La Liga Santander
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- Romanista 101%
- Posts: 8479
- Joined: 25/05/2010 22:24
- Location: Trigoria
- Contact:
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#4077 Re: Spanska liga ( Primera División )
Sto ljudi sjebase kontru, idu 3 na 1 i
Real sa Betisom veceras 2-2, ko sto gledam
Real sa Betisom veceras 2-2, ko sto gledam
- cvrčak_na_hedonizmu
- Posts: 7601
- Joined: 12/03/2012 18:04
#4078 Re: Spanska liga ( Primera División )
Pri čemu je svaki drugi penal prilično diskutabilan, al' ni Real nije puno boljiTomahawk11 wrote:Sad na SK objasni komentator:
''Kad je Barcelona u pitanju, od 3-4 ofsajda, sudija propusti jedan svirati, valjda tako treba....''
Samo prenosim sta kaze komentator, don't shoot the messenger
- bordo gandalf
- Posts: 10216
- Joined: 15/05/2009 12:07
- Location: Mi smo Saraj'vo, izvolite se braniti
- Grijem se na: Gree Hansol 12
#4079 Re: Spanska liga ( Primera División )
Ne pehirajTomahawk11 wrote:Sto ljudi sjebase kontru, idu 3 na 1 i![]()
Real sa Betisom veceras 2-2, ko sto gledam
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#4080 Re: Spanska liga ( Primera División )
Ne znam ja nista, kazu da je Perez kupio sudije, savez, UEFA-u 
- cvrčak_na_hedonizmu
- Posts: 7601
- Joined: 12/03/2012 18:04
#4081 Re: Spanska liga ( Primera División )
Nije do Pereza ili ovih patuljaka iz Barselone nego je do finansijske isplativosti, jer svima odgovara da Real i Barselona stalno igraju u završnicama LS i da se nalaze u vrhu spanske lige, osim protivnicima koje, uglavnom i ako je potrebno, unakaze sudije i tako godinamaTomahawk11 wrote:Ne znam ja nista, kazu da je Perez kupio sudije, savez, UEFA-u
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#4082 Re: Spanska liga ( Primera División )
Hoces reci, kapitalisticka ujdurmacvrčak_na_hedonizmu wrote:Nije do Pereza ili ovih patuljaka iz Barselone nego je do finansijske isplativosti, jer svima odgovara da Real i Barselona stalno igraju u završnicama LS i da se nalaze u vrhu spanske lige, osim protivnicima koje, uglavnom, unakaze sudije i tako godinamaTomahawk11 wrote:Ne znam ja nista, kazu da je Perez kupio sudije, savez, UEFA-u
Zvuci vjerovatnije od teorije zavjere da Pero drzi sve, al eto...
- cvrčak_na_hedonizmu
- Posts: 7601
- Joined: 12/03/2012 18:04
#4083 Re: Spanska liga ( Primera División )
Ma jok ba, sve je to pošteno i sudije su ljudi, normalno da mogu često pogrijesiti u korist Reala ili BarseloneTomahawk11 wrote:Hoces reci, kapitalisticka ujdurmacvrčak_na_hedonizmu wrote:Nije do Pereza ili ovih patuljaka iz Barselone nego je do finansijske isplativosti, jer svima odgovara da Real i Barselona stalno igraju u završnicama LS i da se nalaze u vrhu spanske lige, osim protivnicima koje, uglavnom, unakaze sudije i tako godinamaTomahawk11 wrote:Ne znam ja nista, kazu da je Perez kupio sudije, savez, UEFA-u![]()
Zvuci vjerovatnije od teorije zavjere da Pero drzi sve, al eto...
Ne znam šta je sporno u cijeloj priči
Ps. Zato UEFA nikada neće uvesti tehnologiju u fudbal tipa pregleda spornih golova i penala, jer to ne ide u prilog, u suštini, "velikim" ekipama.
- Logovan
- Posts: 102823
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#4084 Re: Spanska liga ( Primera División )
Pobijediš 6:1 i onda izgubiš od Deportiva.

- Romanista 101%
- Posts: 8479
- Joined: 25/05/2010 22:24
- Location: Trigoria
- Contact:
- Distortion
- Posts: 3209
- Joined: 08/09/2007 19:56
#4086 Re: Spanska liga ( Primera División )
To dovoljno pokazuje kako i koliko ozbiljno pristupis utakmici. Deportivo nisu shvatili ozbiljno, mislili su da ce bez trke dobiti utakmicu i naravno prevarili su se.Logovan wrote:Pobijediš 6:1 i onda izgubiš od Deportiva.![]()
Onako lose branit prekid (korneri) gdje Deportivo bio opasan je nedopustivo. Oba gola su primili nakon prekida. Prvi krivicom Ter Stegena gdje je bukvlalno asistirao igracu Deportiva. Drugi gol, da je igrao Umtiti u ovom sistemu umjesto Albe (3 4 3) sigurno ne bi pao...
