What to wear???

Sve o kulinarstvu, o uređenju stana, o modi...

Moderator: anex

Post Reply
User avatar
6.april
Posts: 820
Joined: 12/10/2011 09:50

#4076 Re: What to wear???

Post by 6.april »

Na ulici je suho, mogu se već i antilopne nositi.
Ja razmišljam da uskoro počnem i cipelice.
Samo je ujutro hladno, popodne je već vruće.
User avatar
cLo
Posts: 4550
Joined: 23/08/2011 09:19

#4077 Re: What to wear???

Post by cLo »

MedenoSrce wrote:žene, šta mislite da, uz ove cipele
Image

ovakvu haljinu

Image

i 100dena crne štrample uz frizuru i detalje osamdesetih bude moj izgled za 8.mart?

Jah, imam i pink clutch.

Meni ovo odudara. Ove sezone je IN spojiti nespojivo, ali mislim da ova haljina ne pravi baš velike kompromise kada su u pitanju eksperimenti. Ja bih na ovu haljinu definitivno izabrala, ako hoću postići šok efekt, neke vojničke poluduboke crne čizmice, ili za ljetnu varijantu neke fensi gladijatorice :) . Ove štiklice su lijepe, ali njih bih radije kombinovala sa vedrijim haljinama, bermudama, minicama. Mogu dobro ići i na crni outfit, kada su u pitanju crne uske hlače, gore može bilo koja osim elegantna i svečana majica :)
*mima*

#4078 Re: What to wear???

Post by *mima* »

stvarno o ukusima ne vrijedi raspravljat.......na ovu haljinu vojnicke cizme.......nidje veze
User avatar
cLo
Posts: 4550
Joined: 23/08/2011 09:19

#4079 Re: What to wear???

Post by cLo »

Zašto da ne? Začudila bi se kakav styling bi postigla. Ako neko želi da izgleda unikatno i ima vlastiti potpis treba biti otvoren prema različitim kombinacijama. Upravo zbog takvog stava i kukavičluka 99% žena je uniformisano.
User avatar
Michun
Posts: 5450
Joined: 28/04/2006 16:52
Location: Sarajevo

#4080 Re: What to wear???

Post by Michun »

*mima* wrote:stvarno o ukusima ne vrijedi raspravljat.......na ovu haljinu vojnicke cizme.......nidje veze
+1
ne mislim da zeli da sokira nego da izgleda lijepo.
samo nemoj pretjerivati sa sminkom uz ovaj outfit i bices mrak zena.
User avatar
cLo
Posts: 4550
Joined: 23/08/2011 09:19

#4081 Re: What to wear???

Post by cLo »

Bolje da ih ne poslušaš :(
Izgledaćeš kao da si košulju sa volančićima strpala u trenerku, otprilike tako.
Ako već nisi za izazov, crne salonke su ti najbolje rješenje.
User avatar
ladyblue18
Posts: 22380
Joined: 24/12/2006 22:57
Location: You don't have to like me, I'm not a facebook status

#4082 Re: What to wear???

Post by ladyblue18 »

:-)
User avatar
alica.k
Posts: 8807
Joined: 09/05/2007 17:20
Location: Calexico :D

#4083 Re: What to wear???

Post by alica.k »

to vojnicke cizme je nesto ala bikerica na haljinu.
moze proc, sto da ne :S
a ni ovo njeno nije lose.
User avatar
cLo
Posts: 4550
Joined: 23/08/2011 09:19

#4084 Re: What to wear???

Post by cLo »

Image
User avatar
cLo
Posts: 4550
Joined: 23/08/2011 09:19

#4085 Re: What to wear???

Post by cLo »

Image
Last edited by cLo on 07/03/2012 12:56, edited 1 time in total.
User avatar
Zelena Carapa
Posts: 1358
Joined: 07/02/2007 12:09
Location: behind the enemy lines

#4086 Re: What to wear???

Post by Zelena Carapa »

Zakljucak, o ukusima ne vrijedi raspravljati. :D


mada me niko nije pitao, :) i ja bih ovakvu haljinu preporucila uz ravne jednostavne cizme (u nekoj neutralnoj boji). Onu stiklu bih mozda samo na kostimiranom partiju natakarila a vjerovatno ni tad jer je neprakticna totalno.

ovako nesto, ali i neke smedje cizme ili bordo, konjak boje bi isle lijepo na haljinu ove duzine

Image
Image
Last edited by Zelena Carapa on 07/03/2012 15:13, edited 2 times in total.
*mima*

#4087 Re: What to wear???

Post by *mima* »

cLo wrote:Image


dobro je ba........nemoj nas sad napadat svojim kombinacijama....
Gospoda Ministarka
Posts: 4111
Joined: 04/07/2009 12:46

#4088 Re: What to wear???

Post by Gospoda Ministarka »

cLo wrote:Image
Hellooo, zena trazi kombinaciju za 8. mart, nije freegan u nabavci :lol: :D
EDIT: Medeno Srce, ovo mi je preteska kombinacija, ali s obzirom na to da znam kak izgledas nema toga sto ti ne mozes iznijeti.
Last edited by Gospoda Ministarka on 07/03/2012 13:46, edited 1 time in total.
User avatar
cLo
Posts: 4550
Joined: 23/08/2011 09:19

#4089 Re: What to wear???

Post by cLo »

Vi ste zatočenice konformizma. Nemam ništa protiv, samo malo divljeg, malo začina nikome neće škoditi. Moda je za hrabre i uživanje u istoj, istraživanje, poigravanje. Vaš problem je što se vi samo oblačite i tu je kraj.
*mima*

#4090 Re: What to wear???

