Vic dana 2004/2005/.../2015/20XX

Kulturna dešavanja, predstave, izložbe, festivali, obrazovanje i budućnost mladih...

Moderator: Chloe

Post Reply
User avatar
bato99
Posts: 1946
Joined: 30/04/2008 15:04
Location: starMO
Contact:

#4076 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by bato99 »

Mujo radi u Njemackoj i posle godinu dana dolazi kuci zeljan Fate.
Fata ga onako sva sretna dohvati, odvuce u krevet i tamo cini cuda.
Oralno, analno, normalno, sprijeda, straga, gore, dolje, naprijed,
nazad...
Poslije sat vremena Mujo umoran i zacudjen pita:
- A jel' bona Fato, kako ti sve ovo znas kad prije godinu dana nisi
to radila?
Fata se zacrveni i kaze:
- Ma znas Mujo, kako tebe dugo nije bilo pa ja malo gledala pornice
i tako svasta naucila.
Nije Fata ni izgovorila kad Mujo samar iz sve snage - PLJAS !
- A picka ti materina, pa i ja cijelu godinu gledam Bundesligu pa ne
igram u Bayernu !!!
PalaSa Marsa
Posts: 18966
Joined: 11/09/2008 11:48
Location: Where the Moon play with the Stars :)

#4077 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by PalaSa Marsa »

bato99 wrote:Mujo radi u Njemackoj i posle godinu dana dolazi kuci zeljan Fate.
Fata ga onako sva sretna dohvati, odvuce u krevet i tamo cini cuda.
Oralno, analno, normalno, sprijeda, straga, gore, dolje, naprijed,
nazad...
Poslije sat vremena Mujo umoran i zacudjen pita:
- A jel' bona Fato, kako ti sve ovo znas kad prije godinu dana nisi
to radila?
Fata se zacrveni i kaze:
- Ma znas Mujo, kako tebe dugo nije bilo pa ja malo gledala pornice
i tako svasta naucila.
Nije Fata ni izgovorila kad Mujo samar iz sve snage - PLJAS !
- A picka ti materina, pa i ja cijelu godinu gledam Bundesligu pa ne
igram u Bayernu !!!
:lol: :lol: :lol: :lol: :thumbup: :D
man3
Posts: 88
Joined: 25/05/2008 15:16

#4078 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by man3 »

ova marsovka je vic sama po sebi... :D
PalaSa Marsa
Posts: 18966
Joined: 11/09/2008 11:48
Location: Where the Moon play with the Stars :)

#4079 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by PalaSa Marsa »

man3 wrote:ova marsovka je vic sama po sebi... :D
Sto li ovo? :D
User avatar
pirmin
Posts: 11199
Joined: 18/02/2006 23:50
Location: Ciganluk

#4080 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by pirmin »

man3 wrote:ova marsovka je vic sama po sebi... :D
I ja se cesto pitam...pa dobro rade li sta na tom Marsu ili se samo smiju. :D :D



Ipak bolje i to nego kukati :thumbup:
PalaSa Marsa
Posts: 18966
Joined: 11/09/2008 11:48
Location: Where the Moon play with the Stars :)

#4081 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by PalaSa Marsa »

pirmin wrote:
man3 wrote:ova marsovka je vic sama po sebi... :D
I ja se cesto pitam...pa dobro rade li sta na tom Marsu ili se samo smiju. :D :D



Ipak bolje i to nego kukati :thumbup:
Naravno da se smiju, imal' sta bolje od tog'. :D
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 52750
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#4082 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by Chmoljo »

PalaSa Marsa wrote:
pirmin wrote:
man3 wrote:ova marsovka je vic sama po sebi... :D
I ja se cesto pitam...pa dobro rade li sta na tom Marsu ili se samo smiju. :D :D



Ipak bolje i to nego kukati :thumbup:
Naravno da se smiju, imal' sta bolje od tog'. :D
a kad se ne smiju? :D :D :D
User avatar
McMoy
Posts: 3871
Joined: 20/09/2009 22:11
Location: tu i tamo

#4083 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by McMoy »

Nemojte da mi dirate Marsovku!! :-x
Da nije nje ne bih znao jel' mi ijedan vic uspio.

