Liverpool FC

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
odesveuhonduras
Posts: 3457
Joined: 06/10/2011 20:34
Location: Ne interesuje me vaše mišljenje o deklinaciji Edinovog prezimena. FaLa :)

#4101 Re: Liverpool FC

Post by odesveuhonduras »

Teufik wrote:
odesveuhonduras wrote:haha, žuti persiu za đon od 10 metara
Eh sad,hajmo sve okarakterisati kao crveni.Jednom nogom i prvo izbija loptu.
faul đonom je crveni, bez obzira s koliko noga ideš.

I Shelvey je išao jednom nogom, druga je bila metar u stranu, isto kao i Kompanyeva onomad. Evansove obadvije su išle krvnički doduše.

Sramota..
Teufik
Posts: 4886
Joined: 25/01/2010 18:51
Location: TZ

#4102 Re: Liverpool FC

Post by Teufik »

Bubalo1 wrote:
Teufik wrote:
odesveuhonduras wrote:haha, žuti persiu za đon od 10 metara
Eh sad,hajmo sve okarakterisati kao crveni.Jednom nogom i prvo izbija loptu.
Sta je Shelvey uradio .. Jebo vas led i klub i sve jel mozete jednom u zivotu biti posteni i sloziti se sa svim normalnim ljudima .. Ako NAVIJAS (navijas al u kurcu ispred tv.a al eto) za neki klub navijaj posteno ne moras biti slijep !
Ne baljezgaj,procitaj sta sam napisao o Shelveyu na Unitedovoj temi.
Ovdje sam hondurasu odgovorio na Van Persijev start.
User avatar
bingov buraz
Posts: 11329
Joined: 14/04/2009 20:23

#4103 Re: Liverpool FC

Post by bingov buraz »

Da se podsjetimo

Image

Prije ovoga United nije uvezao dva pasa,zestoko je ostecen L´pool u ovoj utakmici.
Mustang1
Posts: 29908
Joined: 29/12/2010 17:31

#4104 Re: Liverpool FC

Post by Mustang1 »

Teufik wrote:
Bubalo1 wrote:
Teufik wrote:
Eh sad,hajmo sve okarakterisati kao crveni.Jednom nogom i prvo izbija loptu.
Sta je Shelvey uradio .. Jebo vas led i klub i sve jel mozete jednom u zivotu biti posteni i sloziti se sa svim normalnim ljudima .. Ako NAVIJAS (navijas al u kurcu ispred tv.a al eto) za neki klub navijaj posteno ne moras biti slijep !
Ne baljezgaj,procitaj sta sam napisao o Shelveyu na Unitedovoj temi.
Ovdje sam hondurasu odgovorio na Van Persijev start.
Isti start !
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79545
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#4105 Re: Liverpool FC

Post by Velkoski »

ni sličan

1-2, zdra'o :evil:
User avatar
odesveuhonduras
Posts: 3457
Joined: 06/10/2011 20:34
Location: Ne interesuje me vaše mišljenje o deklinaciji Edinovog prezimena. FaLa :)

#4106 Re: Liverpool FC

Post by odesveuhonduras »

jadni navijači liverpoola, oni još uvijek ne znaju šta se sve izdogađalo na terenu.. tek kad na tv-u vide, znat će
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79545
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#4107 Re: Liverpool FC

Post by Velkoski »

18. na tabeli :lol:
Teufik
Posts: 4886
Joined: 25/01/2010 18:51
Location: TZ

#4108 Re: Liverpool FC

Post by Teufik »

Bubalo1 wrote:
Isti start ![/quote]

Izvini al nije.
User avatar
vaučer
Posts: 11537
Joined: 04/08/2009 15:22

#4109 Re: Liverpool FC

Post by vaučer »

Umrijet će i on jednom a skupa s njim i ovaj utjecaj koji sramoti engleski nogomet.

