FK Željezničar

Sve o FK Željezničar...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
samo_ovaj_put
Posts: 1001
Joined: 16/10/2009 15:33

#4076 Re: FK Zeljeznicar

Post by samo_ovaj_put »

Razmahao se glavni arbitar na Grbavici. :lol:

jedan je igrac dobio crveni,a i trener ibrakovic zbog prigovora izletio napolje

znaci velez bez trenera i 2 igraca
ludnica
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59308
Joined: 15/12/2008 16:53

#4077 Re: FK Zeljeznicar

Post by ultima_palabra »

-LIBERO- wrote:Sudija dao igracu Veleza crveni karton u svlacionici :lol: :lol: :lol:

Joj Brkovic je meni Tito,od kada vam se on vratio utakmice ,i pobjede ,na Grbavici su sve cudnije i cudnije... :shock: :roll: :lol: :lol: :lol:
Oni ti ga puše Nijaze, Nijaze... :lol:
ramiz2
Posts: 48
Joined: 20/07/2007 14:16

#4078 Re: FK Zeljeznicar

Post by ramiz2 »

ocekujemo zalopoljku karanane :D
samo_ovaj_put
Posts: 1001
Joined: 16/10/2009 15:33

#4079 Re: FK Zeljeznicar

Post by samo_ovaj_put »

ramiz2 wrote:ocekujemo zalopoljku karanane :D
ne znam zasto samo njega forsirate
svaki ce vam objektivniji navijac koji je bio na utakmici reci o samoj igri i tijeku utakmice
pa kad jedna ekipa dobije tri crvena kartona na utakmici,ja ne znam jel se to nekad desilo otkako se igra ova nasa liga
i kad jedan ss.ba izvjesti da velez napada sa 9 igraca u polju :lol: ,onda sve postaje jasno
ramiz2
Posts: 48
Joined: 20/07/2007 14:16

#4080 Re: FK Zeljeznicar

Post by ramiz2 »

evo vidis ti nisi bio,ja jesam.u tunelu ne znamo ni ti ni ja sta je bilo... dzafic mali dobije faul i jos jebe mater sudiji i naravno drugi zuti,ibrakovic ide na pomocnog sudiju na ciju intervenciju je dobio dzafic zuti karton da ga bije i naravno dobije i on iskljucenje....i u cemu je problem?sve je uradjeno kako je i trebalo,cao cao vozdrica
samo_ovaj_put
Posts: 1001
Joined: 16/10/2009 15:33

#4081 Re: FK Zeljeznicar

Post by samo_ovaj_put »

ramiz2 wrote:evo vidis ti nisi bio,ja jesam.u tunelu ne znamo ni ti ni ja sta je bilo... dzafic mali dobije faul i jos jebe mater sudiji i naravno drugi zuti,ibrakovic ide na pomocnog sudiju na ciju intervenciju je dobio dzafic zuti karton da ga bije i naravno dobije i on iskljucenje....i u cemu je problem?sve je uradjeno kako je i trebalo,cao cao vozdrica
jes jes,bas je krenuo da ga bije,pa sto stade,dobio crveni pa se okrenuo prema svacionici :-) i odustao od svoje namjere
User avatar
dobar_ti?
Posts: 225
Joined: 25/09/2009 17:16
Location: tamo gdje mi Nijaz kaze

#4082 Re: FK Zeljeznicar

Post by dobar_ti? »

Jebo ti ovu ligu, ne moze igrac sudiji ni mater jebat kako treba, odma crveni dobije :roll:

Grbavica nisu Vrapcici da se moze slobodno sudiji jebat mater, svirat penali u 95-im minutama itd.

