Kakve tenisice nose forumasi :)

Sve o kulinarstvu, o uređenju stana, o modi...

Moderator: anex

Post Reply
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#4076 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by moonca »

pussysmoke wrote:
moonca wrote:Kako izgledaju sa uskim hlacama :?: --
Zašto sa uskim hlačama?
...sada su in- kao i ove tenisice :-)
User avatar
Njanjavi
Posts: 5019
Joined: 09/04/2015 23:08
Location: So close to the gdje chevapi mirishu :)

#4077 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by Njanjavi »

moonca wrote:
pussysmoke wrote:
moonca wrote:Kako izgledaju sa uskim hlacama :?: --
Zašto sa uskim hlačama?
...sada su in- kao i ove tenisice :-)
Ove duboke patike i gojzde najljepse izgledaju kad obuces termo duge gace, il zimske strample, il one kompresija muske helanke za trening i dobar kargo sorc preko.
Nista jace mejtefa'm!
User avatar
lmo
Posts: 7815
Joined: 28/06/2012 17:53
Location: volim sto sam ero s kamena i drace....ko poskok sto skace

#4078 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by lmo »

SmokingMan wrote:Nike SB Portmore II Solar

Image
:thumbup:
User avatar
pirmin
Posts: 11199
Joined: 18/02/2006 23:50
Location: Ciganluk

#4079 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by pirmin »

Dobre su to tene samo im kao i mnogim drugim fali swag jbg.
:D
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79547
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#4080 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by Velkoski »

Image

samo duckboot 8)
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#4081 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by moonca »

Njanjavi wrote:
moonca wrote:
pussysmoke wrote:
Zašto sa uskim hlačama?
...sada su in- kao i ove tenisice :-)
Ove duboke patike i gojzde najljepse izgledaju kad obuces termo duge gace, il zimske strample, il one kompresija muske helanke za trening i dobar kargo sorc preko.
Nista jace mejtefa'm!

NIKELAB ZOOM TALLAC FLYKNIT ACG BLACK ON BLACK BOOTS SIZE 8 NEW (865947-001)
$169.21

:-) nisu skupe --sada sumnjam u kvalitet
User avatar
konektovan
Posts: 51391
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#4082 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by konektovan »

Velkoski wrote:Image

samo duckboot 8)
Tobe jaRabi.... :mrgreen:
User avatar
Njanjavi
Posts: 5019
Joined: 09/04/2015 23:08
Location: So close to the gdje chevapi mirishu :)

#4083 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by Njanjavi »

Sumnjas u kvalitet nikelab i acg???
:lol:
Nikelab je dio nike-a u kojem se najzesce testiraju materijali koje ce implementirati u vecim serijama za x godina nakon.
Vrh nikelab kolaboracija je sa gyakusou, ako naletis na bilo sta iz te serije obavezno kupuj, pogotovo odjecu.
A acg je najkvalitetnija nike obuca, najprobraniji materijali testirani na masu expedicija i po nemogucim terenima i vremenskim uvjetima.
Samo ime all climate gear sve kaze.
User avatar
pussysmoke
Posts: 2087
Joined: 30/07/2012 14:56

#4084 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by pussysmoke »

.
Last edited by pussysmoke on 26/12/2019 22:21, edited 1 time in total.
User avatar
Njanjavi
Posts: 5019
Joined: 09/04/2015 23:08
Location: So close to the gdje chevapi mirishu :)

#4085 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by Njanjavi »

To su taktičke cizme, vrhunac tehnologije.
Masa tih civilnih varijanti je bila nedostupna obicnom puku do prije desetak godina.
Goretex je prvo i profuran preko tih furki, vojnih aplikacija pa tek onda u civilnim aplikacijama.
Dobre cizme pravo, vidi se da nisu stedili na goretexu.
User avatar
karanana
Posts: 50764
Joined: 26/02/2004 00:00

#4086 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by karanana »

ni ove adidaske i nike nisu sto su nekad bile.
ima ih lijepih, ne kazem ja......ali sve nekakvo platno. ko carapa sa gumenim dzonom.
sta se desilo sa standardnim koznim tenama?
User avatar
pussysmoke
Posts: 2087
Joined: 30/07/2012 14:56

#4087 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by pussysmoke »

.
Last edited by pussysmoke on 26/12/2019 22:20, edited 1 time in total.
User avatar
konektovan
Posts: 51391
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#4088 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by konektovan »

pussysmoke wrote:
Njanjavi wrote:To su taktičke cizme, vrhunac tehnologije.
Masa tih civilnih varijanti je bila nedostupna obicnom puku do prije desetak godina.
Goretex je prvo i profuran preko tih furki, vojnih aplikacija pa tek onda u civilnim aplikacijama.
Dobre cizme pravo, vidi se da nisu stedili na goretexu.
I jel puno ili malo 315 markica za iste?
Ja sam prije pet godina imao slicne 5.11, samo bile full od kože. Jako lagane i udobne, ali kvalitet nije pratio cijenu, jer su pocele da se odljepljujuna više mjesta.
User avatar
pirmin
Posts: 11199
Joined: 18/02/2006 23:50
Location: Ciganluk

#4089 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by pirmin »

Kad napise da su udobne :-) :-)
Za 315 bilo cega ocekujem da me upoznaju sa Olivijom Wilde najmanje. :oops:
User avatar
rumenige_brajtner
Posts: 2088
Joined: 17/07/2008 10:03

#4090 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by rumenige_brajtner »