Odlična utakmica Liverpoola, pišali su se s visoka po Unitedu, fantastične predstave Allena, Susa, Gerrarda, Sterlinga, Johnsona. Dobre izmjene Rodgersa, Borini bi trebao malo na klupu ubuduće, nije se baš snašao.
LSD
Posts: 29906
Joined: 24/07/2007 08:26

#4110 Re: Liverpool FC

Post by LSD »

Jonjo je sjebao danas Liverpool, najviše on :!: svojim nepromišljenim startom je ostavio svoje jarane suigrace na cjedilu....nema opravdanja na neiskustvo, i Kelly, Borini, Allen su mladi pa igraju zrelo ...i sad mu se Rodgers treba prisjetiti uže familije u svlacionici...obavezno
Mustang1
Posts: 29908
Joined: 29/12/2010 17:31

#4111 Re: Liverpool FC

Post by Mustang1 »

bingov buraz wrote:Da se podsjetimo

Image

Prije ovoga United nije uvezao dva pasa,zestoko je ostecen L´pool u ovoj utakmici.
A vidi sudije gdje stoji i sta svira :lol: :lol: :lol:
User avatar
Lakat Jebić
Posts: 8040
Joined: 10/06/2008 15:47

#4112 Re: Liverpool FC

Post by Lakat Jebić »

nisam detaljno pratio, al ko ono igra u liverpoolu po lijevoj strani, frizura ala boriello prosle sezone? :D
User avatar
Edin H.
Posts: 53572
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#4113 Re: Liverpool FC

Post by Edin H. »

Brendan Rogersu oduzeti onu kucu sa unutrasnjim bazenom sto mu dadose :oops:
Madrid
Posts: 2302
Joined: 16/08/2010 17:18

#4114 Re: Liverpool FC

Post by Madrid »

LSD wrote:Jonjo je sjebao danas Liverpool, najviše on :!: svojim nepromišljenim startom je ostavio svoje jarane suigrace na cjedilu....nema opravdanja na neiskustvo, i Kelly, Borini, Allen su mladi pa igraju zrelo ...i sad mu se Rodgers treba prisjetiti uže familije u svlacionici...obavezno
Na cemu si ti?
Ono je obostrani faul, da Kolina mi kaze drugacije ne bi bio upravu ;-)
A penal, nedosuđen penal, start Evre...
User avatar
PrtiBeeGee
Posts: 741
Joined: 24/05/2012 11:00
Location: Drzava Tuzla

#4115 Re: Liverpool FC

Post by PrtiBeeGee »

vaučer wrote:Nadigrali United ali ne i Halseya.
Gadi mi se ovo iskreno, baš ono gadi.

Obaranje Aggera s dvije ruke ništa, naslanjanje jedne ruke na Valenciu penal.
Jonjo dignuti džon nakon što je izbio loptu je crveni a Van Persie za isto žuti.

Dokad?
:thumbup:
User avatar
Edin H.
Posts: 53572
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#4116 Re: Liverpool FC

Post by Edin H. »

Nevil sad rece na sky-ju cist penal na Suarezu.
LSD
Posts: 29906
Joined: 24/07/2007 08:26

#4117 Re: Liverpool FC

Post by LSD »

Madrid wrote:
LSD wrote:Jonjo je sjebao danas Liverpool, najviše on :!: svojim nepromišljenim startom je ostavio svoje jarane suigrace na cjedilu....nema opravdanja na neiskustvo, i Kelly, Borini, Allen su mladi pa igraju zrelo ...i sad mu se Rodgers treba prisjetiti uže familije u svlacionici...obavezno
Na cemu si ti?
Ono je obostrani faul, da Kolina mi kaze drugacije ne bi bio upravu ;-)
A penal, nedosuđen penal, start Evre...
obostrani qrac, da ne kažem šta dalje ;-) nemoj se zayebavati....frajer manijakalno uletio sa obje noge u covjeka, sreca pa ga nije unakazio i invalidom napravio....za ostalo suđenje nisam komentarisao, vec samo za hajvana Jonju
User avatar
burek_in_space
Posts: 17290
Joined: 04/12/2007 16:32

#4118 Re: Liverpool FC

Post by burek_in_space »

Bogami si ti neshto pobrkao LSD, danas su u bijelim dresovima bili Unitedovci :D
Chuckie
Posts: 7466
Joined: 04/01/2011 21:44

#4119 Re: Liverpool FC

Post by Chuckie »

