Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Najbolji i najgori filmovi, serije, sve o sedmoj umjetnosti...

Moderator: _BataZiv_0809

User avatar
Nurudin
Posts: 3324
Joined: 31/03/2013 07:25
Location: "Zli, dobri, blagi, surovi, nepokretni, olujni, otvoreni, skriveni, sve su to oni i sve između toga.

#41076 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by Nurudin »

nema me tamo wrote:
Nurudin wrote:Jel' se meni čini ili je ovo bila godina baš loših filmova...ništa za izdvojiti :zoka:

Get Out
Shot Caller
Logan
Baby Driver
Okja
Dunkirk
John wick 2
Wind river
Ingrid goes west
Kingsman 2

Eto na prvu što valja
Ima ih jos
Ovaj je ok , tragičan , realističan :thumbup:
User avatar
medvjed23
Posts: 30194
Joined: 16/07/2010 13:49
Location: https://poezijaisve.blog/
Contact:

#41077 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by medvjed23 »

johnnykola wrote:
medvjed23 wrote:naletjeh i ja, prije koji dan, na nešto..

http://pulse.rs/blade-runner-i-depresija/

ako je vo baš vako ko što piše, moglo bi se gledati..
Priča ovog dječka se može svesti na jednu rečenicu: Film je depresivan. :D :D :D
Normalno da mu je depresivan kad je sam taki, krvari od dosade.
Mimo depresije gore čova povukao tisuće trilema, filzofskih pitanja
i svega. Biti kiborg, paranoid android ili insan, di sam, šta sam,
kamo ću?

Film na TV-u
svako vidi ono u čemu se prepoznaje
User avatar
Tito_i_Partija
Posts: 12409
Joined: 11/03/2014 15:56
Location: Kod Sebije na pregledu

#41079 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by Tito_i_Partija »

ExNihilo wrote:
Tito_i_Partija wrote:Mozda je sada samo SS-ovac. Ozenjeni. :wink:

Ili "vjencani" gej SS-ovac, al' ne "ozenjeni". :-D

Đoni javi se, ovo nas kopka pravo. :D
Znaš da Džoni legne u 9, a ustane u 4 pa piše ovdje u nevakat. :D
Ako ima malu djecu, nije cudo. Ovo je jedna surova realnost kroz koju ja trenutno prolazim. :-D
User avatar
ExNihilo
Posts: 17072
Joined: 23/01/2008 07:05
Location: In the sheltering shade of the forest

#41080 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by ExNihilo »

Tito_i_Partija wrote:
ExNihilo wrote:
Tito_i_Partija wrote:Mozda je sada samo SS-ovac. Ozenjeni. :wink:

Ili "vjencani" gej SS-ovac, al' ne "ozenjeni". :-D

Đoni javi se, ovo nas kopka pravo. :D
Znaš da Džoni legne u 9, a ustane u 4 pa piše ovdje u nevakat. :D
Ako ima malu djecu, nije cudo. Ovo je jedna surova realnost kroz koju ja trenutno prolazim. :-D
Znači, i ti si hairlija? Čestitam. :D
User avatar
markioni
Posts: 2448
Joined: 23/04/2008 17:59
Location: neocekivana sila koja se iznenada pojavljuje i rjesava stvar
Contact:

#41081 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by markioni »

Mennesker i solen (2011) -
www.imdb.com/title/tt1699140/

Image

User avatar
markioni
Posts: 2448
Joined: 23/04/2008 17:59
Location: neocekivana sila koja se iznenada pojavljuje i rjesava stvar
Contact:

#41082 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by markioni »

solidan

The African Doctor
2016 ‧ Drama/Biography
www.imdb.com/title/tt5555502/

User avatar
Snake Eyes
Posts: 5190
Joined: 12/04/2013 14:02

#41083 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by Snake Eyes »

Tito_i_Partija wrote:
ExNihilo wrote:
Tito_i_Partija wrote:Mozda je sada samo SS-ovac. Ozenjeni. :wink:

Ili "vjencani" gej SS-ovac, al' ne "ozenjeni". :-D

Đoni javi se, ovo nas kopka pravo. :D
Znaš da Džoni legne u 9, a ustane u 4 pa piše ovdje u nevakat. :D
Ako ima malu djecu, nije cudo. Ovo je jedna surova realnost kroz koju ja trenutno prolazim. :-D

Džoni oženjen, Tito ima djecu, pa ovo sve normalni ljudi :D
User avatar
ExNihilo
Posts: 17072
Joined: 23/01/2008 07:05
Location: In the sheltering shade of the forest

#41084 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by ExNihilo »

Još da se Labudan i karanana ožene, i ode sve u pm. :D
User avatar
Tito_i_Partija
Posts: 12409
Joined: 11/03/2014 15:56
Location: Kod Sebije na pregledu

#41085 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by Tito_i_Partija »

ExNihilo wrote:
Tito_i_Partija wrote:Ako ima malu djecu, nije cudo. Ovo je jedna surova realnost kroz koju ja trenutno prolazim. :-D
Znači, i ti si hairlija? Čestitam. :D
Hairlija: neko ko voli mnogo da pije i šenluči a malo brige vodi o familiji i samom sebi
:-?
User avatar
ExNihilo
Posts: 17072
Joined: 23/01/2008 07:05
Location: In the sheltering shade of the forest

#41086 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by ExNihilo »

Ma pusti se internet definicija, hairlija je u mom selu mladoženja. :D
User avatar
Snake Eyes
Posts: 5190
Joined: 12/04/2013 14:02

