English Premier League
Moderators: Charuga, Tomahawk11
-
Bazinga1234
- Posts: 8070
- Joined: 17/07/2017 15:20
- Location: Mostar
#41051 Re: English Premier League
Krenuh napisati da ga Vucovi ne bi do sutra zabili...
- Gerro
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 10376
- Joined: 19/12/2018 20:19
#41052 Re: English Premier League
Pedro Neto je igracina.
- B6Redhell
- Posts: 7818
- Joined: 25/12/2010 04:56
#41053 Re: English Premier League
Obi mu se od glavu.
A da ne dadose gol. stvarno bi bilo nerealno za wolvs. Ali to ti je fudbal. Ubise ih ko vola u kupusu..
- ultima_palabra
- Posts: 59308
- Joined: 15/12/2008 16:53
#41054 Re: English Premier League
- skafiskafsnjak
- Posts: 32752
- Joined: 16/04/2011 18:46
#41055 Re: English Premier League
Pises, a ni sam ne vjerujes u to.
Cuj liga nikad nije bila jaca ...koji to klub osim Liverpoola, iole igra ... ?
United jok, Chelsea jok, City jok , Tottenham malo kao igrao, ali pusiona i oni... Arsenal karina.
Proslih godina tu je bio City , sad ni njih nema. Ovih ostalih realno godinama nema...
A to da svak svakoga moze dobiti meni ne govori da je liga jaka nego da su "lideri" karina.
-
LSD
- Posts: 29910
- Joined: 24/07/2007 08:26
#41056 Re: English Premier League
Neto i Podence ce se na ljeto dobro prodati, kao Jota.
Ovo je super za Wolvese, dali su se u ruke Mendesa , ovaj od njih napravio Portugal u malom, doveo svoje zemljake 20 igraca i trenere
ali taj klub raste svake godine, uskoro ce poceti ganjati LP...sve ono od cega je Valensija odustala prije par godinu.
Sad im najviše fali Raul...onaj mali ćupo promaši za pobjedu maloprije.
Ovo je super za Wolvese, dali su se u ruke Mendesa , ovaj od njih napravio Portugal u malom, doveo svoje zemljake 20 igraca i trenere
Sad im najviše fali Raul...onaj mali ćupo promaši za pobjedu maloprije.
Last edited by LSD on 27/12/2020 22:19, edited 1 time in total.
- Gerro
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 10376
- Joined: 19/12/2018 20:19
#41057 Re: English Premier League
Semedo i Wan Bissaka su najgori bekovi lige. Bez zayebancije
- BHF_Manijak
- Posts: 28535
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#41058 Re: English Premier League
Sezona qrac u odnosu na prethodne 2-3 sto smo navikli gledati ,rekao bih ova je "normalnija", jer su nas Klopp i Pep navikli na nesto drugacije, gdje se melje sve redom.
Ove ne vjerujem da ce prvak na kraju imati vise od 81-82 boda.
Ove ne vjerujem da ce prvak na kraju imati vise od 81-82 boda.
- drug_profi
- Posts: 65428
- Joined: 16/07/2012 16:00
#41059 Re: English Premier League
85 ko osvoji prvak je.BHF_Manijak wrote: ↑28/12/2020 00:03 Sezona qrac u odnosu na prethodne 2-3 sto smo navikli gledati ,rekao bih ova je "normalnija", jer su nas Klopp i Pep navikli na nesto drugacije, gdje se melje sve redom.
Ove ne vjerujem da ce prvak na kraju imati vise od 81-82 boda.
- skafiskafsnjak
- Posts: 32752
- Joined: 16/04/2011 18:46
#41060 Re: English Premier League
Liga nikad jaca.BHF_Manijak wrote: ↑28/12/2020 00:03 Sezona qrac u odnosu na prethodne 2-3 sto smo navikli gledati ,rekao bih ova je "normalnija", jer su nas Klopp i Pep navikli na nesto drugacije, gdje se melje sve redom.
