Protivnik takav kakav je. Ako nije udarac u noge, jest povlačenje ili lakat.
Kažem opet, probat dati i zatvoriti, sa klupe nam slabo ko ima uć.
-
mirza_15
- Posts: 11064
- Joined: 19/01/2015 09:26
#41136 Re: Utakmice.
E ovo nad Anđušićem je penal
- vicious
- Posts: 7664
- Joined: 05/03/2006 15:41
- Location: zrakopraz
#41139 Re: Utakmice.
Aaaa pa utrpajte ga više
- vicious
- Posts: 7664
- Joined: 05/03/2006 15:41
- Location: zrakopraz
#41141 Re: Utakmice.
Ovaj Denkovic im je dobar
- vicious
- Posts: 7664
- Joined: 05/03/2006 15:41
- Location: zrakopraz
#41143 Re: Utakmice.
Bodule picko 
- oldtajmer
- Posts: 5439
- Joined: 13/04/2013 09:43
- Location: Royston Vasey/Ronim ispod leda
#41145 Re: Utakmice.
igman zadnjih 5 utakmica 5 poraza, prosjek manji od gola datog po utakmici, tezak protivnik u pm
- oldtajmer
- Posts: 5439
- Joined: 13/04/2013 09:43
- Location: Royston Vasey/Ronim ispod leda
#41146 Re: Utakmice.
tuga fakat
- vicious
- Posts: 7664
- Joined: 05/03/2006 15:41
- Location: zrakopraz
#41147 Re: Utakmice.
E ne znam vala ako ovdje prospemo bodove... previse preskacemo igru s ovim dugim loptama, mora se brze kombinovati, kretati i oslobadjati... ali naravno lako je pričati i pametovati. 
Hajmo!!!
Hajmo!!!
Last edited by vicious on 22/10/2023 14:37, edited 2 times in total.
-
mond
- Posts: 3615
- Joined: 24/10/2010 20:45
#41148 Re: Utakmice.
Ispromašivali smo se. Renan dvije u prvom i ovo u drugom brat bratu za 5 golova
- oldtajmer
- Posts: 5439
- Joined: 13/04/2013 09:43
- Location: Royston Vasey/Ronim ispod leda
#41149 Re: Utakmice.
na kraju bod ko kuca
-
mond
- Posts: 3615
- Joined: 24/10/2010 20:45
#41150 Re: Utakmice.
Moj Buljubašiću ohladio si me sada
