English Premier League
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- Gerro
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 10376
- Joined: 19/12/2018 20:19
#40876 Re: English Premier League
Jes, svi trebaju igrati otvoren fudbal i na isti nacin. Ne znam sta vam je u tome zanimljivo. Suprotnosti se privlace.
- Osim_13
- Posts: 2857
- Joined: 06/11/2020 21:53
- Logovan
- Posts: 102814
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
-
Karikaturist
- Posts: 5991
- Joined: 20/12/2020 10:03
#40879 Re: English Premier League
To i jest problem, lik nikad nista drugo osim ovog nije igrao.
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79554
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#40880 Re: English Premier League
Kae Tottenham kandidat za titulu
- Logovan
- Posts: 102814
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#40881 Re: English Premier League
Ja, i?Karikaturist wrote: ↑20/12/2020 16:23 To i jest problem, lik nikad nista drugo osim ovog nije igrao.
Da se opet rodi i opet postane trener ovako bi igrao.
-
Karikaturist
- Posts: 5991
- Joined: 20/12/2020 10:03
#40883 Re: English Premier League
Kazes lik igra sta mu odgovara. Ja ti kazem ovo gore. Ne znam odkud ti zelja da mi repliciras.Logovan wrote: ↑20/12/2020 16:27Ja, i?Karikaturist wrote: ↑20/12/2020 16:23 To i jest problem, lik nikad nista drugo osim ovog nije igrao.Ima pravo, fura svoju igru. A i osvajao je trofeje sa igrom koja ubija fudbal.
Da se opet rodi i opet postane trener ovako bi igrao.
- Gerro
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 10376
- Joined: 19/12/2018 20:19
#40884 Re: English Premier League
Ne mozes neznalicama objasniti.Logovan wrote: ↑20/12/2020 16:27Ja, i?Karikaturist wrote: ↑20/12/2020 16:23 To i jest problem, lik nikad nista drugo osim ovog nije igrao.Ima pravo, fura svoju igru. A i osvajao je trofeje sa igrom koja ubija fudbal.
Da se opet rodi i opet postane trener ovako bi igrao.
- Better Man
- Posts: 18740
- Joined: 01/10/2006 20:10
#40886 Re: English Premier League
Igramo fenomenalno. Bruno Fernandes najbolje pojačanje još od Fergusonovog odlaska. Realno je da s ovakvom igrom budemo kandidati za titulu. Još imamo utakmicu manje.
- Gerro
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 10376
- Joined: 19/12/2018 20:19
#40887 Re: English Premier League
Kakva prevara je Bielsa, ovdje ga uzdizali u visine 
- Gerro
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 10376
- Joined: 19/12/2018 20:19
#40888 Re: English Premier League
Liverpool ili United. United trenutno ispred radi Pogbe.Better Man wrote: ↑20/12/2020 17:54 Igramo fenomenalno. Bruno Fernandes najbolje pojačanje još od Fergusonovog odlaska. Realno je da s ovakvom igrom budemo kandidati za titulu. Još imamo utakmicu manje.
- skafiskafsnjak
- Posts: 32752
- Joined: 16/04/2011 18:46
#40889 Re: English Premier League
Beteru odvadi maloBetter Man wrote: ↑20/12/2020 17:54 Igramo fenomenalno. Bruno Fernandes najbolje pojačanje još od Fergusonovog odlaska. Realno je da s ovakvom igrom budemo kandidati za titulu. Još imamo utakmicu manje.
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79554
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#40890 Re: English Premier League
Bruno je sam okren'o klub u pravom smjeru, vjerovatno najbolje pojačanje decenije 
- Better Man
- Posts: 18740
- Joined: 01/10/2006 20:10
#40891 Re: English Premier League
Šta da odvadim? Budi realan i reci ko igra trenutno bolji fudbal u Engleskoj od nas? Evo 4:0. S ovakvom igrom uz Liverpool smo glavni kandidati za titulu. City i ostali nemaju šta da traže.skafiskafsnjak wrote: ↑20/12/2020 18:05Beteru odvadi maloBetter Man wrote: ↑20/12/2020 17:54 Igramo fenomenalno. Bruno Fernandes najbolje pojačanje još od Fergusonovog odlaska. Realno je da s ovakvom igrom budemo kandidati za titulu. Još imamo utakmicu manje.