Imao sam jedne nike acg, prosjek, nista specijalno. Djon je karina, ofucao ga za godinu dana, skoro ravan postao. Sto se gtx obuce tice, nike jos mora pure jest da bude na nivou npr salomona.
User avatar
rumenige_brajtner
Posts: 2088
Joined: 17/07/2008 10:03

#4091 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by rumenige_brajtner »

Isto tako, 5.11 obuca je preskupa za ono sta nudi. U toj vrsti obuce magnum je puno bolja opcija.
User avatar
lmo
Posts: 7815
Joined: 28/06/2012 17:53
Location: volim sto sam ero s kamena i drace....ko poskok sto skace

#4092 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by lmo »

pussysmoke wrote:
Njanjavi wrote:To su taktičke cizme, vrhunac tehnologije.
Masa tih civilnih varijanti je bila nedostupna obicnom puku do prije desetak godina.
Goretex je prvo i profuran preko tih furki, vojnih aplikacija pa tek onda u civilnim aplikacijama.
Dobre cizme pravo, vidi se da nisu stedili na goretexu.
I jel puno ili malo 315 markica za iste?
do 220 bi bila realna cijena, treba čekati sniženje.
cijena onih dubokih adidas terrex koje je neko postavljao je u tom rasponu, do 230KM...sve preko je meni preskupo.
User avatar
konektovan
Posts: 51391
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#4093 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by konektovan »

rumenige_brajtner wrote:Isto tako, 5.11 obuca je preskupa za ono sta nudi. U toj vrsti obuce magnum je puno bolja opcija.
Pošto sam koristio i jedne i druge, i ja sam istog mišljenja. Trenutno, magnumke spremne cekaju zimu. :thumbup:
User avatar
Njanjavi
Posts: 5019
Joined: 09/04/2015 23:08
Location: So close to the gdje chevapi mirishu :)

#4094 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by Njanjavi »

pussysmoke wrote:
Njanjavi wrote:To su taktičke cizme, vrhunac tehnologije.
Masa tih civilnih varijanti je bila nedostupna obicnom puku do prije desetak godina.
Goretex je prvo i profuran preko tih furki, vojnih aplikacija pa tek onda u civilnim aplikacijama.
Dobre cizme pravo, vidi se da nisu stedili na goretexu.
I jel puno ili malo 315 markica za iste?
Neam pojma fakat, ja lično snjuham po piku i onoj aplikaciji za njemački e bay.
User avatar
Njanjavi
Posts: 5019
Joined: 09/04/2015 23:08
Location: So close to the gdje chevapi mirishu :)

#4095 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by Njanjavi »

rumenige_brajtner wrote:Imao sam jedne nike acg, prosjek, nista specijalno. Djon je karina, ofucao ga za godinu dana, skoro ravan postao. Sto se gtx obuce tice, nike jos mora pure jest da bude na nivou npr salomona.
Od acg za izdrzljivost djona je nenadmasna vrsta sa terra u nazivu, terra kriger, terra arktos, terra sertig i slicno.
Pogotovo ako je iznad sticky rubber il zoom tehnologija izrade djona ili lunar npr.
Trenutno derem terra arktos i prezadovoljan sam.
Lunar iznad im daje vrh udobnost a sticky rubber sigurnost prijanjanja na neznam kakvoj podlozi.
Mowabb verzije su npr vise za carsije pa im nije djon previse izdrzljiv ako ih dereš po divljini.
Škobo Habu
Posts: 9791
Joined: 19/06/2013 17:54
Location: Kod Sirogojna na sijelu.

#4096 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by Škobo Habu »

rumenige_brajtner wrote:Isto tako, 5.11 obuca je preskupa za ono sta nudi. U toj vrsti obuce magnum je puno bolja opcija.
Ovo?

https://www.olx.ba/artikal/30741353/mag ... sic-cizme/

Ja ću ipak martinke izabrati za zime. Klasika, provjeren kvalitet i uvijek in.
User avatar
rumenige_brajtner
Posts: 2088
Joined: 17/07/2008 10:03

#4097 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by rumenige_brajtner »

Škobo Habu wrote:
rumenige_brajtner wrote:Isto tako, 5.11 obuca je preskupa za ono sta nudi. U toj vrsti obuce magnum je puno bolja opcija.
Ovo?

https://www.olx.ba/artikal/30741353/mag ... sic-cizme/

Ja ću ipak martinke izabrati za zime. Klasika, provjeren kvalitet i uvijek in.
ma ja sam govorio o tome da su magnum bolje od 5.11 u ovoj varijanti "taktičkih" čizama, za ljude koju rade na otvorenom, mokrom, blatu i to. realno, ovo u "civilu" ne bi nosio ni da mi neko plaća za to :D
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#4098 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by mO k3 »

Image
kostale 90 euro pa su ih snizili za 70% i na ostalo dali mi jos 20% tako da sam ih platio oko 27 euro :mrgreen:
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#4099 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by insomnia78 »

Pravi djaci pjesaci. Kake gojzerice, kakve picke materine. Iz auta se moRe i u papucama
User avatar
Njanjavi
Posts: 5019
Joined: 09/04/2015 23:08
Location: So close to the gdje chevapi mirishu :)

#4100 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by Njanjavi »

A jbga svako prema svojim potrebama.
I ja da nemam potrebe bi nosio neke laganica prozracne platnene.
Al non stop sam po shumi i prirodi, makadamu, divljini, nije obicna patika za toga ipak.
Post Reply