Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
Moderator: _BataZiv_0809
-
sportman1
- Posts: 1505
- Joined: 26/12/2013 22:36
#41051 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
"the iceman"
desetka. prema istinitom dogadjaju.
svakako pogledati.
desetka. prema istinitom dogadjaju.
svakako pogledati.
-
sportman1
- Posts: 1505
- Joined: 26/12/2013 22:36
- Snake Eyes
- Posts: 5190
- Joined: 12/04/2013 14:02
#41053 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
Džoni oženjenjohnnykola wrote:Supruga gledala, vjerujem joj, Srpski niđe veze, kaže, tak' da ovoga, a i tema me odbija.
Ko onaj Trierov Nimfomanijanka. Ha je to tema, to može odraditi da valja samo i jedino Haneke.
Dobro, i Dumont. Možda i neki drugi magovi za koje ne znam prije moga vremena trajanja je l' te.![]()
![]()
![]()
Ostali se mogu slikati. Jer pravilo je - ne pornjavu u regularan film, k'o žabi kopito.
Istina, Srpski nije regularan film, ali još se furam na vjeru, ufanje i ljubav (vidjeti prvu rečenicu).
Toliko.
Gledaj i pusti druge da gledaju ono šta bi stjeli.![]()
![]()
- Tito_i_Partija
- Posts: 12409
- Joined: 11/03/2014 15:56
- Location: Kod Sebije na pregledu
#41054 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
Da, za Haneke-a. Rodjena ga mati ne voli k'o Đoni.Snake Eyes wrote:Džoni oženjenjohnnykola wrote:Supruga gledala, vjerujem joj, Srpski niđe veze, kaže, tak' da ovoga, a i tema me odbija.
Ko onaj Trierov Nimfomanijanka. Ha je to tema, to može odraditi da valja samo i jedino Haneke.
Dobro, i Dumont. Možda i neki drugi magovi za koje ne znam prije moga vremena trajanja je l' te.![]()
![]()
![]()
Ostali se mogu slikati. Jer pravilo je - ne pornjavu u regularan film, k'o žabi kopito.
Istina, Srpski nije regularan film, ali još se furam na vjeru, ufanje i ljubav (vidjeti prvu rečenicu).
Toliko.
Gledaj i pusti druge da gledaju ono šta bi stjeli.![]()
![]()
- karanana
- Posts: 50771
- Joined: 26/02/2004 00:00
#41055 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
cuj dzoni ozenjen.
- BarbaDue
- Posts: 65076
- Joined: 03/02/2008 22:28
- Location: pogledaj iza sebe
#41056 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
Ne znam, meni skroz amaterski. Spika kao u najlošijim filmovima Michael J. Foxanema me tamo wrote:Daajj Ričer prvi dio ovaj iz 2012 je prava akcija drugi dio je vec drasticno loš
- ExNihilo
- Posts: 17072
- Joined: 23/01/2008 07:05
- Location: In the sheltering shade of the forest
#41057 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
Želite reći da Džoni ipak nije gej SSovac?
- Tito_i_Partija
- Posts: 12409
- Joined: 11/03/2014 15:56
- Location: Kod Sebije na pregledu
#41058 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
Mozda je sada samo SS-ovac. Ozenjeni.
Ili "vjencani" gej SS-ovac, al' ne "ozenjeni".
Đoni javi se, ovo nas kopka pravo.
Ili "vjencani" gej SS-ovac, al' ne "ozenjeni".
Đoni javi se, ovo nas kopka pravo.
- King_Kenny
- Posts: 4852
- Joined: 03/01/2010 10:41
#41059 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
Nije jedini; uz Tarra i meni je broj 1Tito_i_Partija wrote:Da, za Haneke-a. Rodjena ga mati ne voli k'o Đoni.Snake Eyes wrote:Džoni oženjenjohnnykola wrote:Supruga gledala, vjerujem joj, Srpski niđe veze, kaže, tak' da ovoga, a i tema me odbija.
Ko onaj Trierov Nimfomanijanka. Ha je to tema, to može odraditi da valja samo i jedino Haneke.
Dobro, i Dumont. Možda i neki drugi magovi za koje ne znam prije moga vremena trajanja je l' te.![]()
![]()
![]()
Ostali se mogu slikati. Jer pravilo je - ne pornjavu u regularan film, k'o žabi kopito.
Istina, Srpski nije regularan film, ali još se furam na vjeru, ufanje i ljubav (vidjeti prvu rečenicu).
Toliko.
Gledaj i pusti druge da gledaju ono šta bi stjeli.![]()
![]()
- dale cooper
- Posts: 31383
- Joined: 03/04/2007 09:55
- Location: Twin Peaks/Red Room
#41060 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
Šta je ovo ba, čuj Đoni oženjen?

