Gdje u Sa......

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
Nera_22
Posts: 336
Joined: 14/09/2006 12:48

#4101 Re: Gdje u Sa......

Post by Nera_22 »

Ima kupiti kalup za otisak bebine noge/ruke.
http://ecx.images-amazon.com/images/I/6 ... A1124_.jpg
Eborg
Posts: 10629
Joined: 20/09/2006 20:58
Location: Tamo gdje je Sunce,tamo gdje su zvijezde...

#4102 Re: Gdje u Sa......

Post by Eborg »

Gdje se moze kupiti salep za pravljenje kod kuce?
User avatar
aribes
Posts: 353
Joined: 18/05/2012 15:31

#4103 Re: Gdje u Sa......

Post by aribes »

Eborg wrote:Gdje se moze kupiti salep za pravljenje kod kuce?
Badem butik
User avatar
aribes
Posts: 353
Joined: 18/05/2012 15:31

#4104 Re: Gdje u Sa......

Post by aribes »

ella_sa wrote:Kpiti drvenu "kasiku" za med
http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9 ... 9V4eT8mMVQ
thnx
Vidjela sam u Mercatoru na Socijalnom medju onim kuhunjskim priborom i u onoj 'žara' radnji WMF, preko puta Centralne banke...
Eborg
Posts: 10629
Joined: 20/09/2006 20:58
Location: Tamo gdje je Sunce,tamo gdje su zvijezde...

#4105 Re: Gdje u Sa......

Post by Eborg »

aribes wrote:
Eborg wrote:Gdje se moze kupiti salep za pravljenje kod kuce?
Badem butik
Hvala! :wink:
sgunited
Posts: 307
Joined: 15/05/2011 02:10
Location: Sarajevo

#4106 Re: Gdje u Sa......

Post by sgunited »

almir_tz wrote:Zna li ko gdje se u Sarajevu može printati na masni papir?
Htio bih isprintati fotku s net-a zamalo A3 formata.
Radi se o filmskom plakatu.

Hvala unaprijed na infu!!!
trebalo bi da imas u internet centru yildiz na Carsiji, ja sam tu printao, jest da je bilo prije neke 3 godine ali trebalo bi jos da ima,ako ne tu pokusaj u kopirnici kod ekonomije ili kod studentskih u nedzaricima, ako neko ima oni imaju
User avatar
_Gea_
Posts: 161
Joined: 30/05/2011 13:19

#4107 Re: Gdje u Sa......

Post by _Gea_ »

gdje je najjeftinije otici slikati se? treba mi jedna moja fotografija za neku prijavu online, koju mogu i kuci uraditi, ali zbog nekih pravila koja se traze (bijela pozadina, bez sjenke, posebnih dimenzija) radije bi da odem negdje slikati se i samo prebaciti sliku na usb. hvala
User avatar
aribes
Posts: 353
Joined: 18/05/2012 15:31

#4108 Re: Gdje u Sa......

Post by aribes »

Plato Skenderija, Foto Jusuf (desno gdje su one trgovke, Jusuf je na samom cosku)
A pored Segafreda i one kladionice imas isto jednu Foto radnju
User avatar
ami8
Posts: 489
Joined: 23/05/2010 19:01

#4109 Re: Gdje u Sa......

Post by ami8 »

Zna li neko gdje se u Sarajevu mogu kupiti klima uređaji marke "Fujitsu", "Panasonic", "Toshiba"?
NeyTheHa
Posts: 84
Joined: 08/08/2012 10:48

#4110 Re: Gdje u Sa......

Post by NeyTheHa »

Alfa159 wrote:Eh gdje u Sarajevu kupiti fin-dobar dioptrijski okvir za cvike.
Na dobrinji bio, pored Azela nista dole taraba.
A dize mi se kosa na glavi od GuČija, VersaČija, i ostalih sranja.
Pa meni ofirno da mi pise na cvikama Gucci,(ne izlazim u Jez i slusam trubace Ace, Mece itd) a u 70% sarajevskih optika nude se ta sra.a i to naravno po 300KM, pa mislim.

