What to wear???

Sve o kulinarstvu, o uređenju stana, o modi...

Moderator: anex

Post Reply
hocunecu
Posts: 1755
Joined: 25/09/2008 13:18

#4101 Re: What to wear???

Post by hocunecu »

srculence :D, cipe su ti divne, definitivno nisu za svakog :)

ja bih grilonke
User avatar
hadzinicasa
Posts: 13620
Joined: 08/11/2005 16:08
Location: u tranziciji

#4102 Re: What to wear???

Post by hadzinicasa »

ja bih ih na tanke crne čarape, ne bih grilonke.... ali def crne da dođu do izražaja.
User avatar
alica.k
Posts: 8807
Joined: 09/05/2007 17:20
Location: Calexico :D

#4103 Re: What to wear???

Post by alica.k »

po mogucnosti one bez likre :) da ne sljaste
User avatar
hadzinicasa
Posts: 13620
Joined: 08/11/2005 16:08
Location: u tranziciji

#4104 Re: What to wear???

Post by hadzinicasa »

alica.k wrote:po mogucnosti one bez likre :) da ne sljaste
si.
User avatar
Michun
Posts: 5450
Joined: 28/04/2006 16:52
Location: Sarajevo

#4105 Re: What to wear???

Post by Michun »

cLo wrote:Vi ste zatočenice konformizma. Nemam ništa protiv, samo malo divljeg, malo začina nikome neće škoditi. Moda je za hrabre i uživanje u istoj, istraživanje, poigravanje. Vaš problem je što se vi samo oblačite i tu je kraj.
cLo lutko, koliko je tebi godina i cime se bavis?
i ako se bavis necim ozbiljnim jel ovako ili slicno obucena ides na posao i poslovne sastanke?
dama je zeljela da izgleda lijepo i sexy. ovo jeste divlje ali za moj ukus nije sexy, damski ni zavodljivo. izgleda kao avril pjevacica.
nemoj suditi o ljudima koje ne poznajes, a posebno ne o zenama na osnovu 2-3 posta.
User avatar
cLo
Posts: 4550
Joined: 23/08/2011 09:19

#4106 Re: What to wear???

Post by cLo »

Michun wrote:
cLo wrote:Vi ste zatočenice konformizma. Nemam ništa protiv, samo malo divljeg, malo začina nikome neće škoditi. Moda je za hrabre i uživanje u istoj, istraživanje, poigravanje. Vaš problem je što se vi samo oblačite i tu je kraj.
cLo lutko, koliko je tebi godina i cime se bavis?
i ako se bavis necim ozbiljnim jel ovako ili slicno obucena ides na posao i poslovne sastanke?
dama je zeljela da izgleda lijepo i sexy. ovo jeste divlje ali za moj ukus nije sexy, damski ni zavodljivo. izgleda kao avril pjevacica.
nemoj suditi o ljudima koje ne poznajes, a posebno ne o zenama na osnovu 2-3 posta.

Dovoljno godina i bavim se. Pa ono je daleko od poslovne varijante, uostalom kao i šarene platforme! Gdje obučeš šarene platforme, možeš i čizme na sexy haljinu slobodno, ustvari, još slobodnije.
User avatar
ladyblue18
Posts: 22380
Joined: 24/12/2006 22:57
Location: You don't have to like me, I'm not a facebook status

#4107 Re: What to wear???

Post by ladyblue18 »

Zene, kako ste? :oops: :mrgreen:
User avatar
cLo
Posts: 4550
Joined: 23/08/2011 09:19

#4108 Re: What to wear???

Post by cLo »

I ne vidim stvarno u čemu je razlika :?
Šarene, ili bilo koje platforme nisu ni izbliza elegantne, niti sofisticirane. Zna se šta je elegantna cipela, kako i gdje se nosi. Platforme su po meni jedino za cluba, nisu čak ni za šetnju, ni za pozorište, ni za kino.
User avatar
Michun
Posts: 5450
Joined: 28/04/2006 16:52
Location: Sarajevo

#4109 Re: What to wear???

Post by Michun »

ladyblue18 wrote:Zene, kako ste? :oops: :mrgreen:
ja dobro :D
nisam ni nasadjena nakrivo tita mi...al' ovo vaka je naka je a ne zna me/nas. bas bezze.
enivej, jesam gladnaaaa :shock:
User avatar
Not My Idea
Posts: 14691
Joined: 15/03/2011 23:12

#4110 Re: What to wear???

Post by Not My Idea »

hocunecu wrote:meni se dopada ovo sto clo predlaze :)

ja bih izgledala u tome kao da sam se u zurbi, u tudjem ormaru oblacila, i to kradom :D

ali ko moze iznijeti, interesantno
+1, ali za neke rijetke prilike...vecernju kafu..nista svecano.

@lejdi, dobro. a ti? :zoka: :D
User avatar
ladyblue18
Posts: 22380
Joined: 24/12/2006 22:57
Location: You don't have to like me, I'm not a facebook status

#4111 Re: What to wear???

Post by ladyblue18 »

Michun wrote: enivej, jesam gladnaaaa :shock:
Ho'sh petita? :D
Not My Idea wrote:
@lejdi, dobro. a ti? :zoka: :D
O'licno, da kucnem. :mrgreen:
User avatar
Michun
Posts: 5450
Joined: 28/04/2006 16:52
Location: Sarajevo

#4112 Re: What to wear???

