Vic dana 2004/2005/.../2015/20XX

Kulturna dešavanja, predstave, izložbe, festivali, obrazovanje i budućnost mladih...

Moderator: Chloe

Post Reply
kmosst
Posts: 184
Joined: 22/01/2009 07:30

#4101 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by kmosst »

Kaže Mujo: - Fato dušo, šta si nam napravila za godišnjicu braka?
Kaže Fata: - Ćevape. I iznese pred njega.
Mujo ostane u čudu: na tanjiru veliki somun, dobro namočen, i u njemu samo jedan mali ćevap.
- Pa šta je ovo Fato, samo jedan mali ćevap u ovolikom somunu.
- Eto da vidiš kako je meni bilo 30 godina s tobom.
zelenashica
Posts: 14489
Joined: 19/08/2007 02:54

#4102 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by zelenashica »

kmosst wrote:Kaže Mujo: - Fato dušo, šta si nam napravila za godišnjicu braka?
Kaže Fata: - Ćevape. I iznese pred njega.
Mujo ostane u čudu: na tanjiru veliki somun, dobro namočen, i u njemu samo jedan mali ćevap.
- Pa šta je ovo Fato, samo jedan mali ćevap u ovolikom somunu.
- Eto da vidiš kako je meni bilo 30 godina s tobom.
:lol: :lol: :lol: :lol:

ps.ma sve kontam al žene nikako.....eto opet jadno muško krivo što ima mali "ćevap"a to što ona ima ogorman "somun" to muškarci haman ne smiju ni spomenuti :D :lol:
fixer
Posts: 8091
Joined: 20/05/2006 15:05
Location: פיקסר אתה קינג

#4103 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by fixer »

McMoy wrote:Razgovaraju dvije plavuše.
- Osjeća se miris sperme u zraku, biti ce je*ačine...
- Neće! - to sam ja podrignula. :D :roll:
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :thumbup:
User avatar
jutarnja_rosa
Posts: 89
Joined: 28/04/2009 09:35

#4104 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by jutarnja_rosa »

Kako crnogorci zovu ronilački klub?
Đeronimo!

Kako se na mađarskom kaže pas?
Lajoš

Kako se na španjolskom kaže mini suknja?
Dominđos.

Kako se na bosanskom kaže tenk?
- Belajbager
User avatar
mondo bizarro
Posts: 62826
Joined: 16/07/2009 00:24
Location: sa yossarianom na pianosi

#4105 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by mondo bizarro »

Prolazi komandir ulicom i vidi dvojicu policajaca kako vintaju psa po zraku.
Priđe on njima i pita ih: Momci, šta to radite?
Maloprije prošao neki dripac i kaže- Vidi vučjaka sa 2 šupka :lol:
User avatar
McMoy
Posts: 3871
Joined: 20/09/2009 22:11
Location: tu i tamo

#4107 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by McMoy »

Prolaze ljudožderi pored staračkog doma i jedan od njih pita drugog:
Hoćemo li na suhe šljive? :roll: :D
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 52752
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#4108 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by Chmoljo »

McMoy wrote:Prolaze ljudožderi pored staračkog doma i jedan od njih pita drugog:
Hoćemo li na suhe šljive? :roll: :D
:lol: :lol: :lol: sjo pa što ne ispriča ranije, ja jutros bio u jednom :lol: :lol: :lol:
User avatar
stachu
Posts: 4082
Joined: 15/08/2006 10:20
Location: 43.8563° N, 18.4131° E
Contact:

#4109 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by stachu »

McMoy wrote:Prolaze ljudožderi pored staračkog doma i jedan od njih pita drugog:
Hoćemo li na suhe šljive? :roll: :D
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Koma.... :D :D
User avatar
ryan
Posts: 285
Joined: 19/02/2009 20:23

#4110 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by ryan »

Dosao Japanac kod Muje da kupi limenku Coca-Cole.
Japanac(na japanskom):
- "Tatatata cingua klep hriss Coca-Cola"
Mujo:
- "Limenku cega?!!?
User avatar
windfucker
Posts: 778
Joined: 21/08/2009 10:22

#4111 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by windfucker »

