Utakmice.
Moderators: Charuga, Tomahawk11
-
mond
- Posts: 3615
- Joined: 24/10/2010 20:45
#41051 Re: Utakmice.
Bezibrazno od Lije da ovako dobije lakat u vrat i još leži. Nesportski
- p206
- Posts: 8426
- Joined: 23/06/2011 07:23
- Location: Avenija srpskohrvatskih pretenzija na BiH br. 16
#41052 Re: Utakmice.
majku jebo, kad su igrači Borca korektniji nego sudija
ako je udarac u vrat ili glavu mora se prekinuti utakmica
ako je udarac u vrat ili glavu mora se prekinuti utakmica
- Maharadza
- Posts: 17070
- Joined: 30/01/2013 15:13
#41053 Re: Utakmice.
Vrijedi 10 dobivenih derbija, jer su ovi konkurent za titulu + KRIMINALNI DJIKANIIII, JEBEM IM MAJKE ČETNIČKE! KREPAVALI U NAJVEĆIM MUKAMA!
-
last mohicans
- Posts: 18250
- Joined: 09/08/2012 23:19
#41054 Re: Utakmice.
Sad pametno trošimo vrijeme. Samo da je izdržati. Kako su naučili da krvnički udaraju bez posljedica.
- suad-sarajevo
- Posts: 3689
- Joined: 22/08/2006 01:54
- Location: Memli strana
- Horoskop: sarajevski seljak
- Contact:
#41056 Re: Utakmice.
Usra ga Renan da valja.
-
last mohicans
- Posts: 18250
- Joined: 09/08/2012 23:19
#41058 Re: Utakmice.
Gotovi bi bili. Trebao je zabiti. Drugo puno bolje igramo. Rozman je odlično sve zamislio.
- Logovan
- Posts: 102814
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#41059 Re: Utakmice.
Kakav gol

-
mond
- Posts: 3615
- Joined: 24/10/2010 20:45
#41060 Re: Utakmice.
Durakoviću ne smije se uzimati lopta Kvržiću 
-
mond
- Posts: 3615
- Joined: 24/10/2010 20:45
#41064 Re: Utakmice.
Nema ofsajda u Banjaluci za domaće, po pravilima
- muha_sa
- Posts: 140446
- Joined: 12/11/2004 23:33
- Location: rajvosa
- vicious
- Posts: 7664
- Joined: 05/03/2006 15:41
- Location: zrakopraz
#41066 Re: Utakmice.
Ofsajd ko kuca ali ko te pita... krivi smo mi sto smo se zabili u 16
- Maharadza
- Posts: 17070
- Joined: 30/01/2013 15:13
#41068 Re: Utakmice.
Dajte chetaljima i državu glupe balije prodane dushe. ubijte se izdajnici.
- novi.dan.nova.nafaka
- Posts: 3028
- Joined: 28/08/2010 11:17
-
F&N
- Posts: 5279
- Joined: 17/10/2010 23:24
- Location: Od Ciglana do Podhrastova, Breke i Mejtasa including Jezero...
#41070 Re: Utakmice.
Kakvo je sudjenje cijelu utakmicu, ovo je odlicno. Bravo momci. Bravo Rozman.
-
mond
- Posts: 3615
- Joined: 24/10/2010 20:45
#41071 Re: Utakmice.
Jebo ove šabane. Ide Sablja i Sir Jagodić.
Renanu skrenuti pažnju na ove šanse na gostovanjima, prvo Široki i evo večeras, ziceri realno.
Zadovoljan, nisam očekivao ništa.
Rožman je doktor
Renanu skrenuti pažnju na ove šanse na gostovanjima, prvo Široki i evo večeras, ziceri realno.
Zadovoljan, nisam očekivao ništa.
Rožman je doktor
- GandalfSivi
- Posts: 22779
- Joined: 09/09/2006 00:38
- Contact:
#41072 Re: Utakmice.
Zakla nas, ali ono do kraja…
- Maharadza
- Posts: 17070
- Joined: 30/01/2013 15:13
#41073 Re: Utakmice.
Čestitke ekipi, ova ciganija agresorska slavi bod a i to jedva uz max pomoć sudija i saveza kriminalnog.
Šteta samo radi one propuštene kada je Renan mogao Hamzu uposliti.
Šteta samo radi one propuštene kada je Renan mogao Hamzu uposliti.
Last edited by Maharadza on 18/10/2023 21:01, edited 1 time in total.
- ruud
- Posts: 4129
- Joined: 30/07/2008 15:29
#41074 Re: Utakmice.
Jebo ti musa praljak majku u supak ustasku
