Hayat

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Post Reply
User avatar
plain vanilla
Posts: 70295
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#4101 Re: Hayat

Post by plain vanilla »

boracha wrote:
plain vanilla wrote:sta mu pise na majici, nisam gledala s cvikama :D
samo je jedna u srcu :D
hvala
meni je Amar super, sta cu :lol:
Fikret je sav nametljiv, smara bas

a onaj mali Denial je fantastican, steta sto pjeva narodnjake
User avatar
dusa_raskopuša
Posts: 23629
Joined: 25/06/2011 18:13
Location: made in PRC

#4102 Re: Hayat

Post by dusa_raskopuša »

Irma ostala zbog onog lika sto je pjev'o 'mama ne da da te diram' :lol:

pazi babe nasminkana s maramom na glavi :lol:
Last edited by dusa_raskopuša on 20/10/2012 00:05, edited 1 time in total.
Ambrozija
Posts: 2845
Joined: 20/01/2010 18:34
Location: Sarajevo

#4103 Re: Hayat

Post by Ambrozija »

boracha wrote:
Ambrozija wrote:Ova sto je dobila ocjene 1 je prosla a ova druga ispade :shock:
a meni nije jasno kako ona dobi 1 a azra 10.
Meni su njihove ocjene evo vec 3 sezone koliko ovo pratim - zagonetne. Imam osjecaj da kada ova Ana nekoga ne voli, onda ga bas ne voli, pa se to odrazava i na ocjene. A kada nekoga voli forsira ga maximalno.
Inace, imaju bas neprimjerenih komentara.
User avatar
Revolucionar ★
Posts: 2347
Joined: 27/10/2011 17:39
Location: Adventure seeker on an empty street

#4104 Re: Hayat

Post by Revolucionar ★ »

Jel voditeljica ima poteskoce u govoru ? :shock:
Chuckie
Posts: 7466
Joined: 04/01/2011 21:44

#4105 Re: Hayat

Post by Chuckie »

Jel onaj Amar gej il sta vec? Kakvi su ono pokreti? :)
Last edited by Chuckie on 20/10/2012 01:19, edited 1 time in total.
User avatar
Loulou
Posts: 3017
Joined: 16/04/2008 15:18

#4106 Re: Hayat

Post by Loulou »

Hronologija













:thumbup:
User avatar
krava
Posts: 914
Joined: 14/04/2002 00:00
Location: Sarajevo

#4107 Re: Hayat

Post by krava »

Maid! Konstantno odlican!
matematicar_teski
Posts: 1199
Joined: 12/03/2012 18:59
Location: Jusuf Nurkic aka Sabonis

#4108 Re: Hayat

Post by matematicar_teski »

ovaj maid veze nema
User avatar
dusa_raskopuša
Posts: 23629
Joined: 25/06/2011 18:13
Location: made in PRC

#4109 Re: Hayat

Post by dusa_raskopuša »

pa kad veze nema, na sta dobija desetke? ni'e sigurno na izgled :-)
Ambrozija
Posts: 2845
Joined: 20/01/2010 18:34
Location: Sarajevo

#4110 Re: Hayat

Post by Ambrozija »

Maid i Denial su vjerovatno najkvalitetniji ove godine, ostali su prosjecni pjevaci. Naravno, ima i onih za koje se pitate kako su stigli tu gdje su stigli.
User avatar
dusa_raskopuša
Posts: 23629
Joined: 25/06/2011 18:13
Location: made in PRC

#4111 Re: Hayat

Post by dusa_raskopuša »

kako si Armina preskocila, da mi je znat' :D i Seada
Ambrozija
Posts: 2845
Joined: 20/01/2010 18:34
Location: Sarajevo

#4112 Re: Hayat

Post by Ambrozija »

dusa_raskopuša wrote:kako si Armina preskocila, da mi je znat' :D i Seada
Dobro, ne znam svima jos uvijek imena, vjerovatno ih ima 5-6 koji zasluzuju biti u takmicenju. Maida i Deniala sam zapazila i zapamtila :D I mislim da je od djevojaka jedino Amna medju boljima ili se i ovdje varam? :D
User avatar
plain vanilla
Posts: 70295
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#4113 Re: Hayat