McMoy wrote:Prolaze ljudožderi pored staračkog doma i jedan od njih pita drugog:
Hoćemo li na suhe šljive? :roll: :D
:thumbup: :thumbup: :thumbup:

ima još jedan stariji vic:
ulazi doktor u starački dom i kažem gdje ste moji lavovi.
kažu starci, kako to ti nama lavovi.
kaže doktor, kako niste, svaki dan neko rikne :lol: :shock: :roll: :D
User avatar
Amazonka27
Posts: 6209
Joined: 21/08/2007 10:25
Location: Sa

#4112 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by Amazonka27 »

drekalica28 wrote:Image
evo i na posao.ba

:D
http://www.posao.ba/job.php?user=dce0aa ... obID=39667
User avatar
McMoy
Posts: 3871
Joined: 20/09/2009 22:11
Location: tu i tamo

#4113 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by McMoy »

drekalica28 wrote:Image
:? :-? Uz dužno poštovanje, nije mi jasno šta ovdje nije jasno ili je smiješno?? :? :-?
HoDaLuD
Posts: 23
Joined: 16/06/2009 16:12

#4114 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by HoDaLuD »

Misli Gospoda da svaki fakultetsko naobrazovani bosanac mora raditi u kancelariji od drugog do petog sprata
User avatar
Rimad
Posts: 820
Joined: 20/05/2009 14:56

#4115 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by Rimad »

Kako iz žene istjerat' zlo ?


Utjeraš joj dobro.
User avatar
McMoy
Posts: 3871
Joined: 20/09/2009 22:11
Location: tu i tamo

#4116 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by McMoy »

Rimad wrote:Kako iz žene istjerat' zlo ?


Utjeraš joj dobro.
Potpuno se slažem, jedini pravi metod!! :D
Šta ih ja znam, sve zlo veće od većeg...
Samo što ja nikako da potrefim pravi lijek... ja pokušavam, a one na kraju samo kažu: "i, jel to bilo sve??" :roll: :(
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 52752
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#4117 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by Chmoljo »

HoDaLuD wrote:Misli Gospoda da svaki fakultetsko naobrazovani bosanac mora raditi u kancelariji od drugog do petog sprata
:-) :-) :-) :-) :-) a bogati, šta će onda oni koji imaju samo završenu srednju? u politiku? :roll:
User avatar
JThomas
Posts: 69047
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#4118 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by JThomas »

pa guli ti muda 5+ godina na elektrotehnici, pa se zaposli kao radnik u skladištu, široko ti polje.

da izvinete moj ukrajinski...
User avatar
windfucker
Posts: 778
Joined: 21/08/2009 10:22

#4119 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by windfucker »

Chmoljo wrote:
HoDaLuD wrote:Misli Gospoda da svaki fakultetsko naobrazovani bosanac mora raditi u kancelariji od drugog do petog sprata
:-) :-) :-) :-) :-) a bogati, šta će onda oni koji imaju samo završenu srednju? u politiku? :roll:

pa trenutno su takvi u politici :lol:
User avatar
Ateista
Posts: 51690
Joined: 18/01/2009 00:29
Location: rajvosa-x.com

#4120 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by Ateista »

Evo jedan u skladu sa ovim konkursom, ne znam je li vec bio, samo ne znam je li vise smijesan ili zalostan jer sam se uvjerio da nije daleko od istine...

Trazi Mujo od Hase da mu zaposli sina i ovaj mu kaze:
Haso: Imam usper posao, plata dvije milje, sve super ovo ono..
Mujo: Ma jok ba, puno mu je to para, nafurace se, daj nesto manje za pocetak:
Haso: Pa dobro, imam jos jedno dobro mjesto, plata je oko milju...
Mujo: Ma jok, i to mu je previse, daj nesto za 400-500 maraka, ne treba mu vise za pocetak:
Haso: Eeeee moj Mujo, sta bi ti, za to ti vec treba fakultet! :D
HoDaLuD
Posts: 23
Joined: 16/06/2009 16:12

#4121 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by HoDaLuD »

JThomas wrote:pa guli ti muda 5+ godina na elektrotehnici, pa se zaposli kao radnik u skladištu, široko ti polje.

da izvinete moj ukrajinski...
Posle 5+ god. faxa još jeno 5, 6 na biro pa sa 48god. u telecom i u kreditima. :roll: :roll:
I na kraju čitav život iz ponosa kokuz
User avatar
exliberal
Posts: 1929
Joined: 11/01/2008 04:44

#4122 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by exliberal »

Udvara se Hercegovac djevojci i pita je: "Jesi s nekim prije hodala?"
- Nisam, kaže ona. Svi su imali Mercedesa.



