Page 165 of 1345

#4101 Re: Gledate seriju - preporucite je

Posted: 22/04/2013 10:01
by Sanchez22
Jesu sje*ali TVD,niti se zna ko je ko niti sta se radi :shock: :shock:

#4102 Re: Gledate seriju - preporucite je

Posted: 22/04/2013 10:03
by zomri
Povlačim preporuku za Hemlock Grove. Izgleda da će jedino moći proći kao guilty pleasure :run:

#4103 Re: Gledate seriju - preporucite je

Posted: 22/04/2013 12:55
by laik1981
vee-jay wrote:
laik1981 wrote:Raja moze li prijedlog za neku kvalitetnu seriju visoke produkcije?? Da je neka triler-misterija i da su odradjene sve sezone.. Hvala..

Vrijedi li po vama skidati ovu http://www.imdb.com/title/tt0306414/.. Ove ocjene su me cesto znale prevariti pa bi volio cuti vase misljenje..
Samo najbolja serija ikad napravljena :-D
Doduse, vecina forumasa je ne voli, pa ti sam skontaj ;-)
Vec mi se svidja :-D .. Salim se.. O ukusima se ne raspravlja.. Omiljeni zanr mi je psiho-triler-misterija uz malo "prihvatljivog" SF.. To bih mogao gledati danima pa sutajte prijedloge koje znate.. Za The wire sam pitao cisto zbog ocijene.. Poceo sam je gledati.. Uvodne epizode malo spore al ocekujem da ce se zakuhati nesto..

Zahvaljujem se i na prijedlozima za "Luther" i "State of play"..

#4104 Re: Gledate seriju - preporucite je

Posted: 22/04/2013 13:16
by ćiribiribela
Sanchez22 wrote:Jesu sje*ali TVD,niti se zna ko je ko niti sta se radi :shock: :shock:

iskomplikovali bezveze

#4105 Re: Gledate seriju - preporucite je

Posted: 22/04/2013 15:51
by tuitamo
laik1981 wrote:Raja moze li prijedlog za neku kvalitetnu seriju visoke produkcije?? Da je neka triler-misterija i da su odradjene sve sezone.. Hvala..

Vrijedi li po vama skidati ovu http://www.imdb.com/title/tt0306414/.. Ove ocjene su me cesto znale prevariti pa bi volio cuti vase misljenje..
the wire je najbolja serija koju sam ikada pogledao, a bilo ih je mnogo :thumbup:

#4106 Re: Gledate seriju - preporucite je

Posted: 22/04/2013 16:02
by nineinchnails
VIKINGS :-D
Prikazuje se na History channel, prva sezona. Zasnovana na istorijskim licnostima i dogadjajima.

#4107 Re: Gledate seriju - preporucite je

Posted: 22/04/2013 17:38
by Saian
omar little wrote:
laik1981 wrote:Raja moze li prijedlog za neku kvalitetnu seriju visoke produkcije?? Da je neka triler-misterija i da su odradjene sve sezone.. Hvala..

Vrijedi li po vama skidati ovu http://www.imdb.com/title/tt0306414/.. Ove ocjene su me cesto znale prevariti pa bi volio cuti vase misljenje..
imas britansku mini seriju state of play. odlicna.

a ta the wire nista ne valja :D :D :D
tako je, odron od serije. nemo' da bi ko pogledo! :D

#4108 Re: Gledate seriju - preporucite je

Posted: 22/04/2013 21:43
by vee-jay
Hmmm, mozda se i ova da pogledati
https://www.facebook.com/RectifySC?group_id=0

#4109 Re: Gledate seriju - preporucite je

Posted: 22/04/2013 21:45
by kakavdanakneiskustvu
zna li ko od kad se "heroji" emituju na fox-u?

#4110 Re: Gledate seriju - preporucite je

Posted: 22/04/2013 21:48
by vee-jay
nineinchnails wrote:VIKINGS :-D
Prikazuje se na History channel, prva sezona. Zasnovana na istorijskim licnostima i dogadjajima.
ne znam, slike na imdbu me nisu bas uvjerile, nekako mi pravo clean za neku seriju koja bi trebala biti autenticna. prvu epizodu cu pogledati, pa mozda me ujveri :-D

#4111 Re: Gledate seriju - preporucite je

Posted: 22/04/2013 22:21
by Joker88
kakavdanakneiskustvu wrote:zna li ko od kad se "heroji" emituju na fox-u?
petkom u 8:10 i mislim da ima nekad u nedjelju, vjerovatno repriza

#4112 Re: Gledate seriju - preporucite je

Posted: 22/04/2013 22:25
by karanana
Nisu mi nikako heroji legli. A imo sam strpljenja jedno 10ak epizoda. Moglo je bolje.