Evo kazu u studiju Skya da je bio cist penal na Suarezu i cak su to dobro zumirali, vidi se kontakt po nozi, ali kazu da ga sudija nije odsvirao jer je Suarez zabacio glavu neprirodno nazad kao kad simulira, da je normalno pao bio bi penal 100%. Valjda ima reputaciju padavicara kod sudija i zbog toga nije dobio penal. Fakat lik glavu zabaci u rikverc neprirodno. Majmun.
User avatar
odesveuhonduras
Posts: 3457
Joined: 06/10/2011 20:34
Location: Ne interesuje me vaše mišljenje o deklinaciji Edinovog prezimena. FaLa :)

#4120 Re: Liverpool FC

Post by odesveuhonduras »

LSD wrote:
Madrid wrote:
LSD wrote:Jonjo je sjebao danas Liverpool, najviše on :!: svojim nepromišljenim startom je ostavio svoje jarane suigrace na cjedilu....nema opravdanja na neiskustvo, i Kelly, Borini, Allen su mladi pa igraju zrelo ...i sad mu se Rodgers treba prisjetiti uže familije u svlacionici...obavezno
Na cemu si ti?
Ono je obostrani faul, da Kolina mi kaze drugacije ne bi bio upravu ;-)
A penal, nedosuđen penal, start Evre...
obostrani qrac, da ne kažem šta dalje ;-) nemoj se zayebavati....frajer manijakalno uletio sa obje noge u covjeka, sreca pa ga nije unakazio i invalidom napravio....za ostalo suđenje nisam komentarisao, vec samo za hajvana Jonju
fakat LSD, na čemu si ti, što neko reče :D

ko je ovdje uletio s obje noge, Allaha ti

Image

Shelveyev start je opasan i za crveni ali Evansov je onda za dva crvena
LSD
Posts: 29906
Joined: 24/07/2007 08:26

#4121 Re: Liverpool FC

Post by LSD »

aaaa pa nisam vidio iz ovog ugla situaciju :oops: stidim se i povlacim rijeci :!: ....sorry
Ja sam skroz drugacije vidio taj start iz samog jednog ugla (gledam na ovom ruskom kanalu) gdje je Jonjo ispao Jason i Fredy u jednom tijelu.... ne prikazaše smradovi ovaj ugao
User avatar
Edinho2011
Posts: 658
Joined: 02/10/2011 23:49

#4122 Re: Liverpool FC

Post by Edinho2011 »

odesveuhonduras wrote:fakat LSD, na čemu si ti, što neko reče :D

ko je ovdje uletio s obje noge, Allaha ti

Image

Shelveyev start je opasan i za crveni ali Evansov je onda za dva crvena
De ba mani se slike, pogledaj gif i tu se dobro vidi da Evans ide na loptu, dobro pogledaj kako je uklizao pa onda pogledaj start cele.
Image
Αθήνα
Posts: 140
Joined: 05/01/2009 02:04

#4123 Re: Liverpool FC

Post by Αθήνα »

Evo ja navijam za United al priznajem da je bio penal na Suarezu, kao i da je penal na Valensiji jako jako sumnjiv. Ono što nije sumnjivo je da je Šelvijev start stvarno bio đonom u potkoljenicu i za to se sudi crveni karton. Van Persijev start nije bio ni sličan pred kraj utakmice, ja znam kako je kad navijaš za nekoga i sudija donosi diskutabilne odluke, pa onda i one čiste pokušavaš protumačiti kao sporne. Sve u svemu United se zaista provukao, jer je Liverpool i s igračem manje bio dosta bolji, al to je ona poznata Fergusonova kukavička igra u gostima kada hoće neriješeno, jer posmatra bodovni saldo unaprijed za konačnicu sezone, pa se u velikim utakmcama zadovolji i bodom. Žao mi je Liverpula, užasno su trgovali u prelaznom roku, a rodgers pokušava da instalira neki sistem za koji jednostavno nema odgovarajuće igrače. Volio bih misliti da će im biti bolje, ali teško ove sezone...
Chuckie
Posts: 7466
Joined: 04/01/2011 21:44

#4124 Re: Liverpool FC

Post by Chuckie »

Daj gif penala na Suarezu.
Madrid
Posts: 2302
Joined: 16/08/2010 17:18

#4125 Re: Liverpool FC

Post by Madrid »

burek_in_space wrote:Bogami si ti neshto pobrkao LSD, danas su u bijelim dresovima bili Unitedovci :D
Evo ga skontao, dođe sebi :lol: :lol: :lol: :lol:
Post Reply