Kakve tenisice nose forumasi :)

Sve o kulinarstvu, o uređenju stana, o modi...

Moderator: anex

Post Reply
User avatar
Vojko.Vrućina
Posts: 363
Joined: 28/03/2012 22:56
Location: Planet Caravan

#4101 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by Vojko.Vrućina »

Image
User avatar
AhmetShabo
Posts: 3051
Joined: 03/03/2011 09:12

#4102 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by AhmetShabo »

mO k3 wrote:Image
kostale 90 euro pa su ih snizili za 70% i na ostalo dali mi jos 20% tako da sam ih platio oko 27 euro :mrgreen:
Gdje?
User avatar
alibaba_i_30_godina
Posts: 16995
Joined: 16/01/2010 19:15

#4103 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by alibaba_i_30_godina »

mO k3 wrote:Image
kostale 90 euro pa su ih snizili za 70% i na ostalo dali mi jos 20% tako da sam ih platio oko 27 euro :mrgreen:
Šta je ovo Kemo broj 52?! :mrgreen: :mrgreen:
User avatar
Russki
Posts: 19648
Joined: 28/05/2012 15:38
Location: Mentmore Towers

#4104 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by Russki »

Njanjavi wrote:To su taktičke cizme, vrhunac tehnologije.
Masa tih civilnih varijanti je bila nedostupna obicnom puku do prije desetak godina.
Goretex je prvo i profuran preko tih furki, vojnih aplikacija pa tek onda u civilnim aplikacijama.
Dobre cizme pravo, vidi se da nisu stedili na goretexu.
Image

Ja ove nosam već par godina.

Kontam se nove uzimati. Imas li preporuke ?
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#4105 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by mO k3 »

alibaba_i_30_godina wrote:
mO k3 wrote:Image
kostale 90 euro pa su ih snizili za 70% i na ostalo dali mi jos 20% tako da sam ih platio oko 27 euro :mrgreen:
Šta je ovo Kemo broj 52?! :mrgreen: :mrgreen:
49 sto ??
User avatar
BarbaDue
Posts: 65066
Joined: 03/02/2008 22:28
Location: pogledaj iza sebe

#4106 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by BarbaDue »

konektovan wrote:
Velkoski wrote:Image

samo duckboot 8)
Tobe jaRabi.... :mrgreen:
Tobe Ya Rabbi...Tobe estagfirullah :mrgreen:
User avatar
pirmin
Posts: 11199
Joined: 18/02/2006 23:50
Location: Ciganluk

#4107 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by pirmin »

Mozda jednog dana, kad dodju jos mladje generacije, nece izgledati tako bozetisacuvajisakloni. :D
User avatar
ćiribiribela
Posts: 14373
Joined: 04/03/2013 02:53
Location: Gotham

#4108 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by ćiribiribela »

Kupila jos jedne thea :roll: :mrgreen:

Image
User avatar
bingov buraz
Posts: 11329
Joined: 14/04/2009 20:23

#4109 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by bingov buraz »

https://www.on-running.com/en-us/produc ... ord-navy-m

Ima li ova firma prodaju u BiH,nekog zastupnika,nešto?
Salomon dosadio.

Perverzija https://www.on-running.com/en-us/produc ... dow-rust-m
User avatar
Njanjavi
Posts: 5019
Joined: 09/04/2015 23:08
Location: So close to the gdje chevapi mirishu :)

#4110 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by Njanjavi »

Russki wrote:
Njanjavi wrote:To su taktičke cizme, vrhunac tehnologije.
Masa tih civilnih varijanti je bila nedostupna obicnom puku do prije desetak godina.
Goretex je prvo i profuran preko tih furki, vojnih aplikacija pa tek onda u civilnim aplikacijama.
Dobre cizme pravo, vidi se da nisu stedili na goretexu.
Image

Ja ove nosam već par godina.

Kontam se nove uzimati. Imas li preporuke ?
Neam majke mi, nisam bas potkovan sto se toga tice, mislim znam prepoznat kvalitet al neam iskustva sa takvom obućom da bi sta mogao preporuciti.
Škobo Habu
Posts: 9791
Joined: 19/06/2013 17:54
Location: Kod Sirogojna na sijelu.

