da nije zalosno, slatko bi se nasmijao.Basvod wrote:RS u Jerusalem postu
http://www.jpost.com/Opinion/Op-Ed-Cont ... ope-351233
ovo mi je vise morbidno.
da nije zalosno, slatko bi se nasmijao.Basvod wrote:RS u Jerusalem postu
http://www.jpost.com/Opinion/Op-Ed-Cont ... ope-351233
Ko bi još rubriku "pisma čitalaca" uzimao za ozbiljno.Danguba wrote:da nije zalosno, slatko bi se nasmijao.Basvod wrote:RS u Jerusalem postu
http://www.jpost.com/Opinion/Op-Ed-Cont ... ope-351233
ovo mi je vise morbidno.
Jakako....Hafis wrote: Razumijem te u potpunosti. činjenica je da smo uvijek (Hrvati) davali neosporno najbolji politički kadar u ovoj državi.

Kakvi god nabrojani likovi bili, bolji su od ovog srbina....pardon, Hrvata.Hafis wrote:Nemoj tako. Imao je on i dobrih dana na ovom forumu prije dvije-tri godine.StupskaBitanga wrote:Nemoj samo da bude Lipovaca
Sjećaš se valjda' odavno si ti ovdje. Da te podsjetim: kada se uspostavljala platformaška vlada, kada je Lijan bio ''manje zlo'', HSP probosanska i patriotska stranka a raznorazni Imamovići, Lipovače, Suljagići i ini likovi pogonski motori sprovođenja 5 politika i germanizacije federacije.
Nego, da se stvarno posloži takva situacija. Lipovača/Raguž? Tko bi bio tvoj izbor na glasOVanju?
Uzivajte dok traje. Nece dugo.Hafis wrote:Dopusti da je onda sasvim normalno i opstruirati takvu praksu svim dopuštenim metodama.Havatar wrote:Nije to nepravda prema Hrvatima to je sprdnja sa sistemom koji je napravljen zbog fasizma onih koji su ga smisljali i ciji je cilj da se ne dozvoli da u zemlji gdje je jedan narod vecina on i vlada nego da mora da bude kontrolisan i potlacen. Jedini razlog tome je mrznja prema islamu i normalno je da se treba nastaviti sa dosadasnjom praksom posto nije normalno da sve zemlje u Evropi imaju jednog predsjednika a samo ona gdje su Bosnjaci vecina bude ni ni ni nego i i i . Ili ce tako biti u svim zemljama ili nece ni u Bosni.
Ipak...da Jevrej priziva genocidnu tvorevinu kao prijatelja...VjecitiStudent wrote:Ko bi još rubriku "pisma čitalaca" uzimao za ozbiljno.Danguba wrote:da nije zalosno, slatko bi se nasmijao.Basvod wrote:RS u Jerusalem postu
http://www.jpost.com/Opinion/Op-Ed-Cont ... ope-351233
ovo mi je vise morbidno.
Jel to bivsi predsjednik HSPa?seln wrote:Jakako....Hafis wrote: Razumijem te u potpunosti. činjenica je da smo uvijek (Hrvati) davali neosporno najbolji politički kadar u ovoj državi.
Kao i uvijek, sve ima svoju cijenu.seln wrote:Ipak...da Jevrej priziva genocidnu tvorevinu kao prijatelja...VjecitiStudent wrote:Ko bi još rubriku "pisma čitalaca" uzimao za ozbiljno.Danguba wrote: da nije zalosno, slatko bi se nasmijao.
ovo mi je vise morbidno.
Ne, vec saradnik omiljene srpske gerile i antifasista.Basvod wrote:
Jel to bivsi predsjednik HSPa?
Inace Zlatkove omiljene stranke u Hrvata...
Šta je, da nećete praviti neki patriJotski sabor u Klagenfurtu uz nastup Esada Plavog, gdje ćete to jasno osuditiseln wrote:Uzivajte dok traje. Nece dugo.Hafis wrote:Dopusti da je onda sasvim normalno i opstruirati takvu praksu svim dopuštenim metodama.Havatar wrote:Nije to nepravda prema Hrvatima to je sprdnja sa sistemom koji je napravljen zbog fasizma onih koji su ga smisljali i ciji je cilj da se ne dozvoli da u zemlji gdje je jedan narod vecina on i vlada nego da mora da bude kontrolisan i potlacen. Jedini razlog tome je mrznja prema islamu i normalno je da se treba nastaviti sa dosadasnjom praksom posto nije normalno da sve zemlje u Evropi imaju jednog predsjednika a samo ona gdje su Bosnjaci vecina bude ni ni ni nego i i i . Ili ce tako biti u svim zemljama ili nece ni u Bosni.
Ma jok, kao demonstracija snage ce nastupiti Thompson sa macem u vidu kriza.Hafis wrote:Šta je, da nećete praviti neki patriJotski sabor u Klagenfurtu uz nastup Esada Plavog, gdje ćete to jasno osuditiseln wrote: Uzivajte dok traje. Nece dugo.
Za rezolucije je zaduzen HNS. Doduse, ta rezolucija se ne moze upotrijebiti ni kao tariguz, ali stoji to da su je istakli.Hafis wrote:Baš fensi. A nakon njega glavni gost večeri Esad Plavi![]()
I onda rezolucija na samom kraju... prije fajrunta.

Svejedno. To vas ne smije zavarati, niti uspavati.seln wrote:Za rezolucije je zaduzen HNS. Doduse, ta rezolucija se ne moze upotrijebiti ni kao tariguz, ali stoji to da su je istakli.Hafis wrote:Baš fensi. A nakon njega glavni gost večeri Esad Plavi![]()
I onda rezolucija na samom kraju... prije fajrunta.
eto vidis da su hrvati jaci i u glazbi...Hafis wrote:Svejedno. To vas ne smije zavarati, niti uspavati.seln wrote:Za rezolucije je zaduzen HNS. Doduse, ta rezolucija se ne moze upotrijebiti ni kao tariguz, ali stoji to da su je istakli.Hafis wrote:Baš fensi. A nakon njega glavni gost večeri Esad Plavi![]()
I onda rezolucija na samom kraju... prije fajrunta.
Mnoge oči u BiH su uprte u vas, zbog toga ustrajte.
I pozdravi Esada, super su mu pjesme.
dakle da pocnem piciti u crkvu i moliti za thompsona?Hafis wrote:Pomozi sam sebi i Bog će ti pomoći
Pozdravi i ti Thompsona, Covic kaze da njegova govna super mirisu.Hafis wrote: Svejedno. To vas ne smije zavarati, niti uspavati.
Mnoge oči u BiH su uprte u vas, zbog toga ustrajte.
I pozdravi Esada, super su mu pjesme.
Vama vise ni bog ne moze pomoci.Hafis wrote:Pomozi sam sebi i Bog će ti pomoći
Nikako dokture, takva intelektulana i poduzednicka superiornost pucanstva s tradicijom tisucljetne uljudbe i mitteleoropejstva, u odnosu na one krezave,s par maraka u dzepu i s zavrsenom osmoljetkom kao krajnim intelektualnim dometom,za koje si sam u svojstvu doktura sociologije, gospodarstvenih i drugih znanosti(kad polozis na Sveucilistu onda si doktur za sve i svastaHafis wrote:Svakako, hatma nam je, dok je takvih ljutih patriJota
Hatma nije...ali tahtica jeste.Hafis wrote:Svakako, hatma nam je, dok je takvih ljutih patriJota