Utakmice.

Sve o FK Sarajevo...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

last mohicans
Posts: 18214
Joined: 09/08/2012 23:19

#40776 Re: Utakmice.

Post by last mohicans »

Dečko nije ništa pokazao, ni minimalni napredak. Ja se nisam libio da ga kritikujem. Nama treba golman koji će te vaditi kada ti ne ide, a ne gubiti utakmice njegovom krivicom kada te i nekako ide. Da smo jače ušli u ovu utakmicu, već bi je riješili, ovako si se doveo do toga da doživiš bezvezan poraz, najprije zbog kiksera a i neiskorištenih prilika, djelimično.
User avatar
Maharadza
Posts: 17069
Joined: 30/01/2013 15:13

#40777 Re: Utakmice.

Post by Maharadza »

Koliko je kriv ovaj levat na golu toliko su i Avram i Renan što nisu iskoristili one prilike i zabili na vrijeme.
mond
Posts: 3615
Joined: 24/10/2010 20:45

#40778 Re: Utakmice.

Post by mond »

Krivlji je golman
last mohicans
Posts: 18214
Joined: 09/08/2012 23:19

#40779 Re: Utakmice.

Post by last mohicans »

Maharadza wrote: 22/09/2023 21:42 Koliko je kriv ovaj levat na golu toliko su i Avram i Renan što nisu iskoristili one prilike i zabili na vrijeme.
Da, ali njihovim promašajima nisi izgubio utakmicu. Vjerovatno bi ostalo nerješeno, pa bod, bod, ali ovaj nas direktno košta i tog jednog boda.
User avatar
Maharadza
Posts: 17069
Joined: 30/01/2013 15:13

#40780 Re: Utakmice.

Post by Maharadza »

mond wrote: 22/09/2023 21:42 Krivlji je golman
Sigurno jedan od gorih, ako ne i najgori golman u historiji FKS.

Ali znalo se da ovdje jedan gol odlučuje pobjednika, pa se morala iskoristiti barem jedna od DVIJE poklonjene lopte.
last mohicans
Posts: 18214
Joined: 09/08/2012 23:19

#40781 Re: Utakmice.

Post by last mohicans »

Gdje ovo četničko govno vidi ove ruke i faulove u napadu? Ne vratio se u Gradišku ili gdje već živi.
mond
Posts: 3615
Joined: 24/10/2010 20:45

#40782 Re: Utakmice.

Post by mond »

Trebalo je malo muški igrat od početka
User avatar
p206
Posts: 8423
Joined: 23/06/2011 07:23
Location: Avenija srpskohrvatskih pretenzija na BiH br. 16

#40783 Re: Utakmice.

Post by p206 »

ovako se gube titule
mond
Posts: 3615
Joined: 24/10/2010 20:45

#40784 Re: Utakmice.

Post by mond »

Ništa on živo nije napredovao od prošle sezone. Svaki jebeni meč strepiš da ne usere i onda ti se posere na vikend i na rad. Kakav parmak
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79547
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#40785 Re: Utakmice.

Post by Velkoski »

p206 wrote: 22/09/2023 21:48 ovako se gube titule
slažem se, poslije večeras se više i ne nadam, to bio bilo to.
last mohicans
Posts: 18214
Joined: 09/08/2012 23:19

#40786 Re: Utakmice.

Post by last mohicans »

Sami sebe dobili. Loš odgovor igrača na ono što su trebali uraditi. Malo ih je pobjeda protiv laznih ponijela, izgleda. Ljudi moji, ja ne znam kako Ziljkić ne moze već dva mjeseca igrati više od 60-70 min.
User avatar
Grean
Posts: 9334
Joined: 30/11/2013 19:47

#40787 Re: Utakmice.

Post by Grean »

Nismo danas ni zaradili.

Avramovski, sam pred golom a pricat ce se samo o Sahinovicu.
Anquilla
Posts: 2504
Joined: 25/04/2016 19:31

#40788 Re: Utakmice.

Post by Anquilla »

last mohicans wrote: 22/09/2023 21:44
Maharadza wrote: 22/09/2023 21:42 Koliko je kriv ovaj levat na golu toliko su i Avram i Renan što nisu iskoristili one prilike i zabili na vrijeme.
Da, ali njihovim promašajima nisi izgubio utakmicu. Vjerovatno bi ostalo nerješeno, pa bod, bod, ali ovaj nas direktno košta i tog jednog boda.
Golman greska se najduze pamti.
last mohicans
Posts: 18214
Joined: 09/08/2012 23:19

#40789 Re: Utakmice.

Post by last mohicans »

mond wrote: 22/09/2023 21:46 Trebalo je malo muški igrat od početka
Mlitavo, trebalo je jače, brze i leprsavije igrati, a grublju bi jedva docekao Gicin smrad i mislim da bi nas u tom slučaju zaklao kartonima.
User avatar
Ultraviolent
Posts: 1661
Joined: 24/04/2015 20:18
Location: Somewhere I Belong

#40790 Re: Utakmice.

Post by Ultraviolent »

Previse kikseva, titula cao
internazionale
Posts: 2562
Joined: 30/12/2009 15:52

#40791 Re: Utakmice.

Post by internazionale »

Zaslužen poraz.
Od početka se vidjelo da neće na dobro. Nafurali se. Avramovski i Hasić kao na terminu pristup.

I onda greška golmana kao šlag.

Nismo dali gol i ćao đaci
mond
Posts: 3615
Joined: 24/10/2010 20:45

#40792 Re: Utakmice.

Post by mond »

Slažem se da nismo danas zaradili. Jbg, ide nova tekma nova tura sekiracije.
User avatar
vicious
Posts: 7660
Joined: 05/03/2006 15:41
Location: zrakopraz

#40793 Re: Utakmice.

Post by vicious »

Onaj Kanuric je svojevremeno otpisan nakon dva kiksa, a ovaj ih je vec naredao ko zna koliko.
zbunjola71sa
Posts: 918
Joined: 28/02/2020 18:33

#40794 Re: Utakmice.

Post by zbunjola71sa »

to nemozete opciti sa djevojkama i zenama pa ste ovde opleli o djetetu od 19g i igracima
takve stvari se rade u cetiri oka
sad i uvijek je samo rad red disciplina i to ce se negdje odraziti
ne pizdite
User avatar
Maharadza
Posts: 17069
Joined: 30/01/2013 15:13

#40795 Re: Utakmice.

Post by Maharadza »

Ma kakva titula bolani donedavno nisu znali 2 pasa sastaviti niti gdje stajati na terenu, a o golmanu koji NA SVAKOJ utakmici napravi BAREM po JEDNU kardinalnu grešku da ne pričamo...pozitivno je što je napredak u igri vidljiv iz utakmice u utakmicu, pa valja istrajati. :bih:
Last edited by Maharadza on 22/09/2023 21:59, edited 1 time in total.
User avatar
Logovan
Posts: 102764
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#40796 Re: Utakmice.

Post by Logovan »

Nesretno izgubljena utakmica. Imali smo ih u saci veci dio utakmice. Malo falilo da postignemo gol ili vise njih.

Nismo trebali izgubiti, ali raduje me dobra igra. Rozman :thumbup: Samo naprijed!
User avatar
GandalfSivi
Posts: 22760
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#40797 Re: Utakmice.

Post by GandalfSivi »

Jebete vi svi pomalo, ha? Poraz se desio kao rezultat par individualnih gresaka (golman i dva zicera), sto je nesto sto se moze desiti svakome bilo kada. Odigrali smo sasvim solidno protiv teskog protivnika, kontrolisali igru veci dio utakmice, ali jebiga popusili i sta sad? Jos uvijek se dizemo, zajebite ba vise te odlaske iz krajnosti u krajnost. Cuj izgubili titulu jer smo porazeni od listice u gostima. Koji vam je ba?
mirza_15
Posts: 11064
Joined: 19/01/2015 09:26

#40798 Re: Utakmice.

Post by mirza_15 »

Treba im dati podršku sada. Ne treba praviti dramu od ovoga. Tek je počelo prvenstvo.
last mohicans
Posts: 18214
Joined: 09/08/2012 23:19

#40799 Re: Utakmice.

Post by last mohicans »

Daj ba ne naglite, kakva predaja, pa ima da se igra bruku. Svi će kiksati. SB je tvrda i jaka ekipa, pa nemaju dzaba ni jedan poraz. Mi imamo najbolji roster koji treba slagati. Ja vjerujem u Rozmana, večeras igrači nisu bili u utakmici dovoljno ozbiljno, priibrano, pa i hrabro. Trenera samo kudim što drzi Sahinovića.
User avatar
Logovan
Posts: 102764
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#40800 Re: Utakmice.

Post by Logovan »

vicious wrote: 22/09/2023 21:55 Onaj Kanuric je svojevremeno otpisan nakon dva kiksa, a ovaj ih je vec naredao ko zna koliko.
Zato sto je Kanuric golman koji zapravo uopste nije golman, vec osoba koja putuje svijetom i potpisuje ugovore. Sahinovic moze izrasti u pristojnog golmana. Pa evo sad ti je skinuo dvije, tri dobre sanse.
Post Reply