Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Najbolji i najgori filmovi, serije, sve o sedmoj umjetnosti...

Moderator: _BataZiv_0809

sportman1
Posts: 1505
Joined: 26/12/2013 22:36

#41051 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by sportman1 »

"the iceman"

desetka. prema istinitom dogadjaju.
svakako pogledati.
User avatar
Snake Eyes
Posts: 5190
Joined: 12/04/2013 14:02

#41053 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by Snake Eyes »

johnnykola wrote:Supruga gledala, vjerujem joj, Srpski niđe veze, kaže, tak' da ovoga, a i tema me odbija.
Ko onaj Trierov Nimfomanijanka. Ha je to tema, to može odraditi da valja samo i jedino Haneke.
Dobro, i Dumont. Možda i neki drugi magovi za koje ne znam prije moga vremena trajanja je l' te. :D :D :D
Ostali se mogu slikati. Jer pravilo je - ne pornjavu u regularan film, k'o žabi kopito.
Istina, Srpski nije regularan film, ali još se furam na vjeru, ufanje i ljubav (vidjeti prvu rečenicu).
Toliko.
Gledaj i pusti druge da gledaju ono šta bi stjeli. :D :D :D
Džoni oženjen :D
User avatar
Tito_i_Partija
Posts: 12409
Joined: 11/03/2014 15:56
Location: Kod Sebije na pregledu

#41054 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by Tito_i_Partija »

Snake Eyes wrote:
johnnykola wrote:Supruga gledala, vjerujem joj, Srpski niđe veze, kaže, tak' da ovoga, a i tema me odbija.
Ko onaj Trierov Nimfomanijanka. Ha je to tema, to može odraditi da valja samo i jedino Haneke.
Dobro, i Dumont. Možda i neki drugi magovi za koje ne znam prije moga vremena trajanja je l' te. :D :D :D
Ostali se mogu slikati. Jer pravilo je - ne pornjavu u regularan film, k'o žabi kopito.
Istina, Srpski nije regularan film, ali još se furam na vjeru, ufanje i ljubav (vidjeti prvu rečenicu).
Toliko.
Gledaj i pusti druge da gledaju ono šta bi stjeli. :D :D :D
Džoni oženjen :D
Da, za Haneke-a. Rodjena ga mati ne voli k'o Đoni. :D
User avatar
karanana
Posts: 50771
Joined: 26/02/2004 00:00

#41055 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by karanana »

cuj dzoni ozenjen.
User avatar
BarbaDue
Posts: 65076
Joined: 03/02/2008 22:28
Location: pogledaj iza sebe

#41056 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by BarbaDue »

nema me tamo wrote:Daajj Ričer prvi dio ovaj iz 2012 je prava akcija drugi dio je vec drasticno loš
Ne znam, meni skroz amaterski. Spika kao u najlošijim filmovima Michael J. Foxa :mrgreen:
User avatar
ExNihilo
Posts: 17072
Joined: 23/01/2008 07:05
Location: In the sheltering shade of the forest

#41057 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by ExNihilo »

Želite reći da Džoni ipak nije gej SSovac?
User avatar
Tito_i_Partija
Posts: 12409
Joined: 11/03/2014 15:56
Location: Kod Sebije na pregledu

#41058 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by Tito_i_Partija »

Mozda je sada samo SS-ovac. Ozenjeni. :wink:

Ili "vjencani" gej SS-ovac, al' ne "ozenjeni". :-D

Đoni javi se, ovo nas kopka pravo. :D
User avatar
King_Kenny
Posts: 4852
Joined: 03/01/2010 10:41

#41059 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by King_Kenny »

Tito_i_Partija wrote:
Snake Eyes wrote:
johnnykola wrote:Supruga gledala, vjerujem joj, Srpski niđe veze, kaže, tak' da ovoga, a i tema me odbija.
Ko onaj Trierov Nimfomanijanka. Ha je to tema, to može odraditi da valja samo i jedino Haneke.
Dobro, i Dumont. Možda i neki drugi magovi za koje ne znam prije moga vremena trajanja je l' te. :D :D :D
Ostali se mogu slikati. Jer pravilo je - ne pornjavu u regularan film, k'o žabi kopito.
Istina, Srpski nije regularan film, ali još se furam na vjeru, ufanje i ljubav (vidjeti prvu rečenicu).
Toliko.
Gledaj i pusti druge da gledaju ono šta bi stjeli. :D :D :D
Džoni oženjen :D
Da, za Haneke-a. Rodjena ga mati ne voli k'o Đoni. :D
Nije jedini; uz Tarra i meni je broj 1 :)
User avatar
dale cooper
Posts: 31383
Joined: 03/04/2007 09:55
Location: Twin Peaks/Red Room