Zeljo los, Velez tek kad je ostao bez dva igraca poceo igrati. Prije toga, npr. u 20. minuti susreta pri rezultatu 0:0 gostujuci golman maksimalno odugovlaci izbijanje lopte :-)
User avatar
Šibicar
Posts: 7117
Joined: 15/10/2007 22:57
Location: Motel Černobil

#4083 Re: FK Zeljeznicar

Post by Šibicar »

samo_ovaj_put wrote:
ramiz2 wrote:ocekujemo zalopoljku karanane :D
ne znam zasto samo njega forsirate
svaki ce vam objektivniji navijac koji je bio na utakmici reci o samoj igri i tijeku utakmice
pa kad jedna ekipa dobije tri crvena kartona na utakmici,ja ne znam jel se to nekad desilo otkako se igra ova nasa liga
i kad jedan ss.ba izvjesti da velez napada sa 9 igraca u polju :lol: ,onda sve postaje jasno
Jeste,igrači Želje su jednom prije nekoliko godina dobili 3 crvena.Ono ustaške pi*ke,mislim stvarno :shock: ,na šta smo im mi odgovorili ustaške pi*ke,ne kontam stvarno šta su htjeli reći time... :? Bio sam na sjeveru,a nisam baš često tamo,i nisam se više ismijao odavno na razne budalaštine... :lol: @Plavih11,jel' uvijek onako zabavno na sjeveru? :D

E sad da ti kažem o samoj utakmici,bio sam vidio i ne znam šta je problem?Glavni sudija nije šiljio,bar po meni,pomoćni je digao zastavicu za 2-3 ofsajda,na koja su navijači Veleža žustro reagovali,a nisam to baš mogao vidjeti,pa tako da ne znam jesu li bili ili ne.Čak glavni sudija "nije vidio" igranje rukom igrača Veleža,u prilici gdje su nas vile pronosale kod rezultata 0-0.Mislim da smo bili bolji tim i dok su svi igrači Veleža bili na terenu,barem za taj jedan gol,na kraju krajeva i poveli smo kad su snage bile izjednačene.Velež nije loša ekipa,i mogli su nas kazniti nekoliko puta,gdje su imali jako dobre šanse,a naši igrači su me najviše razočarali kad smo imali 2 igrača više,pa nisu ništa mogli ili htjeli :shock: Rodjeni su me razočarali nekim svojim nebulozama,ali da budem iskren,ni naši sa sjevera im nisu ostali dužni...Golman Veleža :D :thumbup: :lol:
elSaik
Posts: 11916
Joined: 27/03/2007 16:49
Location: 8. krug pakla

#4084 Re: FK Zeljeznicar

Post by elSaik »

Prvi crveni ne znam što je lik dobio. Nisam ni skontao da je dok mi stari nije sredinom drugog poluvremena rekao da imamo igrača više. Što se drugog crvenog tiče. Sviran faul Veležu, iako je pomoćni pokazivao da nije faul, glavni je ostao pri svojoj odluci. Nakon toga igrač psuje pomoćnom, ovaj mu pokazuje da ušuti prvi put, opet psovanje igrače, sudija ga smiruje drugi put, opet like nešto drobi, sudija maše zastavicom i traži davanje žutog što se i desilo. Potom se čitava klupa Veleža sa par igrača sa terena zalijeće na sudiju, a kako je Ibraković to sve pokrenuo i on dobija crveni. Sve regularno.

Šiljenja, za razliku od srijede, nije bilo. To što neko odlučuje na osnovu broja crvenih kartona da li je ili nije bilo šiljenja, njegov problem.

edit: Šega su mi ovi koji redovno kritikuju psovanje, valjanje i napadanje sudije od strane igrača, a onda isti ti kad sudija podijeli par crvenih pametuju o šiljenju. :roll:
elSaik
Posts: 11916
Joined: 27/03/2007 16:49
Location: 8. krug pakla

#4085 Re: FK Zeljeznicar

Post by elSaik »

Danas igrači u majicama na kojima je pisalo:

All
Colors
Are
Beautiful

8-)
User avatar
rado_vidjen
Posts: 1387
Joined: 26/10/2008 22:27

#4086 Re: FK Zeljeznicar

Post by rado_vidjen »

