La Liga Santander

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
LSD
Posts: 29910
Joined: 24/07/2007 08:26

#4101 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by LSD »

ultima_palabra wrote:
LSD wrote:
ultima_palabra wrote:A sta je sporno u onoj situaciji?
Možda to što je Navas povalio Brašanca ko bekana, i to na 20 metara od svog gola, crveni ko kuca - osim za sudiju Lahoza koji se napravio veliki frajer :-) ...ali nije da nismo navikli.
Navas prvi dosao do lopte i izbio je glavom, kasnije se sudarili u zaru borbe :D
Ma ja, doduše trebao je dati Brašancu i žuti usput :P
Melbourne_Australia
Posts: 2768
Joined: 06/11/2012 14:20

#4102 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by Melbourne_Australia »

Ramosssssssss je opet tu i titula je sve bliza i bliza :izet:
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#4103 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by Tomahawk11 »

Melbourne_Australia wrote:Ramosssssssss je opet tu i titula je sve bliza i bliza :izet:
Ramo gigant :thumbup:
LSD
Posts: 29910
Joined: 24/07/2007 08:26

#4104 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by LSD »

Onaj firaun Ramos zabije gol i onda ostavi čovjeka samog da šutira na kraju, ali Navas odbrani.
Melbourne_Australia
Posts: 2768
Joined: 06/11/2012 14:20

#4105 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by Melbourne_Australia »

Tomahawk11 wrote:
Melbourne_Australia wrote:Ramosssssssss je opet tu i titula je sve bliza i bliza :izet:
Ramo gigant :thumbup:
:thumbup: :thumbup: :thumbup:
User avatar
Romanista 101%
Posts: 8479
Joined: 25/05/2010 22:24
Location: Trigoria
Contact:

#4106 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by Romanista 101% »

Ramos je igracina.
User avatar
Distortion
Posts: 3209
Joined: 08/09/2007 19:56

#4107 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by Distortion »

Ma sudjenje je generalno lose, iz kola u kolo i to je ocito. Ne znam zasto Lahoz ovako sudi jer je ugledni sudija iz Spanije. Ovo je ocit faul za crveni karton jer je lopta prosla u 16 i igrac Betisa bi zabio gol da ga je zaobisao. Situacija cista za svirat al Lahoz tako ne misli.
Isti taj Lahoz je svirao onaj penal kad je jedan igrac Madrid faulirao drugog igraca Madrida u protivnickom kaznenom prostoru. :mrgreen:

Spanski mediji se zezaju za anketu pa spominju da se ponovi utakmica Depor FCB jer ke Deportivo dao gol nakon nepostojeceg kornera. Loptu nije dirao Ter Stegen vec je udarila u stativu. :D aj razumijem da Borbalan nije smio da svira penal nad Piqueom, ma koliko mediji naklonjeni Barceloni to potenciraju...i nek nije!
Barcelona je odigrala lose i to je to!
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59308
Joined: 15/12/2008 16:53

#4108 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by ultima_palabra »

Pa Navas je prvi bio na lopti, da nije kolizije bilo mozda bi prosao sve do suprotnog gola i zabio :D
User avatar
bersK
Posts: 2558
Joined: 11/09/2014 21:30

#4109 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by bersK »

Nešto kontam, pa gledaj ti ovih igrača srpske lige. Raspršili se čitavom Španijom i Portugalom. Katai, Brašanac u Španiji, a u Benfici imaju već pet igrača samo njihovih. Toliko ću vam reći da smo u kurcu sa transferima. Da nije Memiševića u Groningenu, u posljednja 2 prelazna perioda naša liga ne bi znala prodati nikuda osim Turske.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#4110 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by Tomahawk11 »

Naravno da je crveni karton, jer je u pitanju Navas i jer je u pitanju Real Madrid 8-)
Ko tvrdi suprotno, taj nema pojma i hejta :oops:

Spominje se stativa na Depor-Barca (jeste bila stativa), ne spominju se nesvirani ofsajdi Suarezu (jbg, ko mu je kriv kad je bio u kloc modu i promasio Boga oca :roll: ).
Mislim, mozemo pricati o igri, a mozemo i o sudijama, spornim trenucima.
Al da bude jasno, ima ih na sve strane.
r_faruk
Posts: 4804
Joined: 20/01/2003 00:00

#4111 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by r_faruk »

.
User avatar
cyprus
Posts: 39746
Joined: 21/03/2007 22:00
Location: Σαράγεβο / Saraybosna

#4112 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by cyprus »

Zakuhala se borba za opstanak u Segundi B - grupa 4... Extremadura spojila sedam utakmica bez poraza, ali je još uvijek ispod linije ispadanja, istina bodovno poravnata sa opstankom... Neefikasnost je glavni problem... Samo 26 golova u 29 utakmica... Kad bi se to promijenilo, izgledi za opstanak bi bili veći... Sljedeće kolo na noge lideru Lorci... Tu ne očekujem mnogo... Vjerovatno prekid dobre serije...
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#4113 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by skenderija04 »

cyprus wrote:Zakuhala se borba za opstanak u Segundi B - grupa 4... Extremadura spojila sedam utakmica bez poraza, ali je još uvijek ispod linije ispadanja, istina bodovno poravnata sa opstankom... Neefikasnost je glavni problem... Samo 26 golova u 29 utakmica... Kad bi se to promijenilo, izgledi za opstanak bi bili veći... Sljedeće kolo na noge lideru Lorci... Tu ne očekujem mnogo... Vjerovatno prekid dobre serije...
Jesi li vidio derby :mrgreen:

10.000 na tekmi, Merida izjednacila iz penala u sudijskoj nadoknadi

Ludilo!!!
User avatar
cyprus
Posts: 39746
Joined: 21/03/2007 22:00
Location: Σαράγεβο / Saraybosna

#4114 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by cyprus »

skenderija04 wrote:
cyprus wrote:Zakuhala se borba za opstanak u Segundi B - grupa 4... Extremadura spojila sedam utakmica bez poraza, ali je još uvijek ispod linije ispadanja, istina bodovno poravnata sa opstankom... Neefikasnost je glavni problem... Samo 26 golova u 29 utakmica... Kad bi se to promijenilo, izgledi za opstanak bi bili veći... Sljedeće kolo na noge lideru Lorci... Tu ne očekujem mnogo... Vjerovatno prekid dobre serije...
Jesi li vidio derby :mrgreen:

10.000 na tekmi, Merida izjednacila iz penala u sudijskoj nadoknadi

Ludilo!!!
Aha... Mater lopovsku, penala ono nije vidjelo :roll:

Al jesil vidio zato golčinu Malonga iz 80. minute 8)

r_faruk
Posts: 4804
Joined: 20/01/2003 00:00

#4115 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by r_faruk »

joj kad' sevilla osvoji ligu :) :D
User avatar
Distortion
Posts: 3209
Joined: 08/09/2007 19:56

#4116 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by Distortion »

Tomahawk11 wrote:Naravno da je crveni karton, jer je u pitanju Navas i jer je u pitanju Real Madrid 8-)
Ko tvrdi suprotno, taj nema pojma i hejta :oops:

Spominje se stativa na Depor-Barca (jeste bila stativa), ne spominju se nesvirani ofsajdi Suarezu (jbg, ko mu je kriv kad je bio u kloc modu i promasio Boga oca :roll: ).
Mislim, mozemo pricati o igri, a mozemo i o sudijama, spornim trenucima.
Al da bude jasno, ima ih na sve strane.
Da je Borbalan htio navuci neki penal za Barcelonu, svirao bi ga na Piqueu nakon onog slobodnjaka kad ga je sapleo igrac Deportiva. Ono je bio ocit ofsajd Suareza a nije sviran al eto nije ni gol.

Previse je Barcelona kiksala ove sezone. Bojim se da je ovaj poraz mozda i kljucni jer ce Madrid otici na +5 i pokusat odrzat do medjusobnog duela. Tad je pritisak biti na Barceloni.

Lahoz je opasan igrac!
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#4118 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by skenderija04 »

AmiĐa_Idriz wrote:Image
Ovaj Leicester je kao tiket na kvotu 2000. Ko ga dobije, moze se smatrati sretnim
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#4119 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by AmiĐa_Idriz »

Skendo sta je reci ovo slaba Sevilla veceras skroz. Samo udri po boku, a fajde nikakve...
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#4120 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by skenderija04 »

AmiĐa_Idriz wrote:Skendo sta je reci ovo slaba Sevilla veceras skroz. Samo udri po boku, a fajde nikakve...
Sevilla je vec mjesec dana u silaznij putanji. Na kraju, ako promasis dva penala, tesko da se moze proci
nema me tamo
Posts: 13597
Joined: 30/10/2013 18:58

#4121 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by nema me tamo »

skenderija04 wrote:
AmiĐa_Idriz wrote:Image
Ovaj Leicester je kao tiket na kvotu 2000. Ko ga dobije, moze se smatrati sretnim

Prošao sam gol u prvom i u drugom na Lester

Imao sam i treci i šta je ovaj gad Vardi fulio dovelo me do nervnog sloma..
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#4122 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by AmiĐa_Idriz »

skenderija04 wrote:
AmiĐa_Idriz wrote:Skendo sta je reci ovo slaba Sevilla veceras skroz. Samo udri po boku, a fajde nikakve...
Sevilla je vec mjesec dana u silaznij putanji. Na kraju, ako promasis dva penala, tesko da se moze proci
Ma to Sampaoli namjerno ne bil dobio otkaz pa da ide za Barcu :mrgreen:
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#4123 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by skenderija04 »

AmiĐa_Idriz wrote:
skenderija04 wrote:
AmiĐa_Idriz wrote:Skendo sta je reci ovo slaba Sevilla veceras skroz. Samo udri po boku, a fajde nikakve...
Sevilla je vec mjesec dana u silaznij putanji. Na kraju, ako promasis dva penala, tesko da se moze proci
Ma to Sampaoli namjerno ne bil dobio otkaz pa da ide za Barcu :mrgreen:
Nece doci, bar ne sljedece godine
User avatar
Bosanski_kralj
Posts: 10197
Joined: 31/03/2007 00:07

#4124 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by Bosanski_kralj »

skenderija04 wrote:
AmiĐa_Idriz wrote:Image
Ovaj Leicester je kao tiket na kvotu 2000. Ko ga dobije, moze se smatrati sretnim
Evo saznao je Real večeras svog protivnika u četvrtfinalu. :oops:
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#4125 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by skenderija04 »

Bosanski_kralj wrote:
skenderija04 wrote:
AmiĐa_Idriz wrote:Image
Ovaj Leicester je kao tiket na kvotu 2000. Ko ga dobije, moze se smatrati sretnim
Evo saznao je Real večeras svog protivnika u četvrtfinalu. :oops:
Ja se nadam da nije. E sad, tradicija je na Realovoj strani
Post Reply