Utakmice.
Moderators: Charuga, Tomahawk11
-
last mohicans
- Posts: 18221
- Joined: 09/08/2012 23:19
#40901 Re: Utakmice.
Koji maler od igrača, nevjerovatno.
- Maharadza
- Posts: 17069
- Joined: 30/01/2013 15:13
#40902 Re: Utakmice.
Tačno da se na terminu čovjek ovoliko zajebava rekli bi mu hajde druže sjedi malo na klupu ako ćeš nas zahebavaT. 
-
mond
- Posts: 3615
- Joined: 24/10/2010 20:45
#40903 Re: Utakmice.
Dobar je bio večeras, samo mu se nije dalo
-
Samprotivsviju
- Posts: 7046
- Joined: 03/12/2011 13:10
#40904 Re: Utakmice.
Hajd ako nista trci za dvojcu
-
Samprotivsviju
- Posts: 7046
- Joined: 03/12/2011 13:10
#40905 Re: Utakmice.
Ovaj Rogic ima bolji pas nego dosta veznjaka 
-
Samprotivsviju
- Posts: 7046
- Joined: 03/12/2011 13:10
#40906 Re: Utakmice.
Urekoh ga
Rozman ko da je 0 0 se dere pored linije
Rozman ko da je 0 0 se dere pored linije
-
mond
- Posts: 3615
- Joined: 24/10/2010 20:45
#40908 Re: Utakmice.
Rutinski drugo. Izmjene ništa specijalno, al uzeli pobjedu.
Moram Begana pohvaliti
Kapiten i Hasić opet ispod nivoa.
I da bez kartona
Moram Begana pohvaliti
Kapiten i Hasić opet ispod nivoa.
I da bez kartona
- GandalfSivi
- Posts: 22766
- Joined: 09/09/2006 00:38
- Contact:
#40909 Re: Utakmice.
Mjera…
- GandalfSivi
- Posts: 22766
- Joined: 09/09/2006 00:38
- Contact:
#40910 Re: Utakmice.
Samo jos da pohvalim i sudiju. Nikada cuo za njega, ali vidi se da je iz fine familije 
- xoklix
- Posts: 3391
- Joined: 16/01/2018 16:07
#40911 Re: Utakmice.
Na početku pomoćni nije svirao ofsajd za Slogu i to metar... sreća Rogić odbrani.GandalfSivi wrote: ↑30/09/2023 22:44 Samo jos da pohvalim i sudiju. Nikada cuo za njega, ali vidi se da je iz fine familije![]()
- GandalfSivi
- Posts: 22766
- Joined: 09/09/2006 00:38
- Contact:
#40912 Re: Utakmice.
To je mahac, pricam o glavnom…xoklix wrote: ↑30/09/2023 22:53Na početku pomoćni nije svirao ofsajd za Slogu i to metar... sreća Rogić odbrani.GandalfSivi wrote: ↑30/09/2023 22:44 Samo jos da pohvalim i sudiju. Nikada cuo za njega, ali vidi se da je iz fine familije![]()
- armin071
- Posts: 6547
- Joined: 27/11/2008 22:26
- Location: prvi red treci dzep.
#40913 Re: Utakmice.
I dva ofsajda za nas su bila sumnjiva, više nisu nego jesu…. Posebno onaj iz kojeg smo gol zabili…
- Maharadza
- Posts: 17069
- Joined: 30/01/2013 15:13
#40914 Re: Utakmice.
3 bobe bez sekunde sumnje u pobjedu, e to je "ono" FKS koje se traži. 
- Logovan
- Posts: 102770
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#40915 Re: Utakmice.
Pobjeda nekako sa pola snage, nije se dodavao puni gas.
Oliveira!
Jedan od najboljih poslijeratnih napadača. Bravo Rožmane!
A sad derbi...
A sad derbi...
-
Anquilla
- Posts: 2504
- Joined: 25/04/2016 19:31
#40916 Re: Utakmice.
Meni Hasic izgleda bolje kad udje s klupe, kao u Gabeli, nego kad starta.
Nadam se da ce sljedece domace utakmice biti u ranijim terminima, prekasno je ovo za hladno Kosevo.
-
mond
- Posts: 3615
- Joined: 24/10/2010 20:45
#40917 Re: Utakmice.
Hasić i Ziljkić kao da su preslikani. Smeta mi i para mi oči kada vidim trku na sredini od Julardžije, Mustafića, Buljubašića pa čak i Avrama i onda lopta do naših krila i odmah ide neuspješan dribling, loša odluka i sl. slabo igraju u prostor, to me nervira.
-
Paradox76
- Posts: 241
- Joined: 08/04/2023 23:12
#40918 Re: Utakmice.
Još jedna rutinska utakmica i rutinska pobjeda.
Prije bi se mučili u ovakvim utakmicama, ali sada to izgleda puno sigurnije.
Niko nije ništa posebno odigrao, dovoljno za 3 boda, osim Renana, zabio i asistirao, nadam se da ćemo ga dobro prodati.
Na derbiju pokazati da smo puno kvalitetnija i zdravija sredina.
Prije bi se mučili u ovakvim utakmicama, ali sada to izgleda puno sigurnije.
Niko nije ništa posebno odigrao, dovoljno za 3 boda, osim Renana, zabio i asistirao, nadam se da ćemo ga dobro prodati.
Na derbiju pokazati da smo puno kvalitetnija i zdravija sredina.
-
last mohicans
- Posts: 18221
- Joined: 09/08/2012 23:19
#40919 Re: Utakmice.
Konačno je vrijeme da male plave otresemo ko slinu,aBd. Vjerujem u Rozmana da će pripremiti utakmicu kvalitetno i da će momci izginuti. Vrijeme je da hadalje i sreća zaobiđe, s obzirom da su se zadnjih nekoliko derbija na sreću izvukli.
-
Samprotivsviju
- Posts: 7046
- Joined: 03/12/2011 13:10
#40920 Re: Utakmice.
Neka dobar je Hasic, ima sut sa distance i ne okljeva...daje citavu jednu novu dimenziju napadu...meni je puno bolji od onoh Kemeyeha
-
sencobih
- Posts: 7535
- Joined: 08/09/2010 08:33
#40921 Re: Utakmice.
Avramovski će za one promašaje da se iskupi na derbiju 
- muha_sa
- Posts: 140422
- Joined: 12/11/2004 23:33
- Location: rajvosa
- Logovan
- Posts: 102770
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#40924 Re: Utakmice.
Nije ovo tacno. Nedjelja, 20:45.
- muha_sa
- Posts: 140422
- Joined: 12/11/2004 23:33
- Location: rajvosa
