Sjetih se onog vica o Perestrojka mašinama za veš. E one ruskinje na rijeci su SDP, a Kozaci koji vitlaju sabljama i jure kroz stepu su kadar našeg FahrA...pastirck wrote:Nek padne SDA i treba da padne, zbog milion razloga i jos milion nerazloga koji ce postati razlozi
ako ponovo pobjede. Ali, koalicija SDP-SBB je nesto sto ce ovu zemlju vratiti unazad i ako je SDA
bila nizbrdica ova koalicija ce biti provalija. Lijepo je imati ideale kao sto ih ti imas i tuzno je
gledati kad ti ideale neko unisti i izda kao sto ce se tebi desiti moj dragi crveni.
Ali htjeli, ne htjeli, kad Kozaci dođu na vlast svi ćemo mi morati kupiti Perestrojka mašine iz Deltinih proizvodnih pogona...

