Page 165 of 1127
#4101 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009
Posted: 01/10/2009 08:43
by kmosst
Kaže Mujo: - Fato dušo, šta si nam napravila za godišnjicu braka?
Kaže Fata: - Ćevape. I iznese pred njega.
Mujo ostane u čudu: na tanjiru veliki somun, dobro namočen, i u njemu samo jedan mali ćevap.
- Pa šta je ovo Fato, samo jedan mali ćevap u ovolikom somunu.
- Eto da vidiš kako je meni bilo 30 godina s tobom.
#4102 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009
Posted: 01/10/2009 08:57
by zelenashica
#4103 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009
Posted: 01/10/2009 10:54
by fixer
#4104 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009
Posted: 01/10/2009 11:39
by jutarnja_rosa
Kako crnogorci zovu ronilački klub?
Đeronimo!
Kako se na mađarskom kaže pas?
Lajoš
Kako se na španjolskom kaže mini suknja?
Dominđos.
Kako se na bosanskom kaže tenk?
- Belajbager
#4105 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009
Posted: 01/10/2009 14:32
by mondo bizarro
Prolazi komandir ulicom i vidi dvojicu policajaca kako vintaju psa po zraku.
Priđe on njima i pita ih: Momci, šta to radite?
Maloprije prošao neki dripac i kaže- Vidi vučjaka sa 2 šupka

#4106 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009
Posted: 01/10/2009 15:56
by drekalica28
#4107 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009
Posted: 01/10/2009 16:05
by McMoy
Prolaze ljudožderi pored staračkog doma i jedan od njih pita drugog:
Hoćemo li na suhe šljive?

#4108 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009
Posted: 01/10/2009 16:07
by Chmoljo
#4109 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009
Posted: 01/10/2009 16:15
by stachu
#4110 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009
Posted: 01/10/2009 16:21
by ryan
Dosao Japanac kod Muje da kupi limenku Coca-Cole.
Japanac(na japanskom):
- "Tatatata cingua klep hriss Coca-Cola"
Mujo:
- "Limenku cega?!!?
#4111 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009
Posted: 01/10/2009 16:35
by windfucker
#4112 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009
Posted: 01/10/2009 16:57
by Amazonka27
#4113 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009
Posted: 01/10/2009 17:10
by McMoy
#4114 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009
Posted: 01/10/2009 17:26
by HoDaLuD
Misli Gospoda da svaki fakultetsko naobrazovani bosanac mora raditi u kancelariji od drugog do petog sprata
#4115 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009
Posted: 01/10/2009 17:53
by Rimad
Kako iz žene istjerat' zlo ?
Utjeraš joj dobro.
#4116 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009
Posted: 01/10/2009 18:09
by McMoy
Rimad wrote:Kako iz žene istjerat' zlo ?
Utjeraš joj dobro.
Potpuno se slažem, jedini pravi metod!!

Šta ih ja znam, sve zlo veće od većeg...
Samo što ja nikako da potrefim pravi lijek... ja pokušavam, a one na kraju samo kažu: "i, jel to bilo sve??"

#4117 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009
Posted: 01/10/2009 18:14
by Chmoljo
#4118 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009
Posted: 01/10/2009 18:18
by JThomas
pa guli ti muda 5+ godina na elektrotehnici, pa se zaposli kao radnik u skladištu, široko ti polje.
da izvinete moj ukrajinski...
#4119 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009
Posted: 01/10/2009 18:36
by windfucker
pa trenutno su takvi u politici

#4120 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009
Posted: 01/10/2009 18:53
by Ateista
Evo jedan u skladu sa ovim konkursom, ne znam je li vec bio, samo ne znam je li vise smijesan ili zalostan jer sam se uvjerio da nije daleko od istine...
Trazi Mujo od Hase da mu zaposli sina i ovaj mu kaze:
Haso: Imam usper posao, plata dvije milje, sve super ovo ono..
Mujo: Ma jok ba, puno mu je to para, nafurace se, daj nesto manje za pocetak:
Haso: Pa dobro, imam jos jedno dobro mjesto, plata je oko milju...
Mujo: Ma jok, i to mu je previse, daj nesto za 400-500 maraka, ne treba mu vise za pocetak:
Haso: Eeeee moj Mujo, sta bi ti, za to ti vec treba fakultet!

