Utakmice.
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- vicious
- Posts: 7660
- Joined: 05/03/2006 15:41
- Location: zrakopraz
#40752 Re: Utakmice.
Ma ovakve poklone moras iskoristiti
- vicious
- Posts: 7660
- Joined: 05/03/2006 15:41
- Location: zrakopraz
#40754 Re: Utakmice.
Hamza umjesto Avrama, Buljubasic za Julardziju ili Mustafica. Bilo ko umjesto Ziljkića.
-
last mohicans
- Posts: 18201
- Joined: 09/08/2012 23:19
#40755 Re: Utakmice.
Fali nam energije i zivosti, ne znam sto ne mijenja.
-
mond
- Posts: 3613
- Joined: 24/10/2010 20:45
#40756 Re: Utakmice.
Ko da me je poslušao. Sve gore je bilo za promjene
-
last mohicans
- Posts: 18201
- Joined: 09/08/2012 23:19
#40757 Re: Utakmice.
Kako hinjski sudi govno četnicko, neke ruke izmišlja. Čudi me da im ondje nije penal svirao.
- omega369
- Posts: 9975
- Joined: 17/10/2012 22:28
- Location: ... sta se desilo?
#40760 Re: Utakmice.
Za sad gigovic nikoga nije ostetio sekunde
- oldtajmer
- Posts: 5439
- Joined: 13/04/2013 09:43
- Location: Royston Vasey/Ronim ispod leda
-
mond
- Posts: 3613
- Joined: 24/10/2010 20:45
#40766 Re: Utakmice.
Poklone ti šanse fuliš al oni ne fulaju poklone. bježi Šaha u pm
-
Karikaturist
- Posts: 5991
- Joined: 20/12/2020 10:03
#40767 Re: Utakmice.
Cak je i slijepcu jasno da ce ovaj ‘golman’ kostati klub dosta bodova.
Samo naprijed sa guranjem istog, doci ce vam glave.
Samo naprijed sa guranjem istog, doci ce vam glave.
-
cmf
- Posts: 78
- Joined: 09/12/2011 15:37
#40768 Re: Utakmice.
Nikad nam ne bi go dali da nije ovog debila.
- vicious
- Posts: 7660
- Joined: 05/03/2006 15:41
- Location: zrakopraz
#40770 Re: Utakmice.
Kakav parmak, pa je li ovo moguce. Od onolikog terena on nabije na jedino mjesto gdje nikako ne smije.
-
last mohicans
- Posts: 18201
- Joined: 09/08/2012 23:19
#40771 Re: Utakmice.
Nadam se da će sad ohladiti ovog kiksera, hajde kad je nabio, on stao kao ukopan, 16 metara od gola, umjesto da trči nazad. Koji nedostatak inteligencije. Rekao sam već, mrljavo i mlitavo smo ušli u utakmicu i poklone na tanjiru nismo iskoristili. Ovdje bi i bod bio uspjeh.
-
Adobeg
- Posts: 1115
- Joined: 24/02/2020 18:20
#40773 Re: Utakmice.
lJUdi na konopcima i ti debilskim potezom ces mozda izgubiti a bio bolji cijelu utakmicu. 
- Maharadza
- Posts: 17069
- Joined: 30/01/2013 15:13
#40774 Re: Utakmice.
Šta kaže akademac je to naš, daj mu priliku, istrpi, čuči golman u njemu samo što nije ustao...i onu akademiju ugasiti samo bacaš bespotrebno pare Mirviću, nismo mi za sporta, daj samo strance.
Bošnjo je samo za šiša-nargyla tops.
Bošnjo je samo za šiša-nargyla tops.
- oldtajmer
- Posts: 5439
- Joined: 13/04/2013 09:43
- Location: Royston Vasey/Ronim ispod leda
#40775 Re: Utakmice.
jbt niko da osuta u gol sve nesto frljavo