Eve ga jos jedan:

Pita cigareta šibicu:
-Znaš li nekoga ko dobro puši?'
Šibica odgovara:
-Ne, ne znam, meni je samo bitno da me neko dobro kresne. :D :D
drekalica28
Posts: 27177
Joined: 29/05/2008 11:07

#4084 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by drekalica28 »

Gospodja Dipon sacekuje jedno vece svog supruga i kaze mu:
"Dragi, nigdje ne izlazimo ! Odlucila sam da te iznenadim i da veceras izadjemo na jedno mjesto koje je mi sve prijateljice kazu da je sada u modi. Veceras me izvodis u kabare Tartanpion !"
"Ali draga ..."
"Nema nista "Ali draga". Sve je spremno. Kupila sam nam i karte za reviju u "Tartanpjonu" i idemo odmah !!"
Na ulasku u Kabare kelner ce gospodinu Diponu :
- "Dobarvece gospodine Dupon, jedan sto za dvoje u uglu, kao i obicno ?"
Supruga : "Ovaj kao da te poznaje ?"
Gospodin Dipon : "Ma ne, mora da me zamjenio s nekim."
Prilazi kelner ; "Dobarvece gospodine Dipon, jednu casu sampanjca za vas i jednu za mladu damu, za pocetak, kao i obicno ?"
Supuga ; "I ovaj kao da te poznaje ?"
Prilazi sef sale: "Dobro vece gospodine Dupon, recepcionist vam je vec rezervisao sobu za vas i mladu damu za veceras, kao i obicno."
Supuga : "Kako, sad te i ovaj poznaje ?"
Gospodin Dipon : "Ma nee, vidis da je neki nesporazum !"
Na bini pocinje revija i na kraju tacke striptizeta vitla gacicama u zraku i pita: "Ko ce dobiti moje gacice, ko, ko ?"
A sala uglas odgovara: "Gospodin Dipon, gospodin Dipon !!"
Supruga gospodina Dipona je vec sva u suzama. Ona se dize , napusta sto i trceci izlazi iz kabarea Tartanpjon te sjeda u taxi. Gospodin Dipon utrcava, uskace u taxi i sjeda pored nje i kaze : "Ali draga, stani, cekaj da ti objasnim !"
Gospodja Dipon: "Idiote, svinjo, kretenu !!"
Sofer taksija se lagano okrece ka gospodinu Diponu i kaze: "Gospodine Dipon, nas dvojica smo vec teglili raznih kurvetina, ali ovako vulgarnu - nikada !!"
:mrgreen: :mrgreen:
User avatar
jutarnja_rosa
Posts: 89
Joined: 28/04/2009 09:35

#4085 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by jutarnja_rosa »

Dnevnik

Njezin dnevnik:
"U subotu je bio čudan. Bila sam cijeli dan s prijateljicama u kupovini i malo sam zakasnila. Možda je zbog toga bio ljut. Na putu doma sam mu rekla da ga volim. On je samo šutio. Zašto jednostavno i on nije mogao reći da me voli?
Kad smo stigli doma osjetila sam da sam ga izgubila i da ne želi imati posla sa mnom. Cijelu večer je sjedio pred TV-om i nije progovorio ni riječ. Otišla sam spavati. Nakon 10 minuta i on je legao i iznenada je počeo reagirati na moje nježnosti i vodili smo ljubav. Ali sam i dalje imala osjećaj da je odsutan. Mislila sam o tom s njim razgovarati ali on je već bio zaspao. Ne znam što dalje, moj život više nema smisla.
-Njegov dnevnik:
"Danas je Dinamo izgubio, ali smo imali dobar sex".

:-D :-D
User avatar
munevera44
Posts: 1783
Joined: 25/03/2008 19:36

#4086 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by munevera44 »

Uđe mladić u apoteku i pita:
- "Imate li perzervativa?"
Kaže apotekar:
- "Imamo, naravno."
Mladić kaže:
- "Dajte mi onda jedan."
Ovaj mu da taj perzervativ, i taman da će mu naplatiti kaže mladić:
- "Ma znate, idem na večeru kod moje djevojke da se upoznam s njezinima. Ona ima jednu predobru sestru, mislim da i njezina sestra nešto očekuje."
I tako mu apotekar da još jedan perzervativ, i taman da mu naplati kaže mladić:
- "Ma znate, mislim da i njezina majka očekuje nešto od mene. Dajte mi cijeli paket onda."
I tako mu apotekar da paket i naplati i ovaj ode.
Večera:
Svi sjeli za stol i pomolili se prije večere. Ali nakon što se sva djevojčina obitelj pomolila mladić se još uvijek moli. Kako je došlo glavno jelo, tako je i otišlo, a mladić se još uvijek moli. Djevojci to čudno i nonšalantno udari mladića nogom ispod stola i kaže:
- "Nikad mi nisi rekao da si tako religiozan!?"
Mladić odgovori:
- "Ni ti meni nikad nisi rekla da ti je otac apotekar."
drekalica28
Posts: 27177
Joined: 29/05/2008 11:07

