Ovaj je ok , tragičan , realističannema me tamo wrote:Nurudin wrote:Jel' se meni čini ili je ovo bila godina baš loših filmova...ništa za izdvojiti
Get Out
Shot Caller
Logan
Baby Driver
Okja
Dunkirk
John wick 2
Wind river
Ingrid goes west
Kingsman 2
Eto na prvu što valja
Ima ih jos
Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
Moderator: _BataZiv_0809
- Nurudin
- Posts: 3324
- Joined: 31/03/2013 07:25
- Location: "Zli, dobri, blagi, surovi, nepokretni, olujni, otvoreni, skriveni, sve su to oni i sve između toga.
#41076 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
- medvjed23
- Posts: 30194
- Joined: 16/07/2010 13:49
- Location: https://poezijaisve.blog/
- Contact:
#41077 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
svako vidi ono u čemu se prepoznajejohnnykola wrote:Priča ovog dječka se može svesti na jednu rečenicu: Film je depresivan.medvjed23 wrote:naletjeh i ja, prije koji dan, na nešto..
http://pulse.rs/blade-runner-i-depresija/
ako je vo baš vako ko što piše, moglo bi se gledati..![]()
![]()
![]()
Normalno da mu je depresivan kad je sam taki, krvari od dosade.
Mimo depresije gore čova povukao tisuće trilema, filzofskih pitanja
i svega. Biti kiborg, paranoid android ili insan, di sam, šta sam,
kamo ću?
Film na TV-u
- johnnykola
- Posts: 10400
- Joined: 15/10/2004 12:23
- Contact:
- Tito_i_Partija
- Posts: 12409
- Joined: 11/03/2014 15:56
- Location: Kod Sebije na pregledu
#41079 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
Ako ima malu djecu, nije cudo. Ovo je jedna surova realnost kroz koju ja trenutno prolazim.ExNihilo wrote:Znaš da Džoni legne u 9, a ustane u 4 pa piše ovdje u nevakat.Tito_i_Partija wrote:Mozda je sada samo SS-ovac. Ozenjeni.![]()
Ili "vjencani" gej SS-ovac, al' ne "ozenjeni".![]()
Đoni javi se, ovo nas kopka pravo.
- ExNihilo
- Posts: 17072
- Joined: 23/01/2008 07:05
- Location: In the sheltering shade of the forest
#41080 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
Znači, i ti si hairlija? Čestitam.Tito_i_Partija wrote:Ako ima malu djecu, nije cudo. Ovo je jedna surova realnost kroz koju ja trenutno prolazim.ExNihilo wrote:Znaš da Džoni legne u 9, a ustane u 4 pa piše ovdje u nevakat.Tito_i_Partija wrote:Mozda je sada samo SS-ovac. Ozenjeni.![]()
Ili "vjencani" gej SS-ovac, al' ne "ozenjeni".![]()
Đoni javi se, ovo nas kopka pravo.
- markioni
- Posts: 2448
- Joined: 23/04/2008 17:59
- Location: neocekivana sila koja se iznenada pojavljuje i rjesava stvar
- Contact:
- markioni
- Posts: 2448
- Joined: 23/04/2008 17:59
- Location: neocekivana sila koja se iznenada pojavljuje i rjesava stvar
- Contact:
- Snake Eyes
- Posts: 5190
- Joined: 12/04/2013 14:02
#41083 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
Tito_i_Partija wrote:Ako ima malu djecu, nije cudo. Ovo je jedna surova realnost kroz koju ja trenutno prolazim.ExNihilo wrote:Znaš da Džoni legne u 9, a ustane u 4 pa piše ovdje u nevakat.Tito_i_Partija wrote:Mozda je sada samo SS-ovac. Ozenjeni.![]()
Ili "vjencani" gej SS-ovac, al' ne "ozenjeni".![]()
Đoni javi se, ovo nas kopka pravo.
Džoni oženjen, Tito ima djecu, pa ovo sve normalni ljudi
- ExNihilo
- Posts: 17072
- Joined: 23/01/2008 07:05
- Location: In the sheltering shade of the forest
#41084 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
Još da se Labudan i karanana ožene, i ode sve u pm. 
- Tito_i_Partija
- Posts: 12409
- Joined: 11/03/2014 15:56
- Location: Kod Sebije na pregledu
#41085 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
ExNihilo wrote:Znači, i ti si hairlija? Čestitam.Tito_i_Partija wrote:Ako ima malu djecu, nije cudo. Ovo je jedna surova realnost kroz koju ja trenutno prolazim.
Hairlija: neko ko voli mnogo da pije i šenluči a malo brige vodi o familiji i samom sebi
- ExNihilo
- Posts: 17072
- Joined: 23/01/2008 07:05
- Location: In the sheltering shade of the forest
#41086 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
Ma pusti se internet definicija, hairlija je u mom selu mladoženja. 
- Snake Eyes
- Posts: 5190
- Joined: 12/04/2013 14:02
#41087 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
Ja jebote, ko će onda gledati trash filmove 90-tih ili raditi recenzije sisa i guzova glumica?ExNihilo wrote:Još da se Labudan i karanana ožene, i ode sve u pm.
- Tito_i_Partija
- Posts: 12409
- Joined: 11/03/2014 15:56
- Location: Kod Sebije na pregledu
#41088 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
Ih, kad je to bilo. Sad sam se upgrade-ovo u "babuka".ExNihilo wrote:Ma pusti se internet definicija, hairlija je u mom selu mladoženja.
- dale cooper
- Posts: 31383
- Joined: 03/04/2007 09:55
- Location: Twin Peaks/Red Room
#41089 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
Znači i Tito oženjen + mala djeca? Mašala.
Ko' je još osto'? Ja i labud? I karanana? Sunce ti jebem žarko.