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79554
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#40892 Re: English Premier League
Kakva titula sa Oleom 
Vjerovatno ubrzo slijedi neki niz poraza
Vjerovatno ubrzo slijedi neki niz poraza
- skafiskafsnjak
- Posts: 32752
- Joined: 16/04/2011 18:46
#40893 Re: English Premier League
Dobili su i Lajpciga 5:0 pa na kraju ispali od njih...Better Man wrote: ↑20/12/2020 18:13Šta da odvadim? Budi realan i reci ko igra trenutno bolji fudbal u Engleskoj od nas? Evo 4:0. S ovakvom igrom uz Liverpool smo glavni kandidati za titulu. City i ostali nemaju šta da traže.skafiskafsnjak wrote: ↑20/12/2020 18:05Beteru odvadi maloBetter Man wrote: ↑20/12/2020 17:54 Igramo fenomenalno. Bruno Fernandes najbolje pojačanje još od Fergusonovog odlaska. Realno je da s ovakvom igrom budemo kandidati za titulu. Još imamo utakmicu manje.
Odvadi....
- Better Man
- Posts: 18740
- Joined: 01/10/2006 20:10
#40894 Re: English Premier League
Nemam ništa odvaditi, jer ako ovo nije šampionska igra, onda ne znam.šta je.skafiskafsnjak wrote: ↑20/12/2020 18:18Dobili su i Lajpciga 5:0 pa na kraju ispali od njih...Better Man wrote: ↑20/12/2020 18:13Šta da odvadim? Budi realan i reci ko igra trenutno bolji fudbal u Engleskoj od nas? Evo 4:0. S ovakvom igrom uz Liverpool smo glavni kandidati za titulu. City i ostali nemaju šta da traže.
Odvadi....
- Gerro
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 10376
- Joined: 19/12/2018 20:19
- skafiskafsnjak
- Posts: 32752
- Joined: 16/04/2011 18:46
#40896 Re: English Premier League
Ti kao da ih samo danas pratis...Better Man wrote: ↑20/12/2020 18:19Nemam ništa odvaditi, jer ako ovo nije šampionska igra, onda ne znam.šta je.skafiskafsnjak wrote: ↑20/12/2020 18:18Dobili su i Lajpciga 5:0 pa na kraju ispali od njih...Better Man wrote: ↑20/12/2020 18:13
Šta da odvadim? Budi realan i reci ko igra trenutno bolji fudbal u Engleskoj od nas? Evo 4:0. S ovakvom igrom uz Liverpool smo glavni kandidati za titulu. City i ostali nemaju šta da traže.
Odvadi....
Cucemo se.
- Logovan
- Posts: 102814
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#40897 Re: English Premier League
Ma dobro je ovo, ali valja održati ovakvu igru tokom čitave sezone, a čisto sumnjam da će moći. Najviše ovo mislim zbog trenera, a onda je tu i par ubleha na terenu.Better Man wrote: ↑20/12/2020 17:54 Igramo fenomenalno. Bruno Fernandes najbolje pojačanje još od Fergusonovog odlaska. Realno je da s ovakvom igrom budemo kandidati za titulu. Još imamo utakmicu manje.
- Better Man
- Posts: 18740
- Joined: 01/10/2006 20:10
#40898 Re: English Premier League
Pa igraju fenomenalno u EPL u zadnje vrijeme. Ne samo danas. I još imaju utakmicu manje.skafiskafsnjak wrote: ↑20/12/2020 18:32Ti kao da ih samo danas pratis...Better Man wrote: ↑20/12/2020 18:19Nemam ništa odvaditi, jer ako ovo nije šampionska igra, onda ne znam.šta je.skafiskafsnjak wrote: ↑20/12/2020 18:18
Dobili su i Lajpciga 5:0 pa na kraju ispali od njih...
Odvadi....
Cucemo se.
- Better Man
- Posts: 18740
- Joined: 01/10/2006 20:10
#40899 Re: English Premier League
Fenomenalna partija Manchestera. 5:1.
Last edited by Better Man on 20/12/2020 18:58, edited 1 time in total.
-
Teufik
- Posts: 4890
- Joined: 25/01/2010 18:51
- Location: TZ
#40900 Re: English Premier League
Ti si se uvijek lako zalijetao s izjavama. Gledaj siru sliku. Mogu se boriti ako Liverpool kiksa pretjerano. Ovako, ne. Fali im kontinuitet rezultata. A decembar i januar ce pokazati kakvi su.Better Man wrote: ↑20/12/2020 18:40Pa igraju fenomenalno u EPL u zadnje vrijeme. Ne samo danas. I još imaju utakmicu manje.skafiskafsnjak wrote: ↑20/12/2020 18:32Ti kao da ih samo danas pratis...Better Man wrote: ↑20/12/2020 18:19
Nemam ništa odvaditi, jer ako ovo nije šampionska igra, onda ne znam.šta je.
Cucemo se.




