#4101 Re: Gledate seriju - preporucite je
Posted: 22/04/2013 10:01
Jesu sje*ali TVD,niti se zna ko je ko niti sta se radi

Vec mi se svidjavee-jay wrote:Samo najbolja serija ikad napravljenalaik1981 wrote:Raja moze li prijedlog za neku kvalitetnu seriju visoke produkcije?? Da je neka triler-misterija i da su odradjene sve sezone.. Hvala..
Vrijedi li po vama skidati ovu http://www.imdb.com/title/tt0306414/.. Ove ocjene su me cesto znale prevariti pa bi volio cuti vase misljenje..![]()
Doduse, vecina forumasa je ne voli, pa ti sam skontaj
Sanchez22 wrote:Jesu sje*ali TVD,niti se zna ko je ko niti sta se radi![]()
the wire je najbolja serija koju sam ikada pogledao, a bilo ih je mnogolaik1981 wrote:Raja moze li prijedlog za neku kvalitetnu seriju visoke produkcije?? Da je neka triler-misterija i da su odradjene sve sezone.. Hvala..
Vrijedi li po vama skidati ovu http://www.imdb.com/title/tt0306414/.. Ove ocjene su me cesto znale prevariti pa bi volio cuti vase misljenje..
tako je, odron od serije. nemo' da bi ko pogledo!omar little wrote:imas britansku mini seriju state of play. odlicna.laik1981 wrote:Raja moze li prijedlog za neku kvalitetnu seriju visoke produkcije?? Da je neka triler-misterija i da su odradjene sve sezone.. Hvala..
Vrijedi li po vama skidati ovu http://www.imdb.com/title/tt0306414/.. Ove ocjene su me cesto znale prevariti pa bi volio cuti vase misljenje..
a ta the wire nista ne valja![]()
![]()
ne znam, slike na imdbu me nisu bas uvjerile, nekako mi pravo clean za neku seriju koja bi trebala biti autenticna. prvu epizodu cu pogledati, pa mozda me ujverinineinchnails wrote:VIKINGS![]()
Prikazuje se na History channel, prva sezona. Zasnovana na istorijskim licnostima i dogadjajima.
petkom u 8:10 i mislim da ima nekad u nedjelju, vjerovatno reprizakakavdanakneiskustvu wrote:zna li ko od kad se "heroji" emituju na fox-u?
Ma prva sezona je i dobra kol'ko je kasnije karananakaranana wrote:Nisu mi nikako heroji legli. A imo sam strpljenja jedno 10ak epizoda. Moglo je bolje.
jesi ovo gledao http://www.imdb.com/title/tt1833285/?ref_=fn_al_tt_1?vee-jay wrote:Hmmm, mozda se i ova da pogledati
https://www.facebook.com/RectifySC?group_id=0
mislim da je svaki radni dan od 8 i 10kakavdanakneiskustvu wrote:zna li ko od kad se "heroji" emituju na fox-u?
prva te nece uvjeritivee-jay wrote:ne znam, slike na imdbu me nisu bas uvjerile, nekako mi pravo clean za neku seriju koja bi trebala biti autenticna. prvu epizodu cu pogledati, pa mozda me ujverinineinchnails wrote:VIKINGS![]()
Prikazuje se na History channel, prva sezona. Zasnovana na istorijskim licnostima i dogadjajima.

Joker88 wrote:petkom u 8:10 i mislim da ima nekad u nedjelju, vjerovatno reprizakakavdanakneiskustvu wrote:zna li ko od kad se "heroji" emituju na fox-u?
ma ja, neko je jos napisao da je svakog danakakavdanakneiskustvu wrote:ma izgleda da su svakog dana,mislio sam kad su ih počeli prikazivati?Joker88 wrote:petkom u 8:10 i mislim da ima nekad u nedjelju, vjerovatno reprizakakavdanakneiskustvu wrote:zna li ko od kad se "heroji" emituju na fox-u?
Laza9292 wrote:Izvinite sto pitam ovde, ali da li znate neki sajt tipa IMDb za ocenjivanje serija?
http://www.metacritic.com/tvLaza9292 wrote:Izvinite sto pitam ovde, ali da li znate neki sajt tipa IMDb za ocenjivanje serija?