Utakmice.

Sve o FK Sarajevo...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

last mohicans
Posts: 18221
Joined: 09/08/2012 23:19

#40901 Re: Utakmice.

Post by last mohicans »

Koji maler od igrača, nevjerovatno.
User avatar
Maharadza
Posts: 17069
Joined: 30/01/2013 15:13

#40902 Re: Utakmice.

Post by Maharadza »

Tačno da se na terminu čovjek ovoliko zajebava rekli bi mu hajde druže sjedi malo na klupu ako ćeš nas zahebavaT. :lol:
mond
Posts: 3615
Joined: 24/10/2010 20:45

#40903 Re: Utakmice.

Post by mond »

Dobar je bio večeras, samo mu se nije dalo
Samprotivsviju
Posts: 7046
Joined: 03/12/2011 13:10

#40904 Re: Utakmice.

Post by Samprotivsviju »

Hajd ako nista trci za dvojcu
Samprotivsviju
Posts: 7046
Joined: 03/12/2011 13:10

#40905 Re: Utakmice.

Post by Samprotivsviju »

Ovaj Rogic ima bolji pas nego dosta veznjaka :D
Samprotivsviju
Posts: 7046
Joined: 03/12/2011 13:10

#40906 Re: Utakmice.

Post by Samprotivsviju »

Urekoh ga :D

Rozman ko da je 0 0 se dere pored linije :thumbup:
last mohicans
Posts: 18221
Joined: 09/08/2012 23:19

#40907 Re: Utakmice.

Post by last mohicans »

Zamjene loše danas
mond
Posts: 3615
Joined: 24/10/2010 20:45

#40908 Re: Utakmice.

Post by mond »

Rutinski drugo. Izmjene ništa specijalno, al uzeli pobjedu.
Moram Begana pohvaliti :thumbup:
Kapiten i Hasić opet ispod nivoa.
I da bez kartona :thumbup:
User avatar
GandalfSivi
Posts: 22766
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#40909 Re: Utakmice.

Post by GandalfSivi »

Mjera…
User avatar
GandalfSivi
Posts: 22766
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#40910 Re: Utakmice.

Post by GandalfSivi »

Samo jos da pohvalim i sudiju. Nikada cuo za njega, ali vidi se da je iz fine familije 8-)
User avatar
xoklix
Posts: 3391
Joined: 16/01/2018 16:07

#40911 Re: Utakmice.

Post by xoklix »

GandalfSivi wrote: 30/09/2023 22:44 Samo jos da pohvalim i sudiju. Nikada cuo za njega, ali vidi se da je iz fine familije 8-)
Na početku pomoćni nije svirao ofsajd za Slogu i to metar... sreća Rogić odbrani.
User avatar
GandalfSivi
Posts: 22766
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#40912 Re: Utakmice.

Post by GandalfSivi »

xoklix wrote: 30/09/2023 22:53
GandalfSivi wrote: 30/09/2023 22:44 Samo jos da pohvalim i sudiju. Nikada cuo za njega, ali vidi se da je iz fine familije 8-)
Na početku pomoćni nije svirao ofsajd za Slogu i to metar... sreća Rogić odbrani.
To je mahac, pricam o glavnom…
User avatar
armin071
Posts: 6547
Joined: 27/11/2008 22:26
Location: prvi red treci dzep.

#40913 Re: Utakmice.

Post by armin071 »

I dva ofsajda za nas su bila sumnjiva, više nisu nego jesu…. Posebno onaj iz kojeg smo gol zabili…
User avatar
Maharadza
Posts: 17069
Joined: 30/01/2013 15:13

#40914 Re: Utakmice.

Post by Maharadza »

3 bobe bez sekunde sumnje u pobjedu, e to je "ono" FKS koje se traži. :thumbup:
User avatar
Logovan
Posts: 102770
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#40915 Re: Utakmice.

Post by Logovan »

Pobjeda nekako sa pola snage, nije se dodavao puni gas. :D Oliveira! :thumbup: Jedan od najboljih poslijeratnih napadača. Bravo Rožmane!

