Vic dana 2004/2005/.../2015/20XX
Moderator: Chloe
-
kmosst
- Posts: 184
- Joined: 22/01/2009 07:30
#4101 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009
Kaže Mujo: - Fato dušo, šta si nam napravila za godišnjicu braka?
Kaže Fata: - Ćevape. I iznese pred njega.
Mujo ostane u čudu: na tanjiru veliki somun, dobro namočen, i u njemu samo jedan mali ćevap.
- Pa šta je ovo Fato, samo jedan mali ćevap u ovolikom somunu.
- Eto da vidiš kako je meni bilo 30 godina s tobom.
Kaže Fata: - Ćevape. I iznese pred njega.
Mujo ostane u čudu: na tanjiru veliki somun, dobro namočen, i u njemu samo jedan mali ćevap.
- Pa šta je ovo Fato, samo jedan mali ćevap u ovolikom somunu.
- Eto da vidiš kako je meni bilo 30 godina s tobom.
-
zelenashica
- Posts: 14489
- Joined: 19/08/2007 02:54
#4102 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009
kmosst wrote:Kaže Mujo: - Fato dušo, šta si nam napravila za godišnjicu braka?
Kaže Fata: - Ćevape. I iznese pred njega.
Mujo ostane u čudu: na tanjiru veliki somun, dobro namočen, i u njemu samo jedan mali ćevap.
- Pa šta je ovo Fato, samo jedan mali ćevap u ovolikom somunu.
- Eto da vidiš kako je meni bilo 30 godina s tobom.
ps.ma sve kontam al žene nikako.....eto opet jadno muško krivo što ima mali "ćevap"a to što ona ima ogorman "somun" to muškarci haman ne smiju ni spomenuti
-
fixer
- Posts: 8091
- Joined: 20/05/2006 15:05
- Location: פיקסר אתה קינג
#4103 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009
McMoy wrote:Razgovaraju dvije plavuše.
- Osjeća se miris sperme u zraku, biti ce je*ačine...
- Neće! - to sam ja podrignula.![]()
- jutarnja_rosa
- Posts: 89
- Joined: 28/04/2009 09:35
#4104 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009
Kako crnogorci zovu ronilački klub?
Đeronimo!
Kako se na mađarskom kaže pas?
Lajoš
Kako se na španjolskom kaže mini suknja?
Dominđos.
Kako se na bosanskom kaže tenk?
- Belajbager
Đeronimo!
Kako se na mađarskom kaže pas?
Lajoš
Kako se na španjolskom kaže mini suknja?
Dominđos.
Kako se na bosanskom kaže tenk?
- Belajbager
- mondo bizarro
- Posts: 62826
- Joined: 16/07/2009 00:24
- Location: sa yossarianom na pianosi
#4105 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009
Prolazi komandir ulicom i vidi dvojicu policajaca kako vintaju psa po zraku.
Priđe on njima i pita ih: Momci, šta to radite?
Maloprije prošao neki dripac i kaže- Vidi vučjaka sa 2 šupka
Priđe on njima i pita ih: Momci, šta to radite?
Maloprije prošao neki dripac i kaže- Vidi vučjaka sa 2 šupka
-
drekalica28
- Posts: 27177
- Joined: 29/05/2008 11:07
- McMoy
- Posts: 3871
- Joined: 20/09/2009 22:11
- Location: tu i tamo
#4107 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009
Prolaze ljudožderi pored staračkog doma i jedan od njih pita drugog:
Hoćemo li na suhe šljive?

Hoćemo li na suhe šljive?
- Chmoljo
- Administrativni siledžija u penziji
- Posts: 52752
- Joined: 05/06/2008 03:41
- Location: i vukove stid reći odakle sam...
#4108 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009
McMoy wrote:Prolaze ljudožderi pored staračkog doma i jedan od njih pita drugog:
Hoćemo li na suhe šljive?![]()
- stachu
- Posts: 4082
- Joined: 15/08/2006 10:20
- Location: 43.8563° N, 18.4131° E
- Contact:
#4109 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009
McMoy wrote:Prolaze ljudožderi pored staračkog doma i jedan od njih pita drugog:
Hoćemo li na suhe šljive?![]()
- ryan
- Posts: 285
- Joined: 19/02/2009 20:23
#4110 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009
Dosao Japanac kod Muje da kupi limenku Coca-Cole.