Ne volim ni ja dziberske natpise... Ja sebi nadjem obicno ili u salihbegovica (tamo gdje je prije bio mc beg kod city puba) ili u onoj optici kod trznice pa desno u ferhadiji (kod automata unicredit banke, prema carsiji)... Neke fine sam vidjela i u Optik nize katedrale prema miljacki (u ulici kod bivse estrade)...

p.s. u Salihbegovica ima i prilicno jeftinih okvirova (zavisi sta ubodes doduse :D), ali npr. od 90ak do 120 maraka se fin okvir moze naci... + stakla naravno, mislim da su sad plasticna sa zastitnim slojem oko 60 km oba...
rudy81
Posts: 998
Joined: 18/05/2007 08:43

#4111 Re: Gdje u Sa......

Post by rudy81 »

almir_tz wrote:Zna li ko gdje se u Sarajevu može printati na masni papir?
Htio bih isprintati fotku s net-a zamalo A3 formata.
Radi se o filmskom plakatu.

Hvala unaprijed na infu!!!
black box u vrazovoj, ima raznih varijacija...print na ovom na onom...imaju i onaj print na platnu al to je poskupo
User avatar
anonimnaosoba
Posts: 2015
Joined: 05/01/2012 00:01
Location: JOSIP KVESIĆ 3 !!!
Contact:

#4112 Re: Gdje u Sa......

Post by anonimnaosoba »

...kupiti kvalitetnih, a jeftinijih šalova ?
User avatar
VenomousV
Posts: 13244
Joined: 30/11/2010 15:45
Location: where oceans bleed into the sky

#4113 Re: Gdje u Sa......

Post by VenomousV »

kupiti Image

ako uopce ima :roll:
Hedg
Posts: 871
Joined: 24/07/2012 03:27
Location: Sarajevo

#4114 Re: Gdje u Sa......

Post by Hedg »

Nije baš da mi treba tačan podatak gdje se ovo ima uraditi, ali me prvo zanima koliko se kreće cijena srebrene pločice sa graviranjem na istu? A i ako je negdje to pravo jeftino u odnosu na druge zlatare, možete napisati. Hvala unaprijed.
User avatar
Arteta
Posts: 6740
Joined: 24/09/2011 11:59
Location: Tamni Vilajet

#4115 Re: Gdje u Sa......

Post by Arteta »

Izvinite sto upadam,da li neko zna na kojim se stadionima igra Sarajevska kantonalna liga?
klubovi:
Ozren,Omladinac,Dobrinja,Pofalicki,Iskra,Jedinstvo,Butmir,Bosna,Stup,Hrid,Jug,Vrbanjusa,Bojnik,Moscanica,Igman,
Saobracajac i Sask Napredak.
Last edited by Arteta on 11/10/2012 20:35, edited 1 time in total.
User avatar
hodža
Posts: 4525
Joined: 28/07/2011 02:23
Location: Rajvosa

#4116 Re: Gdje u Sa......

Post by hodža »

Arteta wrote:Izvinite sto upadam,da li neko zna na kojim se stadionima igra Sarajevska kantonalna liga?
klubovi:
Ozren,Omladinac,Dobrinja,Pofalicki,Iskra,Jedinstvo,Butmir,Bosna,Stup,Hrid,Jug,Vrbanjusa,Bojnik,Moscanica,Igman,Saobracajac i Sask Napredak.
Željin pomoćni, Koševo pomoćni...dalje ne znam :lol:
User avatar
anonimnaosoba
Posts: 2015
Joined: 05/01/2012 00:01
Location: JOSIP KVESIĆ 3 !!!
Contact:

#4117 Re: Gdje u Sa......

Post by anonimnaosoba »

ja mislim da se samo tamo i igra, bilo bi dobro da znamo i termine da malo vidim i kantonalce na djelu :D
User avatar
Arteta
Posts: 6740
Joined: 24/09/2011 11:59
Location: Tamni Vilajet

#4118 Re: Gdje u Sa......

