What to wear???
Moderator: anex
- 6.april
- Posts: 820
- Joined: 12/10/2011 09:50
#4076 Re: What to wear???
Na ulici je suho, mogu se već i antilopne nositi.
Ja razmišljam da uskoro počnem i cipelice.
Samo je ujutro hladno, popodne je već vruće.
Ja razmišljam da uskoro počnem i cipelice.
Samo je ujutro hladno, popodne je već vruće.
- cLo
- Posts: 4550
- Joined: 23/08/2011 09:19
#4077 Re: What to wear???
MedenoSrce wrote:žene, šta mislite da, uz ove cipele
ovakvu haljinu
i 100dena crne štrample uz frizuru i detalje osamdesetih bude moj izgled za 8.mart?
Jah, imam i pink clutch.
Meni ovo odudara. Ove sezone je IN spojiti nespojivo, ali mislim da ova haljina ne pravi baš velike kompromise kada su u pitanju eksperimenti. Ja bih na ovu haljinu definitivno izabrala, ako hoću postići šok efekt, neke vojničke poluduboke crne čizmice, ili za ljetnu varijantu neke fensi gladijatorice
-
*mima*
#4078 Re: What to wear???
stvarno o ukusima ne vrijedi raspravljat.......na ovu haljinu vojnicke cizme.......nidje veze
- cLo
- Posts: 4550
- Joined: 23/08/2011 09:19
#4079 Re: What to wear???
Zašto da ne? Začudila bi se kakav styling bi postigla. Ako neko želi da izgleda unikatno i ima vlastiti potpis treba biti otvoren prema različitim kombinacijama. Upravo zbog takvog stava i kukavičluka 99% žena je uniformisano.
- Michun
- Posts: 5450
- Joined: 28/04/2006 16:52
- Location: Sarajevo
#4080 Re: What to wear???
+1*mima* wrote:stvarno o ukusima ne vrijedi raspravljat.......na ovu haljinu vojnicke cizme.......nidje veze
ne mislim da zeli da sokira nego da izgleda lijepo.
samo nemoj pretjerivati sa sminkom uz ovaj outfit i bices mrak zena.
- cLo
- Posts: 4550
- Joined: 23/08/2011 09:19
#4081 Re: What to wear???
Bolje da ih ne poslušaš
Izgledaćeš kao da si košulju sa volančićima strpala u trenerku, otprilike tako.
Ako već nisi za izazov, crne salonke su ti najbolje rješenje.
Izgledaćeš kao da si košulju sa volančićima strpala u trenerku, otprilike tako.
Ako već nisi za izazov, crne salonke su ti najbolje rješenje.
- ladyblue18
- Posts: 22380
- Joined: 24/12/2006 22:57
- Location: You don't have to like me, I'm not a facebook status
- alica.k
- Posts: 8807
- Joined: 09/05/2007 17:20
- Location: Calexico :D
#4083 Re: What to wear???
to vojnicke cizme je nesto ala bikerica na haljinu.
moze proc, sto da ne :S
a ni ovo njeno nije lose.
moze proc, sto da ne :S
a ni ovo njeno nije lose.
- cLo
- Posts: 4550
- Joined: 23/08/2011 09:19
- Zelena Carapa
- Posts: 1358
- Joined: 07/02/2007 12:09
- Location: behind the enemy lines
#4086 Re: What to wear???
Zakljucak, o ukusima ne vrijedi raspravljati. 
mada me niko nije pitao,
i ja bih ovakvu haljinu preporucila uz ravne jednostavne cizme (u nekoj neutralnoj boji). Onu stiklu bih mozda samo na kostimiranom partiju natakarila a vjerovatno ni tad jer je neprakticna totalno.
ovako nesto, ali i neke smedje cizme ili bordo, konjak boje bi isle lijepo na haljinu ove duzine


mada me niko nije pitao,
ovako nesto, ali i neke smedje cizme ili bordo, konjak boje bi isle lijepo na haljinu ove duzine


