F1 2008, 2009, 2010 and counting
Moderators: _BataZiv_0809, Charuga, Tomahawk11
- Filter
- Posts: 8673
- Joined: 31/12/2010 11:42
- Location: cirkus
#4076 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
hamilton bi za tu sampionsku titulu trebao Glocka da ljubi u dupe svako jutro.
drcni balavac, koji ima potencijala da nekoga posalje u vjecna lovista
drcni balavac, koji ima potencijala da nekoga posalje u vjecna lovista
- vox-populi
- Posts: 3131
- Joined: 03/04/2008 21:51
- Location: Sarajevo-x Liberation Front
#4077 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Eh tajradostan dan wrote:Takuma Sato, kamikaza na tockovima.
- drndalo
- Posts: 25040
- Joined: 26/06/2006 16:34
- Location: Sarajevo
#4078 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Pa dobro, ne bas licno, ali sam kao zaljubljenik citao puno o starim sezonama F1, i gledao na videu do cega se moglo doci, ponekad "cak" i iz Engleske... I to sve prije explozije Interneta...radostan dan wrote:U jbtzar se sjećaš Hila seniora?
- beco
- Posts: 5096
- Joined: 25/08/2004 14:22
#4079 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Hamin problem je sto se umislio da je vozacina i kod njega nema da zavrsi sesti pokupi malo poena i da se poklopi i naporno radi da bude slijedecu utrku bolji, kod njega ili 1 ili nista, te konta da mu se moraju skloniti svi sa puta. Mada ja jos uvijek nisam siguran da je on kriv za udes sa Kobijem.
Glupost je pricati da nije vozac dobar, mislim da je najkompletniji od vozaca Alonso, pa Vettel, pa Hamo.
Glupost je pricati da nije vozac dobar, mislim da je najkompletniji od vozaca Alonso, pa Vettel, pa Hamo.
-
radostan dan
- Posts: 27324
- Joined: 31/01/2010 20:26
- Location: madera
#4080 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
nesreca Niki Laude je prvo sto se sjecam iz formule 1.drndalo wrote:Pa dobro, ne bas licno, ali sam kao zaljubljenik citao puno o starim sezonama F1, i gledao na videu do cega se moglo doci, ponekad "cak" i iz Engleske... I to sve prije explozije Interneta...radostan dan wrote:U jbtzar se sjećaš Hila seniora?
- drndalo
- Posts: 25040
- Joined: 26/06/2006 16:34
- Location: Sarajevo
#4081 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Pa onda si i ti u "cvijetu mladosti" kao i ja... 
-
radostan dan
- Posts: 27324
- Joined: 31/01/2010 20:26
- Location: madera
#4082 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Baš kao i Šumaher.drndalo wrote:Pa onda si i ti u "cvijetu mladosti" kao i ja...
- čoksa08
- Posts: 487
- Joined: 23/08/2011 12:31
- Location: Ko pogodi sta mi pise u avataru, dobije sta pozeli :D
#4083 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
vidi ovih veterana,
meni je prva scena iz formule sahrana senne i onda se sjecam da su pustali neku utrku kad je schumacher u duelu sa vilnevom izvrnuo bolid naopaku ili na stranu
- beco
- Posts: 5096
- Joined: 25/08/2004 14:22
#4084 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Moja prva scenačoksa08 wrote:vidi ovih veterana,meni je prva scena iz formule sahrana senne i onda se sjecam da su pustali neku utrku kad je schumacher u duelu sa vilnevom izvrnuo bolid naopaku ili na stranu
P.S. Sta bih dao za snimke sezona Senna Vs. Prost
- čoksa08
- Posts: 487
- Joined: 23/08/2011 12:31
- Location: Ko pogodi sta mi pise u avataru, dobije sta pozeli :D
#4085 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
sta cu kad to meni sad izgleda kao neki film, ona njegova sahrana i kad su ga unosili u avionbeco wrote:Moja prva scenačoksa08 wrote:vidi ovih veterana,meni je prva scena iz formule sahrana senne i onda se sjecam da su pustali neku utrku kad je schumacher u duelu sa vilnevom izvrnuo bolid naopaku ili na stranu
![]()
P.S. Sta bih dao za snimke sezona Senna Vs. Prost
-
radostan dan
- Posts: 27324
- Joined: 31/01/2010 20:26
- Location: madera
#4086 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
To ti je, ako me sjećanje služi 1997., katastrofalno pokvaren i bezobrazan potez zbog kojeg je izgubio masu masu navijača, trka je odlučivala o prvaku.čoksa08 wrote:vidi ovih veterana,meni je prva scena iz formule sahrana senne i onda se sjecam da su pustali neku utrku kad je schumacher u duelu sa vilnevom izvrnuo bolid naopaku ili na stranu
- čoksa08
- Posts: 487
- Joined: 23/08/2011 12:31
- Location: Ko pogodi sta mi pise u avataru, dobije sta pozeli :D
#4087 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
ipak je to ovaj duel bio sa damonom hilom u adelaidu 94. godine. nisam se mogao odmah sjetiti sa kim je imao sudarradostan dan wrote:To ti je, ako me sjećanje služi 1997., katastrofalno pokvaren i bezobrazan potez zbog kojeg je izgubio masu masu navijača, trka je odlučivala o prvaku.čoksa08 wrote:vidi ovih veterana,meni je prva scena iz formule sahrana senne i onda se sjecam da su pustali neku utrku kad je schumacher u duelu sa vilnevom izvrnuo bolid naopaku ili na stranu
![]()
a sjecam se i tog udesa 97 kad je bila odluka za titulu
-
radostan dan
- Posts: 27324
- Joined: 31/01/2010 20:26
- Location: madera
#4088 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
To su bila vremena (čuj me, samo mi fali muzička podloga iz - Grlom u jagode
)
Ovo sa je sviranje ...u.
