Prevaranti na PIK-u

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
User avatar
propalismo
Posts: 397
Joined: 29/12/2013 21:56
Location: Negdje na Balkanu

#4101 Re: Одг: Prevaranti na PIK-u

Post by propalismo »

@Black Swan Stvarno ne znam cemu vodi ova tvoja prica o iskustvima na Pik-u i sta pokusavas.Imam osjecaj da spamujes temu.Zatrpao si nas sa pricama o romanima(koga to uopste zanima?).Imas temu Pik All About preseli se malo tamo zivota ti.Smorio si ovde.Probaj sebi cudni covjece uvrtiti u glavu da je ovde tema PREVARE NA PIK-U a ne romani i ponuda i potraznja na Pik-u.Kada god otvorim temu vidim da si ti pisao kako si prodavao neku krsinu a kupci eto bezobrazni pa ti obaraju cijenu.Haj sjasi malo srece ti..

Poslato sa Samsung Galaxy S5 koristeci Tapatalk
User avatar
Truba
Posts: 93806
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#4102 Re: Prevaranti na PIK-u

Post by Truba »

ne kaže se spamanje nego floodanje
spam je neželjena pošta :D

vidim da nisi iskusan u forumanju ili si nečiji klon

nije ti ovo više 1999. da se kažnjava svaki post koji nije u skladu s temom

i u realnom vremenu nakon 4 minute priča za kafom skrene u skroz drugom ali korisnom toku

ovo je jedna od tri teme o piku i kao takva je najzanimljivija i imam potrebu da okačim svoje razmišljanje, zezancije i zapažanja

ako te ne zanima moje stavi me na ignore

ne vidim nikakvu štetu

tema je stalno na vrhu... u prvom su postu i zbog mene je stalno aktivna

ponavljam ako imate nekih osobnih probelema s kontrolom u realnom vremenu potražite pomoć ili me stavite na ignor nit ću ja mnogo izgubiti niti ćete vi mnogo dobiti

ćus :kiss: :run: :sax:
User avatar
propalismo
Posts: 397
Joined: 29/12/2013 21:56
Location: Negdje na Balkanu

#4103 Re: Одг: Prevaranti na PIK-u

Post by propalismo »

Klon?Ma nisam nego su mi pokusali ukrasti identitet:smile:Kao u americkim filmovima.Znas ja sam imao neke romane(nije bitno koje)i jedva sam ih prodao 1km 1 kom.Tako da nije to neki biznis da bi mu se trebalo davati toliko paznje.Naravno sada ces ti reci ima romana koji kostaju 15000km.Ma nista zao mi je samo sto je tema otisla off topic zbog tebe.Ako ti je to bio plan uspio si i ako zelis nastavi baljezgati o romanima i nekim krsinama od auta.Sto se mene tice ja cu se truditi da sto manje ucestvujem u ovoj bolesnoj prici....

Poslato sa Samsung Galaxy S5 koristeci Tapatalk
jahhjer
Posts: 243
Joined: 16/05/2014 01:56

#4104 Re: Prevaranti na PIK-u

Post by jahhjer »

Black swan wrote:ne kaže se spamanje nego floodanje
spam je neželjena pošta :D

vidim da nisi iskusan u forumanju ili si nečiji klon

nije ti ovo više 1999. da se kažnjava svaki post koji nije u skladu s temom

i u realnom vremenu nakon 4 minute priča za kafom skrene u skroz drugom ali korisnom toku

ovo je jedna od tri teme o piku i kao takva je najzanimljivija i imam potrebu da okačim svoje razmišljanje, zezancije i zapažanja

ako te ne zanima moje stavi me na ignore

ne vidim nikakvu štetu

tema je stalno na vrhu... u prvom su postu i zbog mene je stalno aktivna

ponavljam ako imate nekih osobnih probelema s kontrolom u realnom vremenu potražite pomoć ili me stavite na ignor nit ću ja mnogo izgubiti niti ćete vi mnogo dobiti

ćus :kiss: :run: :sax:
Bogme se kaze spamanje.
RahatHurmašica
Posts: 2013
Joined: 25/04/2013 08:49

#4105 Re: Одг: Prevaranti na PIK-u

Post by RahatHurmašica »

propalismo wrote:Klon?Ma nisam nego su mi pokusali ukrasti identitet:smile:Kao u americkim filmovima.Znas ja sam imao neke romane(nije bitno koje)i jedva sam ih prodao 1km 1 kom.Tako da nije to neki biznis da bi mu se trebalo davati toliko paznje.Naravno sada ces ti reci ima romana koji kostaju 15000km.Ma nista zao mi je samo sto je tema otisla off topic zbog tebe.Ako ti je to bio plan uspio si i ako zelis nastavi baljezgati o romanima i nekim krsinama od auta.Sto se mene tice ja cu se truditi da sto manje ucestvujem u ovoj bolesnoj prici....