Ovako. Pitam se: kad je F.K. Zeljezncar postao PROVINCIJSKI klub?! Nesto poput Mramora. Alkoholisane tribine su odvec sabanizirane, a igraci cijepljeni od talenta, nedostata istog nadmjescuju psovanjem sudijama, krkanskim startovima i svadjama sa protivnickim igracima. (glavna fora je skandiranje golmanu kad izbije loptu "pusi ga, pederu" i "jebemo ti mater u picku". To su pitari davno primjetili)

Sta reci o igri? 14 igraca Zelje ne moze da napravi pritisk 8 igraca Veleza u polju. Cakstavsie - 8 igraca Veleza nas sabije u 16, i strepi se za go.
JAD I CEMER! Ponavljam:

JAD I CEMER!

Kao sto je i jadno da se igraci dovode na osnovu youtube klipova i da se za takve panjeve daje 15.000 KM. Znaci.
Jebo ti upravu koja se samo oslanja na odradjivanje sudija, i jebo ti trenera koji drzi najgoreg igraca na terenu (bekric), i koji drugom najgorem igracu daje kapitensku traku. 8)


Rec cu jos jednu stvar: demonstracija BALINLUKA

Nikad Slavija ili Listica nije ovako docekivana. A Celik i Velez, kao da su najveci dusmani. U cemu je stvar?

Kad smo igrali kup u Mostaru, nije se jedna pogrdna rijec cula upucena nasim igracima. Nasi se oduzuju balinlukom ("bice Velez kurac sampion" "Mostarske picke" i 90 min. provociranja golmana seljackim parolama)

Sve OK. Ali nemojte kukat, kad vas dole docekaju na noz, kao sto ste vi njih docekali.

Za kraj stara dobra:


UPRAVA NAPOLJE

Ko se jos nada da ce oni doevest neko pjacanja na polusezoni, taj nema dvije ciste u glavi. :wink: Neko im branio da dovedu Rajovica, jel? hahah. Opet ce otpacima koji nigdje nisu prispjeli zamazat naivcima oci, i tako produziiti ovu, sada vec visegodisnju agoniju.
elSaik
Posts: 11916
Joined: 27/03/2007 16:49
Location: 8. krug pakla

#4087 Re: FK Zeljeznicar

Post by elSaik »

Nije istina. Svaki se golman proziva. Hađiđulbić je sam kriv kada na poluvremenu (nakon što su 20 minuta bili u svlačionici igrači Veleža) izlijeće iz svlačionice i počinje gestikulirati prema tribini.

A to da su manji dušmani su dokazali. Kamenjem. Sve po zasluzi, drug, sve po zasluzi.
User avatar
mrtva kokoš
Posts: 12222
Joined: 13/01/2009 19:46
Location: komuna

#4088 Re: FK Zeljeznicar

Post by mrtva kokoš »

@rado_vidjen jesi ti pesimistican :roll: :? :sad:
a za navijanje ti savjetujem da promjenis tribinu...
nek se niko ne nadje uvrjedjenim ali onaj jug je postao pristaliste drogerasa+alkoholicara+kloshara tipa enis,tica i company...
stvarno ne znam kako neko normalan moze otici tamo i navijati pored lijepog sjevera...
elSaik
Posts: 11916
Joined: 27/03/2007 16:49
Location: 8. krug pakla

#4089 Re: FK Zeljeznicar

Post by elSaik »

Istog sjevera gdje Šehi jebu mrtvu sestru jer je izletio u prazno? Ne, hvala. Dobri stari jug. Jedan jedini.
User avatar
Šibicar
Posts: 7117
Joined: 15/10/2007 22:57
Location: Motel Černobil