Post by plain vanilla »

i Tomo :oops:
User avatar
dusa_raskopuša
Posts: 23629
Joined: 25/06/2011 18:13
Location: made in PRC

#4114 Re: Hayat

Post by dusa_raskopuša »

Amna, je l' ona zavrsila skolu neku u vezi muzike, nes', nes'? :D

Muskarci su jaci, sto jes' jes'. I ove godine ce da se nastavi tradicija pobjedjivanja muskaraca. :D
Ambrozija
Posts: 2845
Joined: 20/01/2010 18:34
Location: Sarajevo

#4115 Re: Hayat

Post by Ambrozija »

plain vanilla wrote:i Tomo :oops:

aaa..bolje da povucem ono gore napisano :D
Znaci ipak ima mnogo kvalitetnih? Hmm...sad u petak kada sam gledala, samo sam Maida i Deniala zapazila.
I da se Rialda, Bojan i Azra vole isticati :D
User avatar
plain vanilla
Posts: 70295
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#4116 Re: Hayat

Post by plain vanilla »

Ambrozija wrote:
plain vanilla wrote:i Tomo :oops:

aaa..bolje da povucem ono gore napisano :D
Znaci ipak ima mnogo kvalitetnih? Hmm...sad u petak kada sam gledala, samo sam Maida i Deniala zapazila.
I da se Rialda, Bojan i Azra vole isticati :D
ma polako, tek je pocelo

Tomo i Maid su mi otpocetka najbolji, ali Maid. ..khm khm

zato Denial je odlican, steta sto pjeva narodnjake samo
User avatar
dusa_raskopuša
Posts: 23629
Joined: 25/06/2011 18:13
Location: made in PRC

#4117 Re: Hayat

Post by dusa_raskopuša »

e'o ga Armin...najezih se :D

User avatar
dusa_raskopuša
Posts: 23629
Joined: 25/06/2011 18:13
Location: made in PRC

#4118 Re: Hayat

Post by dusa_raskopuša »

e'o i Seada...i na njega se najezih (kako je lik otpjev'o, jos ga je Ammar s ovom informacijom na pocetku ubedacio) :twisted:

User avatar
dusa_raskopuša
Posts: 23629
Joined: 25/06/2011 18:13
Location: made in PRC

#4119 Re: Hayat

Post by dusa_raskopuša »

i nikako ne mogu da svarim kako ovaj decko ni'e pros'o dalje a neke 'glupace' jesu :twisted:

User avatar
DJe_Nana
Posts: 104
Joined: 10/11/2009 00:21
Location: Drugi sprat dvospratne zgrade...

#4120 Re: Hayat

Post by DJe_Nana »

Ja sam se isto pitao, ali vidio sam na onim najavama sto budu na Pinku da je bio i na audiciji za Zvezde Granda pa kontam da nije tamo prosao, pa ovdje odustao!?
User avatar
dusa_raskopuša
Posts: 23629
Joined: 25/06/2011 18:13
Location: made in PRC

#4121 Re: Hayat

Post by dusa_raskopuša »

E ne znam, ne pratim to, ali je moguce, blizi su mu oni. :D
User avatar
Loulou
Posts: 3017
Joined: 16/04/2008 15:18

#4122 Re: Hayat

Post by Loulou »

Image


Image

:music2:
User avatar
karanana
Posts: 50771
Joined: 26/02/2004 00:00

#4123 Re: Hayat

Post by karanana »

tek se ukljucujem u show, ranije mi ih je previse bilo. sad se malo bolje mogu pohvatati ko je ko.
ima ok machicha. esmeralda ili tako nesto, ona crna sa plavim/zelenim ocima, ova belma nije losa.....ima ih jos.
maid ok pjeva ali mi je nekakav.....na prvi pogled....ne znam kako bi ga opisao, nije mi neki kada je u pitanju scenski dio.
User avatar
plain vanilla
Posts: 70295
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#4124 Re: Hayat

Post by plain vanilla »

joj, ima onaj mali s cvikama
stvarno lijepo pjeva, ali sav je...kao djed neki
User avatar
karanana
Posts: 50771
Joined: 26/02/2004 00:00

#4125 Re: Hayat

Post by karanana »

sejo pjeva ok, ali ko da ga je neko prije minut probudio i reko mu: sejo, haj na stejdz pjevaj!
Post Reply