Gdje u Sa......
-
Nera_22
- Posts: 336
- Joined: 14/09/2006 12:48
#4101 Re: Gdje u Sa......
Ima kupiti kalup za otisak bebine noge/ruke.
http://ecx.images-amazon.com/images/I/6 ... A1124_.jpg
http://ecx.images-amazon.com/images/I/6 ... A1124_.jpg
-
Eborg
- Posts: 10629
- Joined: 20/09/2006 20:58
- Location: Tamo gdje je Sunce,tamo gdje su zvijezde...
#4102 Re: Gdje u Sa......
Gdje se moze kupiti salep za pravljenje kod kuce?
- aribes
- Posts: 353
- Joined: 18/05/2012 15:31
#4103 Re: Gdje u Sa......
Badem butikEborg wrote:Gdje se moze kupiti salep za pravljenje kod kuce?
- aribes
- Posts: 353
- Joined: 18/05/2012 15:31
#4104 Re: Gdje u Sa......
Vidjela sam u Mercatoru na Socijalnom medju onim kuhunjskim priborom i u onoj 'žara' radnji WMF, preko puta Centralne banke...ella_sa wrote:Kpiti drvenu "kasiku" za med
http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9 ... 9V4eT8mMVQ
thnx
-
Eborg
- Posts: 10629
- Joined: 20/09/2006 20:58
- Location: Tamo gdje je Sunce,tamo gdje su zvijezde...
#4105 Re: Gdje u Sa......
Hvala!aribes wrote:Badem butikEborg wrote:Gdje se moze kupiti salep za pravljenje kod kuce?
-
sgunited
- Posts: 307
- Joined: 15/05/2011 02:10
- Location: Sarajevo
#4106 Re: Gdje u Sa......
trebalo bi da imas u internet centru yildiz na Carsiji, ja sam tu printao, jest da je bilo prije neke 3 godine ali trebalo bi jos da ima,ako ne tu pokusaj u kopirnici kod ekonomije ili kod studentskih u nedzaricima, ako neko ima oni imajualmir_tz wrote:Zna li ko gdje se u Sarajevu može printati na masni papir?
Htio bih isprintati fotku s net-a zamalo A3 formata.
Radi se o filmskom plakatu.
Hvala unaprijed na infu!!!
- _Gea_
- Posts: 161
- Joined: 30/05/2011 13:19
#4107 Re: Gdje u Sa......
gdje je najjeftinije otici slikati se? treba mi jedna moja fotografija za neku prijavu online, koju mogu i kuci uraditi, ali zbog nekih pravila koja se traze (bijela pozadina, bez sjenke, posebnih dimenzija) radije bi da odem negdje slikati se i samo prebaciti sliku na usb. hvala
- aribes
- Posts: 353
- Joined: 18/05/2012 15:31
#4108 Re: Gdje u Sa......
Plato Skenderija, Foto Jusuf (desno gdje su one trgovke, Jusuf je na samom cosku)
A pored Segafreda i one kladionice imas isto jednu Foto radnju
A pored Segafreda i one kladionice imas isto jednu Foto radnju
- ami8
- Posts: 489
- Joined: 23/05/2010 19:01
#4109 Re: Gdje u Sa......
Zna li neko gdje se u Sarajevu mogu kupiti klima uređaji marke "Fujitsu", "Panasonic", "Toshiba"?
-
NeyTheHa
- Posts: 84
- Joined: 08/08/2012 10:48
#4110 Re: Gdje u Sa......
Alfa159 wrote:Eh gdje u Sarajevu kupiti fin-dobar dioptrijski okvir za cvike.
Na dobrinji bio, pored Azela nista dole taraba.
A dize mi se kosa na glavi od GuČija, VersaČija, i ostalih sranja.
Pa meni ofirno da mi pise na cvikama Gucci,(ne izlazim u Jez i slusam trubace Ace, Mece itd) a u 70% sarajevskih optika nude se ta sra.a i to naravno po 300KM, pa mislim.