Pričaju dvije mlade Hercegovke o momcima. Kaže prva: "Ovi naši momci su ko snijeg u Hercegovini".
Što, pita druga? Taman se obraduješ, a ono samo nekoliko centimetara.




Sretnu se Franjo i Slobo na onom svijetu i Franjo kaže: Ej, Slobo, odakle tebe. Stvarno je svijet mali.
A Slobo će na to: Nije Franjo svijet mali, već je Srbija velika.
User avatar
Neelix
Posts: 11864
Joined: 15/12/2006 14:08
Location: Ostani uz mene, i puni mi redenik
Contact:

#4123 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by Neelix »

jambolija wrote:guzio tip zensku i dok je guslo`ona je citala novine
i onako bezpomocno je pita:
-pa bolan osjetis li ti sta.
-nista,probaj zaglaviti ruku.
strpa on ruku do lakta.
-a sad
-opet nista,probaj i drugu zalavit`
zaglavi obe ruke a ona i dalje zijeva
-pa dobro sta sad da radim.
-e sad probaj ono tashin tashin tanana
... kad uspije, ona ga pita,

jelde jesam uska :D
trinidad
Posts: 138
Joined: 21/09/2009 13:30

#4124 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by trinidad »

Mali Perica pita svoju učiteljicu da li može da razgovara sa njom posle časa.
Ona prihvati.
Učiteljica: Onda, šta želiš da mi kažeš, Perice?
Perica: Mislim da sam previše pametan da ostanem u ovom razredu, dosadjujem se. Želeo bih da predjem direktno u Gimnaziju.
Pošto je o tome obavešten i direktor, on upita Pericu da li želi da polaže test. Perica prihvati bez oklevanja i direktor poče sa testom.
Direktor: Hajde, Perice, da vidimo, 3 x 4?

Perica: 12!
Direktor: A 6 x 6?
Perica: 36, gospodine direktore.
Direktor: Glavni grad Japana?
Perica: Tokio.
Test se nastavlja narednih pola sata, Perica ne pravi nijednu grešku!
Na kraju testa, direktor je zadovoljan, ali učiteljica pita da li ona sada može da postavi nekoliko pitanja. Obojica pristaju i ona počinje.
Učiteljica: Dobro, Perice. Krava ih ima 4, a ja ih imam 2, šta je to?
Perica: Noge, gospodjo.
Učiteljica: Tacno. Šta može da se nadje u tvojim pantalonama, a u mojim ih nema?
Direktora iznenadi pitanje...
Perica: Džepovi, gospodjo.
Učiteljica: Dobro, Perice. Gde žene imaju najkovrdžavije dlake?
Direktor se sprema da interveniše kada Perica odgovori.
Perica: U Africi, gospodjo.
Učiteljica: Šta je meko, ali, na rukama žene, postane tvrdo?
Direktor razrogači oči, ali Perica odgovora.
Perica: Lak za nokte, gospodjo.
Uciteljica: Šta muškarci i mi žene imamo na sred nogu?
Perica: Kolena!
Uciteljica: Dobro. A šta udata žena ima šire od neudate?
Direktor ne može da veruje svojim ušima!
Perica: Krevet, gospodjo.
Učiteljica: Koji deo mog tela je često najvlažniji?
Perica: Vaš jezik, gospodjo.
Učiteljica: Koja reč počinje slovom "p" a označava nešto što može da bude vlažno ili suvo i što muškarci vole da gledaju?
Perica: Put!
Direktor, bez daha, sav mokar od znoja, odluči da prekine test i uzviknu: Neću te poslati u gimnaziju, već direktno na fakultet! Čak bih i ja odgovorio pogrešno na sva pitanja iz testa...
User avatar
McMoy
Posts: 3871
Joined: 20/09/2009 22:11
Location: tu i tamo

#4125 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by McMoy »

Ivica par dana nije išao u školu i kad je došao pita ga profa gdje je bio.
Kaže Ivica : - "Umrla mi baka pa sam morao ići na pogreb."
Kaze na to njemu profa: - " Žao mi je Ivice, a od čega je umrla?"
Ivica: - "Od sexa."
Profa: - "Pa kako od sexa ??"
Ivica: - "Lijepo, sjebala se niz stepenice!" :D :run:
Post Reply