Nisi nikad gled'o Office Space???Tomahawk11 wrote:Onda se gleda ovo večeras

Moderator: _BataZiv_0809
Nisi nikad gled'o Office Space???Tomahawk11 wrote:Onda se gleda ovo večeras

Ne.Tito_i_Partija wrote:Nisi nikad gled'o Office Space???Tomahawk11 wrote:Onda se gleda ovo večeras![]()
Onaj fajt voditelja je bio dobar.Tito_i_Partija wrote:Meni licno je drugi dio odron kakav se rijetko vidja. Mislim da mi je bilo cak i malo zlo kad sam ga odgled'o.
Tito_i_Partija wrote:Dodata mala dopuna.tranquil wrote:I ako bi idući put samo mogao da za izvještaj koristiš novi memo, to bi bilo sjajno mmmkej?johnnykola wrote:Pa to, da.![]()
![]()





mixone1995 wrote:
"Tezak film", al' i vise nego dobar
Gdje si naso? Ili kino?
https://thepiratebay.uk.net/s/?q=good+t ... orderby=99karanana wrote:Gdje si naso? Ili kino?
Nema na covenantu