Ne volim ni ja dziberske natpise... Ja sebi nadjem obicno ili u salihbegovica (tamo gdje je prije bio mc beg kod city puba) ili u onoj optici kod trznice pa desno u ferhadiji (kod automata unicredit banke, prema carsiji)... Neke fine sam vidjela i u Optik nize katedrale prema miljacki (u ulici kod bivse estrade)...
p.s. u Salihbegovica ima i prilicno jeftinih okvirova (zavisi sta ubodes doduse
-
rudy81
- Posts: 998
- Joined: 18/05/2007 08:43
#4111 Re: Gdje u Sa......
black box u vrazovoj, ima raznih varijacija...print na ovom na onom...imaju i onaj print na platnu al to je poskupoalmir_tz wrote:Zna li ko gdje se u Sarajevu može printati na masni papir?
Htio bih isprintati fotku s net-a zamalo A3 formata.
Radi se o filmskom plakatu.
Hvala unaprijed na infu!!!
- anonimnaosoba
- Posts: 2015
- Joined: 05/01/2012 00:01
- Location: JOSIP KVESIĆ 3 !!!
- Contact:
#4112 Re: Gdje u Sa......
...kupiti kvalitetnih, a jeftinijih šalova ?
- VenomousV
- Posts: 13244
- Joined: 30/11/2010 15:45
- Location: where oceans bleed into the sky
#4113 Re: Gdje u Sa......
kupiti 
ako uopce ima

ako uopce ima
-
Hedg
- Posts: 871
- Joined: 24/07/2012 03:27
- Location: Sarajevo
#4114 Re: Gdje u Sa......
Nije baš da mi treba tačan podatak gdje se ovo ima uraditi, ali me prvo zanima koliko se kreće cijena srebrene pločice sa graviranjem na istu? A i ako je negdje to pravo jeftino u odnosu na druge zlatare, možete napisati. Hvala unaprijed.
- Arteta
- Posts: 6740
- Joined: 24/09/2011 11:59
- Location: Tamni Vilajet
#4115 Re: Gdje u Sa......
Izvinite sto upadam,da li neko zna na kojim se stadionima igra Sarajevska kantonalna liga?
klubovi:
Ozren,Omladinac,Dobrinja,Pofalicki,Iskra,Jedinstvo,Butmir,Bosna,Stup,Hrid,Jug,Vrbanjusa,Bojnik,Moscanica,Igman,
Saobracajac i Sask Napredak.
klubovi:
Ozren,Omladinac,Dobrinja,Pofalicki,Iskra,Jedinstvo,Butmir,Bosna,Stup,Hrid,Jug,Vrbanjusa,Bojnik,Moscanica,Igman,
Saobracajac i Sask Napredak.
Last edited by Arteta on 11/10/2012 20:35, edited 1 time in total.
- hodža
- Posts: 4525
- Joined: 28/07/2011 02:23
- Location: Rajvosa
#4116 Re: Gdje u Sa......
Željin pomoćni, Koševo pomoćni...dalje ne znamArteta wrote:Izvinite sto upadam,da li neko zna na kojim se stadionima igra Sarajevska kantonalna liga?
klubovi:
Ozren,Omladinac,Dobrinja,Pofalicki,Iskra,Jedinstvo,Butmir,Bosna,Stup,Hrid,Jug,Vrbanjusa,Bojnik,Moscanica,Igman,Saobracajac i Sask Napredak.
- anonimnaosoba
- Posts: 2015
- Joined: 05/01/2012 00:01
- Location: JOSIP KVESIĆ 3 !!!
- Contact:
#4117 Re: Gdje u Sa......
ja mislim da se samo tamo i igra, bilo bi dobro da znamo i termine da malo vidim i kantonalce na djelu 
- Arteta
- Posts: 6740
- Joined: 24/09/2011 11:59
- Location: Tamni Vilajet
#4118 Re: Gdje u Sa......
A Ilidza,a Doglodi?anonimnaosoba wrote:ja mislim da se samo tamo i igra, bilo bi dobro da znamo i termine da malo vidim i kantonalce na djelu
- anonimnaosoba
- Posts: 2015
- Joined: 05/01/2012 00:01
- Location: JOSIP KVESIĆ 3 !!!