#4090 Re: FK Zeljeznicar

Post by Šibicar »

rado_vidjen wrote:Kad smo igrali kup u Mostaru, nije se jedna pogrdna rijec cula upucena nasim igracima. Nasi se oduzuju balinlukom ("bice Velez kurac sampion" "Mostarske picke" i 90 min. provociranja golmana seljackim parolama)
Znači bio sam blizu navijača Veleža,i prvi su počeli sa skandiranjem "ustaške pi*ke",što me pravo iznenadilo,ali fakat :shock: E od tog momenta su počela ta prozivanja sa njima,koja su bila u namanju ruku neukusna,sa obje strane...
User avatar
dobar_ti?
Posts: 225
Joined: 25/09/2009 17:16
Location: tamo gdje mi Nijaz kaze

#4091 Re: FK Zeljeznicar

Post by dobar_ti? »

Vidim Rado vidjen da si cesto bio na gostovanju u Vrapcicima i da jako dobro poznajes socijalnu strukturu drugih navijackih tribina u BiH kad kazes da se jug "sabanizirao".
User avatar
rado_vidjen
Posts: 1387
Joined: 26/10/2008 22:27

#4092 Re: FK Zeljeznicar

Post by rado_vidjen »

elSaik wrote:Nije istina. Svaki se golman proziva. Hađiđulbić je sam kriv kada na poluvremenu (nakon što su 20 minuta bili u svlačionici igrači Veleža) izlijeće iz svlačionice i počinje gestikulirati prema tribini.

A to da su manji dušmani su dokazali. Kamenjem. Sve po zasluzi, drug, sve po zasluzi.
U Kupu?

Jel ti vise volis da Karadzcievi i Pavelicevi sljedbenici uzmu titulu, ili jedan Velez?

Nijedan golman se ne proziva skoro cijelu utakmicu, mada je istina da je Hadzidjulbic trebao ignorisat prozivanje, umjesto da dodatno potpaljuje masu.

Bice ti "po zasluzi " na proljece, pa onda placi sto ti sudija stalno mase ofsajd ili pak izmisli penal.

Mi nemamo upravu, trenera i fali nam 8 igreca. Naravno da sam pesimista. Smucila mi se ova jalovost ekipe i balinluk sa tribina.

Jebo ti trenera koji Bekrica smatra "talntovanim igracem". Serem mu se na onaj bidon na ramenima

Ja nazivam stvari pravim imenom i ne zelim da se samozavaravam, a vi kako hocete. ;-)
User avatar
rado_vidjen
Posts: 1387
Joined: 26/10/2008 22:27

#4093 Re: FK Zeljeznicar

Post by rado_vidjen »

Evo snimke na Vogosci (dobro se navija)

Gledajte dobro. Igraci veleza dobijaju karton za svaki kontakt, dok se se Radovanovicu tek nakon treceg krvnickog starta na Dzaficu daje zuti karton.

Pa ko ne bi poludio? Isto sma se osjecao u Lukavici prije 2-3 godine, kda nam sudije nisu dale preci centar :x
MojaMalenkost
Posts: 89
Joined: 22/10/2009 00:45

#4094 Re: FK Zeljeznicar

Post by MojaMalenkost »

rado_vidjen nisi bio u Mostaru u kupu,jer da si bio ne bi tako pričao! Isto kao što nisi ni bio na posljednjem prvenstvenom gostovanju u Vrapčićima!

i da, više bih volio da Slavija ili Zrinjski osvoje titule nego Velež. To nije više onaj stari Velež i stari Veležovci!
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24698
Joined: 26/08/2007 17:10

#4095 Re: FK Zeljeznicar

Post by Charuga »

rado_vidjen wrote:Rec cu jos jednu stvar: demonstracija BALINLUKA

Nikad Slavija ili Listica nije ovako docekivana. A Celik i Velez, kao da su najveci dusmani. U cemu je stvar?