#41060 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by dale cooper »

Šta je ovo ba, čuj Đoni oženjen? :zoka: :D
User avatar
ExNihilo
Posts: 17072
Joined: 23/01/2008 07:05
Location: In the sheltering shade of the forest

#41061 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by ExNihilo »

Tito_i_Partija wrote:Mozda je sada samo SS-ovac. Ozenjeni. :wink:

Ili "vjencani" gej SS-ovac, al' ne "ozenjeni". :-D

Đoni javi se, ovo nas kopka pravo. :D
Znaš da Džoni legne u 9, a ustane u 4 pa piše ovdje u nevakat. :D
User avatar
johnnykola
Posts: 10400
Joined: 15/10/2004 12:23
Contact:

#41062 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by johnnykola »

Sjo teme! Oženjen ja i još dvije i pol milijarde ljudi na planetu. Koga zabole lijevo oklembešeno mudance!:ppp Bolje bacite oko na Mandića, ne Olija, insana s mošnjama većim no u petnast milijuna mladaca skupno (možete se u regionu logirati i gledati preko FB naloga):

https://filmnatvu.wordpress.com/2017/11 ... pogledati/
User avatar
karanana
Posts: 50771
Joined: 26/02/2004 00:00

#41063 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by karanana »

ozenjen sam a ko momak zivim,
filmovi su moji drugovi,
dok me ima necu da se smirim,
ja film volim, volim zauvek
User avatar
johnnykola
Posts: 10400
Joined: 15/10/2004 12:23
Contact:

#41064 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by johnnykola »

karanana wrote:ozenjen sam a ko momak zivim,
filmovi su moji drugovi,
dok me ima necu da se smirim,
ja film volim, volim zauvek
Sale Matić? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
User avatar
karanana
Posts: 50771
Joined: 26/02/2004 00:00

#41065 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by karanana »

remix version
User avatar
johnnykola
Posts: 10400
Joined: 15/10/2004 12:23
Contact:

#41066 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by johnnykola »

Dokumentarac o mladiću iz Španjolske, koji jednoj obitelji iz Teksasa
tvrdi da je njihov šesnaestogodišnji sin, koji je nestao prije tri godine.
Ludilo od priče, može proći.

CineStar TV 21.00.

Image

Film na TV-u
User avatar
Partijaner
Posts: 15365
Joined: 17/10/2010 13:56
Location: Südkurve München

#41068 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by Partijaner »

User avatar
karanana
Posts: 50771
Joined: 26/02/2004 00:00

#41070 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by karanana »

John Cleese wrote:Image
dobar. dobra ruskinja. dao bi joj ja sto evra.
User avatar
medvjed23
Posts: 30194
Joined: 16/07/2010 13:49
Location: https://poezijaisve.blog/
Contact:

#41071 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by medvjed23 »

naletjeh i ja, prije koji dan, na nešto..

http://pulse.rs/blade-runner-i-depresija/

ako je vo baš vako ko što piše, moglo bi se gledati..
John Cleese
Posts: 42925
Joined: 25/05/2010 18:30

#41072 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by John Cleese »

johnnykola wrote:Sjo teme! Oženjen ja i još dvije i pol milijarde ljudi na planetu. Koga zabole lijevo oklembešeno mudance!:ppp
Normalica :thumbup: :D

Uzgred, nije novost - pominjao si to i prije.
User avatar
medvjed23
Posts: 30194
Joined: 16/07/2010 13:49
Location: https://poezijaisve.blog/
Contact:

#41073 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by medvjed23 »

gdje, gdje, daj link, daj
User avatar
johnnykola
Posts: 10400
Joined: 15/10/2004 12:23
Contact:

#41074 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by johnnykola »

medvjed23 wrote:naletjeh i ja, prije koji dan, na nešto..

http://pulse.rs/blade-runner-i-depresija/

ako je vo baš vako ko što piše, moglo bi se gledati..
Priča ovog dječka se može svesti na jednu rečenicu: Film je depresivan. :D :D :D
Normalno da mu je depresivan kad je sam taki, krvari od dosade.
Mimo depresije gore čova povukao tisuće trilema, filzofskih pitanja
i svega. Biti kiborg, paranoid android ili insan, di sam, šta sam,
kamo ću?

Film na TV-u
milann1971
Posts: 344
Joined: 12/01/2017 05:53

#41075 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by milann1971 »

http://www.imdb.com/title/tt5125930/?ref_=nv_sr_1

neko ga iznad preporucio, alal mu cufte, odlican...teska drama
Post Reply