- Contact:
#4119 Re: Gdje u Sa......
vrlo moguće
znam iz Avazovog Sporta, čini mi se, da se prije par godina dosta utakmica igralo na pomoćnim terenima Koševa i Grbavice, zato njih pamtim... da se ponovim
bilo bi lijepo kad bi neko ko zna napis'o termine kad se obično igraju mečevi na Koševu i na Grbavici, a da se ponovim i za drugu stvar
anonimnaosoba wrote:...kupiti kvalitetnih, a jeftinijih šalova ?
-
pakica_
- Posts: 6200
- Joined: 22/08/2011 17:23
- Location: rajvoSa
#4120 Re: Gdje u Sa......
priupitaj ovdje, co'ek radi fantazija stvariHedg wrote:Nije baš da mi treba tačan podatak gdje se ovo ima uraditi, ali me prvo zanima koliko se kreće cijena srebrene pločice sa graviranjem na istu? A i ako je negdje to pravo jeftino u odnosu na druge zlatare, možete napisati. Hvala unaprijed.
http://www.facebook.com/BecArt.ba?ref=ts&fref=ts
- Arteta
- Posts: 6740
- Joined: 24/09/2011 11:59
- Location: Tamni Vilajet
#4121 Re: Gdje u Sa......
Nasao sam stadione na internetu:
Semizovac : Ozren
Doglodi : Omladinac,Stup,Bojnik,Sask Napredak
Ilidza : Dobrinja i Igman
Grbavica II : Pofalicki,,Hrid,
Kosevo II : Iskra,Bosna,Jug,Vrbanjusa,Moscanica
Ljubinici : Jedinstvo
Butmir: Butmir,Saobracajac
Mozda nisu podaci 100% tacni jer klubovi cesto mijenjaju stadion.
Semizovac : Ozren
Doglodi : Omladinac,Stup,Bojnik,Sask Napredak
Ilidza : Dobrinja i Igman
Grbavica II : Pofalicki,,Hrid,
Kosevo II : Iskra,Bosna,Jug,Vrbanjusa,Moscanica
Ljubinici : Jedinstvo
Butmir: Butmir,Saobracajac
Mozda nisu podaci 100% tacni jer klubovi cesto mijenjaju stadion.
- Arteta
- Posts: 6740
- Joined: 24/09/2011 11:59
- Location: Tamni Vilajet
#4122 Re: Gdje u Sa......
Evo ti naredno kolo.anonimnaosoba wrote:vrlo mogućeznam iz Avazovog Sporta, čini mi se, da se prije par godina dosta utakmica igralo na pomoćnim terenima Koševa i Grbavice, zato njih pamtim... da se ponovim
bilo bi lijepo kad bi neko ko zna napis'o termine kad se obično igraju mečevi na Koševu i na Grbavici, a da se ponovim i za drugu stvar
anonimnaosoba wrote:...kupiti kvalitetnih, a jeftinijih šalova ?
http://www.ufsiks.com.ba/doc/kanton6%20 ... eniori.pdf
-
ella_sa
- Posts: 167
- Joined: 01/11/2006 14:11
#4123 Re: Gdje u Sa......
očistiti kožnu jaknu?!
Naime otisla sam u Boss ( hemiska cistionica ), kosta 50 KM (hm , a ajde) medjutim trebam kao potpisati da oni ne odgovaraju za eventualni neuspjeh i stetu (ako) nastane. Iskreno ne razumijem logiku, oni dakle uzmu sve redom pa ako uspije uspije, ako ne, opet im platis. Njihov rizik 0
ili gdje mogu ofarbati istu tu jaknu ?
thnx
Naime otisla sam u Boss ( hemiska cistionica ), kosta 50 KM (hm , a ajde) medjutim trebam kao potpisati da oni ne odgovaraju za eventualni neuspjeh i stetu (ako) nastane. Iskreno ne razumijem logiku, oni dakle uzmu sve redom pa ako uspije uspije, ako ne, opet im platis. Njihov rizik 0
ili gdje mogu ofarbati istu tu jaknu ?
thnx
-
quarterback
- Posts: 10534
- Joined: 23/04/2012 22:19
- Location: Marita
#4124 Re: Gdje u Sa......
zastupnik za toshibe je na ilidzi, kada se predje onaj most prema obiju pa odmah preko puta imzit pumpeami8 wrote:Zna li neko gdje se u Sarajevu mogu kupiti klima uređaji marke "Fujitsu", "Panasonic", "Toshiba"?