Ovo sa je sviranje ...u.
- taxi_driver
- Posts: 3118
- Joined: 26/09/2005 08:23
- Location: taxi stand
#4089 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
ma sumaher je vazda bio sup..... i podao a i drugi su vozili za njega.ofirno kocenje u zadnjem krugu , propustanje da bi bio prvi itd itd.
-
kasparaov
- Posts: 288
- Joined: 15/07/2011 14:27
#4090 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
da i osvoji 7 titula,91 pobjedutaxi_driver wrote:ma sumaher je vazda bio sup..... i podao a i drugi su vozili za njega.ofirno kocenje u zadnjem krugu , propustanje da bi bio prvi itd itd.
sve i jednu ih pustili ga
- newklear
- Posts: 1411
- Joined: 10/12/2009 15:59
#4091 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
koja sezona ti treba?beco wrote:Moja prva scenačoksa08 wrote:vidi ovih veterana,meni je prva scena iz formule sahrana senne i onda se sjecam da su pustali neku utrku kad je schumacher u duelu sa vilnevom izvrnuo bolid naopaku ili na stranu
![]()
P.S. Sta bih dao za snimke sezona Senna Vs. Prost
-
kasparaov
- Posts: 288
- Joined: 15/07/2011 14:27
#4092 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
mercedes ako citate ovo dajte bolid malo jaci napravite da gledamo sumija kako nesto bezobrazno radi
-
radostan dan
- Posts: 27324
- Joined: 31/01/2010 20:26
- Location: madera
#4093 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
A kao sto vidimo, i titulu 1994. je uzeo na - regularan način- 
- taxi_driver
- Posts: 3118
- Joined: 26/09/2005 08:23
- Location: taxi stand
#4094 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
od sedam titula, 3 su mu drugi poklonili, 2 je osvojio svojim podlim voznjama .znaci realno on je vozac za dvije titule. njegova sreca pa je u to vrijeme vozio za najbolje timove a drugi vozaci su mu morali biti vodonose.kasparaov wrote:da i osvoji 7 titula,91 pobjedutaxi_driver wrote:ma sumaher je vazda bio sup..... i podao a i drugi su vozili za njega.ofirno kocenje u zadnjem krugu , propustanje da bi bio prvi itd itd.
sve i jednu ih pustili ga
- Industrialyzer
- Posts: 4851
- Joined: 11/06/2011 23:51
#4095 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Taxi , ne vrijedi se raspravljati o tome , ja sam pokusao jednom al' ne mozes ti nikoga ubjediti da Schumacher nije zasluzio tih 7 titula , ali eto , opet nije najveci vozac u F1 historiji 
-
kasparaov
- Posts: 288
- Joined: 15/07/2011 14:27
#4096 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
jesu jesu kako nisu,aha ahataxi_driver wrote:od sedam titula, 3 su mu drugi poklonili, 2 je osvojio svojim podlim voznjama .znaci realno on je vozac za dvije titule. njegova sreca pa je u to vrijeme vozio za najbolje timove a drugi vozaci su mu morali biti vodonose.kasparaov wrote:da i osvoji 7 titula,91 pobjedutaxi_driver wrote:ma sumaher je vazda bio sup..... i podao a i drugi su vozili za njega.ofirno kocenje u zadnjem krugu , propustanje da bi bio prvi itd itd.
sve i jednu ih pustili ga
kako sad niko ne pokloni spanskom padavicaru ili onoom maloumniku iz gbr?
- beco
- Posts: 5096
- Joined: 25/08/2004 14:22
#4097 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Sta imas? Ja bih svenewklear wrote:koja sezona ti treba?beco wrote:Moja prva scenačoksa08 wrote:vidi ovih veterana,meni je prva scena iz formule sahrana senne i onda se sjecam da su pustali neku utrku kad je schumacher u duelu sa vilnevom izvrnuo bolid naopaku ili na stranu
![]()
P.S. Sta bih dao za snimke sezona Senna Vs. Prost
- taxi_driver
- Posts: 3118
- Joined: 26/09/2005 08:23
- Location: taxi stand
#4098 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
kasparov, sad nem prvi i drugi vozac.sa su u timu svi jednaki.inace se ne bi prosle godine webber i vettel sudarali. kod sumija se znalo.ako si ispred njega ili ides u box ili ces na sred staze zakociti i njega propustiti.i na kraju gdje je sada sa osrednjim bolidom? nemojte samo reci godine cine svoje.
-
kasparaov
- Posts: 288
- Joined: 15/07/2011 14:27
#4099 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
sa osrednjim, dvostruki sampion kad se moglo s takvim bolidama konkurisatitaxi_driver wrote:kasparov, sad nem prvi i drugi vozac.sa su u timu svi jednaki.inace se ne bi prosle godine webber i vettel sudarali. kod sumija se znalo.ako si ispred njega ili ides u box ili ces na sred staze zakociti i njega propustiti.i na kraju gdje je sada sa osrednjim bolidom? nemojte samo reci godine cine svoje.
a sad bud je slabiji bolid 30 puta,but imaju naka cuda da prestitzu ko ludi
a reci da je sumacher supak
- taxi_driver
- Posts: 3118
- Joined: 26/09/2005 08:23
- Location: taxi stand
#4100 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
pa ono sto je uradio Hill-u i Villeneuve-u je za mene supacki.
