hahah ma da ih nosam po kuci i ispod pantolaĐinajlu wrote:Đeš u tome?rinna0304 wrote:jel neko vidjao ovakve helanke na ovaj fazon kod nas
Sarajevo shopping
Moderator: anex
- rinna0304
- Posts: 865
- Joined: 23/07/2011 13:23
- Location: Sarajevo
#4076 Re: Sarajevo shoping
- Ductus Holedocus
- Posts: 2502
- Joined: 18/07/2010 00:33
- Location: mejhana,kod morića hana
#4077 Re: Sarajevo shoping
jaooooooooo,gdje je ovo? PrelijepoJessie B wrote:http://www.ivko-knits.com/#lookbook
Kod njih imaju tople štrample na taj fazon. Imaju trgovinu u Sarajevu ali ne znam baš kakav je izbor stvari.
- Cossack
- Posts: 7315
- Joined: 22/12/2002 00:00
#4078 Re: Sarajevo shoping
Gdje kupiti farmerke dužine 36??? Help!
U zadnje vrijeme to je nemoguća misija...
- Deep red
- Posts: 314
- Joined: 29/03/2011 20:40
- Location: Sarajevo
#4079 Re: Sarajevo shoping
Moze savjet gdje da kupim boju za tkaninu? Hoću malo da osvjezim crne pantalone 
- Nisrin
- Posts: 5495
- Joined: 26/04/2009 15:40
- Location: Bistrik, RajvoSA
#4080 Re: Sarajevo shoping
Deep red wrote:Moze savjet gdje da kupim boju za tkaninu? Hoću malo da osvjezim crne pantalone
Odnesi u "Dugu" na Alifakovcu da ti ofarbaju, ja sam kupovala boju i u DMu i u Robotu neku spanjolsku i bila je OK prije prvog pranja :S Crna je u pitanju, znaci UZAS :S Bezveze sam pare bacila...
- Deep red
- Posts: 314
- Joined: 29/03/2011 20:40
- Location: Sarajevo
#4081 Re: Sarajevo shoping
A jesi li stavljala sirce u zadnju vodu prilikom ispiranja, tad manje pusta boja?
- Nisrin
- Posts: 5495
- Joined: 26/04/2009 15:40
- Location: Bistrik, RajvoSA
#4082 Re: Sarajevo shoping
Deep red wrote:A jesi li stavljala sirce u zadnju vodu prilikom ispiranja, tad manje pusta boja?
Nisam, ali sam jedva izribala masinu od one boje, posebno onaj dio gdje se "ubacuje deterdzent" :S:S:S
Ma bolje odnijeti negdje da se covjek ne pegla, nije vise od 15 KM...mislis da i u BOSSu ili BOOSu farbaju takodjer, bio je cjenovnik na internetu...
-
BIONA
- Posts: 1340
- Joined: 02/09/2009 21:53
- Contact:
#4083 Re: Sarajevo shoping
Ja sve sebi kod kuce farbam, u malo vecem lavoru
jest' da kada poslije toga bude katastrofa, ali je lakse nju izribati nego da zeznem masinu!
I svaki put prezadovoljna rezultatom!
I svaki put prezadovoljna rezultatom!
-
BIONA
- Posts: 1340
- Joined: 02/09/2009 21:53
- Contact:
#4084 Re: Sarajevo shoping
Naspem pun lavor (mora biti malo dublji) vrele vode, i po uputstvu sipam boju i soli koliko vec ide. Potopim npr. jaknu, ali ne diram rukama nego jednom starom drvenom kasikom
i tako promijesam par puta, pa malo odstoji, pa opet promijesam itd. Bitno je da bude skroz potopljeno u vodi...
Nakon toga slijedi muka od ispiranja, ali sam stvarno svaki put zadovoljna rezultatom! Ali svakako ti zavisi i od materijala kojeg farbas!
Nakon toga slijedi muka od ispiranja, ali sam stvarno svaki put zadovoljna rezultatom! Ali svakako ti zavisi i od materijala kojeg farbas!
- Deep red
- Posts: 314
- Joined: 29/03/2011 20:40
- Location: Sarajevo
#4085 Re: Sarajevo shoping
BIONA
pa gdje si kupila farbu?!
-
BIONA
- Posts: 1340
- Joined: 02/09/2009 21:53
- Contact:
#4086 Re: Sarajevo shoping
U DM-u sam kupila crnu farbu, tamo je uvijek nadjem 
- Nisrin
- Posts: 5495
- Joined: 26/04/2009 15:40
- Location: Bistrik, RajvoSA
#4087 Re: Sarajevo shoping
BIONA wrote:U DM-u sam kupila crnu farbu, tamo je uvijek nadjem
I koliko su ti pranja izdrzale, recimo, pantole?
-
BIONA
- Posts: 1340
- Joined: 02/09/2009 21:53
- Contact:
#4088 Re: Sarajevo shoping
Nisrin, farbala sam uglavnom jakne i jedan mantil...i uopste ne pusta boju...sve sam kontala da ce mi ostati po kosuljama i majcama ali se dobro drzi boja...uglavnom bolje od crne robe koju kupis i kada je skines sa sebe budes sva crna 
-
BIONA
- Posts: 1340
- Joined: 02/09/2009 21:53
- Contact:
#4089 Re: Sarajevo shoping
Nema na cemu, samo naprijed 
-
presca
- Posts: 62
- Joined: 16/06/2012 21:47
#4090 Re: Sarajevo shoping
Jojjj ja sam kupila sebi maicu neki dan obukla ju jucer ,naravno oprana i sve .I kada sam ju skinula sva crna od nje bila . Jos ne mogu da skinem kako treba tu boju .Uzas zivi . Imatel kakvu preporuku kako oprati
.Muz me zeza kaze ti odjednom pocrnila bez sunca . A meni uzasnooo jos budala ne obucem potkosulju ko velim vruce ce mi biti .
