Utakmice.
Moderators: Charuga, Tomahawk11
-
last mohicans
- Posts: 18214
- Joined: 09/08/2012 23:19
#40776 Re: Utakmice.
Dečko nije ništa pokazao, ni minimalni napredak. Ja se nisam libio da ga kritikujem. Nama treba golman koji će te vaditi kada ti ne ide, a ne gubiti utakmice njegovom krivicom kada te i nekako ide. Da smo jače ušli u ovu utakmicu, već bi je riješili, ovako si se doveo do toga da doživiš bezvezan poraz, najprije zbog kiksera a i neiskorištenih prilika, djelimično.
- Maharadza
- Posts: 17069
- Joined: 30/01/2013 15:13
#40777 Re: Utakmice.
Koliko je kriv ovaj levat na golu toliko su i Avram i Renan što nisu iskoristili one prilike i zabili na vrijeme.
-
last mohicans
- Posts: 18214
- Joined: 09/08/2012 23:19
- Maharadza
- Posts: 17069
- Joined: 30/01/2013 15:13
-
last mohicans
- Posts: 18214
- Joined: 09/08/2012 23:19
#40781 Re: Utakmice.
Gdje ovo četničko govno vidi ove ruke i faulove u napadu? Ne vratio se u Gradišku ili gdje već živi.
-
mond
- Posts: 3615
- Joined: 24/10/2010 20:45
#40782 Re: Utakmice.
Trebalo je malo muški igrat od početka
- p206
- Posts: 8423
- Joined: 23/06/2011 07:23
- Location: Avenija srpskohrvatskih pretenzija na BiH br. 16
#40783 Re: Utakmice.
ovako se gube titule
-
mond
- Posts: 3615
- Joined: 24/10/2010 20:45
#40784 Re: Utakmice.
Ništa on živo nije napredovao od prošle sezone. Svaki jebeni meč strepiš da ne usere i onda ti se posere na vikend i na rad. Kakav parmak
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79547
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
-
last mohicans
- Posts: 18214
- Joined: 09/08/2012 23:19
#40786 Re: Utakmice.
Sami sebe dobili. Loš odgovor igrača na ono što su trebali uraditi. Malo ih je pobjeda protiv laznih ponijela, izgleda. Ljudi moji, ja ne znam kako Ziljkić ne moze već dva mjeseca igrati više od 60-70 min.
- Grean
- Posts: 9334
- Joined: 30/11/2013 19:47
#40787 Re: Utakmice.
Nismo danas ni zaradili.
Avramovski, sam pred golom a pricat ce se samo o Sahinovicu.
Avramovski, sam pred golom a pricat ce se samo o Sahinovicu.
-
Anquilla
- Posts: 2504
- Joined: 25/04/2016 19:31
#40788 Re: Utakmice.
Golman greska se najduze pamti.last mohicans wrote: ↑22/09/2023 21:44Da, ali njihovim promašajima nisi izgubio utakmicu. Vjerovatno bi ostalo nerješeno, pa bod, bod, ali ovaj nas direktno košta i tog jednog boda.
-
last mohicans
- Posts: 18214
- Joined: 09/08/2012 23:19
- Ultraviolent
- Posts: 1661
- Joined: 24/04/2015 20:18
- Location: Somewhere I Belong
#40790 Re: Utakmice.
Previse kikseva, titula cao
-
internazionale
- Posts: 2562
- Joined: 30/12/2009 15:52
#40791 Re: Utakmice.
Zaslužen poraz.
Od početka se vidjelo da neće na dobro. Nafurali se. Avramovski i Hasić kao na terminu pristup.
I onda greška golmana kao šlag.
Nismo dali gol i ćao đaci
Od početka se vidjelo da neće na dobro. Nafurali se. Avramovski i Hasić kao na terminu pristup.
I onda greška golmana kao šlag.
Nismo dali gol i ćao đaci
-
mond
- Posts: 3615
- Joined: 24/10/2010 20:45
#40792 Re: Utakmice.
Slažem se da nismo danas zaradili. Jbg, ide nova tekma nova tura sekiracije.
- vicious
- Posts: 7660
- Joined: 05/03/2006 15:41
- Location: zrakopraz
#40793 Re: Utakmice.
Onaj Kanuric je svojevremeno otpisan nakon dva kiksa, a ovaj ih je vec naredao ko zna koliko.
-
zbunjola71sa
- Posts: 918
- Joined: 28/02/2020 18:33
#40794 Re: Utakmice.
to nemozete opciti sa djevojkama i zenama pa ste ovde opleli o djetetu od 19g i igracima
takve stvari se rade u cetiri oka
sad i uvijek je samo rad red disciplina i to ce se negdje odraziti
ne pizdite
takve stvari se rade u cetiri oka
sad i uvijek je samo rad red disciplina i to ce se negdje odraziti
ne pizdite
- Maharadza
- Posts: 17069
- Joined: 30/01/2013 15:13
#40795 Re: Utakmice.
Ma kakva titula bolani donedavno nisu znali 2 pasa sastaviti niti gdje stajati na terenu, a o golmanu koji NA SVAKOJ utakmici napravi BAREM po JEDNU kardinalnu grešku da ne pričamo...pozitivno je što je napredak u igri vidljiv iz utakmice u utakmicu, pa valja istrajati. 
Last edited by Maharadza on 22/09/2023 21:59, edited 1 time in total.
- Logovan
- Posts: 102764
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#40796 Re: Utakmice.
Nesretno izgubljena utakmica. Imali smo ih u saci veci dio utakmice. Malo falilo da postignemo gol ili vise njih.
Nismo trebali izgubiti, ali raduje me dobra igra. Rozman
Samo naprijed!
Nismo trebali izgubiti, ali raduje me dobra igra. Rozman
- GandalfSivi
- Posts: 22760
- Joined: 09/09/2006 00:38
- Contact:
#40797 Re: Utakmice.
Jebete vi svi pomalo, ha? Poraz se desio kao rezultat par individualnih gresaka (golman i dva zicera), sto je nesto sto se moze desiti svakome bilo kada. Odigrali smo sasvim solidno protiv teskog protivnika, kontrolisali igru veci dio utakmice, ali jebiga popusili i sta sad? Jos uvijek se dizemo, zajebite ba vise te odlaske iz krajnosti u krajnost. Cuj izgubili titulu jer smo porazeni od listice u gostima. Koji vam je ba?
-
mirza_15
- Posts: 11064
- Joined: 19/01/2015 09:26
#40798 Re: Utakmice.
Treba im dati podršku sada. Ne treba praviti dramu od ovoga. Tek je počelo prvenstvo.
-
last mohicans
- Posts: 18214
- Joined: 09/08/2012 23:19
#40799 Re: Utakmice.
Daj ba ne naglite, kakva predaja, pa ima da se igra bruku. Svi će kiksati. SB je tvrda i jaka ekipa, pa nemaju dzaba ni jedan poraz. Mi imamo najbolji roster koji treba slagati. Ja vjerujem u Rozmana, večeras igrači nisu bili u utakmici dovoljno ozbiljno, priibrano, pa i hrabro. Trenera samo kudim što drzi Sahinovića.
- Logovan
- Posts: 102764
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#40800 Re: Utakmice.
Zato sto je Kanuric golman koji zapravo uopste nije golman, vec osoba koja putuje svijetom i potpisuje ugovore. Sahinovic moze izrasti u pristojnog golmana. Pa evo sad ti je skinuo dvije, tri dobre sanse.