#4113 Re: Gledate seriju - preporucite je

Posted: 22/04/2013 22:26
by Velkoski
karanana wrote:Nisu mi nikako heroji legli. A imo sam strpljenja jedno 10ak epizoda. Moglo je bolje.
Ma prva sezona je i dobra kol'ko je kasnije karanana :D

#4114 Re: Gledate seriju - preporucite je

Posted: 22/04/2013 22:29
by Joker88
Ma cim pocnu izmisljat previse, meni se serija prestane svidjat, ali Hiro Nakamura mi je bio dobar :D

#4115 Re: Gledate seriju - preporucite je

Posted: 22/04/2013 22:33
by Velkoski
yaaaaaaatttttttaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

#4116 Re: Gledate seriju - preporucite je

Posted: 22/04/2013 23:01
by omar little
vee-jay wrote:Hmmm, mozda se i ova da pogledati
https://www.facebook.com/RectifySC?group_id=0
jesi ovo gledao http://www.imdb.com/title/tt1833285/?ref_=fn_al_tt_1?

meni odlicno. kelsey ubija nogom u skoku.

#4117 Re: Gledate seriju - preporucite je

Posted: 23/04/2013 09:17
by zedo_m
kakavdanakneiskustvu wrote:zna li ko od kad se "heroji" emituju na fox-u?
mislim da je svaki radni dan od 8 i 10

#4118 Re: Gledate seriju - preporucite je

Posted: 23/04/2013 17:56
by nOrMaLaC


Je li ko gledao seriju? :)

http://www.imdb.com/title/tt1912121/

#4119 Re: Gledate seriju - preporucite je

Posted: 23/04/2013 19:19
by Bodkin
vee-jay wrote:
nineinchnails wrote:VIKINGS :-D
Prikazuje se na History channel, prva sezona. Zasnovana na istorijskim licnostima i dogadjajima.
ne znam, slike na imdbu me nisu bas uvjerile, nekako mi pravo clean za neku seriju koja bi trebala biti autenticna. prvu epizodu cu pogledati, pa mozda me ujveri :-D
prva te nece uvjeriti :) bolje se spremi na 2-3

#4120 Re: Gledate seriju - preporucite je

Posted: 23/04/2013 19:45
by Sanchez22
"Winter is coming",dolazi vec trecu sezonu :D
Malo reci dobra i naravno kraljica :D
Image

#4121 Re: Gledate seriju - preporucite je

Posted: 23/04/2013 19:51
by kakavdanakneiskustvu
Joker88 wrote:
kakavdanakneiskustvu wrote:zna li ko od kad se "heroji" emituju na fox-u?
petkom u 8:10 i mislim da ima nekad u nedjelju, vjerovatno repriza



ma izgleda da su svakog dana,mislio sam kad su ih počeli prikazivati?

#4122 Re: Gledate seriju - preporucite je

Posted: 24/04/2013 22:11
by Laza9292
Izvinite sto pitam ovde, ali da li znate neki sajt tipa IMDb za ocenjivanje serija?

#4123 Re: Gledate seriju - preporucite je

Posted: 25/04/2013 01:22
by Joker88
kakavdanakneiskustvu wrote:
Joker88 wrote:
kakavdanakneiskustvu wrote:zna li ko od kad se "heroji" emituju na fox-u?
petkom u 8:10 i mislim da ima nekad u nedjelju, vjerovatno repriza
ma izgleda da su svakog dana,mislio sam kad su ih počeli prikazivati?
ma ja, neko je jos napisao da je svakog dana :D (izmedju ostalog i petkom :P )
mislim da je ovo 2. sedmica kako se prikazuje

edit : evo

#4124 Re: Gledate seriju - preporucite je

Posted: 25/04/2013 01:25
by ćiribiribela
Laza9292 wrote:Izvinite sto pitam ovde, ali da li znate neki sajt tipa IMDb za ocenjivanje serija?

a sta fali ocjenama serija na imdb-u?

#4125 Re: Gledate seriju - preporucite je

Posted: 25/04/2013 01:27
by Velkoski
Laza9292 wrote:Izvinite sto pitam ovde, ali da li znate neki sajt tipa IMDb za ocenjivanje serija?
http://www.metacritic.com/tv