Post by Arteta »

anonimnaosoba wrote:ja mislim da se samo tamo i igra, bilo bi dobro da znamo i termine da malo vidim i kantonalce na djelu :D
A Ilidza,a Doglodi?
User avatar
anonimnaosoba
Posts: 2015
Joined: 05/01/2012 00:01
Location: JOSIP KVESIĆ 3 !!!
Contact:

#4119 Re: Gdje u Sa......

Post by anonimnaosoba »

vrlo moguće :-D znam iz Avazovog Sporta, čini mi se, da se prije par godina dosta utakmica igralo na pomoćnim terenima Koševa i Grbavice, zato njih pamtim... da se ponovim :D bilo bi lijepo kad bi neko ko zna napis'o termine kad se obično igraju mečevi na Koševu i na Grbavici, a da se ponovim i za drugu stvar :D
anonimnaosoba wrote:...kupiti kvalitetnih, a jeftinijih šalova ?
pakica_
Posts: 6200
Joined: 22/08/2011 17:23
Location: rajvoSa

#4120 Re: Gdje u Sa......

Post by pakica_ »

Hedg wrote:Nije baš da mi treba tačan podatak gdje se ovo ima uraditi, ali me prvo zanima koliko se kreće cijena srebrene pločice sa graviranjem na istu? A i ako je negdje to pravo jeftino u odnosu na druge zlatare, možete napisati. Hvala unaprijed.
priupitaj ovdje, co'ek radi fantazija stvari
http://www.facebook.com/BecArt.ba?ref=ts&fref=ts
User avatar
Arteta
Posts: 6740
Joined: 24/09/2011 11:59
Location: Tamni Vilajet

#4121 Re: Gdje u Sa......

Post by Arteta »

Nasao sam stadione na internetu:

Semizovac : Ozren
Doglodi : Omladinac,Stup,Bojnik,Sask Napredak
Ilidza : Dobrinja i Igman
Grbavica II : Pofalicki,,Hrid,
Kosevo II : Iskra,Bosna,Jug,Vrbanjusa,Moscanica
Ljubinici : Jedinstvo
Butmir: Butmir,Saobracajac

Mozda nisu podaci 100% tacni jer klubovi cesto mijenjaju stadion.
User avatar
Arteta
Posts: 6740
Joined: 24/09/2011 11:59
Location: Tamni Vilajet

#4122 Re: Gdje u Sa......

Post by Arteta »

anonimnaosoba wrote:vrlo moguće :-D znam iz Avazovog Sporta, čini mi se, da se prije par godina dosta utakmica igralo na pomoćnim terenima Koševa i Grbavice, zato njih pamtim... da se ponovim :D bilo bi lijepo kad bi neko ko zna napis'o termine kad se obično igraju mečevi na Koševu i na Grbavici, a da se ponovim i za drugu stvar :D
anonimnaosoba wrote:...kupiti kvalitetnih, a jeftinijih šalova ?
Evo ti naredno kolo.

http://www.ufsiks.com.ba/doc/kanton6%20 ... eniori.pdf
ella_sa
Posts: 167
Joined: 01/11/2006 14:11

#4123 Re: Gdje u Sa......

Post by ella_sa »

očistiti kožnu jaknu?!
Naime otisla sam u Boss ( hemiska cistionica ), kosta 50 KM (hm , a ajde) medjutim trebam kao potpisati da oni ne odgovaraju za eventualni neuspjeh i stetu (ako) nastane. Iskreno ne razumijem logiku, oni dakle uzmu sve redom pa ako uspije uspije, ako ne, opet im platis. Njihov rizik 0 :)

ili gdje mogu ofarbati istu tu jaknu ? :)

thnx
quarterback
Posts: 10534
Joined: 23/04/2012 22:19
Location: Marita

#4124 Re: Gdje u Sa......

Post by quarterback »

ami8 wrote:Zna li neko gdje se u Sarajevu mogu kupiti klima uređaji marke "Fujitsu", "Panasonic", "Toshiba"?
zastupnik za toshibe je na ilidzi, kada se predje onaj most prema obiju pa odmah preko puta imzit pumpe
User avatar
pringless
Posts: 268
Joined: 14/08/2009 13:11

#4125 Re: Gdje u Sa......

Post by pringless »

Image

veliko lizalo?
Post Reply