
Kakve tenisice nose forumasi :)
Moderator: anex
- Vojko.Vrućina
- Posts: 363
- Joined: 28/03/2012 22:56
- Location: Planet Caravan
- AhmetShabo
- Posts: 3051
- Joined: 03/03/2011 09:12
#4102 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Gdje?mO k3 wrote:
kostale 90 euro pa su ih snizili za 70% i na ostalo dali mi jos 20% tako da sam ih platio oko 27 euro
- alibaba_i_30_godina
- Posts: 16995
- Joined: 16/01/2010 19:15
#4103 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Šta je ovo Kemo broj 52?!mO k3 wrote:
kostale 90 euro pa su ih snizili za 70% i na ostalo dali mi jos 20% tako da sam ih platio oko 27 euro
- Russki
- Posts: 19648
- Joined: 28/05/2012 15:38
- Location: Mentmore Towers
#4104 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Njanjavi wrote:To su taktičke cizme, vrhunac tehnologije.
Masa tih civilnih varijanti je bila nedostupna obicnom puku do prije desetak godina.
Goretex je prvo i profuran preko tih furki, vojnih aplikacija pa tek onda u civilnim aplikacijama.
Dobre cizme pravo, vidi se da nisu stedili na goretexu.

Ja ove nosam već par godina.
Kontam se nove uzimati. Imas li preporuke ?
- mO k3
- Posts: 34082
- Joined: 23/09/2009 14:16
- Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg
#4105 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
49 sto ??alibaba_i_30_godina wrote:Šta je ovo Kemo broj 52?!mO k3 wrote:
kostale 90 euro pa su ih snizili za 70% i na ostalo dali mi jos 20% tako da sam ih platio oko 27 euro![]()
- BarbaDue
- Posts: 65066
- Joined: 03/02/2008 22:28
- Location: pogledaj iza sebe
#4106 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Tobe Ya Rabbi...Tobe estagfirullahkonektovan wrote:Tobe jaRabi....Velkoski wrote:
samo duckboot
- pirmin
- Posts: 11199
- Joined: 18/02/2006 23:50
- Location: Ciganluk
#4107 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Mozda jednog dana, kad dodju jos mladje generacije, nece izgledati tako bozetisacuvajisakloni. 
- ćiribiribela
- Posts: 14373
- Joined: 04/03/2013 02:53
- Location: Gotham
#4108 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Kupila jos jedne thea


- bingov buraz
- Posts: 11329
- Joined: 14/04/2009 20:23
#4109 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
https://www.on-running.com/en-us/produc ... ord-navy-m
Ima li ova firma prodaju u BiH,nekog zastupnika,nešto?
Salomon dosadio.
Perverzija https://www.on-running.com/en-us/produc ... dow-rust-m
Ima li ova firma prodaju u BiH,nekog zastupnika,nešto?
Salomon dosadio.
Perverzija https://www.on-running.com/en-us/produc ... dow-rust-m
- Njanjavi
- Posts: 5019
- Joined: 09/04/2015 23:08
- Location: So close to the gdje chevapi mirishu :)
#4110 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Neam majke mi, nisam bas potkovan sto se toga tice, mislim znam prepoznat kvalitet al neam iskustva sa takvom obućom da bi sta mogao preporuciti.Russki wrote:Njanjavi wrote:To su taktičke cizme, vrhunac tehnologije.
Masa tih civilnih varijanti je bila nedostupna obicnom puku do prije desetak godina.
Goretex je prvo i profuran preko tih furki, vojnih aplikacija pa tek onda u civilnim aplikacijama.
Dobre cizme pravo, vidi se da nisu stedili na goretexu.
Ja ove nosam već par godina.
Kontam se nove uzimati. Imas li preporuke ?
-
Škobo Habu
- Posts: 9791
- Joined: 19/06/2013 17:54
- Location: Kod Sirogojna na sijelu.
#4111 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Kontam ove uzeti:


- rumenige_brajtner
- Posts: 2088
- Joined: 17/07/2008 10:03
#4112 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Sto se udobnosti tice, vrh. Imam dva modela gel lyte v, a sto se boje tice, stvar licnog izbora. Na konkretnom modelu mi se pravo svidja ovaj zmijski patern, al su previse crvene za moj ukus. Mislim, dobre su, al meni licno bi se vise svidjele da imaju i neki detalj u jos jednoj boji
-
nlt
- Posts: 2608
- Joined: 18/05/2014 18:02
#4113 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
nije tema, ali...
patike adidas koje sam kupio prije dva mjeseca, znači nisam ih obukao nekoliko puta, eno ih na stranama već pucaju
u pitanju su adidas lite racer, kupljene u nsport, imam i račun sačuvan ( divnim čudom)
šta da radim sad? kiša bila većinom, nisam ih ni pronosao kako treba, a one već za smeće
patike adidas koje sam kupio prije dva mjeseca, znači nisam ih obukao nekoliko puta, eno ih na stranama već pucaju
u pitanju su adidas lite racer, kupljene u nsport, imam i račun sačuvan ( divnim čudom)
šta da radim sad? kiša bila većinom, nisam ih ni pronosao kako treba, a one već za smeće
-
Škobo Habu
- Posts: 9791
- Joined: 19/06/2013 17:54
- Location: Kod Sirogojna na sijelu.
#4114 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
nlt wrote:nije tema, ali...
patike adidas koje sam kupio prije dva mjeseca, znači nisam ih obukao nekoliko puta, eno ih na stranama već pucaju
u pitanju su adidas lite racer, kupljene u nsport, imam i račun sačuvan ( divnim čudom)
šta da radim sad? kiša bila većinom, nisam ih ni pronosao kako treba, a one već za smeće
https://runrepeat.com/adidas-cloudfoam-lite-racerNumerous users revealed about the upper that is not durable. Several owners of this pair said that the toe area on their sneakers ripped apart after a month of using it.
-
nlt
- Posts: 2608
- Joined: 18/05/2014 18:02
#4115 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Pa onda je do proizvođača, u svakom slučajuŠkobo Habu wrote:nlt wrote:nije tema, ali...
patike adidas koje sam kupio prije dva mjeseca, znači nisam ih obukao nekoliko puta, eno ih na stranama već pucaju
u pitanju su adidas lite racer, kupljene u nsport, imam i račun sačuvan ( divnim čudom)
šta da radim sad? kiša bila većinom, nisam ih ni pronosao kako treba, a one već za smećehttps://runrepeat.com/adidas-cloudfoam-lite-racerNumerous users revealed about the upper that is not durable. Several owners of this pair said that the toe area on their sneakers ripped apart after a month of using it.
- SmokingMan
- Posts: 22527
- Joined: 08/07/2012 18:11
- Location: α / β Geminorum
#4116 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Nisu tene,ali su mix ko' tena i cipela,čisto za kišnih dana u gradu i planinarenje.Kada je fin popust (101 KM/Intersport),što da ne....
McKinley Nago AQX M

McKinley Nago AQX M

- pirmin
- Posts: 11199
- Joined: 18/02/2006 23:50
- Location: Ciganluk
- konektovan
- Posts: 51390
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#4118 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Bozo Vreco na haparatima.
- pirmin
- Posts: 11199
- Joined: 18/02/2006 23:50
- Location: Ciganluk
#4119 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
SumLjam.konektovan wrote:
Bozo Vreco na haparatima.
On je vise dark-tip.
-
Strpljiva
- Posts: 3123
- Joined: 30/01/2010 23:49
- beni-bu-man
- Posts: 17772
- Joined: 10/04/2012 09:01
- Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D
#4122 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Stizu za koji dan iz mackanje

- S4mpion
- Posts: 19317
- Joined: 24/11/2011 21:16
#4123 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Bijele Nike 


- insomnia78
- Posts: 61961
- Joined: 03/04/2011 14:43
#4124 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
A jesu ruzne jebo te grob
- S4mpion
- Posts: 19317
- Joined: 24/11/2011 21:16
#4125 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Tene su još i dobre kakav sam ja.

