Ma ja, doduše trebao je dati Brašancu i žuti usputultima_palabra wrote:Navas prvi dosao do lopte i izbio je glavom, kasnije se sudarili u zaru borbeLSD wrote:Možda to što je Navas povalio Brašanca ko bekana, i to na 20 metara od svog gola, crveni ko kuca - osim za sudiju Lahoza koji se napravio veliki frajerultima_palabra wrote:A sta je sporno u onoj situaciji?...ali nije da nismo navikli.
La Liga Santander
Moderators: Charuga, Tomahawk11
-
LSD
- Posts: 29910
- Joined: 24/07/2007 08:26
#4101 Re: Spanska liga ( Primera División )
-
Melbourne_Australia
- Posts: 2768
- Joined: 06/11/2012 14:20
#4102 Re: Spanska liga ( Primera División )
Ramosssssssss je opet tu i titula je sve bliza i bliza 
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#4103 Re: Spanska liga ( Primera División )
Ramo gigantMelbourne_Australia wrote:Ramosssssssss je opet tu i titula je sve bliza i bliza
-
LSD
- Posts: 29910
- Joined: 24/07/2007 08:26
#4104 Re: Spanska liga ( Primera División )
Onaj firaun Ramos zabije gol i onda ostavi čovjeka samog da šutira na kraju, ali Navas odbrani.
-
Melbourne_Australia
- Posts: 2768
- Joined: 06/11/2012 14:20
#4105 Re: Spanska liga ( Primera División )
Tomahawk11 wrote:Ramo gigantMelbourne_Australia wrote:Ramosssssssss je opet tu i titula je sve bliza i bliza
- Romanista 101%
- Posts: 8479
- Joined: 25/05/2010 22:24
- Location: Trigoria
- Contact:
#4106 Re: Spanska liga ( Primera División )
Ramos je igracina.
- Distortion
- Posts: 3209
- Joined: 08/09/2007 19:56
#4107 Re: Spanska liga ( Primera División )
Ma sudjenje je generalno lose, iz kola u kolo i to je ocito. Ne znam zasto Lahoz ovako sudi jer je ugledni sudija iz Spanije. Ovo je ocit faul za crveni karton jer je lopta prosla u 16 i igrac Betisa bi zabio gol da ga je zaobisao. Situacija cista za svirat al Lahoz tako ne misli.
Isti taj Lahoz je svirao onaj penal kad je jedan igrac Madrid faulirao drugog igraca Madrida u protivnickom kaznenom prostoru.
Spanski mediji se zezaju za anketu pa spominju da se ponovi utakmica Depor FCB jer ke Deportivo dao gol nakon nepostojeceg kornera. Loptu nije dirao Ter Stegen vec je udarila u stativu.
aj razumijem da Borbalan nije smio da svira penal nad Piqueom, ma koliko mediji naklonjeni Barceloni to potenciraju...i nek nije!
Barcelona je odigrala lose i to je to!
Isti taj Lahoz je svirao onaj penal kad je jedan igrac Madrid faulirao drugog igraca Madrida u protivnickom kaznenom prostoru.
Spanski mediji se zezaju za anketu pa spominju da se ponovi utakmica Depor FCB jer ke Deportivo dao gol nakon nepostojeceg kornera. Loptu nije dirao Ter Stegen vec je udarila u stativu.
Barcelona je odigrala lose i to je to!
- ultima_palabra
- Posts: 59308
- Joined: 15/12/2008 16:53
#4108 Re: Spanska liga ( Primera División )
Pa Navas je prvi bio na lopti, da nije kolizije bilo mozda bi prosao sve do suprotnog gola i zabio 
- bersK
- Posts: 2558
- Joined: 11/09/2014 21:30
#4109 Re: Spanska liga ( Primera División )
Nešto kontam, pa gledaj ti ovih igrača srpske lige. Raspršili se čitavom Španijom i Portugalom. Katai, Brašanac u Španiji, a u Benfici imaju već pet igrača samo njihovih. Toliko ću vam reći da smo u kurcu sa transferima. Da nije Memiševića u Groningenu, u posljednja 2 prelazna perioda naša liga ne bi znala prodati nikuda osim Turske.
