Utakmice.
Moderators: Charuga, Tomahawk11
-
mond
- Posts: 3615
- Joined: 24/10/2010 20:45
#40851 Re: Utakmice.
Trener Sarajeva, Simon Rožman, na teren je poslao ovih 11: Rogić, Trako, Zeljković, Čataković, Penaranda, Kyeremeh, Radović, Soldo, Avramovski, Anđušić, Buljubašić
Na klupi su: Šahinović, Oliveira, Ljukovac, Hasić, Beganović, Nurković, Čelik, Đuričković, Mustafić
Na klupi su: Šahinović, Oliveira, Ljukovac, Hasić, Beganović, Nurković, Čelik, Đuričković, Mustafić
- Logovan
- Posts: 102768
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#40852 Re: Utakmice.
Čataković barem dva gola
Hajdeee Hamza
Hajdeee Hamza
- GandalfSivi
- Posts: 22766
- Joined: 09/09/2006 00:38
- Contact:
#40854 Re: Utakmice.
Zapricao se lik, vamo faul, penal, on o necemu svom prica 
- Logovan
- Posts: 102768
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#40855 Re: Utakmice.
Taman povedes, mirna utakmica, Sloga nije ni pomirisala golu i onda penal napravis hahah
-
mond
- Posts: 3615
- Joined: 24/10/2010 20:45
#40856 Re: Utakmice.
Imali smo MMA Šabana, sada imamo i karatistu
-
last mohicans
- Posts: 18220
- Joined: 09/08/2012 23:19
#40857 Re: Utakmice.
Koji kloc,ni protiv amatera nema kvalitete. Ovaj golman kod Sloge pobjego sa zadnjeg časa da bi branio 
- vicious
- Posts: 7660
- Joined: 05/03/2006 15:41
- Location: zrakopraz
#40858 Re: Utakmice.
Penaranda ne da lopte nikome, samo ga malo teren jebe 
-
Anquilla
- Posts: 2504
- Joined: 25/04/2016 19:31
#40859 Re: Utakmice.
Ovdje samo ja nemam MY TV i gledam na streamu onog lika
Ne mogu se ni iznervirati, jer se nista ne vidi
Ne mogu se ni iznervirati, jer se nista ne vidi
- Logovan
- Posts: 102768
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#40860 Re: Utakmice.
Utrpati jos jedan za svaki slucaj 
- Pitar sa Kariba
- Posts: 9157
- Joined: 30/03/2011 15:00
- Location: Grad ispod Trebevića, Gdje još uvijek ima pravo dobrih priča.
#40861 Re: Utakmice.
Vala Avramovski i Penjaranda nista (barem nista konkretno).
Tamam me razapeli!
Tamam me razapeli!
- Dinostula
- Posts: 3788
- Joined: 30/04/2009 19:10
- Location: Sarajevo
- Contact:
#40862 Re: Utakmice.
Keremeh danas prekucao.Zeljkovic nije los i Andjusic.Trako kao i uvijek cekamo 2036 godinu da ekspodira skupa sa Sahinovicem.Pitar sa Kariba wrote: ↑27/09/2023 16:21 Vala Avramovski i Penjaranda nista (barem nista konkretno).
Tamam me razapeli!![]()
- vicious
- Posts: 7660
- Joined: 05/03/2006 15:41
- Location: zrakopraz
#40863 Re: Utakmice.
A meni Avramovski odavno ide na živce, znalac je ali ništa od toga ne pokazuje.Pitar sa Kariba wrote: ↑27/09/2023 16:21 Vala Avramovski i Penjaranda nista (barem nista konkretno).
Tamam me razapeli!![]()
A Peñaranda... ne znam, s ovim beskrajnim driblinzima ispada cirkuzant, daleko je to od ozbiljnog igrača.
- GandalfSivi
- Posts: 22766
- Joined: 09/09/2006 00:38
- Contact:
#40864 Re: Utakmice.
Kaze lik nije golman Sloge imao puno posla 
- GandalfSivi
- Posts: 22766
- Joined: 09/09/2006 00:38
- Contact:
#40866 Re: Utakmice.
Sjoooo Buljubasica…
- Logovan
- Posts: 102768
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#40868 Re: Utakmice.
Odosmo dalje, daj sljedeceg da ih izbacimo
-
Samprotivsviju
- Posts: 7046
- Joined: 03/12/2011 13:10
#40869 Re: Utakmice.
Kakav je Rogic bio na golu? Jel imao bar malo posla?
- GandalfSivi
- Posts: 22766
- Joined: 09/09/2006 00:38
- Contact:
#40870 Re: Utakmice.
Jednu i po odbranu… Generalno je tekma previse neozbiljna za ocjeniti bilo koga.
-
mond
- Posts: 3615
- Joined: 24/10/2010 20:45
#40871 Re: Utakmice.
Dvije odbrane. Ništa vala opasnije.
Domaći odigrali bez grubosti, a Trako ne može bez gluposti. Kratak rezime.
- GandalfSivi
- Posts: 22766
- Joined: 09/09/2006 00:38
- Contact:
- vicious
- Posts: 7660
- Joined: 05/03/2006 15:41
- Location: zrakopraz
#40873 Re: Utakmice.
Hahaha ovo sam i ja vidio u jednom momentu, kontam jesam li poludio, kako mi je promakao gol!? 
- Logovan
- Posts: 102768
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#40874 Re: Utakmice.
Dvije odbrane, prva poslije našeg prvog gola, druga kod 1:4. Lagana pobjeda, kakva i treba biti protiv ovih niželigaša. Jedina veća greška je prekršaj Trake za penal.
- Dinostula
- Posts: 3788
- Joined: 30/04/2009 19:10
- Location: Sarajevo
- Contact:
#40875 Re: Utakmice.
Imao i jedno fino uposljavanje rukom Keremeha bacio rukom loptu na centar onda Kera brat usrao sefa i stanicu.
Eto taj mi detalj nekako zapeo za oko jer Sahina niakd nisam vidio da je to uradio.