Kad smo igrali kup u Mostaru, nije se jedna pogrdna rijec cula upucena nasim igracima. Nasi se oduzuju balinlukom ("bice Velez kurac sampion" "Mostarske picke" i 90 min. provociranja golmana seljackim parolama)

Sve OK. Ali nemojte kukat, kad vas dole docekaju na noz, kao sto ste vi njih docekali.
O cemu ti pricas? Na kojoj si tribini ti sjedio (stajao)? PRVO POGRDNO NAVIJANJE je bilo sa djela tribine gdje su bili navijaci Veleza i islo je bas onako kako ti ne volis: "j.bemo vam mater u pi.ku" da bi negu zatim islo i sljedece: "ustaske p.cke" .. Jeli mozda nakon toga trebalo da im ljudi jos karanfile nose? Fakat te ne kontam? To nigdje ne spominjes .. :shock:
Ovo za golmana opet grijesis. SVAKI ali bas SVAKI golman bude docekan sa onim skandiranjem kad izbija loptu. NI JEDNOG golmana to nije masilo pa tako ni Hadzidzulbica. ALI ni jedan golman (ili jedan nekad ranije) nije reagovao kao Hadzidzulbic danas i svojim gestikulacijama prema navijacima navukao jos vece navijanje protiv sebe!
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24698
Joined: 26/08/2007 17:10

#4096 Re: FK Zeljeznicar

Post by Charuga »

rado_vidjen wrote:Evo snimke na Vogosci (dobro se navija)

Gledajte dobro. Igraci veleza dobijaju karton za svaki kontakt, dok se se Radovanovicu tek nakon treceg krvnickog starta na Dzaficu daje zuti karton.

Pa ko ne bi poludio? Isto sma se osjecao u Lukavici prije 2-3 godine, kda nam sudije nisu dale preci centar :x
Kome su dodjeljena prva dva zuta kartona na utakmici! Mescini, ako ne grijesim, domacim igracima ..
palermo
Posts: 25348
Joined: 23/07/2007 21:46
Location: BiH

#4097 Re: FK Zeljeznicar

Post by palermo »

MojaMalenkost wrote:rado_vidjen nisi bio u Mostaru u kupu,jer da si bio ne bi tako pričao! Isto kao što nisi ni bio na posljednjem prvenstvenom gostovanju u Vrapčićima!

i da, više bih volio da Slavija ili Zrinjski osvoje titule nego Velež. To nije više onaj stari Velež i stari Veležovci!
Koji je to stari Velež i stari veležovci ? I šta bi u kupu?

A utakmicu nisam gledao pa ne bih komentarisao, mada u principu imam stav da sudija kakav god da je, opet je klub koji izgubi kriv. Velež je trebao dati dva gola, pa bi sve drugačije bilo.I u principu ne shvatam žalopojke koje se na ovom forumu mogu čuti, kako eto veliki klubovi kao što su sarajevo i željo igraju po selendrama u kojima ne mogu pobijediti.Možete,iste su vam šanse kao i Veležu večeras.Ako ste veliki.

Naravno, imaš potpuno pravo da navijaš za koga hoćeš.
samo_ovaj_put
Posts: 1001
Joined: 16/10/2009 15:33

#4098 Re: FK Zeljeznicar

Post by samo_ovaj_put »

rado_vidjen
drago mi je sto si napokon priznao sta se desava sa tvojim klubom i sto sii maksimalno realan ispao u zadnja 2,3 posta
kad ja kazem da sudije uporno silje zelji ove sezone,svi me napadaju,e nek je istina napokon izasla na vidjelo

mislim da momak zeli reci,da to provociranje svakog golmana,je glupo,bezobrazno i krajnje idiotski,ono "p... ga pederu j.... ti mater",ne prilici jednoj takvoj navijackoj grupi
User avatar
rado_vidjen
Posts: 1387
Joined: 26/10/2008 22:27

#4099 Re: FK Zeljeznicar

Post by rado_vidjen »

Plavih_11 wrote:
rado_vidjen wrote:Rec cu jos jednu stvar: demonstracija BALINLUKA

Nikad Slavija ili Listica nije ovako docekivana. A Celik i Velez, kao da su najveci dusmani. U cemu je stvar?

