ja bih grilonke
What to wear???
Moderator: anex
-
hocunecu
- Posts: 1755
- Joined: 25/09/2008 13:18
#4101 Re: What to wear???
srculence
, cipe su ti divne, definitivno nisu za svakog 
ja bih grilonke
ja bih grilonke
- hadzinicasa
- Posts: 13620
- Joined: 08/11/2005 16:08
- Location: u tranziciji
#4102 Re: What to wear???
ja bih ih na tanke crne čarape, ne bih grilonke.... ali def crne da dođu do izražaja.
- alica.k
- Posts: 8807
- Joined: 09/05/2007 17:20
- Location: Calexico :D
#4103 Re: What to wear???
po mogucnosti one bez likre
da ne sljaste
- hadzinicasa
- Posts: 13620
- Joined: 08/11/2005 16:08
- Location: u tranziciji
#4104 Re: What to wear???
si.alica.k wrote:po mogucnosti one bez likreda ne sljaste
- Michun
- Posts: 5450
- Joined: 28/04/2006 16:52
- Location: Sarajevo
#4105 Re: What to wear???
cLo lutko, koliko je tebi godina i cime se bavis?cLo wrote:Vi ste zatočenice konformizma. Nemam ništa protiv, samo malo divljeg, malo začina nikome neće škoditi. Moda je za hrabre i uživanje u istoj, istraživanje, poigravanje. Vaš problem je što se vi samo oblačite i tu je kraj.
i ako se bavis necim ozbiljnim jel ovako ili slicno obucena ides na posao i poslovne sastanke?
dama je zeljela da izgleda lijepo i sexy. ovo jeste divlje ali za moj ukus nije sexy, damski ni zavodljivo. izgleda kao avril pjevacica.
nemoj suditi o ljudima koje ne poznajes, a posebno ne o zenama na osnovu 2-3 posta.
- cLo
- Posts: 4550
- Joined: 23/08/2011 09:19
#4106 Re: What to wear???
Michun wrote:cLo lutko, koliko je tebi godina i cime se bavis?cLo wrote:Vi ste zatočenice konformizma. Nemam ništa protiv, samo malo divljeg, malo začina nikome neće škoditi. Moda je za hrabre i uživanje u istoj, istraživanje, poigravanje. Vaš problem je što se vi samo oblačite i tu je kraj.
i ako se bavis necim ozbiljnim jel ovako ili slicno obucena ides na posao i poslovne sastanke?
dama je zeljela da izgleda lijepo i sexy. ovo jeste divlje ali za moj ukus nije sexy, damski ni zavodljivo. izgleda kao avril pjevacica.
nemoj suditi o ljudima koje ne poznajes, a posebno ne o zenama na osnovu 2-3 posta.
Dovoljno godina i bavim se. Pa ono je daleko od poslovne varijante, uostalom kao i šarene platforme! Gdje obučeš šarene platforme, možeš i čizme na sexy haljinu slobodno, ustvari, još slobodnije.
- ladyblue18
- Posts: 22380
- Joined: 24/12/2006 22:57
- Location: You don't have to like me, I'm not a facebook status
#4107 Re: What to wear???
Zene, kako ste?

- cLo
- Posts: 4550
- Joined: 23/08/2011 09:19
#4108 Re: What to wear???
I ne vidim stvarno u čemu je razlika
Šarene, ili bilo koje platforme nisu ni izbliza elegantne, niti sofisticirane. Zna se šta je elegantna cipela, kako i gdje se nosi. Platforme su po meni jedino za cluba, nisu čak ni za šetnju, ni za pozorište, ni za kino.
Šarene, ili bilo koje platforme nisu ni izbliza elegantne, niti sofisticirane. Zna se šta je elegantna cipela, kako i gdje se nosi. Platforme su po meni jedino za cluba, nisu čak ni za šetnju, ni za pozorište, ni za kino.
- Michun
- Posts: 5450
- Joined: 28/04/2006 16:52
- Location: Sarajevo
#4109 Re: What to wear???
ja dobroladyblue18 wrote:Zene, kako ste?![]()
nisam ni nasadjena nakrivo tita mi...al' ovo vaka je naka je a ne zna me/nas. bas bezze.
enivej, jesam gladnaaaa
- Not My Idea
- Posts: 14691
- Joined: 15/03/2011 23:12
#4110 Re: What to wear???
+1, ali za neke rijetke prilike...vecernju kafu..nista svecano.hocunecu wrote:meni se dopada ovo sto clo predlaze
ja bih izgledala u tome kao da sam se u zurbi, u tudjem ormaru oblacila, i to kradom
ali ko moze iznijeti, interesantno
@lejdi, dobro. a ti?
- ladyblue18
- Posts: 22380
- Joined: 24/12/2006 22:57
- Location: You don't have to like me, I'm not a facebook status
#4111 Re: What to wear???
Ho'sh petita?Michun wrote: enivej, jesam gladnaaaa
O'licno, da kucnem.Not My Idea wrote:
@lejdi, dobro. a ti?![]()
- Michun
- Posts: 5450
- Joined: 28/04/2006 16:52
- Location: Sarajevo
#4112 Re: What to wear???
nemoj boja noge carape pliiiizMedenoSrce wrote:Žene, prvenstveno sam ih kupila da ih nosim u ovoj kombinaciji (uz malo svjetliji jeans i u nekoj od boja na cipelama cardigan) dok ne bude vrijeme za sandala
Dakle, odlučila sam se ovo nositi samo vas pitam da li je bolje crne grilonke uz ovo, ili da idem na boja noge štramplice? Ili je bolje da bude neke druge boje haljine?