Japanac(na japanskom):
- "Tatatata cingua klep hriss Coca-Cola"
Mujo:
- "Limenku cega?!!?
Japanac(na japanskom):
- "Tatatata cingua klep hriss Coca-Cola"
Mujo:
- "Limenku cega?!!?
- windfucker
- Posts: 778
- Joined: 21/08/2009 10:22
#4111 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009
McMoy wrote:Prolaze ljudožderi pored staračkog doma i jedan od njih pita drugog:
Hoćemo li na suhe šljive?![]()
ima još jedan stariji vic:
ulazi doktor u starački dom i kažem gdje ste moji lavovi.
kažu starci, kako to ti nama lavovi.
kaže doktor, kako niste, svaki dan neko rikne
- Amazonka27
- Posts: 6209
- Joined: 21/08/2007 10:25
- Location: Sa
- McMoy
- Posts: 3871
- Joined: 20/09/2009 22:11
- Location: tu i tamo
-
HoDaLuD
- Posts: 23
- Joined: 16/06/2009 16:12
#4114 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009
Misli Gospoda da svaki fakultetsko naobrazovani bosanac mora raditi u kancelariji od drugog do petog sprata
- Rimad
- Posts: 820
- Joined: 20/05/2009 14:56
#4115 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009
Kako iz žene istjerat' zlo ?
Utjeraš joj dobro.
Utjeraš joj dobro.
- McMoy
- Posts: 3871
- Joined: 20/09/2009 22:11
- Location: tu i tamo
#4116 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009
Potpuno se slažem, jedini pravi metod!!Rimad wrote:Kako iz žene istjerat' zlo ?
Utjeraš joj dobro.
Šta ih ja znam, sve zlo veće od većeg...
Samo što ja nikako da potrefim pravi lijek... ja pokušavam, a one na kraju samo kažu: "i, jel to bilo sve??"
- Chmoljo
- Administrativni siledžija u penziji
- Posts: 52752
- Joined: 05/06/2008 03:41
- Location: i vukove stid reći odakle sam...
#4117 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009
HoDaLuD wrote:Misli Gospoda da svaki fakultetsko naobrazovani bosanac mora raditi u kancelariji od drugog do petog sprata
- JThomas
- Posts: 69047
- Joined: 24/05/2008 15:01
- Location: Sic semper tyrannis
#4118 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009
pa guli ti muda 5+ godina na elektrotehnici, pa se zaposli kao radnik u skladištu, široko ti polje.
da izvinete moj ukrajinski...
da izvinete moj ukrajinski...
- windfucker
- Posts: 778
- Joined: 21/08/2009 10:22
#4119 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009
Chmoljo wrote:HoDaLuD wrote:Misli Gospoda da svaki fakultetsko naobrazovani bosanac mora raditi u kancelariji od drugog do petog sprata![]()
![]()
![]()
![]()
a bogati, šta će onda oni koji imaju samo završenu srednju? u politiku?
pa trenutno su takvi u politici
- Ateista
- Posts: 51690
- Joined: 18/01/2009 00:29
- Location: rajvosa-x.com
#4120 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009
Evo jedan u skladu sa ovim konkursom, ne znam je li vec bio, samo ne znam je li vise smijesan ili zalostan jer sam se uvjerio da nije daleko od istine...
Trazi Mujo od Hase da mu zaposli sina i ovaj mu kaze:
Haso: Imam usper posao, plata dvije milje, sve super ovo ono..
Mujo: Ma jok ba, puno mu je to para, nafurace se, daj nesto manje za pocetak:
Haso: Pa dobro, imam jos jedno dobro mjesto, plata je oko milju...
Mujo: Ma jok, i to mu je previse, daj nesto za 400-500 maraka, ne treba mu vise za pocetak:
Haso: Eeeee moj Mujo, sta bi ti, za to ti vec treba fakultet!
Trazi Mujo od Hase da mu zaposli sina i ovaj mu kaze:
Haso: Imam usper posao, plata dvije milje, sve super ovo ono..
