Taj restoran se zove Libertas, lignje, riba par ekselansnova_korisnica wrote:Imas dobar riblji restoran u logavinoj preko puta policijske stanice...nisam lignje jela, ali im je riba da polozes prsteSkyfox wrote:Prijatelj mi je preporucio lignje u "Pod lipom" na CarsijiMaxPayne wrote:Gdje se imaju pojesti dobre lignje na žaru?![]()
mada pitanje je koliko su sve lignje u Sarajevu svjeze!?pretpostavljam da imaju i lignje...
Gdje u Sa......
- aribes
- Posts: 353
- Joined: 18/05/2012 15:31
#4076 Re: Gdje u Sa......
- SAID5
- Posts: 599
- Joined: 11/06/2011 23:29
- Contact:
#4077 Re: Gdje u Sa......
zavisno od modela, neki u Sa imaju nesto sena i malo vise at-a, ali nigdje veci asortimanTRŠ wrote:Gdje u Sa se imaju kupiti orginalne sennheiser ili audio technica slusalice ?
- Michun
- Posts: 5450
- Joined: 28/04/2006 16:52
- Location: Sarajevo
#4078 Re: Gdje u Sa......
sto se tice ribe i sl. djidja...magarac je i dalje najbolji. po mom skromnom misljenju.azurna_obala wrote:Skyfox wrote:Prijatelj mi je preporucio lignje u "Pod lipom" na CarsijiMaxPayne wrote:Gdje se imaju pojesti dobre lignje na žaru?![]()
mada pitanje je koliko su sve lignje u Sarajevu svjeze!?
možda u konobi Gusar, hotel Alem, Vraca...
lignje i ne trebaju da budu svjeze...lignje i hobotnica se trebaju smrznuti prije pripremanja da ne budu gumene.
- mondo bizarro
- Posts: 62826
- Joined: 16/07/2009 00:24
- Location: sa yossarianom na pianosi
#4079 Re: Gdje u Sa......
štamparsko pitanje
radi li iko u Sa print na pvc-u, preciznije, na mušemi 
-
quarterback
- Posts: 10534
- Joined: 23/04/2012 22:19
- Location: Marita
#4080 Re: Gdje u Sa......
bilo koja stamparija koja ima sito stampu
-
Bountiful
- Posts: 123
- Joined: 05/11/2010 10:52
#4081 Re: Gdje u Sa......
Da odgovorim sama na svoje pitanjeVenomousV wrote:+1Bountiful wrote:Gdje u Sarajevu mogu kupiti torbu za putovanja. Necu onaj klasicni kofer, nego nesto kockasto kao carry-on, samo veci naravno![]()
![]()
- VenomousV
- Posts: 13244
- Joined: 30/11/2010 15:45
- Location: where oceans bleed into the sky
#4082 Re: Gdje u Sa......
hvala sto si ovdje javila
-
Bountiful
- Posts: 123
- Joined: 05/11/2010 10:52
#4083 Re: Gdje u Sa......
Nema na cemuVenomousV wrote:![]()
hvala sto si ovdje javila
- MaxPayne
- Posts: 528
- Joined: 02/06/2012 20:25
#4084 Re: Gdje u Sa......
po toj "logici" ne bi skoro ništa jeliSkyfox wrote:Prijatelj mi je preporucio lignje u "Pod lipom" na CarsijiMaxPayne wrote:Gdje se imaju pojesti dobre lignje na žaru?![]()
mada pitanje je koliko su sve lignje u Sarajevu svjeze!?
-
nova_korisnica
- Posts: 1207
- Joined: 19/09/2008 12:48
#4085 Re: Gdje u Sa......
samsonite ti se samo isplati uzeti u USA...tamo kofer (onaj veci) mozes uzeti za 100 dolara...Bountiful wrote:Nema na cemuVenomousV wrote:![]()
hvala sto si ovdje javilaProsla sam pored Samsonite radnje i vidjela u izlogu da je jedna torba 400 KM pa sam produzila
vjerujem ja da su te torbe kvalitetne, ali su meni tri torbe slomili zbog nacina kako ih ubacuju u avione tako da mi se ne isplati dati tolike pare za torbu
ja sam imala carpisa kofer koji me dobro sluzio...3 godine intenzivnog putovanja i jos uvijek je u funkciji....dala sam ga mami jer je pravo praktican (ima rajsferslus pa se moze po potrei suziti ili prosiriti)
- adnansax
- Posts: 511
- Joined: 02/02/2010 16:33
#4086 Re: Gdje u Sa......
Da slucajno neko ne zna gdje ima kupiti bjelance u prahu ?
Kuhari/ce s foruma bi mozda znali jer ce cesto upotrebljava u homemade poslasticama
Kuhari/ce s foruma bi mozda znali jer ce cesto upotrebljava u homemade poslasticama
-
rajvosagrad
- Posts: 16
- Joined: 08/10/2012 19:03
#4087 Re: Gdje u Sa......
Gdje u Sarajevu mogu prodati fotoaparat? Znam da vecina mobil shopova kupuje mobitele.Mene zanima postoji li neka radnja koja kupuje fotoaparate?