Znam da vam izgleda sa se previše "sjaje" i da su prešarene, ali to je od blica i nije tema današnje emisije.
@ministarka
fakat, ako imas crne salonke bilo bi bolje.
ali ako si bas navrla na te cipele, onda probaj crne carape ali 2-3 kombinacije debljine probaj. da ne odskace.
- Michun
- Posts: 5450
- Joined: 28/04/2006 16:52
- Location: Sarajevo
#4113 Re: What to wear???
jok. sacu kuci. al' fala sto pitasladyblue18 wrote:Ho'sh petita?Michun wrote: enivej, jesam gladnaaaa![]()
- Not My Idea
- Posts: 14691
- Joined: 15/03/2011 23:12
#4114 Re: What to wear???
mashala
sad kad pogledam..mescini da je onaj tvoj post bio nesto kao "I'm watching you" al..sta ja znam.

sad kad pogledam..mescini da je onaj tvoj post bio nesto kao "I'm watching you" al..sta ja znam.
- alica.k
- Posts: 8807
- Joined: 09/05/2007 17:20
- Location: Calexico :D
#4115 Re: What to wear???
joj chata 
-
boracha
- Posts: 1353
- Joined: 29/10/2006 05:18
#4116 Re: What to wear???
ja ovo nikako ne bih na strapmle, samo na bosu noguMedenoSrce wrote:Žene, prvenstveno sam ih kupila da ih nosim u ovoj kombinaciji (uz malo svjetliji jeans i u nekoj od boja na cipelama cardigan) dok ne bude vrijeme za sandala
Dakle, odlučila sam se ovo nositi samo vas pitam da li je bolje crne grilonke uz ovo, ili da idem na boja noge štramplice? Ili je bolje da bude neke druge boje haljine?
Znam da vam izgleda sa se previše "sjaje" i da su prešarene, ali to je od blica i nije tema današnje emisije.
@ministarka
- bez_ideje
- Posts: 4553
- Joined: 27/01/2008 19:30
#4117 Re: What to wear???
Ko ne moze starke?
Ja svoje vec 2 dana nosam........doduse one kozne,al idu ko mlijeko
Ja svoje vec 2 dana nosam........doduse one kozne,al idu ko mlijeko
- alica.k
- Posts: 8807
- Joined: 09/05/2007 17:20
- Location: Calexico :D
#4118 Re: What to wear???
ja imam samo obicne plavebez_ideje wrote:Ko ne moze starke?
Ja svoje vec 2 dana nosam........doduse one kozne,al idu ko mlijeko
- bez_ideje
- Posts: 4553
- Joined: 27/01/2008 19:30
#4119 Re: What to wear???
auh,za platno nije jos vakat 
- ladyblue18
- Posts: 22380
- Joined: 24/12/2006 22:57
- Location: You don't have to like me, I'm not a facebook status
#4120 Re: What to wear???
Not My Idea wrote:mashala![]()
sad kad pogledam..mescini da je onaj tvoj post bio nesto kao "I'm watching you" al..sta ja znam.![]()
- HaHaHa2
- Posts: 933
- Joined: 03/04/2008 00:21
- Location: Sarajevo
#4121 Re: What to wear???
vec 5 dana ih nosambez_ideje wrote:auh,za platno nije jos vakat
- alica.k
- Posts: 8807
- Joined: 09/05/2007 17:20
- Location: Calexico :D
#4122 Re: What to wear???
strah me lokvi, i tak se raspadaju. moram kupit nove, a premisljam se.
-
saga
- Posts: 1180
- Joined: 14/05/2007 22:23
#4123 Re: What to wear???
Hjoj, mene strah iz cizama danas bilo u kozne tene... a kamol starke
To ce meni na noge tek negdje u maju junu imam osjecaj... I to sa duplim carapama...
Na jedne carape se mozda osmjelim u julu
To ce meni na noge tek negdje u maju junu imam osjecaj... I to sa duplim carapama...
Na jedne carape se mozda osmjelim u julu
-
radenska
- Posts: 1264
- Joined: 13/07/2011 22:43
#4124 Re: What to wear???
Ne stigoh odgovoriti pa evotek danas, ugl najveci broj je 40, mislim da je to neka M velicinaIrm@ wrote:Mone u gradu ne drzi ista osoba..nego skoro svaka Mona je u vlasnistvu nekog drugogradenska wrote:Pa gore u Ferhadiji ona Mona,ali nije bilo brojeva pa sam ja kupila na socijalnom, kod Azela ima prodavnica. A da,,oboje 60 KM, kaputici 120, cini se da su kvalitetni![]()
ugl..koji brojevi imaju u Ferhadiji..bas mi se svidja ovaj kompletic
- male_okice
- Posts: 2746
- Joined: 22/06/2009 13:33
#4125 Re: What to wear???
ja nosam svoje S. Tacchini od vikenda i pravo je lijepo opet biti u necem laksem nego onim gojzericama, cak sam i kaput prestala nositi sad smo jaknu koznu. Ne mogu kad vidim ovo sunce zelim odmah samo da se skinem u haljinu 