Mujo: Ma jok ba, puno mu je to para, nafurace se, daj nesto manje za pocetak:
Haso: Pa dobro, imam jos jedno dobro mjesto, plata je oko milju...
Mujo: Ma jok, i to mu je previse, daj nesto za 400-500 maraka, ne treba mu vise za pocetak:
Haso: Eeeee moj Mujo, sta bi ti, za to ti vec treba fakultet!
-
HoDaLuD
- Posts: 23
- Joined: 16/06/2009 16:12
#4121 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009
Posle 5+ god. faxa još jeno 5, 6 na biro pa sa 48god. u telecom i u kreditima.JThomas wrote:pa guli ti muda 5+ godina na elektrotehnici, pa se zaposli kao radnik u skladištu, široko ti polje.
da izvinete moj ukrajinski...
I na kraju čitav život iz ponosa kokuz
- exliberal
- Posts: 1929
- Joined: 11/01/2008 04:44
#4122 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009
Udvara se Hercegovac djevojci i pita je: "Jesi s nekim prije hodala?"
- Nisam, kaže ona. Svi su imali Mercedesa.
Pričaju dvije mlade Hercegovke o momcima. Kaže prva: "Ovi naši momci su ko snijeg u Hercegovini".
Što, pita druga? Taman se obraduješ, a ono samo nekoliko centimetara.
Sretnu se Franjo i Slobo na onom svijetu i Franjo kaže: Ej, Slobo, odakle tebe. Stvarno je svijet mali.
A Slobo će na to: Nije Franjo svijet mali, već je Srbija velika.
- Nisam, kaže ona. Svi su imali Mercedesa.
Pričaju dvije mlade Hercegovke o momcima. Kaže prva: "Ovi naši momci su ko snijeg u Hercegovini".
Što, pita druga? Taman se obraduješ, a ono samo nekoliko centimetara.
Sretnu se Franjo i Slobo na onom svijetu i Franjo kaže: Ej, Slobo, odakle tebe. Stvarno je svijet mali.
A Slobo će na to: Nije Franjo svijet mali, već je Srbija velika.
- Neelix
- Posts: 11864
- Joined: 15/12/2006 14:08
- Location: Ostani uz mene, i puni mi redenik
- Contact:
#4123 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009
... kad uspije, ona ga pita,jambolija wrote:guzio tip zensku i dok je guslo`ona je citala novine
i onako bezpomocno je pita:
-pa bolan osjetis li ti sta.
-nista,probaj zaglaviti ruku.
strpa on ruku do lakta.
-a sad
-opet nista,probaj i drugu zalavit`
zaglavi obe ruke a ona i dalje zijeva
-pa dobro sta sad da radim.
-e sad probaj ono tashin tashin tanana
jelde jesam uska
-
trinidad
- Posts: 138
- Joined: 21/09/2009 13:30
#4124 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009
Mali Perica pita svoju učiteljicu da li može da razgovara sa njom posle časa.
Ona prihvati.
Učiteljica: Onda, šta želiš da mi kažeš, Perice?
Perica: Mislim da sam previše pametan da ostanem u ovom razredu, dosadjujem se. Želeo bih da predjem direktno u Gimnaziju.
Pošto je o tome obavešten i direktor, on upita Pericu da li želi da polaže test. Perica prihvati bez oklevanja i direktor poče sa testom.
Direktor: Hajde, Perice, da vidimo, 3 x 4?
Perica: 12!
Direktor: A 6 x 6?
Perica: 36, gospodine direktore.
Direktor: Glavni grad Japana?
Perica: Tokio.
Test se nastavlja narednih pola sata, Perica ne pravi nijednu grešku!
Na kraju testa, direktor je zadovoljan, ali učiteljica pita da li ona sada može da postavi nekoliko pitanja. Obojica pristaju i ona počinje.
Učiteljica: Dobro, Perice. Krava ih ima 4, a ja ih imam 2, šta je to?
Perica: Noge, gospodjo.
Učiteljica: Tacno. Šta može da se nadje u tvojim pantalonama, a u mojim ih nema?
Direktora iznenadi pitanje...
Perica: Džepovi, gospodjo.
Učiteljica: Dobro, Perice. Gde žene imaju najkovrdžavije dlake?
Direktor se sprema da interveniše kada Perica odgovori.