- cvrčak_na_hedonizmu
- Posts: 7601
- Joined: 12/03/2012 18:04
#4087 Re: Spanska liga ( Primera División )
Opet sporna situacija u korist Reala u vidu nepostojećeg ofsajda

Liga lakrdija
Liga lakrdija
- 2002
- Posts: 207
- Joined: 06/11/2016 23:31
#4088 Re: Spanska liga ( Primera División )
Uefalona, ups pogresna ekipa.cvrčak_na_hedonizmu wrote:Opet sporna situacija u korist Reala u vidu nepostojećeg ofsajda![]()
Liga lakrdija
- cvrčak_na_hedonizmu
- Posts: 7601
- Joined: 12/03/2012 18:04
#4089 Re: Spanska liga ( Primera División )
Ne znam ko je gori što se tiče ovih otimanja, Real ili Barselona2002 wrote:Uefalona, ups pogresna ekipa.cvrčak_na_hedonizmu wrote:Opet sporna situacija u korist Reala u vidu nepostojećeg ofsajda![]()
Liga lakrdija
-
LSD
- Posts: 29910
- Joined: 24/07/2007 08:26
#4090 Re: Spanska liga ( Primera División )
cvrčak_na_hedonizmu wrote:Opet sporna situacija u korist Reala u vidu nepostojećeg ofsajda![]()
Liga lakrdija
Uglavnom, pravit cemo se da ovo nije direktni crveni karton za golmana Reala
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#4091 Re: Spanska liga ( Primera División )
Naravno, Navasu crveni i zabranu ulaska na zeleni teren dozivotno 
- cvrčak_na_hedonizmu
- Posts: 7601
- Joined: 12/03/2012 18:04
#4092 Re: Spanska liga ( Primera División )
To Barselona bolja ?LSD wrote:cvrčak_na_hedonizmu wrote:Opet sporna situacija u korist Reala u vidu nepostojećeg ofsajda![]()
Liga lakrdija
Uglavnom, pravit cemo se da ovo nije direktni crveni karton za golmana Realabaš kao što se i sudija Lahoz napravio lud
Mene stid u njihovo ime. Bukvalno na svakoj utakmici imaš barem jednu ultra spornu situaciju, ne vidim smisao lige, zaista
- R9..
- Posts: 1973
- Joined: 03/06/2009 08:35
- Location: Soda
#4093 Re: Spanska liga ( Primera División )
Sudija je bio blizu i procjenio da nije bilo prekrsaja...
-
LSD
- Posts: 29910
- Joined: 24/07/2007 08:26
#4094 Re: Spanska liga ( Primera División )
Ne tvrdim suprotnocvrčak_na_hedonizmu wrote: To Barselona bolja ?
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Mene stid u njihovo ime. Bukvalno na svakoj utakmici imaš barem jednu ultra spornu situaciju, ne vidim smisao lige, zaista
Pa kako da ovo ne vidi, samo mi reci
- Charuga
- Globalni moderator
- Posts: 24698
- Joined: 26/08/2007 17:10
#4095 Re: Spanska liga ( Primera División )
Pravi akrobata .. 
- ultima_palabra
- Posts: 59308
- Joined: 15/12/2008 16:53
#4096 Re: Spanska liga ( Primera División )
A sta je sporno u onoj situaciji?
-
LSD
- Posts: 29910
- Joined: 24/07/2007 08:26
#4097 Re: Spanska liga ( Primera División )
Možda to što je Navas povalio Brašanca ko bekana, i to na 20 metara od svog gola, crveni ko kuca - osim za sudiju Lahoza koji se napravio veliki frajerultima_palabra wrote:A sta je sporno u onoj situaciji?
- 2002
- Posts: 207
- Joined: 06/11/2016 23:31
#4098 Re: Spanska liga ( Primera División )
Cini mi se da je Navas dohvatio loptu glavom, a lopta je vec bila pobjegla ovom iz Betisa, mislim da to nije prekrsaj.
Ako nije dohvatio loptu onda pretpostavljam da jest prekrsaj jer ga je igrac mogao zaobici i stici loptu.
Ako nije dohvatio loptu onda pretpostavljam da jest prekrsaj jer ga je igrac mogao zaobici i stici loptu.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#4099 Re: Spanska liga ( Primera División )
EPL > LaLiga
Klatenburg > sve Spanske sudije
Klatenburg > sve Spanske sudije
- ultima_palabra
- Posts: 59308
- Joined: 15/12/2008 16:53
#4100 Re: Spanska liga ( Primera División )
Navas prvi dosao do lopte i izbio je glavom, kasnije se sudarili u zaru borbeLSD wrote:Možda to što je Navas povalio Brašanca ko bekana, i to na 20 metara od svog gola, crveni ko kuca - osim za sudiju Lahoza koji se napravio veliki frajerultima_palabra wrote:A sta je sporno u onoj situaciji?...ali nije da nismo navikli.