#4111 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by Škobo Habu »

Kontam ove uzeti:

Image
User avatar
rumenige_brajtner
Posts: 2088
Joined: 17/07/2008 10:03

#4112 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by rumenige_brajtner »

Sto se udobnosti tice, vrh. Imam dva modela gel lyte v, a sto se boje tice, stvar licnog izbora. Na konkretnom modelu mi se pravo svidja ovaj zmijski patern, al su previse crvene za moj ukus. Mislim, dobre su, al meni licno bi se vise svidjele da imaju i neki detalj u jos jednoj boji
nlt
Posts: 2608
Joined: 18/05/2014 18:02

#4113 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by nlt »

nije tema, ali...
patike adidas koje sam kupio prije dva mjeseca, znači nisam ih obukao nekoliko puta, eno ih na stranama već pucaju
u pitanju su adidas lite racer, kupljene u nsport, imam i račun sačuvan ( divnim čudom)
šta da radim sad? kiša bila većinom, nisam ih ni pronosao kako treba, a one već za smeće
Škobo Habu
Posts: 9791
Joined: 19/06/2013 17:54
Location: Kod Sirogojna na sijelu.

#4114 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by Škobo Habu »

nlt wrote:nije tema, ali...
patike adidas koje sam kupio prije dva mjeseca, znači nisam ih obukao nekoliko puta, eno ih na stranama već pucaju
u pitanju su adidas lite racer, kupljene u nsport, imam i račun sačuvan ( divnim čudom)
šta da radim sad? kiša bila većinom, nisam ih ni pronosao kako treba, a one već za smeće
Numerous users revealed about the upper that is not durable. Several owners of this pair said that the toe area on their sneakers ripped apart after a month of using it.
https://runrepeat.com/adidas-cloudfoam-lite-racer
nlt
Posts: 2608
Joined: 18/05/2014 18:02

#4115 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by nlt »

Škobo Habu wrote:
nlt wrote:nije tema, ali...
patike adidas koje sam kupio prije dva mjeseca, znači nisam ih obukao nekoliko puta, eno ih na stranama već pucaju
u pitanju su adidas lite racer, kupljene u nsport, imam i račun sačuvan ( divnim čudom)
šta da radim sad? kiša bila većinom, nisam ih ni pronosao kako treba, a one već za smeće
Numerous users revealed about the upper that is not durable. Several owners of this pair said that the toe area on their sneakers ripped apart after a month of using it.
https://runrepeat.com/adidas-cloudfoam-lite-racer
Pa onda je do proizvođača, u svakom slučaju
User avatar
SmokingMan
Posts: 22527
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: α / β Geminorum

#4116 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by SmokingMan »

Nisu tene,ali su mix ko' tena i cipela,čisto za kišnih dana u gradu i planinarenje.Kada je fin popust (101 KM/Intersport),što da ne.... :thumbup:

McKinley Nago AQX M


Image
User avatar
konektovan
Posts: 51390
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#4118 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by konektovan »

Bozo Vreco na haparatima. :mrgreen:
User avatar
pirmin
Posts: 11199
Joined: 18/02/2006 23:50
Location: Ciganluk

#4119 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by pirmin »

konektovan wrote:
Bozo Vreco na haparatima. :mrgreen:
SumLjam.
On je vise dark-tip. :D
channel10
Posts: 17013
Joined: 08/01/2014 12:37

#4121 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by channel10 »

.
User avatar
beni-bu-man
Posts: 17772
Joined: 10/04/2012 09:01
Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D

#4122 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by beni-bu-man »

Stizu za koji dan iz mackanje :mrgreen:

Image
User avatar
S4mpion
Posts: 19317
Joined: 24/11/2011 21:16

#4123 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by S4mpion »

Bijele Nike :srce:

Image
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#4124 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by insomnia78 »

A jesu ruzne jebo te grob
User avatar
S4mpion
Posts: 19317
Joined: 24/11/2011 21:16

#4125 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by S4mpion »

Tene su još i dobre kakav sam ja.
Post Reply