Kad smo igrali kup u Mostaru, nije se jedna pogrdna rijec cula upucena nasim igracima. Nasi se oduzuju balinlukom ("bice Velez kurac sampion" "Mostarske picke" i 90 min. provociranja golmana seljackim parolama)

Sve OK. Ali nemojte kukat, kad vas dole docekaju na noz, kao sto ste vi njih docekali.
O cemu ti pricas? Na kojoj si tribini ti sjedio (stajao)? PRVO POGRDNO NAVIJANJE je bilo sa djela tribine gdje su bili navijaci Veleza i islo je bas onako kako ti ne volis: "j.bemo vam mater u pi.ku" da bi negu zatim islo i sljedece: "ustaske p.cke" .. Jeli mozda nakon toga trebalo da im ljudi jos karanfile nose? Fakat te ne kontam? To nigdje ne spominjes .. :shock:
Ovo za golmana opet grijesis. SVAKI ali bas SVAKI golman bude docekan sa onim skandiranjem kad izbija loptu. NI JEDNOG golmana to nije masilo pa tako ni Hadzidzulbica. ALI ni jedan golman (ili jedan nekad ranije) nije reagovao kao Hadzidzulbic danas i svojim gestikulacijama prema navijacima navukao jos vece navijanje protiv sebe!
prvo skanidranje je bilo "Rodjeni su najvece picke" u samom pocetku utakmice. I prozivanja "Zasto sutite, picke mostarske"

Hadzidjlubic se skandiralo sve i svasta, pa cak i "zenicka picko". I nikad onakvim intezitetom (mada je i on doprinjeo)


@tvoja malenkost, svaka cast majstore, navijaj za klubove ciji naviajci ne priznaju tvoju drzavu, a idoli su im rasho i crna legija


over & out (u poslu sam)
nikad_izvini
Posts: 1828
Joined: 16/01/2008 02:44
Location: ma nije ni narod glup...vidi narod sve to

#4100 Re: FK Zeljeznicar

Post by nikad_izvini »