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#4110 Re: Spanska liga ( Primera División )
Naravno da je crveni karton, jer je u pitanju Navas i jer je u pitanju Real Madrid
Ko tvrdi suprotno, taj nema pojma i hejta
Spominje se stativa na Depor-Barca (jeste bila stativa), ne spominju se nesvirani ofsajdi Suarezu (jbg, ko mu je kriv kad je bio u kloc modu i promasio Boga oca
).
Mislim, mozemo pricati o igri, a mozemo i o sudijama, spornim trenucima.
Al da bude jasno, ima ih na sve strane.
Ko tvrdi suprotno, taj nema pojma i hejta
Spominje se stativa na Depor-Barca (jeste bila stativa), ne spominju se nesvirani ofsajdi Suarezu (jbg, ko mu je kriv kad je bio u kloc modu i promasio Boga oca
Mislim, mozemo pricati o igri, a mozemo i o sudijama, spornim trenucima.
Al da bude jasno, ima ih na sve strane.
- cyprus
- Posts: 39746
- Joined: 21/03/2007 22:00
- Location: Σαράγεβο / Saraybosna
#4112 Re: Spanska liga ( Primera División )
Zakuhala se borba za opstanak u Segundi B - grupa 4... Extremadura spojila sedam utakmica bez poraza, ali je još uvijek ispod linije ispadanja, istina bodovno poravnata sa opstankom... Neefikasnost je glavni problem... Samo 26 golova u 29 utakmica... Kad bi se to promijenilo, izgledi za opstanak bi bili veći... Sljedeće kolo na noge lideru Lorci... Tu ne očekujem mnogo... Vjerovatno prekid dobre serije...
- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#4113 Re: Spanska liga ( Primera División )
Jesi li vidio derbycyprus wrote:Zakuhala se borba za opstanak u Segundi B - grupa 4... Extremadura spojila sedam utakmica bez poraza, ali je još uvijek ispod linije ispadanja, istina bodovno poravnata sa opstankom... Neefikasnost je glavni problem... Samo 26 golova u 29 utakmica... Kad bi se to promijenilo, izgledi za opstanak bi bili veći... Sljedeće kolo na noge lideru Lorci... Tu ne očekujem mnogo... Vjerovatno prekid dobre serije...
10.000 na tekmi, Merida izjednacila iz penala u sudijskoj nadoknadi
Ludilo!!!
- cyprus
- Posts: 39746
- Joined: 21/03/2007 22:00
- Location: Σαράγεβο / Saraybosna
#4114 Re: Spanska liga ( Primera División )
Aha... Mater lopovsku, penala ono nije vidjeloskenderija04 wrote:Jesi li vidio derbycyprus wrote:Zakuhala se borba za opstanak u Segundi B - grupa 4... Extremadura spojila sedam utakmica bez poraza, ali je još uvijek ispod linije ispadanja, istina bodovno poravnata sa opstankom... Neefikasnost je glavni problem... Samo 26 golova u 29 utakmica... Kad bi se to promijenilo, izgledi za opstanak bi bili veći... Sljedeće kolo na noge lideru Lorci... Tu ne očekujem mnogo... Vjerovatno prekid dobre serije...![]()
10.000 na tekmi, Merida izjednacila iz penala u sudijskoj nadoknadi
Ludilo!!!