#41087 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by Snake Eyes »

ExNihilo wrote:Još da se Labudan i karanana ožene, i ode sve u pm. :D
Ja jebote, ko će onda gledati trash filmove 90-tih ili raditi recenzije sisa i guzova glumica? :D
User avatar
Tito_i_Partija
Posts: 12409
Joined: 11/03/2014 15:56
Location: Kod Sebije na pregledu

#41088 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by Tito_i_Partija »

ExNihilo wrote:Ma pusti se internet definicija, hairlija je u mom selu mladoženja. :D
Ih, kad je to bilo. Sad sam se upgrade-ovo u "babuka". :-D
User avatar
dale cooper
Posts: 31383
Joined: 03/04/2007 09:55
Location: Twin Peaks/Red Room

#41089 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by dale cooper »

Znači i Tito oženjen + mala djeca? Mašala. :-D Ko' je još osto'? Ja i labud? I karanana? Sunce ti jebem žarko. :facepalm: :mrgreen:
User avatar
ExNihilo
Posts: 17072
Joined: 23/01/2008 07:05
Location: In the sheltering shade of the forest

#41090 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by ExNihilo »

dale cooper wrote:Znači i Tito oženjen + mala djeca? Mašala. :-D Ko' je još osto'? Ja i labud? I karanana? Sunce ti jebem žarko. :facepalm: :mrgreen:
:lol:
omar little
Posts: 17417
Joined: 14/03/2008 21:14

#41091 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by omar little »

zar klerodesnicar nije ozenjen? :D
kakavdanakneiskustvu
Posts: 66018
Joined: 03/08/2010 19:04

#41092 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by kakavdanakneiskustvu »

omar little wrote:zar klerodesnicar nije ozenjen? :D

mislim da niko sa ove teme ne treba pitati ko se krije iza tog nadimka
User avatar
hadzinicasa
Posts: 13620
Joined: 08/11/2005 16:08
Location: u tranziciji

#41093 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by hadzinicasa »

nelyubov.
film mi je oko 13-14. minute slomio srce. a onda stupao po komadicima rasutim po podu do kraja.
na kraju nije ostalo nista.
gledas ga s mucninom i nekim trackom nade. do samog kraja.
svakako vrijedi pogledati.
User avatar
johnnykola
Posts: 10400
Joined: 15/10/2004 12:23
Contact:

#41094 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by johnnykola »

hadzinicasa wrote:nelyubov.
film mi je oko 13-14. minute slomio srce. a onda stupao po komadicima rasutim po podu do kraja.
na kraju nije ostalo nista.
gledas ga s mucninom i nekim trackom nade. do samog kraja.
svakako vrijedi pogledati.
Da, nije džaba u mom postu prva slika, slika malca.:(((
Vala, iza tog kadra nije ni morao dalje ići film što se mene tiče.
Andrej nePlenka je razorio.
Last edited by johnnykola on 15/11/2017 05:09, edited 2 times in total.
User avatar
johnnykola
Posts: 10400
Joined: 15/10/2004 12:23
Contact:

#41095 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by johnnykola »

markioni wrote:Mennesker i solen (2011) -
http://www.imdb.com/title/tt1699140/

Image

Ovaj lijevo k'o onaj tetovirani mladac sad solista iz One direction. :D
User avatar
johnnykola
Posts: 10400
Joined: 15/10/2004 12:23
Contact:

#41096 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by johnnykola »

Od 49:35 Kličko o Blagu.

Image

Dobar filmić. Prikazan je u okviru Takmičarskog
programa dvadeset i prvog SFF-a 2015. godine.
Iz kataloga festivala:

Image

Film na TV-u
Last edited by johnnykola on 15/11/2017 04:57, edited 1 time in total.
User avatar
johnnykola
Posts: 10400
Joined: 15/10/2004 12:23
Contact:

#41097 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by johnnykola »

Dvadesetorica za Dalal.<3 Cijena ulaznice je 10 KM, a sav prihod će biti doniran za liječenje male Dalal.

Cinemas Sloga 21.00.

Image

Hvale ga, nisam gledao.

Možete ga pogledati danas u 20.00 u Libertad Café Baru u Sarajevu.

Image

Film na TV-u
User avatar
hadzinicasa
Posts: 13620
Joined: 08/11/2005 16:08
Location: u tranziciji

#41098 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by hadzinicasa »

johnnykola wrote:
hadzinicasa wrote:nelyubov.
film mi je oko 13-14. minute slomio srce. a onda stupao po komadicima rasutim po podu do kraja.
na kraju nije ostalo nista.
gledas ga s mucninom i nekim trackom nade. do samog kraja.
svakako vrijedi pogledati.
Da, nije džaba u mom postu prva slika, slika malca.:(((
Vala, iza tog kadra nije ni morao dalje ići film što se mene tiče.
Andrej nePlenka je razorio.
zahvaljujem na linku jos jednom.
User avatar
johnnykola
Posts: 10400
Joined: 15/10/2004 12:23
Contact:

#41099 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by johnnykola »

Još jednom, nema na čemu.
User avatar
King_Kenny
Posts: 4852
Joined: 03/01/2010 10:41

#41100 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by King_Kenny »

johnnykola wrote:
Hvale ga, nisam gledao.

Možete ga pogledati danas u 20.00 u Libertad Café Baru u Sarajevu.

Image

Film na TV-u
Solidan, nije u rangu Akinovih prethodnih filmova...
Post Reply