Poslato sa Samsung Galaxy S5 koristeci Tapatalk
nađu se uvrijeđeni ako im kupac pokuša oboriti cijenu. pa gospodo otvorite radnju u BBI i tamo vam niko neće obarati cijene. da ne spominjem delegate koji polovno zacijene ko novo u radnji.

ps. a to sa romanima je posebna priča. zna li iko šta je sa zagorom? napadaju li ga zli indijanci?
User avatar
Truba
Posts: 93806
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#4106 Re: Prevaranti na PIK-u

Post by Truba »

što kažu moderatori
tako će biti
dok se ne oglase imam pravo pisati o piku
smiješnim aukcijama
komičnim ponudama
i simpatičnim neznalicama
User avatar
propalismo
Posts: 397
Joined: 29/12/2013 21:56
Location: Negdje na Balkanu

#4107 Re: Prevaranti na PIK-u

Post by propalismo »

@Black swan :izet:
Image
Neda se Zagor Indijancima jos uvijek :lol:
Image
User avatar
Critic_JM
Posts: 62
Joined: 04/05/2014 11:43
Location: Sarajevo

#4108 Re: Prevaranti na PIK-u

Post by Critic_JM »

Black swan wrote:što kažu moderatori
će biti
dok se ne oglase imam pravo pisati o piku
smiješnim aukcijama
komičnim ponudama
i simpatičnim neznalicama

Pa covjece dragi, nije ti ovo 'all about pik' nego 'prevarantie na PIKu'..
Cijeli si topic sjebao sa tvoj offtopic o autu, cjenkanjem i romanima.

Sto se ponasas kao malo dijete koje nezna kako se treba ponasati na
forumima. Vec ti je nekoliko ljudi reklo da ih smeta tvoj off-topic. Zar
ti to nije dovoljno, nije valjda da ti bukvalno treba moderator to reci?

Stvarno nerazumijem neke ljude.. :facepalm:
User avatar
DownhillMaster
Posts: 142
Joined: 20/03/2014 01:53

#4109 Re: Prevaranti na PIK-u

Post by DownhillMaster »

Ja gledaj zagora ko gej se utego :lol:
Pa ko ove gluposti još može čitati
User avatar
propalismo
Posts: 397
Joined: 29/12/2013 21:56
Location: Negdje na Balkanu

#4110 Re: Одг: Prevaranti na PIK-u

Post by propalismo »

Moze ovaj Black swan.Covjek je lud za romanima i raspalim krsinama.Upropasti nam temu hajvan....

Poslato sa Samsung Galaxy S5 koristeci Tapatalk
RahatHurmašica
Posts: 2013
Joined: 25/04/2013 08:49

#4111 Re: Prevaranti na PIK-u

Post by RahatHurmašica »

DownhillMaster wrote:Ja gledaj zagora ko gej se utego :lol:
Pa ko ove gluposti još može čitati
baš je faca, siguran sam da je mlatno onog zlog indijanca. vidi samo kako je zamahnuo onim kamenom.

sad mi jasna labudova fascinacija. :roll:

no, kako se dotični nije ženio, a onaj filipe gonzales mu je bio najbolji prijatelj, tvoja konstatacija bi mogla biti istinita

ps. sad mi je još jasnija labudova fascinacija istim. :-)
User avatar
Truba
Posts: 93806
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#4112 Re: Prevaranti na PIK-u

Post by Truba »

evo opet su bili sa ponudom od 16 stoja :D a sve fino piše ne dolazi ispod 1900
dakle za 33 godine života nikad nisam čuo to osim na filmu i to američkom

inače pik muljaže rade i na ovom principu

2-3 lika ili jedan nebitno
zatrpavaju sa 4-5 nikova sa sumnjivim transakcijama
generičkim depersonaliziranim porukama (paša možel zamjena, 1500? 1600? koja je zadnja za keš)
i onda nakon nekoliko dana dolaze na lice mjesta u paru i nude iste sume i teatralne fore prosipaju :D
User avatar
propalismo
Posts: 397
Joined: 29/12/2013 21:56
Location: Negdje na Balkanu

#4113 Re: Одг: Prevaranti na PIK-u

Post by propalismo »

@Black swan Opet ti off topic a?Sto si to isfrustriran tako?To sto pises nije za ovu temu.Razguli ba....

Poslato sa Samsung Galaxy S5 koristeci Tapatalk
RahatHurmašica
Posts: 2013
Joined: 25/04/2013 08:49

#4114 Re: Prevaranti na PIK-u

Post by RahatHurmašica »

malo popustio sa zagorom al napo davit sa nekakvim truhlim kadetom.