Al jesil vidio zato golčinu Malonga iz 80. minute
-
r_faruk
- Posts: 4804
- Joined: 20/01/2003 00:00
#4115 Re: Spanska liga ( Primera División )
joj kad' sevilla osvoji ligu

- Distortion
- Posts: 3209
- Joined: 08/09/2007 19:56
#4116 Re: Spanska liga ( Primera División )
Da je Borbalan htio navuci neki penal za Barcelonu, svirao bi ga na Piqueu nakon onog slobodnjaka kad ga je sapleo igrac Deportiva. Ono je bio ocit ofsajd Suareza a nije sviran al eto nije ni gol.Tomahawk11 wrote:Naravno da je crveni karton, jer je u pitanju Navas i jer je u pitanju Real Madrid![]()
Ko tvrdi suprotno, taj nema pojma i hejta![]()
Spominje se stativa na Depor-Barca (jeste bila stativa), ne spominju se nesvirani ofsajdi Suarezu (jbg, ko mu je kriv kad je bio u kloc modu i promasio Boga oca).
Mislim, mozemo pricati o igri, a mozemo i o sudijama, spornim trenucima.
Al da bude jasno, ima ih na sve strane.
Previse je Barcelona kiksala ove sezone. Bojim se da je ovaj poraz mozda i kljucni jer ce Madrid otici na +5 i pokusat odrzat do medjusobnog duela. Tad je pritisak biti na Barceloni.
Lahoz je opasan igrac!
- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#4118 Re: Spanska liga ( Primera División )
Ovaj Leicester je kao tiket na kvotu 2000. Ko ga dobije, moze se smatrati sretnimAmiĐa_Idriz wrote:
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#4119 Re: Spanska liga ( Primera División )
Skendo sta je reci ovo slaba Sevilla veceras skroz. Samo udri po boku, a fajde nikakve...
- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#4120 Re: Spanska liga ( Primera División )
Sevilla je vec mjesec dana u silaznij putanji. Na kraju, ako promasis dva penala, tesko da se moze prociAmiĐa_Idriz wrote:Skendo sta je reci ovo slaba Sevilla veceras skroz. Samo udri po boku, a fajde nikakve...
-
nema me tamo
- Posts: 13597
- Joined: 30/10/2013 18:58
#4121 Re: Spanska liga ( Primera División )
skenderija04 wrote:Ovaj Leicester je kao tiket na kvotu 2000. Ko ga dobije, moze se smatrati sretnimAmiĐa_Idriz wrote:
Prošao sam gol u prvom i u drugom na Lester
Imao sam i treci i šta je ovaj gad Vardi fulio dovelo me do nervnog sloma..
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#4122 Re: Spanska liga ( Primera División )
Ma to Sampaoli namjerno ne bil dobio otkaz pa da ide za Barcuskenderija04 wrote:Sevilla je vec mjesec dana u silaznij putanji. Na kraju, ako promasis dva penala, tesko da se moze prociAmiĐa_Idriz wrote:Skendo sta je reci ovo slaba Sevilla veceras skroz. Samo udri po boku, a fajde nikakve...
- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#4123 Re: Spanska liga ( Primera División )
Nece doci, bar ne sljedece godineAmiĐa_Idriz wrote:Ma to Sampaoli namjerno ne bil dobio otkaz pa da ide za Barcuskenderija04 wrote:Sevilla je vec mjesec dana u silaznij putanji. Na kraju, ako promasis dva penala, tesko da se moze prociAmiĐa_Idriz wrote:Skendo sta je reci ovo slaba Sevilla veceras skroz. Samo udri po boku, a fajde nikakve...
- Bosanski_kralj
- Posts: 10197
- Joined: 31/03/2007 00:07
#4124 Re: Spanska liga ( Primera División )
Evo saznao je Real večeras svog protivnika u četvrtfinalu.skenderija04 wrote:Ovaj Leicester je kao tiket na kvotu 2000. Ko ga dobije, moze se smatrati sretnimAmiĐa_Idriz wrote:
- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#4125 Re: Spanska liga ( Primera División )
Ja se nadam da nije. E sad, tradicija je na Realovoj straniBosanski_kralj wrote:Evo saznao je Real večeras svog protivnika u četvrtfinalu.skenderija04 wrote:Ovaj Leicester je kao tiket na kvotu 2000. Ko ga dobije, moze se smatrati sretnimAmiĐa_Idriz wrote:

