La Liga Santander

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
Romanista 101%
Posts: 8479
Joined: 25/05/2010 22:24
Location: Trigoria
Contact:

#4076 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by Romanista 101% »

Farca :lol:
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#4077 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by Tomahawk11 »

Sto ljudi sjebase kontru, idu 3 na 1 i :-)

Real sa Betisom veceras 2-2, ko sto gledam :(
User avatar
cvrčak_na_hedonizmu
Posts: 7601
Joined: 12/03/2012 18:04

#4078 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by cvrčak_na_hedonizmu »

Tomahawk11 wrote:Sad na SK objasni komentator:

''Kad je Barcelona u pitanju, od 3-4 ofsajda, sudija propusti jedan svirati, valjda tako treba....''

Samo prenosim sta kaze komentator, don't shoot the messenger :oops:
Pri čemu je svaki drugi penal prilično diskutabilan, al' ni Real nije puno bolji :oops:
User avatar
bordo gandalf
Posts: 10216
Joined: 15/05/2009 12:07
Location: Mi smo Saraj'vo, izvolite se braniti
Grijem se na: Gree Hansol 12

#4079 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by bordo gandalf »

Tomahawk11 wrote:Sto ljudi sjebase kontru, idu 3 na 1 i :-)

Real sa Betisom veceras 2-2, ko sto gledam :(
Ne pehiraj :mrgreen: 3:1 uzima Madrid i vraca se na vrh
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#4080 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by Tomahawk11 »

Ne znam ja nista, kazu da je Perez kupio sudije, savez, UEFA-u :oops:
User avatar
cvrčak_na_hedonizmu
Posts: 7601
Joined: 12/03/2012 18:04

#4081 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by cvrčak_na_hedonizmu »

Tomahawk11 wrote:Ne znam ja nista, kazu da je Perez kupio sudije, savez, UEFA-u :oops:
Nije do Pereza ili ovih patuljaka iz Barselone nego je do finansijske isplativosti, jer svima odgovara da Real i Barselona stalno igraju u završnicama LS i da se nalaze u vrhu spanske lige, osim protivnicima koje, uglavnom i ako je potrebno, unakaze sudije i tako godinama :D
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#4082 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by Tomahawk11 »

cvrčak_na_hedonizmu wrote:
Tomahawk11 wrote:Ne znam ja nista, kazu da je Perez kupio sudije, savez, UEFA-u :oops:
Nije do Pereza ili ovih patuljaka iz Barselone nego je do finansijske isplativosti, jer svima odgovara da Real i Barselona stalno igraju u završnicama LS i da se nalaze u vrhu spanske lige, osim protivnicima koje, uglavnom, unakaze sudije i tako godinama :D
Hoces reci, kapitalisticka ujdurma :?
Zvuci vjerovatnije od teorije zavjere da Pero drzi sve, al eto...
User avatar
cvrčak_na_hedonizmu
Posts: 7601
Joined: 12/03/2012 18:04

#4083 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by cvrčak_na_hedonizmu »

Tomahawk11 wrote:
cvrčak_na_hedonizmu wrote:
Tomahawk11 wrote:Ne znam ja nista, kazu da je Perez kupio sudije, savez, UEFA-u :oops:
Nije do Pereza ili ovih patuljaka iz Barselone nego je do finansijske isplativosti, jer svima odgovara da Real i Barselona stalno igraju u završnicama LS i da se nalaze u vrhu spanske lige, osim protivnicima koje, uglavnom, unakaze sudije i tako godinama :D
Hoces reci, kapitalisticka ujdurma :?
Zvuci vjerovatnije od teorije zavjere da Pero drzi sve, al eto...
Ma jok ba, sve je to pošteno i sudije su ljudi, normalno da mogu često pogrijesiti u korist Reala ili Barselone :D

Ne znam šta je sporno u cijeloj priči :-D

Ps. Zato UEFA nikada neće uvesti tehnologiju u fudbal tipa pregleda spornih golova i penala, jer to ne ide u prilog, u suštini, "velikim" ekipama.
User avatar
Logovan
Posts: 102823
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#4084 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by Logovan »

Pobijediš 6:1 i onda izgubiš od Deportiva. :roll: :lol:
User avatar
Distortion
Posts: 3209
Joined: 08/09/2007 19:56

#4086 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by Distortion »

Logovan wrote:Pobijediš 6:1 i onda izgubiš od Deportiva. :roll: :lol:
To dovoljno pokazuje kako i koliko ozbiljno pristupis utakmici. Deportivo nisu shvatili ozbiljno, mislili su da ce bez trke dobiti utakmicu i naravno prevarili su se.

Onako lose branit prekid (korneri) gdje Deportivo bio opasan je nedopustivo. Oba gola su primili nakon prekida. Prvi krivicom Ter Stegena gdje je bukvlalno asistirao igracu Deportiva. Drugi gol, da je igrao Umtiti u ovom sistemu umjesto Albe (3 4 3) sigurno ne bi pao...
User avatar
cvrčak_na_hedonizmu
Posts: 7601
Joined: 12/03/2012 18:04

#4087 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by cvrčak_na_hedonizmu »

Opet sporna situacija u korist Reala u vidu nepostojećeg ofsajda :pisnuo: :pisnuo:

Liga lakrdija :pisnuo:
User avatar
2002
Posts: 207
Joined: 06/11/2016 23:31

#4088 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by 2002 »

cvrčak_na_hedonizmu wrote:Opet sporna situacija u korist Reala u vidu nepostojećeg ofsajda :pisnuo: :pisnuo:

Liga lakrdija :pisnuo:
Uefalona, ups pogresna ekipa.
User avatar
cvrčak_na_hedonizmu
Posts: 7601
Joined: 12/03/2012 18:04

#4089 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by cvrčak_na_hedonizmu »

2002 wrote:
cvrčak_na_hedonizmu wrote:Opet sporna situacija u korist Reala u vidu nepostojećeg ofsajda :pisnuo: :pisnuo:

Liga lakrdija :pisnuo:
Uefalona, ups pogresna ekipa.
Ne znam ko je gori što se tiče ovih otimanja, Real ili Barselona :oops:
LSD
Posts: 29910
Joined: 24/07/2007 08:26

#4090 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by LSD »

cvrčak_na_hedonizmu wrote:Opet sporna situacija u korist Reala u vidu nepostojećeg ofsajda :pisnuo: :pisnuo:

Liga lakrdija :pisnuo:


Uglavnom, pravit cemo se da ovo nije direktni crveni karton za golmana Reala :nargila: baš kao što se i sudija Lahoz napravio lud :per:
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#4091 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by Tomahawk11 »

Naravno, Navasu crveni i zabranu ulaska na zeleni teren dozivotno :thumbup:
User avatar
cvrčak_na_hedonizmu
Posts: 7601
Joined: 12/03/2012 18:04

#4092 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by cvrčak_na_hedonizmu »

LSD wrote:
cvrčak_na_hedonizmu wrote:Opet sporna situacija u korist Reala u vidu nepostojećeg ofsajda :pisnuo: :pisnuo:

Liga lakrdija :pisnuo:


Uglavnom, pravit cemo se da ovo nije direktni crveni karton za golmana Reala :nargila: baš kao što se i sudija Lahoz napravio lud :per:
To Barselona bolja ?

:pisnuo: :pisnuo: :pisnuo: :pisnuo: :pisnuo: :pisnuo:

Mene stid u njihovo ime. Bukvalno na svakoj utakmici imaš barem jednu ultra spornu situaciju, ne vidim smisao lige, zaista :D
User avatar
R9..
Posts: 1973
Joined: 03/06/2009 08:35
Location: Soda

#4093 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by R9.. »

Sudija je bio blizu i procjenio da nije bilo prekrsaja...
LSD
Posts: 29910
Joined: 24/07/2007 08:26

#4094 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by LSD »

cvrčak_na_hedonizmu wrote: To Barselona bolja ?

:pisnuo: :pisnuo: :pisnuo: :pisnuo: :pisnuo: :pisnuo:

Mene stid u njihovo ime. Bukvalno na svakoj utakmici imaš barem jednu ultra spornu situaciju, ne vidim smisao lige, zaista :D
Ne tvrdim suprotno :mrgreen: ...ali ovdje pricamo o sudijama i njihovim komedijaškim odlukama, poput ove iznad, a ne o klubovima.

Pa kako da ovo ne vidi, samo mi reci :-)
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24698
Joined: 26/08/2007 17:10

#4095 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by Charuga »

Pravi akrobata .. 8-)
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59308
Joined: 15/12/2008 16:53

#4096 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by ultima_palabra »

A sta je sporno u onoj situaciji?
LSD
Posts: 29910
Joined: 24/07/2007 08:26

#4097 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by LSD »

ultima_palabra wrote:A sta je sporno u onoj situaciji?
Možda to što je Navas povalio Brašanca ko bekana, i to na 20 metara od svog gola, crveni ko kuca - osim za sudiju Lahoza koji se napravio veliki frajer :-) ...ali nije da nismo navikli.
User avatar
2002
Posts: 207
Joined: 06/11/2016 23:31

#4098 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by 2002 »

Cini mi se da je Navas dohvatio loptu glavom, a lopta je vec bila pobjegla ovom iz Betisa, mislim da to nije prekrsaj.
Ako nije dohvatio loptu onda pretpostavljam da jest prekrsaj jer ga je igrac mogao zaobici i stici loptu.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#4099 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by AmiĐa_Idriz »

EPL > LaLiga

Klatenburg > sve Spanske sudije
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59308
Joined: 15/12/2008 16:53

#4100 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by ultima_palabra »

LSD wrote:
ultima_palabra wrote:A sta je sporno u onoj situaciji?
Možda to što je Navas povalio Brašanca ko bekana, i to na 20 metara od svog gola, crveni ko kuca - osim za sudiju Lahoza koji se napravio veliki frajer :-) ...ali nije da nismo navikli.
Navas prvi dosao do lopte i izbio je glavom, kasnije se sudarili u zaru borbe :D
Post Reply