Post by Michun »

MedenoSrce wrote:Žene, prvenstveno sam ih kupila da ih nosim u ovoj kombinaciji (uz malo svjetliji jeans i u nekoj od boja na cipelama cardigan) dok ne bude vrijeme za sandala

Image

Dakle, odlučila sam se ovo nositi samo vas pitam da li je bolje crne grilonke uz ovo, ili da idem na boja noge štramplice? Ili je bolje da bude neke druge boje haljine?
Znam da vam izgleda sa se previše "sjaje" i da su prešarene, ali to je od blica i nije tema današnje emisije.

@ministarka :kiss:
nemoj boja noge carape pliiiiz :D
fakat, ako imas crne salonke bilo bi bolje.
ali ako si bas navrla na te cipele, onda probaj crne carape ali 2-3 kombinacije debljine probaj. da ne odskace.
User avatar
Michun
Posts: 5450
Joined: 28/04/2006 16:52
Location: Sarajevo

#4113 Re: What to wear???

Post by Michun »

ladyblue18 wrote:
Michun wrote: enivej, jesam gladnaaaa :shock:
Ho'sh petita? :D
jok. sacu kuci. al' fala sto pitas :D
User avatar
Not My Idea
Posts: 14691
Joined: 15/03/2011 23:12

#4114 Re: What to wear???

Post by Not My Idea »

mashala :D

sad kad pogledam..mescini da je onaj tvoj post bio nesto kao "I'm watching you" al..sta ja znam. :? :D
User avatar
alica.k
Posts: 8807
Joined: 09/05/2007 17:20
Location: Calexico :D

#4115 Re: What to wear???

Post by alica.k »

joj chata :-)
boracha
Posts: 1353
Joined: 29/10/2006 05:18

#4116 Re: What to wear???

Post by boracha »

MedenoSrce wrote:Žene, prvenstveno sam ih kupila da ih nosim u ovoj kombinaciji (uz malo svjetliji jeans i u nekoj od boja na cipelama cardigan) dok ne bude vrijeme za sandala

Image

Dakle, odlučila sam se ovo nositi samo vas pitam da li je bolje crne grilonke uz ovo, ili da idem na boja noge štramplice? Ili je bolje da bude neke druge boje haljine?
Znam da vam izgleda sa se previše "sjaje" i da su prešarene, ali to je od blica i nije tema današnje emisije.

@ministarka :kiss:
ja ovo nikako ne bih na strapmle, samo na bosu nogu
User avatar
bez_ideje
Posts: 4553
Joined: 27/01/2008 19:30

#4117 Re: What to wear???

Post by bez_ideje »

Ko ne moze starke?
Ja svoje vec 2 dana nosam........doduse one kozne,al idu ko mlijeko :mrgreen:
User avatar
alica.k
Posts: 8807
Joined: 09/05/2007 17:20
Location: Calexico :D

#4118 Re: What to wear???

Post by alica.k »

bez_ideje wrote:Ko ne moze starke?
Ja svoje vec 2 dana nosam........doduse one kozne,al idu ko mlijeko :mrgreen:
ja imam samo obicne plave :)
User avatar
bez_ideje
Posts: 4553
Joined: 27/01/2008 19:30

#4119 Re: What to wear???

Post by bez_ideje »

auh,za platno nije jos vakat :mrgreen:
User avatar
ladyblue18
Posts: 22380
Joined: 24/12/2006 22:57
Location: You don't have to like me, I'm not a facebook status

#4120 Re: What to wear???

Post by ladyblue18 »

Not My Idea wrote:mashala :D

sad kad pogledam..mescini da je onaj tvoj post bio nesto kao "I'm watching you" al..sta ja znam. :? :D
:evil: :sax:
User avatar
HaHaHa2
Posts: 933
Joined: 03/04/2008 00:21
Location: Sarajevo

#4121 Re: What to wear???

Post by HaHaHa2 »

bez_ideje wrote:auh,za platno nije jos vakat :mrgreen:
vec 5 dana ih nosam :D :D
User avatar
alica.k
Posts: 8807
Joined: 09/05/2007 17:20
Location: Calexico :D

#4122 Re: What to wear???

Post by alica.k »

strah me lokvi, i tak se raspadaju. moram kupit nove, a premisljam se.
saga
Posts: 1180
Joined: 14/05/2007 22:23

#4123 Re: What to wear???

Post by saga »

Hjoj, mene strah iz cizama danas bilo u kozne tene... a kamol starke
To ce meni na noge tek negdje u maju junu imam osjecaj... I to sa duplim carapama...
Na jedne carape se mozda osmjelim u julu :D
radenska
Posts: 1264
Joined: 13/07/2011 22:43

#4124 Re: What to wear???

Post by radenska »

Irm@ wrote:
radenska wrote:Pa gore u Ferhadiji ona Mona,ali nije bilo brojeva pa sam ja kupila na socijalnom, kod Azela ima prodavnica. A da,,oboje 60 KM, kaputici 120, cini se da su kvalitetni
Mone u gradu ne drzi ista osoba..nego skoro svaka Mona je u vlasnistvu nekog drugog :-D
ugl..koji brojevi imaju u Ferhadiji..bas mi se svidja ovaj kompletic
Ne stigoh odgovoriti pa evotek danas, ugl najveci broj je 40, mislim da je to neka M velicina
User avatar
male_okice
Posts: 2746
Joined: 22/06/2009 13:33

#4125 Re: What to wear???

Post by male_okice »

ja nosam svoje S. Tacchini od vikenda i pravo je lijepo opet biti u necem laksem nego onim gojzericama, cak sam i kaput prestala nositi sad smo jaknu koznu. Ne mogu kad vidim ovo sunce zelim odmah samo da se skinem u haljinu :lol:
Post Reply