-
BIONA
- Posts: 1340
- Joined: 02/09/2009 21:53
- Contact:
#4091 Re: Sarajevo shoping
E o tome ja pricam, a kada sebi ofarbam jaknu npr. nista se boja ne skida 
- Deep red
- Posts: 314
- Joined: 29/03/2011 20:40
- Location: Sarajevo
#4092 Re: Sarajevo shoping
E bas ti hvala, DM mi je pred zgradom.
Inace i ja imam super iskustva sa farbanjem kod kuce, samo sto sam ja kuhala stvari
Farbala sam crne farmerke i pamucne majice, i bile su intenzivo crne. Boja je bas bila dugotrajna, nije pustala, nikad me nisu ofarbale 
Inace i ja imam super iskustva sa farbanjem kod kuce, samo sto sam ja kuhala stvari

-
rossonera
- Posts: 80
- Joined: 25/02/2012 13:19
#4093 Re: Sarajevo shoping
Da ne zna neko gdje se ima kupiti Neutro roberts deo stick (rozi) ne mogu ga naci nigdje, prosli put kupila u Mercatoru na Socijalnom, danas bila nema niti jednog :S Unaprijed hvala
- Nisrin
- Posts: 5495
- Joined: 26/04/2009 15:40
- Location: Bistrik, RajvoSA
#4094 Re: Sarajevo shoping
kiki-miki wrote:Tražim i ja taj,samo dezodorans.Bilo u Mamčetu u ulici Koševo,ali više nema.
Ko je uopšte distributer njihovih proizvoda u BiH?
Meni rece u Mamcetu da svaki put sve manje uvoze :S da distributeri kazu da je nestalo i da ce se cak MOZDA i povuci!
Ne znam da pogledate u Merkatoru na Dobrinji...bilo je kao roll-on i kao dezodorans, a nisam nikad vidjela u stiku, to bi mi najvise odgovaralo...
Uvoznik je ORBICO, tako pise na mom dezicu
-
cvrcak i mrav
- Posts: 157
- Joined: 06/04/2012 20:19
#4095 Re: Sarajevo shoping
Meni su u Mamcetu rekli da vise nema distributera za BIHNisrin wrote:kiki-miki wrote:Tražim i ja taj,samo dezodorans.Bilo u Mamčetu u ulici Koševo,ali više nema.
Ko je uopšte distributer njihovih proizvoda u BiH?
Meni rece u Mamcetu da svaki put sve manje uvoze :S da distributeri kazu da je nestalo i da ce se cak MOZDA i povuci!
Ne znam da pogledate u Merkatoru na Dobrinji...bilo je kao roll-on i kao dezodorans, a nisam nikad vidjela u stiku, to bi mi najvise odgovaralo...
Uvoznik je ORBICO, tako pise na mom dezicu
- Nisrin
- Posts: 5495
- Joined: 26/04/2009 15:40
- Location: Bistrik, RajvoSA
#4096 Re: Sarajevo shoping
cvrcak i mrav wrote: Meni su u Mamcetu rekli da vise nema distributera za BIH
Treba vidjeti sa Orbicom, oni su uvoznici!
-
rossonera
- Posts: 80
- Joined: 25/02/2012 13:19
#4097 Re: Sarajevo shoping
Nisirin ja sam mislila na roll-on pogresno sam se izrazila, nadam se da ih nece povuci oni mi bas odgovaraju i pravo sam zadovoljnaNisrin wrote:kiki-miki wrote:Tražim i ja taj,samo dezodorans.Bilo u Mamčetu u ulici Koševo,ali više nema.
Ko je uopšte distributer njihovih proizvoda u BiH?
Meni rece u Mamcetu da svaki put sve manje uvoze :S da distributeri kazu da je nestalo i da ce se cak MOZDA i povuci!
Ne znam da pogledate u Merkatoru na Dobrinji...bilo je kao roll-on i kao dezodorans, a nisam nikad vidjela u stiku, to bi mi najvise odgovaralo...
Uvoznik je ORBICO, tako pise na mom dezicu
- anonimnaosoba
- Posts: 2015
- Joined: 05/01/2012 00:01
- Location: JOSIP KVESIĆ 3 !!!
- Contact:
#4098 Re: Sarajevo shoping
da li još u Sport Life-u daju one kartice s popustom ? 
-
NoaLada
- Posts: 143
- Joined: 11/02/2012 16:01
#4099 Re: Sarajevo shoping
Zna li neko da li još u Springfieldu traje popust? 
- anonimnaosoba
- Posts: 2015
- Joined: 05/01/2012 00:01
- Location: JOSIP KVESIĆ 3 !!!
- Contact:
#4100 Re: Sarajevo shoping
traje, bio sam ja u subotu i bio je popust
inače, pitanje odozgo još stoji
inače, pitanje odozgo još stoji