- BHF_Manijak
- Posts: 28524
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#4088 Re: Gdje u Sa......
Gdje se ima kupiti podravkin sos za pizzu, s obzirom da sam neki dan bukvalno obisao 5-6 trznih centara i ni u jednom, ali bas ni u jednom, ga nije bilo!!
Nestasica neka u pitanju, podravka ne salje vise ili??? 
- hieveryone
- Posts: 299
- Joined: 21/09/2012 02:27
#4089 Re: Gdje u Sa......
možeš pokušat s oglasom na akademiji likovnih umjetnostirajvosagrad wrote:Gdje u Sarajevu mogu prodati fotoaparat? Znam da vecina mobil shopova kupuje mobitele.Mene zanima postoji li neka radnja koja kupuje fotoaparate?
-
Bountiful
- Posts: 123
- Joined: 05/11/2010 10:52
#4090 Re: Gdje u Sa......
Hvala punonova_korisnica wrote:
samsonite ti se samo isplati uzeti u USA...tamo kofer (onaj veci) mozes uzeti za 100 dolara...
ja sam imala carpisa kofer koji me dobro sluzio...3 godine intenzivnog putovanja i jos uvijek je u funkciji....dala sam ga mami jer je pravo praktican (ima rajsferslus pa se moze po potrei suziti ili prosiriti)
- honky tonk
- Posts: 5884
- Joined: 18/12/2011 22:18
- Location: ovdje gdje se umire da bi se zivjelo.
#4092 Re: Gdje u Sa......
je li prof ili obicni digitalac?hieveryone wrote:možeš pokušat s oglasom na akademiji likovnih umjetnostirajvosagrad wrote:Gdje u Sarajevu mogu prodati fotoaparat? Znam da vecina mobil shopova kupuje mobitele.Mene zanima postoji li neka radnja koja kupuje fotoaparate?
-
duboka_misao
- Posts: 4333
- Joined: 30/08/2008 15:08
- Location: malta
#4093 Re: Gdje u Sa......
alipasino poljekakavdanakneiskustvu wrote:nisam iz sarajeva,zanima me gdje je ulica nerkeza smajlagića,znam da je u općini novi grad,u kojem dijelu te općine,hvala
- L.e.g
- Posts: 724
- Joined: 30/04/2009 09:27
#4094 Re: Gdje u Sa......
kakavdanakneiskustvu wrote:nisam iz sarajeva,zanima me gdje je ulica nerkeza smajlagića,znam da je u općini novi grad,u kojem dijelu te općine,hvala

- Alfa159
- Posts: 636
- Joined: 25/07/2007 12:01
- Location: Horde zla - Machu Picchu
#4095 Re: Gdje u Sa......
Eh gdje u Sarajevu kupiti fin-dobar dioptrijski okvir za cvike.
Na dobrinji bio, pored Azela nista dole taraba.
A dize mi se kosa na glavi od GuČija, VersaČija, i ostalih sranja.
Pa meni ofirno da mi pise na cvikama Gucci,(ne izlazim u Jez i slusam trubace Ace, Mece itd) a u 70% sarajevskih optika nude se ta sra.a i to naravno po 300KM, pa mislim.
Na dobrinji bio, pored Azela nista dole taraba.
A dize mi se kosa na glavi od GuČija, VersaČija, i ostalih sranja.
Pa meni ofirno da mi pise na cvikama Gucci,(ne izlazim u Jez i slusam trubace Ace, Mece itd) a u 70% sarajevskih optika nude se ta sra.a i to naravno po 300KM, pa mislim.
- aribes
- Posts: 353
- Joined: 18/05/2012 15:31
#4096 Re: Gdje u Sa......
Pogledaj u Nino optici, imas iza Katedrale na tramvajskoj stanici jednu njhovu radnju, a druga je iza Robota u Hrasnom (ako ides sa setalista lakse je naci)
Cijene su i vise nego pristupacne, imas tih markirano-izvikanih okvirova, a imas i one da kazem obicne ali kvalitetne....
Cijene su i vise nego pristupacne, imas tih markirano-izvikanih okvirova, a imas i one da kazem obicne ali kvalitetne....
- mondo bizarro
- Posts: 62826
- Joined: 16/07/2009 00:24
- Location: sa yossarianom na pianosi
#4097 Re: Gdje u Sa......
dobro kazes, hvalaquarterback wrote:bilo koja stamparija koja ima sito stampu
a zna li iko proizvodi li neka firma musheme? il' moram u kinu
-
almir_tz
- Posts: 497
- Joined: 04/05/2010 10:51
#4098 Re: Gdje u Sa......
Zna li ko gdje se u Sarajevu može printati na masni papir?
Htio bih isprintati fotku s net-a zamalo A3 formata.
Radi se o filmskom plakatu.
Hvala unaprijed na infu!!!
Htio bih isprintati fotku s net-a zamalo A3 formata.
Radi se o filmskom plakatu.
Hvala unaprijed na infu!!!
- RAZIEL
- Posts: 178
- Joined: 07/11/2005 20:22
- Location: SARAJEVO
-
ella_sa
- Posts: 167
- Joined: 01/11/2006 14:11