#4121 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009
Posted: 01/10/2009 19:18
by HoDaLuD
JThomas wrote:pa guli ti muda 5+ godina na elektrotehnici, pa se zaposli kao radnik u skladištu, široko ti polje.
da izvinete moj ukrajinski...
Posle 5+ god. faxa još jeno 5, 6 na biro pa sa 48god. u telecom i u kreditima.
I na kraju čitav život iz ponosa kokuz
#4122 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009
Posted: 01/10/2009 21:09
by exliberal
Udvara se Hercegovac djevojci i pita je: "Jesi s nekim prije hodala?"
- Nisam, kaže ona. Svi su imali Mercedesa.
Pričaju dvije mlade Hercegovke o momcima. Kaže prva: "Ovi naši momci su ko snijeg u Hercegovini".
Što, pita druga? Taman se obraduješ, a ono samo nekoliko centimetara.
Sretnu se Franjo i Slobo na onom svijetu i Franjo kaže: Ej, Slobo, odakle tebe. Stvarno je svijet mali.
A Slobo će na to: Nije Franjo svijet mali, već je Srbija velika.
#4123 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009
Posted: 01/10/2009 21:12
by Neelix
jambolija wrote:guzio tip zensku i dok je guslo`ona je citala novine
i onako bezpomocno je pita:
-pa bolan osjetis li ti sta.
-nista,probaj zaglaviti ruku.
strpa on ruku do lakta.
-a sad
-opet nista,probaj i drugu zalavit`
zaglavi obe ruke a ona i dalje zijeva
-pa dobro sta sad da radim.
-e sad probaj ono tashin tashin tanana
... kad uspije, ona ga pita,
jelde jesam uska

#4124 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009
Posted: 01/10/2009 21:16
by trinidad
Mali Perica pita svoju učiteljicu da li može da razgovara sa njom posle časa.
Ona prihvati.
Učiteljica: Onda, šta želiš da mi kažeš, Perice?
Perica: Mislim da sam previše pametan da ostanem u ovom razredu, dosadjujem se. Želeo bih da predjem direktno u Gimnaziju.
Pošto je o tome obavešten i direktor, on upita Pericu da li želi da polaže test. Perica prihvati bez oklevanja i direktor poče sa testom.
Direktor: Hajde, Perice, da vidimo, 3 x 4?
Perica: 12!
Direktor: A 6 x 6?
Perica: 36, gospodine direktore.
Direktor: Glavni grad Japana?
Perica: Tokio.
Test se nastavlja narednih pola sata, Perica ne pravi nijednu grešku!
Na kraju testa, direktor je zadovoljan, ali učiteljica pita da li ona sada može da postavi nekoliko pitanja. Obojica pristaju i ona počinje.
Učiteljica: Dobro, Perice. Krava ih ima 4, a ja ih imam 2, šta je to?
Perica: Noge, gospodjo.
Učiteljica: Tacno. Šta može da se nadje u tvojim pantalonama, a u mojim ih nema?
Direktora iznenadi pitanje...
Perica: Džepovi, gospodjo.
Učiteljica: Dobro, Perice. Gde žene imaju najkovrdžavije dlake?
Direktor se sprema da interveniše kada Perica odgovori.
Perica: U Africi, gospodjo.
Učiteljica: Šta je meko, ali, na rukama žene, postane tvrdo?
Direktor razrogači oči, ali Perica odgovora.
Perica: Lak za nokte, gospodjo.
Uciteljica: Šta muškarci i mi žene imamo na sred nogu?
Perica: Kolena!
Uciteljica: Dobro. A šta udata žena ima šire od neudate?
Direktor ne može da veruje svojim ušima!
Perica: Krevet, gospodjo.
Učiteljica: Koji deo mog tela je često najvlažniji?
Perica: Vaš jezik, gospodjo.
Učiteljica: Koja reč počinje slovom "p" a označava nešto što može da bude vlažno ili suvo i što muškarci vole da gledaju?
Perica: Put!
Direktor, bez daha, sav mokar od znoja, odluči da prekine test i uzviknu: Neću te poslati u gimnaziju, već direktno na fakultet! Čak bih i ja odgovorio pogrešno na sva pitanja iz testa...
#4125 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009
Posted: 01/10/2009 22:52
by McMoy
Ivica par dana nije išao u školu i kad je došao pita ga profa gdje je bio.
Kaže Ivica : - "Umrla mi baka pa sam morao ići na pogreb."
Kaze na to njemu profa: - " Žao mi je Ivice, a od čega je umrla?"
Ivica: - "Od sexa."
Profa: - "Pa kako od sexa ??"
Ivica: - "Lijepo, sjebala se niz stepenice!"