Ove ne vjerujem da ce prvak na kraju imati vise od 81-82 boda.
- ruud
- Posts: 4129
- Joined: 30/07/2008 15:29
#41061 Re: English Premier League
Mozda i nije najbolja, al' je preinteresantna
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#41062 Re: English Premier League
To je to. Mada ima i do toga što je ova sezona specifična po mnogo tome, dosta ekipa nije ni imalo priprema a i ove koje su imale nije to bilo ni približno kvalitetno kako treba biti.BHF_Manijak wrote: ↑28/12/2020 00:03 Sezona qrac u odnosu na prethodne 2-3 sto smo navikli gledati ,rekao bih ova je "normalnija", jer su nas Klopp i Pep navikli na nesto drugacije, gdje se melje sve redom.
Čudna sezona, to se nekako i moglo predvidjeti.
- ruud
- Posts: 4129
- Joined: 30/07/2008 15:29
#41063 Re: English Premier League
Totenham neki dan prvi, danas 5. Razvale M City zijane od Lestera, spasavaju se kod Wolvesa...
Arsenal inace mrtav konj uvali 3 komada do tad najboljoj odbrani Lige.
A Villa prosle god. truhla kobila trenutno najbolja odbrana i 4 vezane utakmice bez primljenog gola.
Helem, Everton fino igra, i Leeds se moze gledati..
U nekim ranijim sezonama ne bi razmisljao uopste o nekim utakmicama koje sad s merakom pogledam.
Arsenal inace mrtav konj uvali 3 komada do tad najboljoj odbrani Lige.
A Villa prosle god. truhla kobila trenutno najbolja odbrana i 4 vezane utakmice bez primljenog gola.
Helem, Everton fino igra, i Leeds se moze gledati..
U nekim ranijim sezonama ne bi razmisljao uopste o nekim utakmicama koje sad s merakom pogledam.
- BHF_Manijak
- Posts: 28535
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#41064 Re: English Premier League
Ma bojim se samo da ona Pepova masinerija ne uzme zalet otac ih jebo, za ostale se ne bojim, svi igraju po principu toplo hladno, jedino ko moze kontinuitet i seriju napraviti su oni. Za njih molim Boga da ne upale, ostali ce dobivati i kiksati uredno.AmiĐa_Idriz wrote: ↑28/12/2020 09:00To je to. Mada ima i do toga što je ova sezona specifična po mnogo tome, dosta ekipa nije ni imalo priprema a i ove koje su imale nije to bilo ni približno kvalitetno kako treba biti.BHF_Manijak wrote: ↑28/12/2020 00:03 Sezona qrac u odnosu na prethodne 2-3 sto smo navikli gledati ,rekao bih ova je "normalnija", jer su nas Klopp i Pep navikli na nesto drugacije, gdje se melje sve redom.
Čudna sezona, to se nekako i moglo predvidjeti.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#41065 Re: English Premier League
City-u fali samo zdrav Aguero za hvatanje onog njihovog ritma. A to će se desiti kad tad.
- drug_profi
- Posts: 65428
- Joined: 16/07/2012 16:00
#41066 Re: English Premier League
Liverpulu fali jednostavnost koju su ispoljavali protiv Lestera, Volvesa, Cristal Palasa. Primi-pucaj ne jebi mater sa pasovima. Jos bolje ako pucas bez stopanja. Kako ce dati gol kad nisu cestito opucali po golu.
Ne vjerujem ni da ce se Siti probuditi samo povratkom Aguera. Nije vise ni on zvijer kakva je prije bio.
Ovdje se kao navijac LFC najvise bojim one "tiha voda brijege nosi". Underdogsi tipa Lestera, Evertona u slucaju neke dobre serije izbijaju lako na vrh.
Ne vjerujem ni da ce se Siti probuditi samo povratkom Aguera. Nije vise ni on zvijer kakva je prije bio.
