Zeničani
Moderators: _BataZiv_0809, anex
-
Mustang1
- Posts: 29930
- Joined: 29/12/2010 17:31
#4101 Re: Zeničani
Poplavilo i na izlazu iz Lukovog Polja a ovo ne prestaje 
- kamen spoticanja
- Posts: 13126
- Joined: 08/11/2009 15:29
- Location: na tragu za Istinom
#4102 Re: Zeničani
jel u funkciji onaj novi most u lukovom polju?
-
sarajevoxxxx
- Posts: 26435
- Joined: 28/11/2004 08:05
- Location: Sarajevo
#4103 Re: Zeničani
Evo jedan poziv za pomoć iz Topčić Polja:
"Molim vas za pomoc u selo Bistrica kod Topcic Polja,osjeceni smo od svih puteva,pola sela nema,,kuce se ruse..Ako bilo ko ima neku pomoc da nam pruzi,strahujemo.. Samo helikopterima mozete doci do nas,ako neko moze da namposalje helikopter da bar spasi malu djecu... Sutra ujutro nam trebaju helikopteri,svi cemo izgunuti,ne znamo dal cemo osvanuti..Nemamo struje,signal nam je jako slab ne mozemo kontaktirati s ljudima."
"Molim vas za pomoc u selo Bistrica kod Topcic Polja,osjeceni smo od svih puteva,pola sela nema,,kuce se ruse..Ako bilo ko ima neku pomoc da nam pruzi,strahujemo.. Samo helikopterima mozete doci do nas,ako neko moze da namposalje helikopter da bar spasi malu djecu... Sutra ujutro nam trebaju helikopteri,svi cemo izgunuti,ne znamo dal cemo osvanuti..Nemamo struje,signal nam je jako slab ne mozemo kontaktirati s ljudima."
-
Mustang1
- Posts: 29930
- Joined: 29/12/2010 17:31
#4104 Re: Zeničani
Ne znam Bgm ja sam samo ovamo prolazio ali cini mi se da je ono sto se izlilo sto sam spomenuo iz sahtova izvire jer je puno nema gdje otici i sve se skuplja tu .. Vjerovatno ce se do jutra spojiti sa Babinom ako nastavi ovakokamen spoticanja wrote:jel u funkciji onaj novi most u lukovom polju?
- N.N.
- Posts: 3552
- Joined: 04/04/2012 19:27
- Location: 072
#4105 Re: Zeničani
Jeste. Preko njega i usmjeravaju tamo.kamen spoticanja wrote:jel u funkciji onaj novi most u lukovom polju?
-
Eborg
- Posts: 10629
- Joined: 20/09/2006 20:58
- Location: Tamo gdje je Sunce,tamo gdje su zvijezde...
#4106 Re: Zeničani
Da je zajebano - jeste.
Da su ljudi jedva dočekali da kukaju - ne mogu da se otmem tom dojmu.
Ne znam kakvi su to mazohističko-podanički sklopovi koji se tako uzbude na svaki snijeg, poplavu, požar, hladnoću i tako svake godine. Sjede u kući, ništa im ne fali, ali oni se online sekiraju u pizdu materinu. Ne mogu nikome pomoći, nemaju oni ni njihovi bližnji nikakve štete ali to je sekiracija samo takva. Nismo mi baš toliko merhametli narod pun empatije.
Ne mogu ba ovih Facebook izvještača i moralista.
Da su ljudi jedva dočekali da kukaju - ne mogu da se otmem tom dojmu.
Ne znam kakvi su to mazohističko-podanički sklopovi koji se tako uzbude na svaki snijeg, poplavu, požar, hladnoću i tako svake godine. Sjede u kući, ništa im ne fali, ali oni se online sekiraju u pizdu materinu. Ne mogu nikome pomoći, nemaju oni ni njihovi bližnji nikakve štete ali to je sekiracija samo takva. Nismo mi baš toliko merhametli narod pun empatije.
Ne mogu ba ovih Facebook izvještača i moralista.
- ExNihilo
- Posts: 17072
- Joined: 23/01/2008 07:05
- Location: In the sheltering shade of the forest
#4107 Re: Zeničani
Kakvo je stanje s Babinom rijekom? Vidim da je kritično kod izlaza za rajvoSa, ali me zanima dole po šetalištu? Hebo majku, slike iz svih dijelova Zenice, samo iz tog dijela NIJEDNE.
- CoCoLoCo
- Posts: 1455
- Joined: 12/10/2012 14:29
- Location: Letim na mixeru...trazhim shtekdoznu :P
#4108 Re: Zeničani
babina je ok gore onaj dio gdje je kosi nagib korita, al je dole kriticno gdje je uspravni zid, tu je sila zesce zajebana.