- ExNihilo
- Posts: 17072
- Joined: 23/01/2008 07:05
- Location: In the sheltering shade of the forest
#41090 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
dale cooper wrote:Znači i Tito oženjen + mala djeca? Mašala.Ko' je još osto'? Ja i labud? I karanana? Sunce ti jebem žarko.
![]()
-
omar little
- Posts: 17417
- Joined: 14/03/2008 21:14
#41091 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
zar klerodesnicar nije ozenjen? 
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 66018
- Joined: 03/08/2010 19:04
#41092 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
omar little wrote:zar klerodesnicar nije ozenjen?
mislim da niko sa ove teme ne treba pitati ko se krije iza tog nadimka
- hadzinicasa
- Posts: 13620
- Joined: 08/11/2005 16:08
- Location: u tranziciji
#41093 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
nelyubov.
film mi je oko 13-14. minute slomio srce. a onda stupao po komadicima rasutim po podu do kraja.
na kraju nije ostalo nista.
gledas ga s mucninom i nekim trackom nade. do samog kraja.
svakako vrijedi pogledati.
film mi je oko 13-14. minute slomio srce. a onda stupao po komadicima rasutim po podu do kraja.
na kraju nije ostalo nista.
gledas ga s mucninom i nekim trackom nade. do samog kraja.
svakako vrijedi pogledati.
- johnnykola
- Posts: 10400
- Joined: 15/10/2004 12:23
- Contact:
#41094 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
Da, nije džaba u mom postu prva slika, slika malca.hadzinicasa wrote:nelyubov.
film mi je oko 13-14. minute slomio srce. a onda stupao po komadicima rasutim po podu do kraja.
na kraju nije ostalo nista.
gledas ga s mucninom i nekim trackom nade. do samog kraja.
svakako vrijedi pogledati.
Vala, iza tog kadra nije ni morao dalje ići film što se mene tiče.
Andrej nePlenka je razorio.
Last edited by johnnykola on 15/11/2017 05:09, edited 2 times in total.
- johnnykola
- Posts: 10400
- Joined: 15/10/2004 12:23
- Contact:
#41095 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
Ovaj lijevo k'o onaj tetovirani mladac sad solista iz One direction.
- johnnykola
- Posts: 10400
- Joined: 15/10/2004 12:23
- Contact:
#41096 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
Od 49:35 Kličko o Blagu.

Dobar filmić. Prikazan je u okviru Takmičarskog
programa dvadeset i prvog SFF-a 2015. godine.
Iz kataloga festivala:

Film na TV-u

Dobar filmić. Prikazan je u okviru Takmičarskog
programa dvadeset i prvog SFF-a 2015. godine.
Iz kataloga festivala:

Film na TV-u
Last edited by johnnykola on 15/11/2017 04:57, edited 1 time in total.
- johnnykola
- Posts: 10400
- Joined: 15/10/2004 12:23
- Contact:
#41097 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
Dvadesetorica za Dalal.<3 Cijena ulaznice je 10 KM, a sav prihod će biti doniran za liječenje male Dalal.
Cinemas Sloga 21.00.

Hvale ga, nisam gledao.
Možete ga pogledati danas u 20.00 u Libertad Café Baru u Sarajevu.

Film na TV-u
Cinemas Sloga 21.00.

Hvale ga, nisam gledao.
Možete ga pogledati danas u 20.00 u Libertad Café Baru u Sarajevu.

Film na TV-u
- hadzinicasa
- Posts: 13620
- Joined: 08/11/2005 16:08
- Location: u tranziciji
#41098 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
zahvaljujem na linku jos jednom.johnnykola wrote:Da, nije džaba u mom postu prva slika, slika malca.hadzinicasa wrote:nelyubov.
film mi je oko 13-14. minute slomio srce. a onda stupao po komadicima rasutim po podu do kraja.
na kraju nije ostalo nista.
gledas ga s mucninom i nekim trackom nade. do samog kraja.
svakako vrijedi pogledati.((
Vala, iza tog kadra nije ni morao dalje ići film što se mene tiče.
Andrej nePlenka je razorio.
- johnnykola
- Posts: 10400
- Joined: 15/10/2004 12:23
- Contact:
#41099 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
Još jednom, nema na čemu.
- King_Kenny
- Posts: 4852
- Joined: 03/01/2010 10:41
#41100 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
Solidan, nije u rangu Akinovih prethodnih filmova...johnnykola wrote:
Hvale ga, nisam gledao.
Možete ga pogledati danas u 20.00 u Libertad Café Baru u Sarajevu.
Film na TV-u

