The Treasure je super
Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
Moderator: _BataZiv_0809
- markioni
- Posts: 2448
- Joined: 23/04/2008 17:59
- Location: neocekivana sila koja se iznenada pojavljuje i rjesava stvar
- Contact:
#40851 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
@ johnny
The Treasure je super
The Treasure je super
- johnnykola
- Posts: 10400
- Joined: 15/10/2004 12:23
- Contact:
#40852 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
Izvoli:milann1971 wrote:
sve sam pogledao sem ukrajinskog pleme, imas li IMBD link ??? onaj sto si iznad predlozio odlicaaaan...u prethodnom postu, tj ovaj
https://m.imdb.com/title/tt2202607/
http://www.imdb.com/title/tt1745787/
markioni wrote:@ johnny
The Treasure je super
Film na TV-u
-
milann1971
- Posts: 344
- Joined: 12/01/2017 05:53
#40853 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
hvala puno, skidam 
- johnnykola
- Posts: 10400
- Joined: 15/10/2004 12:23
- Contact:
#40854 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
Nema na čemu.milann1971 wrote:hvala puno, skidam
- johnnykola
- Posts: 10400
- Joined: 15/10/2004 12:23
- Contact:
#40855 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
Da, Aquarius.<3 Otvorio je Open air program SFF-a prije godinu-dvije.
http://www.tasteofcinema.com/2016/10-wo ... -missed/2/
http://www.tasteofcinema.com/2016/10-wo ... -missed/2/
- Truba
- Posts: 93850
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#40856 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
EL CID
ovakve više ne prave
klasik
ovakve više ne prave
klasik
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#40857 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
Gledah Blade Runner....reklama za Coca-Colu i Peugeot
Nije loše, malo predugo, pa su neke scene pokušaji dočaravanja situacije, a zapravo fileri kupovanja vremena.
Nije loše, malo predugo, pa su neke scene pokušaji dočaravanja situacije, a zapravo fileri kupovanja vremena.
-
nema me tamo
- Posts: 13597
- Joined: 30/10/2013 18:58
- johnnykola
- Posts: 10400
- Joined: 15/10/2004 12:23
- Contact:
- johnnykola
- Posts: 10400
- Joined: 15/10/2004 12:23
- Contact:
#40860 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
- johnnykola
- Posts: 10400
- Joined: 15/10/2004 12:23
- Contact:
#40861 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
Je li ovo izašao The Killing of a Sacred Deer?
Edit: Nije, fake.
Edit 2: Ali su zato izašli titlovi za Nelyubov! Jea!
Edit: Nije, fake.
Edit 2: Ali su zato izašli titlovi za Nelyubov! Jea!
- Point.
- Posts: 33521
- Joined: 28/10/2008 00:24
- Location: Bagni di Lucca
#40862 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
MISS SLOANE.
Odlican film, ne znam kako mi je promakao.
Odlican film, ne znam kako mi je promakao.
- markioni
- Posts: 2448
- Joined: 23/04/2008 17:59
- Location: neocekivana sila koja se iznenada pojavljuje i rjesava stvar
- Contact:
- johnnykola
- Posts: 10400
- Joined: 15/10/2004 12:23
- Contact:
#40865 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

{{{[[[(((<3)))]]]}}}
Odličan. Uz bok Levijatanu.
Niko nikog ne voli više.

Loše vijesti na radiju, na televiziji.
Na poslu ne smiješ biti razveden,
moraš biti ekstremni sportist ili vjernik.
Ulaži u vanjštinu, pucaj selfije,
uplakanu nejačad samo onako
u krevetac spusti. Potpuni stranac
te za broj upita, daj mu ga samo tako
i otiđi sjesti sa svojim dejtom.
Film je prikazan ove godine na SFF-u u okviru Kinoscope programa.
Iz kataloga:

Film na TV-u
-
John Cleese
- Posts: 42930
- Joined: 25/05/2010 18:30
- johnnykola
- Posts: 10400
- Joined: 15/10/2004 12:23
- Contact:
- markioni
- Posts: 2448
- Joined: 23/04/2008 17:59
- Location: neocekivana sila koja se iznenada pojavljuje i rjesava stvar
- Contact:
#40868 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
John Cleese wrote:https://www.youtube.com/watch?v=2vvAe1xb17ojohnnykola wrote: Niko nikog ne voli više.![]()
![]()
- johnnykola
- Posts: 10400
- Joined: 15/10/2004 12:23
- Contact:
#40869 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
Nažalost ima veze s filmom.markioni wrote:John Cleese wrote:https://www.youtube.com/watch?v=2vvAe1xb17ojohnnykola wrote: Niko nikog ne voli više.![]()
![]()
-
hrnJ
- Posts: 47
- Joined: 24/10/2017 12:32
- beni-bu-man
- Posts: 17772
- Joined: 10/04/2012 09:01
- Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D
#40871 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
Prosjek, mogao je biti bolji nije nesto wowhrnJ wrote:Wind River
- johnnykola
- Posts: 10400
- Joined: 15/10/2004 12:23
- Contact:
#40872 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
Pink World Cinema 19.00.
Od režisera Lobstera ludnica od filma u kojem se pokazuje kako i djeca koju se uči naopaku semantiku znaju razlikovati dobro od zla. Zašto to ne može nejačad koja je regularno išla u pučku školu, srednjak, faks i postdiplomskodoktorski kurs:ppp ostaje septilema.

HRT3 22.55.
Dokumentarni film koji je intervju s Ingmarom Bergmanom. S njim je razgovarao finsko-švedski scenarist i redatelj Jörn Donner te producent Bergmanovog filma Fanny i Alexander. Ovaj velikan švedskoga filma Donneru otkriva kakvo je bilo njegovo djetinjstvo, svoju privatnost, a najviše govori o svojem radu.

Ingmar ovdje izgleda kano pjevač Gustafa:
:ppp
Film na TV-u
Od režisera Lobstera ludnica od filma u kojem se pokazuje kako i djeca koju se uči naopaku semantiku znaju razlikovati dobro od zla. Zašto to ne može nejačad koja je regularno išla u pučku školu, srednjak, faks i postdiplomskodoktorski kurs:ppp ostaje septilema.

HRT3 22.55.
Dokumentarni film koji je intervju s Ingmarom Bergmanom. S njim je razgovarao finsko-švedski scenarist i redatelj Jörn Donner te producent Bergmanovog filma Fanny i Alexander. Ovaj velikan švedskoga filma Donneru otkriva kakvo je bilo njegovo djetinjstvo, svoju privatnost, a najviše govori o svojem radu.

Ingmar ovdje izgleda kano pjevač Gustafa:
:ppp
Film na TV-u
- johnnykola
- Posts: 10400
- Joined: 15/10/2004 12:23
- Contact:
#40873 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
Od 45.50 u Sedmici se Kličko pozabavio Plemenom, ako još nisi bacio oko:milann1971 wrote:
sve sam pogledao sem ukrajinskog pleme, imas li IMBD link ???
http://www.federalna.ba/bhs/vijest/160447/19032016
Film na TV-u
- hadzinicasa
- Posts: 13620
- Joined: 08/11/2005 16:08
- Location: u tranziciji
#40874 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
e da. vidjeh najavu u kinu kad sam gledala Blade Runnera, sve kontam moglo bi se pogledati, ali... je li za kina ili za kuce?pirmin wrote:
dont nou wot tu tink ebaut dis muvi
- pirmin
- Posts: 11199
- Joined: 18/02/2006 23:50
- Location: Ciganluk
#40875 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
Nije za kina, klasicna drama za kod kuce.hadzinicasa wrote: e da. vidjeh najavu u kinu kad sam gledala Blade Runnera, sve kontam moglo bi se pogledati, ali... je li za kina ili za kuce?