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 66002
- Joined: 03/08/2010 19:04
#4109 Re: Zeničani
je li se može iz radakova autom izaći,da se nije toliko babina izlila?
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83475
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#4110 Re: Zeničani
Gledam slike sinocnje akcije na zeblogu i mogu reci da sam ponosan na nase momke
Potvrdili smo onu Sidranovu: Nema boljeg naroda u belaju
Kao da nam treba neki belaj da nas sve ujedini, majke mi. Svaka cast tim momcima jos jednom

-
Mustang1
- Posts: 29930
- Joined: 29/12/2010 17:31
#4111 Re: Zeničani
Helikopteri prelijecu cijelo jutro a i hitna proleti pocesto
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83475
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#4112 Re: Zeničani
Kakva je situacija sa ulazom u grad iz pravca Sarajeva?
-
Mustang1
- Posts: 29930
- Joined: 29/12/2010 17:31
#4113 Re: Zeničani
Sinoc je bilo poplavljeno na izlazu iz Lukovog Polja ali mislim da je to izbijalo iz sahtova jer su bili puni nije imala gdje voda i sve se skupljalo tu ..A ovamo na kruznom toku je OK kao i gore kod izlaza
-
Mustang1
- Posts: 29930
- Joined: 29/12/2010 17:31
#4114 Re: Zeničani
Objavljeno medijima da su helikopteri poslani u Topcic Polje a sad se covjek javljao i kaze da su samo nadlijetali 
-
Mustang1
- Posts: 29930
- Joined: 29/12/2010 17:31
#4115 Re: Zeničani
Ljudi, evo 100% informacija, ljude iz Topcic polja, Maglaja, i ostalih mjesta , dovlace u kasarnu nasu...Ko zeli i moze doci do dole , i pomoci ..neka se organizuje, javi ! Sirite dalje , da se pomogne tim ljudima nekako.
- Jimmy McNulty
- Čiča Gliša
- Posts: 6520
- Joined: 11/04/2012 11:32
#4116 Re: Zeničani
Bio sam danas na mašinskom fakultetu u Zenici, išao pomoći ako šta treba nosat i sam odnio šta potrepština...stvarno nemm riječi, mnogo toga je se skupilo i sabralo, mislim da su nakon ovoga sve kritike na račun omladine neopravdane.
-
ljuspica
- Posts: 1000
- Joined: 02/11/2011 14:02
#4117 Re: Zeničani
Zasto se ovoliko u Crkvicama cuje po cijeli dan hitna pomoc....il su vatrogasci?Gdje to oni idu?
- Not My Idea
- Posts: 14691
- Joined: 15/03/2011 23:12
#4118 Re: Zeničani
Dovlace tu ljude iz maglaja I topcic polja I smjestaju ih u kasarnu. Ako imas hranu,odjece I deka,nosi im
- Jimmy McNulty
- Čiča Gliša
- Posts: 6520
- Joined: 11/04/2012 11:32
#4119 Re: Zeničani
Sa crkvičkog brda transportuju ljude iz Maglaja koje helikopteri dovlače bilo u bolnicu, dom zdravlja ili u kasarnu.ljuspica wrote:Zasto se ovoliko u Crkvicama cuje po cijeli dan hitna pomoc....il su vatrogasci?Gdje to oni idu?
- Stjui
- Posts: 1786
- Joined: 23/09/2013 13:32
#4120 Re: Zeničani
zna li neko je li prohodna magistrala iz zenice do mosta u vranduku?
- dog_killer
- Posts: 326
- Joined: 05/02/2014 22:56
#4121 Re: Zeničani
jest ,ako uspijes izaci iz zenice.Stjui wrote:zna li neko je li prohodna magistrala iz zenice do mosta u vranduku?
-
Mustang1
- Posts: 29930
- Joined: 29/12/2010 17:31
#4122 Re: Zeničani
Moze se izaci iz Zenice ovamo na ovom ulazu na kruznom toku prema Crkvicama
- Stjui
- Posts: 1786
- Joined: 23/09/2013 13:32
#4123 Re: Zeničani
mogu kraj željezare u pehare,a iz pehara sam konto na m17.ok,hvaladog_killer wrote:jest ,ako uspijes izaci iz zenice.Stjui wrote:zna li neko je li prohodna magistrala iz zenice do mosta u vranduku?
-
Mustang1
- Posts: 29930
- Joined: 29/12/2010 17:31
#4124 Re: Zeničani
Ima na Zenici citav dan uzivo program
- kamberovica polje
- Posts: 4105
- Joined: 28/01/2012 11:38
#4125 Re: Zeničani
Šteta što im live stream baš ne fercera.Mustang1 wrote:Ima na Zenici citav dan uzivo program
