Ad blocker detected: Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker on our website.
Ambrozija wrote:Ova sto je dobila ocjene 1 je prosla a ova druga ispade
a meni nije jasno kako ona dobi 1 a azra 10.
Meni su njihove ocjene evo vec 3 sezone koliko ovo pratim - zagonetne. Imam osjecaj da kada ova Ana nekoga ne voli, onda ga bas ne voli, pa se to odrazava i na ocjene. A kada nekoga voli forsira ga maximalno.
Inace, imaju bas neprimjerenih komentara.
Maid i Denial su vjerovatno najkvalitetniji ove godine, ostali su prosjecni pjevaci. Naravno, ima i onih za koje se pitate kako su stigli tu gdje su stigli.
dusa_raskopuša wrote:kako si Armina preskocila, da mi je znat' i Seada
Dobro, ne znam svima jos uvijek imena, vjerovatno ih ima 5-6 koji zasluzuju biti u takmicenju. Maida i Deniala sam zapazila i zapamtila I mislim da je od djevojaka jedino Amna medju boljima ili se i ovdje varam?
aaa..bolje da povucem ono gore napisano
Znaci ipak ima mnogo kvalitetnih? Hmm...sad u petak kada sam gledala, samo sam Maida i Deniala zapazila.
I da se Rialda, Bojan i Azra vole isticati
aaa..bolje da povucem ono gore napisano
Znaci ipak ima mnogo kvalitetnih? Hmm...sad u petak kada sam gledala, samo sam Maida i Deniala zapazila.
I da se Rialda, Bojan i Azra vole isticati
ma polako, tek je pocelo
Tomo i Maid su mi otpocetka najbolji, ali Maid. ..khm khm
zato Denial je odlican, steta sto pjeva narodnjake samo
Ja sam se isto pitao, ali vidio sam na onim najavama sto budu na Pinku da je bio i na audiciji za Zvezde Granda pa kontam da nije tamo prosao, pa ovdje odustao!?
tek se ukljucujem u show, ranije mi ih je previse bilo. sad se malo bolje mogu pohvatati ko je ko.
ima ok machicha. esmeralda ili tako nesto, ona crna sa plavim/zelenim ocima, ova belma nije losa.....ima ih jos.
maid ok pjeva ali mi je nekakav.....na prvi pogled....ne znam kako bi ga opisao, nije mi neki kada je u pitanju scenski dio.