Ad blocker detected: Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker on our website.
bingov buraz wrote: ↑01/02/2020 07:27
Sa Nurkićem i Collinsom su bare bare sa Lakersima.
Ne znam kakva je povreda Rodney Hooda,Hezonja je užasan.Ako se i on vrati top ekipa.
Užasan na kvadrat Hezonja zato u odbrani kvalitet pravi zato je i odigrao sve do kraja Stotts zna cijeniti odbranu.
U napadu fulio 3 trojke da se zapitaš tacno imaš osjecaj da si ti ili ja u pitanju i da ti da 3 prilike gdje si sam ko duh gdje svi ganjaju Lilarda da li bi pogodili jednu?
bingov buraz wrote: ↑01/02/2020 07:27
Sa Nurkićem i Collinsom su bare bare sa Lakersima.
Ne znam kakva je povreda Rodney Hooda,Hezonja je užasan.Ako se i on vrati top ekipa.
Užasan na kvadrat Hezonja zato u odbrani kvalitet pravi zato je i odigrao sve do kraja Stotts zna cijeniti odbranu.
U napadu fulio 3 trojke da se zapitaš tacno imaš osjecaj da si ti ili ja u pitanju i da ti da 3 prilike gdje si sam ko duh gdje svi ganjaju Lilarda da li bi pogodili jednu?
Meni samo nije jasno zašto se nisu riješili Hezonje u ovoj posljednjoj razmjeni igrača. Ja sam mislio da lik prvi leti. Frajer je i u napadu i u odbrani kriminalan.
Osim zalizane frizurice ništa nema.
Nuggetsi izgleda igraju bolje bez Jokare, ubili su Buckse sa small ball postavom u 3. četvrtini dok je on bio na klupi. Plus su odigrali vrhunsku odbranu na Giannisu i odlično punili reket kad bi on krenuo prema košu. Po meni najbolja partija Nuggetsa ove sezone
bingov buraz wrote: ↑01/02/2020 07:27
Sa Nurkićem i Collinsom su bare bare sa Lakersima.
Ne znam kakva je povreda Rodney Hooda,Hezonja je užasan.Ako se i on vrati top ekipa.
Užasan na kvadrat Hezonja zato u odbrani kvalitet pravi zato je i odigrao sve do kraja Stotts zna cijeniti odbranu.
U napadu fulio 3 trojke da se zapitaš tacno imaš osjecaj da si ti ili ja u pitanju i da ti da 3 prilike gdje si sam ko duh gdje svi ganjaju Lilarda da li bi pogodili jednu?
Meni samo nije jasno zašto se nisu riješili Hezonje u ovoj posljednjoj razmjeni igrača. Ja sam mislio da lik prvi leti. Frajer je i u napadu i u odbrani kriminalan.
Osim zalizane frizurice ništa nema.
Bogme odigra sinoc protiv Lebrona 2 puta natjera ga da se oslobodi lopte gdje mu je saigrac sutao nemoguc sut i tako 2 puta dakle odbrana prava sinoc....Na Davisu 2 puta isto od toga jednom se odbila od Davisa u aut..Cini mi se odigra cijelu zadnju cetvrtinu i minutu ili dvije trece da se ja pitam igrao bi mi stalno kad bio onako bio kvalitetan u odbrani.
Ovaj Portland ako dođe do 8 mjesta može komotno skinuti Lakerse u PlayOffu.
Nemoj se provaljivati
Lillard,CJ,Hood,Nurkić,Collins a na klupi Hassan,Melo,Ariza,Simons.
Odlična ekipa.
Širina koju Lakersi nemaju.Ok vjerovatno će pokupiti nekog šutera ali će morati dati Kuzmu za njega.
Uostalom lani su bez Jusufa igrali finale konferencije.
Bogme odigra sinoc protiv Lebrona 2 puta natjera ga da se oslobodi lopte gdje mu je saigrac sutao nemoguc sut i tako 2 puta dakle odbrana prava sinoc....Na Davisu 2 puta isto od toga jednom se odbila od Davisa u aut..Cini mi se odigra cijelu zadnju cetvrtinu i minutu ili dvije trece da se ja pitam igrao bi mi stalno kad bio onako bio kvalitetan u odbrani.
Igrao je zato što je onaj Gabriel ušao u probleme sa prekršajima a i to što si rezerva za nekog Gabriela dovoljno govori.
Bogme odigra sinoc protiv Lebrona 2 puta natjera ga da se oslobodi lopte gdje mu je saigrac sutao nemoguc sut i tako 2 puta dakle odbrana prava sinoc....Na Davisu 2 puta isto od toga jednom se odbila od Davisa u aut..Cini mi se odigra cijelu zadnju cetvrtinu i minutu ili dvije trece da se ja pitam igrao bi mi stalno kad bio onako bio kvalitetan u odbrani.