Jedino da mu je nacrtat
Lopov-eliminator
Posts: 1482
Joined: 11/07/2013 19:29

#4115 Re: Prevaranti na PIK-u

Post by Lopov-eliminator »

Swan je ubijedjen da bez njega ova tema ne bi vise ni postojala.
Kaze da je zasluzan sto je tema na vrhu, koga zaboli sto je tema na vrhu, kome treba na temu ce prijenaletjet na nju kad bude surfao po Googleu nego Klixu. Ova tema nije vidljiva samo klix forumasima.
Ubijedjen je da je zbog njega tema aktivna, ocito nije svjestan da nije sam na forumu ali dobro, sta ocekivati od osobe koja gleda samo svoju korist pa ne vidi da i drugi postoje. Tema za to vec ima, Pik all about.
Lopov-eliminator
Posts: 1482
Joined: 11/07/2013 19:29

#4116 Re: Prevaranti na PIK-u

Post by Lopov-eliminator »

Za ovog sto je lazirao dojmove ( edu / black_man24 ) Pik mu je skoro odmah nakon mog posta ovaj prvi profil banovao po kratkom postupku i sa oba profila izbrisao medjusobne transakcije. To je bilo toliko brzo da ga ja nisam stigao ni prijavit Piku, tako da ga je il prijavio neko drugi il neko sa Pika citao ovo, uglavnom u ovom slucaju brza reakcija, svaka cast.
User avatar
smasma
Posts: 441
Joined: 27/12/2010 21:19

#4117 Re: Prevaranti na PIK-u

Post by smasma »

Lopov-eliminator wrote:Za ovog sto je lazirao dojmove ( edu / black_man24 ) Pik mu je skoro odmah nakon mog posta ovaj prvi profil banovao po kratkom postupku i sa oba profila izbrisao medjusobne transakcije. To je bilo toliko brzo da ga ja nisam stigao ni prijavit Piku, tako da ga je il prijavio neko drugi il neko sa Pika citao ovo, uglavnom u ovom slucaju brza reakcija, svaka cast.
admini sa pika prate ovu temu.
User avatar
gnjev
Posts: 3358
Joined: 02/04/2013 11:56
Location: Sarajevo
Contact:

#4118 Re: Prevaranti na PIK-u

Post by gnjev »

Nek neko radi poso' kako treba
User avatar
Truba
Posts: 93806
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#4119 Re: Prevaranti na PIK-u

Post by Truba »

ajd ako admini pika prate temu imam 2 molbe iako sam već pisao direkt njima rekli su da neće ništa učiniti

prva je da u rubrici literatura, knjige podijele beletristiku na razne žanrove jer je zaista teško prolaziti kroz stotine i stotine knjiga partizanske literature izvučene iz podruma i pogrešno sortirane da bi se našlo nešto što tražim
jednostavnno knjige potonu na dno

druga stvar je prodaja e booksa... vrlo vješto je zastavljena prodaja piratskih CDova možda bi se trebalo stati i tome u kraj

jer je i to neka vrst krađe kao i cd piraterija
User avatar
propalismo
Posts: 397
Joined: 29/12/2013 21:56
Location: Negdje na Balkanu

#4120 Re: Одг: Prevaranti na PIK-u

Post by propalismo »

@Lopov eliminator Mozes li postaviti link od ovog profila edu jer nisam uspio da ga nadjem?

Poslato sa Samsung Galaxy S5 koristeci Tapatalk
User avatar
ladyblue18
Posts: 22380
Joined: 24/12/2006 22:57
Location: You don't have to like me, I'm not a facebook status

#4121 Re: Prevaranti na PIK-u

Post by ladyblue18 »

Dosta je bilo, necu nikoga posebno opominjati, ali smatrajte da svi na zadnjih par stranica manje vise imate opomenu, narocito vi koji koji rasprave svodite na licni nivo a druge optuzujete za off :? :-)

Tema, PIK i sve vezano za PIK. Nista osim toga :sax:
Lopov-eliminator
Posts: 1482
Joined: 11/07/2013 19:29

#4122 Re: Prevaranti na PIK-u

Post by Lopov-eliminator »

propalismo wrote:@Lopov eliminator Mozes li postaviti link od ovog profila edu jer nisam uspio da ga nadjem?

Poslato sa Samsung Galaxy S5 koristeci Tapatalk
edu http://www.pik.ba/profil/edu
black_man24 http://www.pik.ba/profil/black_man24
User avatar
propalismo
Posts: 397
Joined: 29/12/2013 21:56
Location: Negdje na Balkanu

#4123 Re: Prevaranti na PIK-u

Post by propalismo »

@Lopov-eliminator Hvala :thumbup:
User avatar
burekodsira
Posts: 3539
Joined: 09/07/2006 00:23

#4124 Re: Prevaranti na PIK-u

Post by burekodsira »

dvojica uzivo uhvaceni na djelu

:lol:

User avatar
un1ted
Posts: 9957
Joined: 20/10/2012 13:29
Location: Tema onih koji zaradjuju do 500KM viewtopic.php?f=77&t=82867&p=17676078#p17676

#4125 Re: Prevaranti na PIK-u

Post by un1ted »

Ne kontma, kako mislis uzivo uhvaceni :S
Post Reply