Post by *mima* »

ovo tvoje kombinacije su bas moderne.....ali bas
User avatar
cLo
Posts: 4550
Joined: 23/08/2011 09:19

#4091 Re: What to wear???

Post by cLo »

Image
User avatar
Nadinka
Posts: 2143
Joined: 01/02/2010 13:17

#4092 Re: What to wear???

Post by Nadinka »

6.april wrote:Na ulici je suho, mogu se već i antilopne nositi.
Ja razmišljam da uskoro počnem i cipelice.
Samo je ujutro hladno, popodne je već vruće.
Hihi ja danas u cipelama od bruene koze, prilicno plitkim :D
User avatar
Nadinka
Posts: 2143
Joined: 01/02/2010 13:17

#4093 Re: What to wear???

Post by Nadinka »

male_okice wrote:
Nadinka wrote:Jutro zene, evo jedne kombinacije http://malezensketeme.net/?p=22404

Inače, sta ste se uspavale, je li poceo proljetni soping, ko je cime opsjednut ovih dana?
Ja evo u velikoj dilemi :D Mislim se izmejdu jednih cipelica u Astri koje su na snizenju, a diivne su, visoke, boja leda, sa crnom masnom -sve brusena koza i oko planirane kupovine za ovo proljeće -krem cipela -onih mango vjerovatno...eh u velikim sma brigama :D

kozmetikom...garderobe imam i previse a kupila vestu, hlace i patike dosta za naredna 3 mjeseca haha
Hihi, ja sma od proljećnih komada kupila tek jednu torbu, konjak+tamno plava :D, nisam još ništa od odjeće, tek se pripremam, ali kad krenem :)
User avatar
cLo
Posts: 4550
Joined: 23/08/2011 09:19

#4094 Re: What to wear???

Post by cLo »

*mima* wrote:ovo tvoje kombinacije su bas moderne.....ali bas
Ok mimice, ne želim s tobom u kavgu. Par puta sam se od srca nasmijala tvojim postovima, tako da tvoj stav prema modi neće promijeniti mišljenje da si kao su-pisačica interesantna. Ja imam nemiran duh, tako da ove "moje baš moderne kombinacije" apsolutno pašu mojoj prirodi.
*mima*

#4095 Re: What to wear???

Post by *mima* »

cLo wrote:
*mima* wrote:ovo tvoje kombinacije su bas moderne.....ali bas
Ok mimice, ne želim s tobom u kavgu. Par puta sam se od srca nasmijala tvojim postovima, tako da tvoj stav prema modi neće promijeniti mišljenje da si kao su-pisačica interesantna. Ja imam nemiran duh, tako da ove "moje baš moderne kombinacije" apsolutno pašu mojoj prirodi.


ma sta znaci nemiran duh......odkud znas kako se ko od forumasa oblaci.......a kavga ...ne dolazi u obzir.......mislim da imam pravo na svoje misljenje koje ne namecem......ali ti ga bas pretjera
hocunecu
Posts: 1755
Joined: 25/09/2008 13:18

#4096 Re: What to wear???

Post by hocunecu »

meni se dopada ovo sto clo predlaze :)

ja bih izgledala u tome kao da sam se u zurbi, u tudjem ormaru oblacila, i to kradom :D

ali ko moze iznijeti, interesantno
User avatar
thea
Posts: 1166
Joined: 04/10/2011 23:05

#4097 Re: What to wear???

Post by thea »

evo i ja potpisujem da cipele sa platformom ni meni uopste nije zenstvena.

nemam niti jedan par sa platformom niti cu imati. A potpisujem za, ako to neko voli i uziva u istim.

Haljina uz motoristicke cizme ide super!
User avatar
hadzinicasa
Posts: 13620
Joined: 08/11/2005 16:08
Location: u tranziciji

#4098 Re: What to wear???

Post by hadzinicasa »

meni ove kombinacije (lepršava haljina uz vojničke čizme) idu uz tinejdjere.

elem - 100 ljudi, 100 ćudi - i upravo zato etiketirati nekoga samo zato što mu se neki stil ne sviđa mi je pretenciozno.
User avatar
male_okice
Posts: 2746
Joined: 22/06/2009 13:33

#4099 Re: What to wear???

Post by male_okice »

hadzinicasa wrote:meni ove kombinacije (lepršava haljina uz vojničke čizme) idu uz tinejdjere.

elem - 100 ljudi, 100 ćudi - i upravo zato etiketirati nekoga samo zato što mu se neki stil ne sviđa mi je pretenciozno.

ote mi slova sa tastature :D sve cure na slikama koje su obucene su pravo mladine ona Taylor je 16 godina a ni ove manekenke ne djeluju nesto pretjerano starije, bojim se da bi ovo na nekome preko 20 i nesto izgledalo smijesno. Ja bih uz ovu haljinu obula neke lijepe crne salonke, jer mi i ove narandzaste/zute/crvene platofrme too much u svakom pogledu. Nekad je manje vise
User avatar
MedenoSrce
Posts: 9975
Joined: 05/07/2010 17:39
Location: Tree house

#4100 Re: What to wear???

Post by MedenoSrce »

Žene, prvenstveno sam ih kupila da ih nosim u ovoj kombinaciji (uz malo svjetliji jeans i u nekoj od boja na cipelama cardigan) dok ne bude vrijeme za sandala

Image

Dakle, odlučila sam se ovo nositi samo vas pitam da li je bolje crne grilonke uz ovo, ili da idem na boja noge štramplice? Ili je bolje da bude neke druge boje haljine?
Znam da vam izgleda sa se previše "sjaje" i da su prešarene, ali to je od blica i nije tema današnje emisije.

@ministarka :kiss:
Post Reply