rado_vidjen wrote:
Nikad Slavija ili Listica nije ovako docekivana. A Celik i Velez, kao da su najveci dusmani. U cemu je stvar?
Stvar je u slijedećem. Barem što se mene tiče a nisam balavac a imam i navijačkog staža. Ratovali sa četnicima i ustašama. Jebali nas koliko su mogli i od njih očekujem najgore i znam zašto se to dešava jer sam bio u ratu i sve mi je kristalno jasno.
Ali, od navijača Čelika NE OČEKUJEM da skandiraju SRBIJA i da CIJELA Južna tribina pjeva "pala je, pala je, pala je na Markale".
Najviše belaja kao navijači smo imali u Zenici. Tamo te ovi papani kamenjaju, osjetiš elektricitet, mržnju navijača i njihova murija te usput mariše, nako. Tamo nam je navijač ubijen od strane murije. Tek poslije su se smirili i prestali da biju. Naši a mrze nas. Mi smo prema njima bili više-manje ravnodušni, oni nas mrze jer smo glavni grad, jer "imamo para", jer je Zenica izgradila Sarajevo(karikiram), zbog ko zna kojeg razloga. Mene više boli kad se tkao ponaša zeničanin nego oni "anamo". Od njih to očekujem, od ovih TO NE OČEKUJEM.
Što se tiče Mostara, meni barem je bilo pismenije gostovanje u Zapadnom. U Vrapčićima je uvijek bilo belaja i naših razbijenih glava dok se kod nas to nije dešavalo. Mi smo njih uvijek dočekivali ko "prijatelje", što se tiče navijača a tamo neka, po priči, djeca kamenjaju li, kamenjaju. Nisma zagovornik belaja sa mostarcima al brate unormalite djecu, trebali ste ih malo naučiti kako da se ponašaju jer se dešava šta se dešava.
Pričaš o suđenju, pa bolan prošle sezone je čist Dijalibin gol poništen u Mostaru i ništa. Zato smo i bili gdje smo bili. Svi su se vadili na nama. Eto Želje piši tri boda. Kad igraš dobro u gostima, opljačkaju te. Pa u Laktašima se sudija smijao našim igračima kada je bilo 2:2 i govorio džaba se trudite, izgubićete. Pogađaš, izgubili smo 3:2. Šta ćemo sad ? Mi pošteni, nas pljačkaju i završimo 10. Ne valja. Jebem ti klub. Mi pošteni pa završimo 12, ne valja. Jebem ti upravu. Mi pljačkamo, 5 na tabeli i opet ne valja. Ma mrš ba. Šta hoćete više ? Man Utd ? Barselonu ? Misliš da njima sudije ne šilje ili nikad nisu šiljile ? Smiješan si.
rado_vidjen wrote: Sve OK. Ali nemojte kukat, kad vas dole docekaju na noz, kao sto ste vi njih docekali.
Oni su to već radili navijač moj. Zato se to i dešava. Ko tebe kamenom ti njega tufahijom. Mi smo bolji od njih pa te kara ko stigne. S tom pričom negdje drugdje i nekom drugom.
Izdiži se koliko hoćeš al na svoj račun, na moj-nećeš.
rado_vidjen wrote: Ko se jos nada da ce oni doevest neko pjacanja na polusezoni, taj nema dvije ciste u glavi. :wink: Neko im branio da dovedu Rajovica, jel? hahah. Opet ce otpacima koji nigdje nisu prispjeli zamazat naivcima oci, i tako produziiti ovu, sada vec visegodisnju agoniju.
Agonija će trajati dok se ne donese zakon o sportu i dok se klubovi ne PRIVATIZIRAJU. To se može postići izborima, odnosno, svaki navijač koji ne glasa ili koji glasa za vladajuće direktno doprinosi propadanju svoje ekipe jer političari ne donose zakon koji bi regulisao mnoge stvari. Onda bi suđenje bilo, vjerujem mnogo normalnije, jer bi ljudi davali svoje pare i tužili i krivično gonili one koji im kradu njihove pare iz džepa. Ovako, ne zna se čije su pare, klubovi funkcionišu ko udruženja građana pa se ne zna čiji je u čijoj.
Kad svi budu pošteni i mi treba da budemo pošteni, dok se to ne desi, nemoj da budemo bolji od drugih jer smo donji kao što smo bili a ni tada ne valjamo jer smo "loši" i na nivou smo Mramora.

I za kraj oko Šehe. Lik je dao više Želji nego što si ti poslio a kamolio uradio, ne valja ni to. Liku je sestra umrla i branio je naredni dan meni se čini. To je velika stvar i mnogi to ne bi uradili. To nije uradio zbog para jer ih tada nije bilo nego iz ljubavi zaključujem. Ne valja ni to. Jednu grešku je imao u utakmici, skinuo dva čista gola i par puta izletio izban šesnaest i spriječio čiste golove, ne valja ni to Takvi ko ti mu psuju a šta bi takvi tek radili Kasiljasu nakon onih golova koje je primio protiv Milana ili ne daj bože Didi, pa čekali bi ga ispred stana sa palicama. Ispala mu lopta, hejjjjjj.

Ne serite više, ne sviđa vam se, odjebite. Jebo takve navijače koji seru golmanu kojeg trenira svjetski kloc Gušo i od kojeg je već sada nekoliko puta bolji ovakav kakav je a ima potencijal da bude zvijer. To je do uprave, slažem se. I Bekrić je umišljeni Xavi, meni ne bi sadio travu po terenu. I jesmo opljačkali Veleža u ovoj drugoj tekmi i neka smo. Ko ih jebe. I oni su nas i to ne jednom. Vrapčići je poznati teren "samo pošteno suđenje" u BiH. Evo rasplako sam se živ. Ko tebe kamenom ti njega bazukom pa ko duže izdrži do privatizacije i zakona o sportu.
Post Reply