Last edited by Zelena Carapa on 07/03/2012 15:13, edited 2 times in total.
-
*mima*
#4087 Re: What to wear???
cLo wrote:
dobro je ba........nemoj nas sad napadat svojim kombinacijama....
-
Gospoda Ministarka
- Posts: 4111
- Joined: 04/07/2009 12:46
#4088 Re: What to wear???
Hellooo, zena trazi kombinaciju za 8. mart, nije freegan u nabavcicLo wrote:
EDIT: Medeno Srce, ovo mi je preteska kombinacija, ali s obzirom na to da znam kak izgledas nema toga sto ti ne mozes iznijeti.
Last edited by Gospoda Ministarka on 07/03/2012 13:46, edited 1 time in total.
- cLo
- Posts: 4550
- Joined: 23/08/2011 09:19
#4089 Re: What to wear???
Vi ste zatočenice konformizma. Nemam ništa protiv, samo malo divljeg, malo začina nikome neće škoditi. Moda je za hrabre i uživanje u istoj, istraživanje, poigravanje. Vaš problem je što se vi samo oblačite i tu je kraj.
- Nadinka
- Posts: 2143
- Joined: 01/02/2010 13:17
#4092 Re: What to wear???
Hihi ja danas u cipelama od bruene koze, prilicno plitkim6.april wrote:Na ulici je suho, mogu se već i antilopne nositi.
Ja razmišljam da uskoro počnem i cipelice.
Samo je ujutro hladno, popodne je već vruće.
- Nadinka
- Posts: 2143
- Joined: 01/02/2010 13:17
#4093 Re: What to wear???
Hihi, ja sma od proljećnih komada kupila tek jednu torbu, konjak+tamno plavamale_okice wrote:Nadinka wrote:Jutro zene, evo jedne kombinacije http://malezensketeme.net/?p=22404
Inače, sta ste se uspavale, je li poceo proljetni soping, ko je cime opsjednut ovih dana?
Ja evo u velikoj dilemiMislim se izmejdu jednih cipelica u Astri koje su na snizenju, a diivne su, visoke, boja leda, sa crnom masnom -sve brusena koza i oko planirane kupovine za ovo proljeće -krem cipela -onih mango vjerovatno...eh u velikim sma brigama
kozmetikom...garderobe imam i previse a kupila vestu, hlace i patike dosta za naredna 3 mjeseca haha
- cLo
- Posts: 4550
- Joined: 23/08/2011 09:19
#4094 Re: What to wear???
Ok mimice, ne želim s tobom u kavgu. Par puta sam se od srca nasmijala tvojim postovima, tako da tvoj stav prema modi neće promijeniti mišljenje da si kao su-pisačica interesantna. Ja imam nemiran duh, tako da ove "moje baš moderne kombinacije" apsolutno pašu mojoj prirodi.*mima* wrote:ovo tvoje kombinacije su bas moderne.....ali bas
-
*mima*
#4095 Re: What to wear???
cLo wrote:Ok mimice, ne želim s tobom u kavgu. Par puta sam se od srca nasmijala tvojim postovima, tako da tvoj stav prema modi neće promijeniti mišljenje da si kao su-pisačica interesantna. Ja imam nemiran duh, tako da ove "moje baš moderne kombinacije" apsolutno pašu mojoj prirodi.*mima* wrote:ovo tvoje kombinacije su bas moderne.....ali bas
ma sta znaci nemiran duh......odkud znas kako se ko od forumasa oblaci.......a kavga ...ne dolazi u obzir.......mislim da imam pravo na svoje misljenje koje ne namecem......ali ti ga bas pretjera
-
hocunecu
- Posts: 1755
- Joined: 25/09/2008 13:18
#4096 Re: What to wear???
meni se dopada ovo sto clo predlaze 
ja bih izgledala u tome kao da sam se u zurbi, u tudjem ormaru oblacila, i to kradom
ali ko moze iznijeti, interesantno
ja bih izgledala u tome kao da sam se u zurbi, u tudjem ormaru oblacila, i to kradom
ali ko moze iznijeti, interesantno
- thea
- Posts: 1166
- Joined: 04/10/2011 23:05
#4097 Re: What to wear???
evo i ja potpisujem da cipele sa platformom ni meni uopste nije zenstvena.
nemam niti jedan par sa platformom niti cu imati. A potpisujem za, ako to neko voli i uziva u istim.
Haljina uz motoristicke cizme ide super!
nemam niti jedan par sa platformom niti cu imati. A potpisujem za, ako to neko voli i uziva u istim.
Haljina uz motoristicke cizme ide super!
- hadzinicasa
- Posts: 13620
- Joined: 08/11/2005 16:08
- Location: u tranziciji
#4098 Re: What to wear???
meni ove kombinacije (lepršava haljina uz vojničke čizme) idu uz tinejdjere.
elem - 100 ljudi, 100 ćudi - i upravo zato etiketirati nekoga samo zato što mu se neki stil ne sviđa mi je pretenciozno.
elem - 100 ljudi, 100 ćudi - i upravo zato etiketirati nekoga samo zato što mu se neki stil ne sviđa mi je pretenciozno.
- male_okice
- Posts: 2746
- Joined: 22/06/2009 13:33
#4099 Re: What to wear???
hadzinicasa wrote:meni ove kombinacije (lepršava haljina uz vojničke čizme) idu uz tinejdjere.
elem - 100 ljudi, 100 ćudi - i upravo zato etiketirati nekoga samo zato što mu se neki stil ne sviđa mi je pretenciozno.
ote mi slova sa tastature
- MedenoSrce
- Posts: 9975
- Joined: 05/07/2010 17:39
- Location: Tree house
#4100 Re: What to wear???
Žene, prvenstveno sam ih kupila da ih nosim u ovoj kombinaciji (uz malo svjetliji jeans i u nekoj od boja na cipelama cardigan) dok ne bude vrijeme za sandala

Dakle, odlučila sam se ovo nositi samo vas pitam da li je bolje crne grilonke uz ovo, ili da idem na boja noge štramplice? Ili je bolje da bude neke druge boje haljine?
Znam da vam izgleda sa se previše "sjaje" i da su prešarene, ali to je od blica i nije tema današnje emisije.
@ministarka

Dakle, odlučila sam se ovo nositi samo vas pitam da li je bolje crne grilonke uz ovo, ili da idem na boja noge štramplice? Ili je bolje da bude neke druge boje haljine?
Znam da vam izgleda sa se previše "sjaje" i da su prešarene, ali to je od blica i nije tema današnje emisije.
@ministarka