Igrao je zato što je onaj Gabriel ušao u probleme sa prekršajima a i to što si rezerva za nekog Gabriela dovoljno govori.
E na to vec nisam obratio kako god okreneš igrao je do kraja dakle odigrao je vrhunsku partiju što se tice ove tvoje prepirke s njim mislim da je fan Lakersa dakle ne mozes s njim u ozbiljnu diskusiju da li moze Portland ili ne protiv njih u PO.
Lakersi više puta pokazali u ovoj sezoni zašto nece osvojiti prsten.
Ovo što radi Lilard zadnjih 5 nije realno ovo prelazi sve granice igra do te mjere da pomislis da sjedi pred tv-om neko igra igricu i pogađa s lakocom.
Dišu mu za vratom on ubacuje..
Udvajaju ga svako malo on asistira za lagane poene.
I sve to radi s onom mrtvom ozbiljnom facu kao da je to sve normalno.
Treba dodati da je imao oko 10-11 asistencija cini mi se od toga bar pola asistencija gdje je bukvalno digao na centra za lagane poene dakle sveukupno od njegovih ruku bar 60+ poena.
Nisam htio pisati ovdje tamo sam na kladionica pisao, još usput pogura i mene sveukupno 6 glava u 2 dana.
bingov buraz wrote: ↑02/02/2020 07:40
Nestvarno igra,ne znam je li iko ikad imao ovakav niz utakmica i to protiv ekipa iz vrha zapada.
Nikad niko da je imao ovaj niz ja mislim 49 poena prosjek u zadnjih 5 utakmica.
Poređenja radi rekord je držao Curry s 40 trica u 5 utakmica ja mislim da je to bio rekord, a ovaj je u prvom poluvremenu ja mislim stigao do 43 trice do kraja utakmice je imao još 4 pogođene ne mogu se više ni pisati one floskule Nestvaran, sabio, ubio, uništio ovo ide samo da gledaš i to je to.
Baš na drugom forumu naletim opet na ovaj gledao sam ga davno, al' ukratko šta ti treba da bi s 29 ovo radio i da se ne povrijediš.
I on radi ovo stalno ovaj video je ustvari pokazatelj zašto nema velikih povreda
Svaka cast Lillardu ali kada ne bude klempi u ozbiljnim utakmicama i kada konacno nesto napravi sa timom kada i imaju sanse za to
onda bih pricao o velikom Damianu.
Šta ti imaš Dejma uzimati usta jedino što mu se može prigovoriti je New Orleans, a tad je vukao povredu i to očitu.
Ovo što radi iz godine u godinu i gura tim u PO je nešto najmudovitije moguce od bilo koga u ligi.
Sam na svojim leđima konstantno bez prigovora i kuknjave to radi šta ti imaš pricati o njemu i njegovom uspjehu jesi li svjestan šta je prošle godine uradio i to bez Nurkica?
Kad bi otisao u Lakerse ili Golden State kad se vrate ostali bilo bi šamaranje svakog tima u ligi.
U mnogim ocima ovo što radi s Portlandom iz godine u godinu gdje ih uvijek do maksimuma izvuce s obzirom s cime raspolaže je vrijedno kao svaki prsten osvojen do sada.
A to što je privržen da ostane je nešto što ce ga napraviti legendom.
Upali nekad utakmicu pa gledaj nemoj površne komentare ostavljati jer nemaš pojma šta radi lik oborio Stephov rekord od lika kojeg smatraju daleko najboljim šuterom ikad.
90minut wrote: ↑02/02/2020 08:50
Šta ti imaš Dejma uzimati usta jedino što mu se može prigovoriti je New Orleans, a tad je vukao povredu i to očitu.
Ovo što radi iz godine u godinu i gura tim u PO je nešto najmudovitije moguce od bilo koga u ligi.
Sam na svojim leđima konstantno bez prigovora i kuknjave to radi šta ti imaš pricati o njemu i njegovom uspjehu jesi li svjestan šta je prošle godine uradio i to bez Nurkica?
Kad bi otisao u Lakerse ili Golden State kad se vrate ostali bilo bi šamaranje svakog tima u ligi.
U mnogim ocima ovo što radi s Portlandom iz godine u godinu gdje ih uvijek do maksimuma izvuce s obzirom s cime raspolaže je vrijedno kao svaki prsten osvojen do sada.
A to što je privržen da ostane je nešto što ce ga napraviti legendom.
Upali nekad utakmicu pa gledaj nemoj površne komentare ostavljati jer nemaš pojma šta radi lik oborio Stephov rekord od lika kojeg smatraju daleko najboljim šuterom ikad.
Hahaha polahko kolega. Dovoljno sam ja van Dejma upratio i kazem svaka cast ali i dalje je samo sjena velikanima.
Da mu nije McColluma koji mu je guzove spasavao desetine puta kada se prelamalo pitanje koliko bi Portland i bio to sto jeste.