- ExNihilo
- Posts: 17072
- Joined: 23/01/2008 07:05
- Location: In the sheltering shade of the forest
#41061 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
Znaš da Džoni legne u 9, a ustane u 4 pa piše ovdje u nevakat.Tito_i_Partija wrote:Mozda je sada samo SS-ovac. Ozenjeni.![]()
Ili "vjencani" gej SS-ovac, al' ne "ozenjeni".![]()
Đoni javi se, ovo nas kopka pravo.
- johnnykola
- Posts: 10400
- Joined: 15/10/2004 12:23
- Contact:
#41062 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
Sjo teme! Oženjen ja i još dvije i pol milijarde ljudi na planetu. Koga zabole lijevo oklembešeno mudance!:ppp Bolje bacite oko na Mandića, ne Olija, insana s mošnjama većim no u petnast milijuna mladaca skupno (možete se u regionu logirati i gledati preko FB naloga):
https://filmnatvu.wordpress.com/2017/11 ... pogledati/
https://filmnatvu.wordpress.com/2017/11 ... pogledati/
- karanana
- Posts: 50771
- Joined: 26/02/2004 00:00
#41063 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
ozenjen sam a ko momak zivim,
filmovi su moji drugovi,
dok me ima necu da se smirim,
ja film volim, volim zauvek
filmovi su moji drugovi,
dok me ima necu da se smirim,
ja film volim, volim zauvek
- johnnykola
- Posts: 10400
- Joined: 15/10/2004 12:23
- Contact:
#41064 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
Sale Matić?karanana wrote:ozenjen sam a ko momak zivim,
filmovi su moji drugovi,
dok me ima necu da se smirim,
ja film volim, volim zauvek
- karanana
- Posts: 50771
- Joined: 26/02/2004 00:00
#41065 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
remix version
- johnnykola
- Posts: 10400
- Joined: 15/10/2004 12:23
- Contact:
#41066 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
Dokumentarac o mladiću iz Španjolske, koji jednoj obitelji iz Teksasa
tvrdi da je njihov šesnaestogodišnji sin, koji je nestao prije tri godine.
Ludilo od priče, može proći.
CineStar TV 21.00.

Film na TV-u
tvrdi da je njihov šesnaestogodišnji sin, koji je nestao prije tri godine.
Ludilo od priče, može proći.
CineStar TV 21.00.

Film na TV-u
- johnnykola
- Posts: 10400
- Joined: 15/10/2004 12:23
- Contact:
- Partijaner
- Posts: 15365
- Joined: 17/10/2010 13:56
- Location: Südkurve München
-
John Cleese
- Posts: 42925
- Joined: 25/05/2010 18:30
- karanana
- Posts: 50771
- Joined: 26/02/2004 00:00
#41070 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
dobar. dobra ruskinja. dao bi joj ja sto evra.John Cleese wrote:
- medvjed23
- Posts: 30194
- Joined: 16/07/2010 13:49
- Location: https://poezijaisve.blog/
- Contact:
#41071 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
naletjeh i ja, prije koji dan, na nešto..
http://pulse.rs/blade-runner-i-depresija/
ako je vo baš vako ko što piše, moglo bi se gledati..
http://pulse.rs/blade-runner-i-depresija/
ako je vo baš vako ko što piše, moglo bi se gledati..
-
John Cleese
- Posts: 42925
- Joined: 25/05/2010 18:30
#41072 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
Normalicajohnnykola wrote:Sjo teme! Oženjen ja i još dvije i pol milijarde ljudi na planetu. Koga zabole lijevo oklembešeno mudance!:ppp
Uzgred, nije novost - pominjao si to i prije.
- medvjed23
- Posts: 30194
- Joined: 16/07/2010 13:49
- Location: https://poezijaisve.blog/
- Contact:
#41073 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
gdje, gdje, daj link, daj
- johnnykola
- Posts: 10400
- Joined: 15/10/2004 12:23
- Contact:
#41074 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
Priča ovog dječka se može svesti na jednu rečenicu: Film je depresivan.medvjed23 wrote:naletjeh i ja, prije koji dan, na nešto..
http://pulse.rs/blade-runner-i-depresija/
ako je vo baš vako ko što piše, moglo bi se gledati..
Normalno da mu je depresivan kad je sam taki, krvari od dosade.
Mimo depresije gore čova povukao tisuće trilema, filzofskih pitanja
i svega. Biti kiborg, paranoid android ili insan, di sam, šta sam,
kamo ću?
Film na TV-u
-
milann1971
- Posts: 344
- Joined: 12/01/2017 05:53
#41075 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
http://www.imdb.com/title/tt5125930/?ref_=nv_sr_1
neko ga iznad preporucio, alal mu cufte, odlican...teska drama
neko ga iznad preporucio, alal mu cufte, odlican...teska drama


