Dres reprezentacije BiH

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply

Koja marka za novi BH dress????

Poll ended at 31/07/2009 23:13

Umbro
17
9%
Le qoc sportif
17
9%
Hummel
4
2%
Nike
46
24%
Adidas
59
30%
Puma
26
13%
Kappa
12
6%
Lotto
2
1%
Legea
6
3%
Reebok
5
3%
 
Total votes: 194

Tipicoti
Posts: 2159
Joined: 11/12/2012 01:40
Location: Tu i tamo

#4101 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Tipicoti »

:roll:
kazu: ``Odijelo cini covjeka``

Nije ni cudo kada nas drugi vide u onim Legea dresovima, da nemaju respekta pred nama.
Last edited by Tipicoti on 26/02/2014 16:37, edited 1 time in total.
User avatar
Jazzy.ba
Posts: 2061
Joined: 26/04/2012 00:43

#4102 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Jazzy.ba »

skenderija04 wrote:Adidas je predstavio drugi dres Skotske. Ne bih volio nesto slicno pa mar bio i Adidas

Image
Image
User avatar
Warashii
Posts: 4282
Joined: 13/09/2011 12:55

#4103 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Warashii »

Fakat Stripy .
Nah o ukusima kazu da ne treba raspravljati al ti dresovi su meni pravo poruzni, odnosno nidje veze :) .
A i ti kod Egipta nisu nikakvi custom nek iz regularne ponude, meni to bas ono truba.
Legea je imala lijepih dresova, ruku na srce neki su puno ljepsi nego li pojedini dresovi ovih brandova koji se prizivaju .
Elem samo se nadam da nece biti neka rugoba, al ko da gledam bit ce plavi ala Chelsea i bijeli ala Real .
User avatar
Romanista 101%
Posts: 8479
Joined: 25/05/2010 22:24
Location: Trigoria
Contact:

#4104 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Romanista 101% »

skenderija04 wrote:Adidas je predstavio drugi dres Skotske. Ne bih volio nesto slicno pa mar bio i Adidas

Image

gledam i ne vjerujem :roll: sve mislim neka zajebancija
archi_a
Posts: 11871
Joined: 11/12/2011 18:11

#4105 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by archi_a »

Romanista 101% wrote:
skenderija04 wrote:Adidas je predstavio drugi dres Skotske. Ne bih volio nesto slicno pa mar bio i Adidas

Image

gledam i ne vjerujem :roll: sve mislim neka zajebancija
Sto, bas su furka. Zamisli, ovaj dres + levi's + starke + suncane, sve to i sa rajom na kafici u Ferhadiji. Sminka :lol:
User avatar
luckylaka
Posts: 26211
Joined: 15/01/2010 06:28

#4106 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by luckylaka »

Image
User avatar
Warashii
Posts: 4282
Joined: 13/09/2011 12:55

#4107 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Warashii »

A ovaj bas ne ide uz starke :-) :D
User avatar
luckylaka
Posts: 26211
Joined: 15/01/2010 06:28

#4108 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by luckylaka »

Nema dalje :thumbup: :bih: Image
User avatar
luckylaka
Posts: 26211
Joined: 15/01/2010 06:28

#4109 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by luckylaka »

Warashii wrote:A ovaj bas ne ide uz starke :-) :D
ide uz adidaske :D
groove
Posts: 4644
Joined: 13/10/2007 08:18

#4110 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by groove »

luckylaka wrote:Nema dalje :thumbup: :bih: Image
svaka cast ako imas stomak za ovaj dres :D
User avatar
denny84
Posts: 159
Joined: 22/09/2006 00:53
Location: U šumarku skrivenom

#4111 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by denny84 »

groove wrote:
luckylaka wrote:Nema dalje :thumbup: :bih: Image
svaka cast ako imas stomak za ovaj dres :D
Haha na to sam odmah pomislio. Ja ga sigurno ne bih kupio. :D
Mustang1
Posts: 29899
Joined: 29/12/2010 17:31

#4112 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Mustang1 »

Zato ja bi 8-) :oops:
User avatar
luckylaka
Posts: 26211
Joined: 15/01/2010 06:28

#4113 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by luckylaka »

groove wrote:
luckylaka wrote:Nema dalje :thumbup: :bih: Image
svaka cast ako imas stomak za ovaj dres :D
Meni onaj legein stoji savrseno,kakav bolan ovaj :D
User avatar
SmokingMan
Posts: 22522
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: α / β Geminorum

#4114 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by SmokingMan »

Jazzy.ba wrote:
skenderija04 wrote:Adidas je predstavio drugi dres Skotske. Ne bih volio nesto slicno pa mar bio i Adidas

Image
Image
To je to.... :thumbup:
User avatar
denimb
Posts: 2725
Joined: 27/03/2009 14:33

#4115 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by denimb »

Jao da mi je ovo, predobar dres.