A sad derbi... :izet:
Anquilla
Posts: 2504
Joined: 25/04/2016 19:31

#40916 Re: Utakmice.

Post by Anquilla »

mond wrote: 30/09/2023 22:35 Rutinski drugo. Izmjene ništa specijalno, al uzeli pobjedu.
Moram Begana pohvaliti :thumbup:
Kapiten i Hasić opet ispod nivoa.
I da bez kartona :thumbup:
Meni Hasic izgleda bolje kad udje s klupe, kao u Gabeli, nego kad starta.

Nadam se da ce sljedece domace utakmice biti u ranijim terminima, prekasno je ovo za hladno Kosevo.
mond
Posts: 3615
Joined: 24/10/2010 20:45

#40917 Re: Utakmice.

Post by mond »

Hasić i Ziljkić kao da su preslikani. Smeta mi i para mi oči kada vidim trku na sredini od Julardžije, Mustafića, Buljubašića pa čak i Avrama i onda lopta do naših krila i odmah ide neuspješan dribling, loša odluka i sl. slabo igraju u prostor, to me nervira.
Paradox76
Posts: 241
Joined: 08/04/2023 23:12

#40918 Re: Utakmice.

Post by Paradox76 »

Još jedna rutinska utakmica i rutinska pobjeda.
Prije bi se mučili u ovakvim utakmicama, ali sada to izgleda puno sigurnije.
Niko nije ništa posebno odigrao, dovoljno za 3 boda, osim Renana, zabio i asistirao, nadam se da ćemo ga dobro prodati.

Na derbiju pokazati da smo puno kvalitetnija i zdravija sredina.
last mohicans
Posts: 18221
Joined: 09/08/2012 23:19

#40919 Re: Utakmice.

Post by last mohicans »

Konačno je vrijeme da male plave otresemo ko slinu,aBd. Vjerujem u Rozmana da će pripremiti utakmicu kvalitetno i da će momci izginuti. Vrijeme je da hadalje i sreća zaobiđe, s obzirom da su se zadnjih nekoliko derbija na sreću izvukli.
Samprotivsviju
Posts: 7046
Joined: 03/12/2011 13:10

#40920 Re: Utakmice.

Post by Samprotivsviju »

mond wrote: 30/09/2023 23:48 Hasić i Ziljkić kao da su preslikani. Smeta mi i para mi oči kada vidim trku na sredini od Julardžije, Mustafića, Buljubašića pa čak i Avrama i onda lopta do naših krila i odmah ide neuspješan dribling, loša odluka i sl. slabo igraju u prostor, to me nervira.
Neka dobar je Hasic, ima sut sa distance i ne okljeva...daje citavu jednu novu dimenziju napadu...meni je puno bolji od onoh Kemeyeha
sencobih
Posts: 7535
Joined: 08/09/2010 08:33

#40921 Re: Utakmice.

Post by sencobih »

Avramovski će za one promašaje da se iskupi na derbiju :thumbup:
User avatar
ruud
Posts: 4129
Joined: 30/07/2008 15:29

#40922 Re: Utakmice.

Post by ruud »

Kad je derbi, jel' nedjelja?
User avatar
muha_sa
Posts: 140422
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#40923 Re: Utakmice.

Post by muha_sa »

ruud wrote: 01/10/2023 10:51 Kad je derbi, jel' nedjelja?
https://www.rezultati.com/nogomet/bosna ... /raspored/
User avatar
Logovan
Posts: 102770
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#40924 Re: Utakmice.

Post by Logovan »

muha_sa wrote: 01/10/2023 11:02
ruud wrote: 01/10/2023 10:51 Kad je derbi, jel' nedjelja?
https://www.rezultati.com/nogomet/bosna ... /raspored/
Nije ovo tacno. Nedjelja, 20:45.
User avatar
muha_sa
Posts: 140422
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#40925 Re: Utakmice.

Post by muha_sa »

Logovan wrote: 01/10/2023 11:06
Nije ovo tacno. Nedjelja, 20:45.
Fakat :? jebla ih stranica :-)
Post Reply