#4087 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by drekalica28 »

Kako u Njemačkoj naći kupleraj - Putokaz :mrgreen:

Image
User avatar
Globus
Posts: 4196
Joined: 03/07/2008 18:06
Location: tu tamo

#4088 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by Globus »

U 4 ujutro žena čuje muža u kuhinji. Dođe do njega, a on sjedi za stolom i drobi rakiju.
- Što radiš, pobogu, u ovo gluho doba noći, dok pošten svijet priprema snagu za nove radne pobjede?!?
- Sjećaš li se kad sam te otpratio kući i kad nas je uhvatio tvoj otac i rekao: Znaš da je maloljetna, zato il' je ženi il' ideš 20 godina u zatvor'?
- Sjećam se...
- E, sad bi se završilo tih 20 godina... - reče muž i zdrobi zadnji deci naiskap...



Zaprepašteno pita otac trinaestgodišnju kćer:
- Zašto je mama pala u nesvijest?
- Sama je kriva, zašto čita moj dnevnik!?


Koja je razlika između žene i terorista?
S teroristom su pregovori mogući!


Pita susjed susjeda:
- Što ti radi žena?
Kaže mu susjed da je protistutka, a susjed će njemu:
- Ooooooo, pa znaš li što to znači?
- Ne znam, ali znam da tvoja žena pomaže mojoj ženi kad ima puno posla.


- Mama, odakle dolaze bebe?
- Vidiš dušo... mama i tata se prvo zaljube i vjenčaju. Onda se ljube i grle i vode ljubav. To znači da tata stavi svoj penis u maminu vaginu. Tako se dobije beba, dušo.
- Ah, tako znači. Kad sam jednom ušla u vašu sobu, tatin penis bio je u tvojim ustima, što se dobije kada se to radi?
- Nakit, dušo, nakit!



- Mama, dali anđeli lete?
- Da sine. A zašto me to pitaš?
- Pa sinoć sam čuo tatu kako govori sobarici "anđele", a ona nikako da poleti!
- Vidjet ćeš ujutro, kako leti!


Vračara kaže ženi:
- U kartama vidim, da će vam muž uskoro umrijeti!
- To znam. - reče žena - A što kažu karte, hoće li biti istrage?


- Moja žena je prava lažljivica.
- Zašto?
- Sinoć nije spavala kod kuće. Kad sam je pitao gdje je bila, odgovorila je da je provela noć kod svoje sestre.
- Pa što onda?
- Laže me. Ja sam proveo noć kod njene sestre.


Svađaju se muž i žena.
- Bilo bi mi bolje da sam se udala za samoga vraga.
- Ženidba između srodnika je zakonom zabranjena. - odgovori muž.


Zamisli! - kaže bogati postariji muž svojoj mladoj ženi, dok večeraju u blagovaonici luksuznog broda kojim krstare oko svijeta - Onaj brodski liječnik hvali se da je spavao sa svim ženama na brodu, osim jedne.
- O, to mora da je ona odvratna baba što sjedi sama tamo u kutu! - odgovori žena.



Najjaci :

Sjede dva pijanca u baru i piju. Kada se bar zatvorio jedan pijanac počne plakati.
- Zašto plačeš? - pita ga drugi.
- Kad dođem kući, skinem cipele i tiho, tiho uđem u stan. Žena se probudi i viče na mene, tako da ne mogu spavati.
- Upotrebi moj recept, kad ja dođem doma, otvorim vrata nogom i izderem se: Ženo, hajdemo se jebati!! Ona se odmah napravi da spava!
User avatar
McMoy
Posts: 3871
Joined: 20/09/2009 22:11
Location: tu i tamo

#4089 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by McMoy »

Proguta roda žabu, a ona glatka pa isklizne na dupe napolje.
Proguta roda žabu ponovo i ponovi se isto.
Roda treći put proguta žabu, pa nabi kljun u dupe i reče žabi:
- "E, sad cirkuliši..." :mrgreen: :razz:
PalaSa Marsa
Posts: 18966
Joined: 11/09/2008 11:48
Location: Where the Moon play with the Stars :)

#4090 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by PalaSa Marsa »

@Chmoljo
a kad se ne smiju? :D :D :D[/quote]


E onda im garant nije do smijeha, a ja opet nemam nista s'tim. :D
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 52750
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#4091 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by Chmoljo »

PalaSa Marsa wrote:@Chmoljo
a kad se ne smiju? :D :D :D

E onda im garant nije do smijeha, a ja opet nemam nista s'tim. :D
ono "smiju" nije bio glagol smijati, već glagol "smjeti". :D
PalaSa Marsa
Posts: 18966
Joined: 11/09/2008 11:48
Location: Where the Moon play with the Stars :)

#4092 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by PalaSa Marsa »

E to ja nisam rekla, ja sam mislila na smijeh, znas :lol:




Skont'o?