Perica: U Africi, gospodjo.
Učiteljica: Šta je meko, ali, na rukama žene, postane tvrdo?
Direktor razrogači oči, ali Perica odgovora.
Perica: Lak za nokte, gospodjo.
Uciteljica: Šta muškarci i mi žene imamo na sred nogu?
Perica: Kolena!
Uciteljica: Dobro. A šta udata žena ima šire od neudate?
Direktor ne može da veruje svojim ušima!
Perica: Krevet, gospodjo.
Učiteljica: Koji deo mog tela je često najvlažniji?
Perica: Vaš jezik, gospodjo.
Učiteljica: Koja reč počinje slovom "p" a označava nešto što može da bude vlažno ili suvo i što muškarci vole da gledaju?
Perica: Put!
Direktor, bez daha, sav mokar od znoja, odluči da prekine test i uzviknu: Neću te poslati u gimnaziju, već direktno na fakultet! Čak bih i ja odgovorio pogrešno na sva pitanja iz testa...
Ona prihvati.
Učiteljica: Onda, šta želiš da mi kažeš, Perice?
Perica: Mislim da sam previše pametan da ostanem u ovom razredu, dosadjujem se. Želeo bih da predjem direktno u Gimnaziju.
Pošto je o tome obavešten i direktor, on upita Pericu da li želi da polaže test. Perica prihvati bez oklevanja i direktor poče sa testom.
Direktor: Hajde, Perice, da vidimo, 3 x 4?
Perica: 12!
Direktor: A 6 x 6?
Perica: 36, gospodine direktore.
Direktor: Glavni grad Japana?
Perica: Tokio.
Test se nastavlja narednih pola sata, Perica ne pravi nijednu grešku!
Na kraju testa, direktor je zadovoljan, ali učiteljica pita da li ona sada može da postavi nekoliko pitanja. Obojica pristaju i ona počinje.
Učiteljica: Dobro, Perice. Krava ih ima 4, a ja ih imam 2, šta je to?
Perica: Noge, gospodjo.
Učiteljica: Tacno. Šta može da se nadje u tvojim pantalonama, a u mojim ih nema?
Direktora iznenadi pitanje...
Perica: Džepovi, gospodjo.
Učiteljica: Dobro, Perice. Gde žene imaju najkovrdžavije dlake?
Direktor se sprema da interveniše kada Perica odgovori.
Perica: U Africi, gospodjo.
Učiteljica: Šta je meko, ali, na rukama žene, postane tvrdo?
Direktor razrogači oči, ali Perica odgovora.
Perica: Lak za nokte, gospodjo.
Uciteljica: Šta muškarci i mi žene imamo na sred nogu?
Perica: Kolena!
Uciteljica: Dobro. A šta udata žena ima šire od neudate?
Direktor ne može da veruje svojim ušima!
Perica: Krevet, gospodjo.
Učiteljica: Koji deo mog tela je često najvlažniji?
Perica: Vaš jezik, gospodjo.
Učiteljica: Koja reč počinje slovom "p" a označava nešto što može da bude vlažno ili suvo i što muškarci vole da gledaju?
Perica: Put!
Direktor, bez daha, sav mokar od znoja, odluči da prekine test i uzviknu: Neću te poslati u gimnaziju, već direktno na fakultet! Čak bih i ja odgovorio pogrešno na sva pitanja iz testa...
- McMoy
- Posts: 3871
- Joined: 20/09/2009 22:11
- Location: tu i tamo
#4125 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009
Ivica par dana nije išao u školu i kad je došao pita ga profa gdje je bio.
Kaže Ivica : - "Umrla mi baka pa sam morao ići na pogreb."
Kaze na to njemu profa: - " Žao mi je Ivice, a od čega je umrla?"
Ivica: - "Od sexa."
Profa: - "Pa kako od sexa ??"
Ivica: - "Lijepo, sjebala se niz stepenice!"

Kaže Ivica : - "Umrla mi baka pa sam morao ići na pogreb."
Kaze na to njemu profa: - " Žao mi je Ivice, a od čega je umrla?"
Ivica: - "Od sexa."
Profa: - "Pa kako od sexa ??"
Ivica: - "Lijepo, sjebala se niz stepenice!"