Ovdje se kao navijac LFC najvise bojim one "tiha voda brijege nosi". Underdogsi tipa Lestera, Evertona u slucaju neke dobre serije izbijaju lako na vrh.
- Raigor Stonehoof
- Posts: 11384
- Joined: 15/07/2014 14:30
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#41068 Re: English Premier League
Mislio sam više na to da im fali devetka koja će trpati golove, to im nedostaje.drug_profi wrote: ↑28/12/2020 09:40
Ne vjerujem ni da ce se Siti probuditi samo povratkom Aguera. Nije vise ni on zvijer kakva je prije bio.
Odbranu su digli sa Diasom, vrhunsko pojačanje.
- Gerro
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 10376
- Joined: 19/12/2018 20:19
#41069 Re: English Premier League
Skafisnjafnja se potajno nada tituli. Misli da se prvak moze postati sa 65 bodova 
- drug_profi
- Posts: 65428
- Joined: 16/07/2012 16:00
#41070 Re: English Premier League
Ne reci dvaput. luda je sezona. Evo da liverpul osovji 9 bodova iz preostale 4 utakmice polusezone, imace 41. I da ima onda identican performans u drugom dijelu, to je 82 boda.
Realno vrlo malo. Lester je zadnji put bio sampion sa tako malo bodova.
Licno mislim da ce se osvojiti 8 od 12
Realno vrlo malo. Lester je zadnji put bio sampion sa tako malo bodova.
Licno mislim da ce se osvojiti 8 od 12
- Gerro
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 10376
- Joined: 19/12/2018 20:19
#41071 Re: English Premier League
Pa i ja mislim da ce prvak imati 85-86.
United nije kadar dobaciti do 75, nema sanse.
Prvak ce biti Liverpool, mozda City.
United nije kadar dobaciti do 75, nema sanse.
Prvak ce biti Liverpool, mozda City.
- drug_profi
- Posts: 65428
- Joined: 16/07/2012 16:00
#41072 Re: English Premier League
Od mogucih 45 liverpul osvojio 32. što je 71,1%
A 71,1% od 114 mogucih je 81 bod.
Ako mi je matematika dobra.
A 71,1% od 114 mogucih je 81 bod.
Ako mi je matematika dobra.
- Gerro
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 10376
- Joined: 19/12/2018 20:19
#41073 Re: English Premier League
Mora se to dici. Liverpool ce biti sampion, no sikiriki.
- drug_profi
- Posts: 65428
- Joined: 16/07/2012 16:00
#41074 Re: English Premier League
Nadam se da će povratkom Alcantare napad naći rješenja za ove parkirane autobuse. Mozda i novi CB koji ne bi dozvoljavao sokantne golove pred kraj utakmice.
Jota nedostaje, ali za njega se ne zna kad ce.
Ovoliki broj povreda mene asocira na Arsenal. Oni su ovako dugi niz godina iz sezone u sezonu bivali desetkovani. Nikad nisu utvrdili uzroke tome.
A meni se cini da je fitnes trener ili tako nesto iz Arsenala dosao u Liverpul lani.
- Gerro
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 10376
- Joined: 19/12/2018 20:19
#41075 Re: English Premier League
Jota se vraca pocetkom februara.drug_profi wrote: ↑28/12/2020 13:21Nadam se da će povratkom Alcantare napad naći rješenja za ove parkirane autobuse. Mozda i novi CB koji ne bi dozvoljavao sokantne golove pred kraj utakmice.
Jota nedostaje, ali za njega se ne zna kad ce.
Ovoliki broj povreda mene asocira na Arsenal. Oni su ovako dugi niz godina iz sezone u sezonu bivali desetkovani. Nikad nisu utvrdili uzroke tome.
A meni se cini da je fitnes trener ili tako nesto iz Arsenala dosao u Liverpul lani.
Pisalo se o tom fitnes treneru al ne znam jel dosao na kraju, mislim da nije.
