Ad blocker detected: Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker on our website.
odesveuhonduras wrote:haha, žuti persiu za đon od 10 metara
Eh sad,hajmo sve okarakterisati kao crveni.Jednom nogom i prvo izbija loptu.
Sta je Shelvey uradio .. Jebo vas led i klub i sve jel mozete jednom u zivotu biti posteni i sloziti se sa svim normalnim ljudima .. Ako NAVIJAS (navijas al u kurcu ispred tv.a al eto) za neki klub navijaj posteno ne moras biti slijep !
Ne baljezgaj,procitaj sta sam napisao o Shelveyu na Unitedovoj temi.
Ovdje sam hondurasu odgovorio na Van Persijev start.
Teufik wrote:
Eh sad,hajmo sve okarakterisati kao crveni.Jednom nogom i prvo izbija loptu.
Sta je Shelvey uradio .. Jebo vas led i klub i sve jel mozete jednom u zivotu biti posteni i sloziti se sa svim normalnim ljudima .. Ako NAVIJAS (navijas al u kurcu ispred tv.a al eto) za neki klub navijaj posteno ne moras biti slijep !
Ne baljezgaj,procitaj sta sam napisao o Shelveyu na Unitedovoj temi.
Ovdje sam hondurasu odgovorio na Van Persijev start.
Umrijet će i on jednom a skupa s njim i ovaj utjecaj koji sramoti engleski nogomet.
Odlična utakmica Liverpoola, pišali su se s visoka po Unitedu, fantastične predstave Allena, Susa, Gerrarda, Sterlinga, Johnsona. Dobre izmjene Rodgersa, Borini bi trebao malo na klupu ubuduće, nije se baš snašao.
Jonjo je sjebao danas Liverpool, najviše on svojim nepromišljenim startom je ostavio svoje jarane suigrace na cjedilu....nema opravdanja na neiskustvo, i Kelly, Borini, Allen su mladi pa igraju zrelo ...i sad mu se Rodgers treba prisjetiti uže familije u svlacionici...obavezno
LSD wrote:Jonjo je sjebao danas Liverpool, najviše on svojim nepromišljenim startom je ostavio svoje jarane suigrace na cjedilu....nema opravdanja na neiskustvo, i Kelly, Borini, Allen su mladi pa igraju zrelo ...i sad mu se Rodgers treba prisjetiti uže familije u svlacionici...obavezno
Na cemu si ti?
Ono je obostrani faul, da Kolina mi kaze drugacije ne bi bio upravu
A penal, nedosuđen penal, start Evre...
vaučer wrote:Nadigrali United ali ne i Halseya.
Gadi mi se ovo iskreno, baš ono gadi.
Obaranje Aggera s dvije ruke ništa, naslanjanje jedne ruke na Valenciu penal.
Jonjo dignuti džon nakon što je izbio loptu je crveni a Van Persie za isto žuti.
LSD wrote:Jonjo je sjebao danas Liverpool, najviše on svojim nepromišljenim startom je ostavio svoje jarane suigrace na cjedilu....nema opravdanja na neiskustvo, i Kelly, Borini, Allen su mladi pa igraju zrelo ...i sad mu se Rodgers treba prisjetiti uže familije u svlacionici...obavezno
Na cemu si ti?
Ono je obostrani faul, da Kolina mi kaze drugacije ne bi bio upravu
A penal, nedosuđen penal, start Evre...
obostrani qrac, da ne kažem šta dalje nemoj se zayebavati....frajer manijakalno uletio sa obje noge u covjeka, sreca pa ga nije unakazio i invalidom napravio....za ostalo suđenje nisam komentarisao, vec samo za hajvana Jonju
Evo kazu u studiju Skya da je bio cist penal na Suarezu i cak su to dobro zumirali, vidi se kontakt po nozi, ali kazu da ga sudija nije odsvirao jer je Suarez zabacio glavu neprirodno nazad kao kad simulira, da je normalno pao bio bi penal 100%. Valjda ima reputaciju padavicara kod sudija i zbog toga nije dobio penal. Fakat lik glavu zabaci u rikverc neprirodno. Majmun.
LSD wrote:Jonjo je sjebao danas Liverpool, najviše on svojim nepromišljenim startom je ostavio svoje jarane suigrace na cjedilu....nema opravdanja na neiskustvo, i Kelly, Borini, Allen su mladi pa igraju zrelo ...i sad mu se Rodgers treba prisjetiti uže familije u svlacionici...obavezno
Na cemu si ti?
Ono je obostrani faul, da Kolina mi kaze drugacije ne bi bio upravu
A penal, nedosuđen penal, start Evre...
obostrani qrac, da ne kažem šta dalje nemoj se zayebavati....frajer manijakalno uletio sa obje noge u covjeka, sreca pa ga nije unakazio i invalidom napravio....za ostalo suđenje nisam komentarisao, vec samo za hajvana Jonju
fakat LSD, na čemu si ti, što neko reče
ko je ovdje uletio s obje noge, Allaha ti
Shelveyev start je opasan i za crveni ali Evansov je onda za dva crvena
aaaa pa nisam vidio iz ovog ugla situaciju stidim se i povlacim rijeci ....sorry
Ja sam skroz drugacije vidio taj start iz samog jednog ugla (gledam na ovom ruskom kanalu) gdje je Jonjo ispao Jason i Fredy u jednom tijelu.... ne prikazaše smradovi ovaj ugao
Evo ja navijam za United al priznajem da je bio penal na Suarezu, kao i da je penal na Valensiji jako jako sumnjiv. Ono što nije sumnjivo je da je Šelvijev start stvarno bio đonom u potkoljenicu i za to se sudi crveni karton. Van Persijev start nije bio ni sličan pred kraj utakmice, ja znam kako je kad navijaš za nekoga i sudija donosi diskutabilne odluke, pa onda i one čiste pokušavaš protumačiti kao sporne. Sve u svemu United se zaista provukao, jer je Liverpool i s igračem manje bio dosta bolji, al to je ona poznata Fergusonova kukavička igra u gostima kada hoće neriješeno, jer posmatra bodovni saldo unaprijed za konačnicu sezone, pa se u velikim utakmcama zadovolji i bodom. Žao mi je Liverpula, užasno su trgovali u prelaznom roku, a rodgers pokušava da instalira neki sistem za koji jednostavno nema odgovarajuće igrače. Volio bih misliti da će im biti bolje, ali teško ove sezone...