Sta kukate odmah, valjda prave i malo sire modele, za navijace...a i pivski stomak na navijacu nije sramota, nego dika :D
User avatar
luckylaka
Posts: 26211
Joined: 15/01/2010 06:28

#4116 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by luckylaka »

Mustang1 wrote:Zato ja bi 8-) :oops:
Ma dobro kupio bi i ja sve i jedan nebitna je marka ali mi treba 4 broja veca nego Pjanicu :-D
User avatar
luckylaka
Posts: 26211
Joined: 15/01/2010 06:28

#4117 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by luckylaka »

denimb wrote:Jao da mi je ovo, predobar dres.

Sta kukate odmah, valjda prave i malo sire modele, za navijace...a i pivski stomak na navijacu nije sramota, nego dika :D
Zato se ti i bunis kad pocnu ono,,ko ne skace mrzi Bosnu,, :-D Ni meni ne odgovara ,jedva naguro na 120 :D
User avatar
denimb
Posts: 2725
Joined: 27/03/2009 14:33

#4118 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by denimb »

luckylaka wrote:
denimb wrote:Jao da mi je ovo, predobar dres.

Sta kukate odmah, valjda prave i malo sire modele, za navijace...a i pivski stomak na navijacu nije sramota, nego dika :D
Zato se ti i bunis kad pocnu ono,,ko ne skace mrzi Bosnu,, :-D Ni meni ne odgovara ,jedva naguro na 120 :D
A to je to znaci, gravitacija ne djeluje na bojler najbolje :lol:
Ma ja sam i previse slim, mozda bi me malo zafrkavali oni opsiveni rukavi...valjda su planirali da tu dođu misici :D

Ali dizajn i boja mi se sviđaju, ne volim sareno sa previse nekakvih detalja pa mi je ovo super.
User avatar
fosil
Posts: 2478
Joined: 14/12/2006 03:46
Location: dje me naka nostalgija vuce...

#4119 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by fosil »

groove wrote:
luckylaka wrote:Nema dalje :thumbup: :bih: Image
svaka cast ako imas stomak za ovaj dres :D
Nije u pitanju imamo li mi stomak, nego nase zene. Valja nas gledat' u ovom. :D
User avatar
Amir_sabanovic
Posts: 85
Joined: 05/08/2013 19:31

#4120 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Amir_sabanovic »

SmokingMan wrote:
Jazzy.ba wrote:
skenderija04 wrote:Adidas je predstavio drugi dres Skotske. Ne bih volio nesto slicno pa mar bio i Adidas

Image
Image
To je to.... :thumbup:
Ove boje su isključivo za njih, izguglajte malo, ima neke veze sa prošlosti njihove reprezentacije.
User avatar
Bosanski_kralj
Posts: 10164
Joined: 31/03/2007 00:07

#4121 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Bosanski_kralj »

Amir_sabanovic wrote: Ove boje su isključivo za njih, izguglajte malo, ima neke veze sa prošlosti njihove reprezentacije.
Onda su ti Škoti pravo tetkasti. Te suknjice nosaju, pa im ovakve boje nešto predstavljaju... :oops:
User avatar
luckylaka
Posts: 26211
Joined: 15/01/2010 06:28

#4122 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by luckylaka »

P.S.Ako moderacija misli da dres nije dobar neka ga navuce do kraja :D Imaju oni fotoshop
User avatar
Logovan
Posts: 102719
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#4123 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Logovan »

skenderija04 wrote:Adidas je predstavio drugi dres Skotske. Ne bih volio nesto slicno pa mar bio i Adidas

Image
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
denimb
Posts: 2725
Joined: 27/03/2009 14:33

#4124 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by denimb »

Guardian Sport

Our fashion writer on the new Scotland kit...


"To untrained eyes this kit might make the Scotland team resemble an 80s boyband, or possibly S Club 7 in their earliest outings. But to those wearing their fashion goggles, this looks like a delightful, if admittedly unexpected, homage to Marc Jacobs menswear. The hotpink piping around the neckline is especially daring (fashion-speak for bizarre and therefore amazing) and the gap between the pink and first yellow stripe is just at nipple height, amping up the camp element to the look. I fully expect the edgiest male fashion bloggers to be wearing it at Paris fashion week"

:-)
User avatar
Kinaski
Posts: 7634
Joined: 08/05/2011 22:52

#4125 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Kinaski »

Meni se bas svidja taj skotski dres :)
Post Reply