Ps: I opet ja nemam nista s'tim. :D
User avatar
sirocco
Posts: 661
Joined: 03/06/2009 21:00
Location: tu i tamo

#4093 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by sirocco »

Muz kupuje u slaticarni tortu za zenin rodjendan.
Prodavacica ga upita:
- Koliko ukrasnih svjecica zelite?
- Trideset i pet... kao i obicno!

:D :D :D
Last edited by sirocco on 30/09/2009 19:47, edited 2 times in total.
User avatar
sirocco
Posts: 661
Joined: 03/06/2009 21:00
Location: tu i tamo

#4094 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by sirocco »

Godina je 2050, Bosanci odlucili da naprave svoj operativni sistem, prema nezvanicnim izvorima, zvace se: "Pendzer 2050". Nakon sto su ga napravili, pustili su ga na testiranje koji mjesec... Ali posle nekoliko dana vraca im ga tester! Kada su ga pitali zasto, on im rece:
- Kada ubacujem USB-Stick sa zadnje strane on mi izbaci poruku: "Ne zabijaj mi ga odpozadi!"
- Kada ubacim orginalni CD, on kaze: "A, sta, nestalo pirata?"
- Kad hocu da ocistim unutrasnjost kucista, on kaze: "Ne skidaj me, stidljiv sam!"
- Kada surfam netom i gledam pornografiju, on kaze: "Sta mislis kad bi ti ovo stara vidjela?!"
User avatar
McMoy
Posts: 3871
Joined: 20/09/2009 22:11
Location: tu i tamo

#4095 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by McMoy »

Mladi delikvent prvi put u zatvoru.
Upadne u ćeliju sa ogromnim tipom koji mu se obrati:
- Sad ćemo se igrati mame i tate, šta hoćeš biti?
Ovaj razmisli pa reče:
- Tata.
- Dobro tata, onda ceš sad lijepo da popušiš mami. :D :D
shambho
Posts: 989
Joined: 30/04/2009 23:18

#4096 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by shambho »

McMoy wrote:Mladi delikvent prvi put u zatvoru.
Upadne u ćeliju sa ogromnim tipom koji mu se obrati:
- Sad ćemo se igrati mame i tate, šta hoćeš biti?
Ovaj razmisli pa reče:
- Tata.
- Dobro tata, onda ceš sad lijepo da popušiš mami. :D :D

:lol: :lol: :-D
User avatar
muha_sa
Posts: 140459
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#4097 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by muha_sa »

McMoy wrote:Mladi delikvent prvi put u zatvoru.
Upadne u ćeliju sa ogromnim tipom koji mu se obrati:
- Sad ćemo se igrati mame i tate, šta hoćeš biti?
Ovaj razmisli pa reče:
- Tata.
- Dobro tata, onda ceš sad lijepo da popušiš mami. :D :D
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
black
Posts: 18649
Joined: 19/06/2004 16:00
Location: ispod tresnje

#4098 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by black »

sta kaze batman robinu prije nego ovaj udje u auto?
-udji u auto

sta kaze john wayne kad ugleda krdo bizona?
-gle, krdo bizona

zasto su indijanca sahranili iza brda?
zato sto je umro.

kako se danas utjeruje dug?
isto kao i kratak.

:mrgreen:
User avatar
ryan
Posts: 285
Joined: 19/02/2009 20:23

#4099 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by ryan »

black wrote:kako se danas utjeruje dug?
isto kao i kratak.

:mrgreen:
prije nekoliko godina,na radiju neka kontakt emisija,neka cura vodi,i nazovam ja i pitam ovo...ona pocela tamo-vamo,ovo-ono...pitam ja : 'jel znas ili ne?' kaze ne znam
ee scene i placa kad sam ja rekao 'isto kao i kratak,samo sto duze traje' :lol: :lol: :lol:
User avatar
McMoy
Posts: 3871
Joined: 20/09/2009 22:11
Location: tu i tamo

#4100 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by McMoy »

Razgovaraju dvije plavuše.
- Osjeća se miris sperme u zraku, biti ce je*ačine...
- Neće! - to sam ja podrignula. :D :roll:
Post Reply