F1 2008, 2009, 2010 and counting

Rukomet, tenis, odbojka, atletika, vaterpolo,...

Moderators: _BataZiv_0809, Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
Filter
Posts: 8673
Joined: 31/12/2010 11:42
Location: cirkus

#4076 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by Filter »

hamilton bi za tu sampionsku titulu trebao Glocka da ljubi u dupe svako jutro.
drcni balavac, koji ima potencijala da nekoga posalje u vjecna lovista
User avatar
vox-populi
Posts: 3131
Joined: 03/04/2008 21:51
Location: Sarajevo-x Liberation Front

#4077 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by vox-populi »

radostan dan wrote:Takuma Sato, kamikaza na tockovima.
Eh taj :), moj idol. Proslavio bih uz pivu kada god bi on zavrsio utrku a da ne sjebe bolid.
User avatar
drndalo
Posts: 25040
Joined: 26/06/2006 16:34
Location: Sarajevo

#4078 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by drndalo »

radostan dan wrote:U jbt :shock: zar se sjećaš Hila seniora?
Pa dobro, ne bas licno, ali sam kao zaljubljenik citao puno o starim sezonama F1, i gledao na videu do cega se moglo doci, ponekad "cak" i iz Engleske... I to sve prije explozije Interneta...
User avatar
beco
Posts: 5096
Joined: 25/08/2004 14:22

#4079 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by beco »

Hamin problem je sto se umislio da je vozacina i kod njega nema da zavrsi sesti pokupi malo poena i da se poklopi i naporno radi da bude slijedecu utrku bolji, kod njega ili 1 ili nista, te konta da mu se moraju skloniti svi sa puta. Mada ja jos uvijek nisam siguran da je on kriv za udes sa Kobijem.

Glupost je pricati da nije vozac dobar, mislim da je najkompletniji od vozaca Alonso, pa Vettel, pa Hamo.
radostan dan
Posts: 27324
Joined: 31/01/2010 20:26
Location: madera

#4080 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by radostan dan »

drndalo wrote:
radostan dan wrote:U jbt :shock: zar se sjećaš Hila seniora?
Pa dobro, ne bas licno, ali sam kao zaljubljenik citao puno o starim sezonama F1, i gledao na videu do cega se moglo doci, ponekad "cak" i iz Engleske... I to sve prije explozije Interneta...
nesreca Niki Laude je prvo sto se sjecam iz formule 1.
User avatar
drndalo
Posts: 25040
Joined: 26/06/2006 16:34
Location: Sarajevo

#4081 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by drndalo »

Pa onda si i ti u "cvijetu mladosti" kao i ja... :lol:
radostan dan
Posts: 27324
Joined: 31/01/2010 20:26
Location: madera

#4082 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by radostan dan »

drndalo wrote:Pa onda si i ti u "cvijetu mladosti" kao i ja... :lol:
Baš kao i Šumaher. :mrgreen:
User avatar
čoksa08
Posts: 487
Joined: 23/08/2011 12:31
Location: Ko pogodi sta mi pise u avataru, dobije sta pozeli :D

#4083 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by čoksa08 »

vidi ovih veterana, :D meni je prva scena iz formule sahrana senne i onda se sjecam da su pustali neku utrku kad je schumacher u duelu sa vilnevom izvrnuo bolid naopaku ili na stranu
User avatar
beco
Posts: 5096
Joined: 25/08/2004 14:22

#4084 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by beco »

čoksa08 wrote:vidi ovih veterana, :D meni je prva scena iz formule sahrana senne i onda se sjecam da su pustali neku utrku kad je schumacher u duelu sa vilnevom izvrnuo bolid naopaku ili na stranu
Moja prva scena :D

P.S. Sta bih dao za snimke sezona Senna Vs. Prost :-)
User avatar
čoksa08
Posts: 487
Joined: 23/08/2011 12:31
Location: Ko pogodi sta mi pise u avataru, dobije sta pozeli :D

#4085 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by čoksa08 »

beco wrote:
čoksa08 wrote:vidi ovih veterana, :D meni je prva scena iz formule sahrana senne i onda se sjecam da su pustali neku utrku kad je schumacher u duelu sa vilnevom izvrnuo bolid naopaku ili na stranu
Moja prva scena :D

P.S. Sta bih dao za snimke sezona Senna Vs. Prost :-)
sta cu kad to meni sad izgleda kao neki film, ona njegova sahrana i kad su ga unosili u avion
radostan dan
Posts: 27324
Joined: 31/01/2010 20:26
Location: madera

#4086 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by radostan dan »

čoksa08 wrote:vidi ovih veterana, :D meni je prva scena iz formule sahrana senne i onda se sjecam da su pustali neku utrku kad je schumacher u duelu sa vilnevom izvrnuo bolid naopaku ili na stranu
To ti je, ako me sjećanje služi 1997., katastrofalno pokvaren i bezobrazan potez zbog kojeg je izgubio masu masu navijača, trka je odlučivala o prvaku. :x :x
User avatar
čoksa08
Posts: 487
Joined: 23/08/2011 12:31
Location: Ko pogodi sta mi pise u avataru, dobije sta pozeli :D

#4087 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by čoksa08 »

radostan dan wrote:
čoksa08 wrote:vidi ovih veterana, :D meni je prva scena iz formule sahrana senne i onda se sjecam da su pustali neku utrku kad je schumacher u duelu sa vilnevom izvrnuo bolid naopaku ili na stranu
To ti je, ako me sjećanje služi 1997., katastrofalno pokvaren i bezobrazan potez zbog kojeg je izgubio masu masu navijača, trka je odlučivala o prvaku. :x :x
ipak je to ovaj duel bio sa damonom hilom u adelaidu 94. godine. nisam se mogao odmah sjetiti sa kim je imao sudar


a sjecam se i tog udesa 97 kad je bila odluka za titulu
radostan dan
Posts: 27324
Joined: 31/01/2010 20:26
Location: madera

#4088 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by radostan dan »

To su bila vremena (čuj me, samo mi fali muzička podloga iz - Grlom u jagode :lol: :lol:)
Ovo sa je sviranje ...u.
User avatar
taxi_driver
Posts: 3118
Joined: 26/09/2005 08:23
Location: taxi stand

#4089 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by taxi_driver »

ma sumaher je vazda bio sup..... i podao a i drugi su vozili za njega.ofirno kocenje u zadnjem krugu , propustanje da bi bio prvi itd itd.
kasparaov
Posts: 288
Joined: 15/07/2011 14:27

#4090 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by kasparaov »

taxi_driver wrote:ma sumaher je vazda bio sup..... i podao a i drugi su vozili za njega.ofirno kocenje u zadnjem krugu , propustanje da bi bio prvi itd itd.
da i osvoji 7 titula,91 pobjedu
sve i jednu ih pustili ga
User avatar
newklear
Posts: 1411
Joined: 10/12/2009 15:59

#4091 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by newklear »

beco wrote:
čoksa08 wrote:vidi ovih veterana, :D meni je prva scena iz formule sahrana senne i onda se sjecam da su pustali neku utrku kad je schumacher u duelu sa vilnevom izvrnuo bolid naopaku ili na stranu
Moja prva scena :D

P.S. Sta bih dao za snimke sezona Senna Vs. Prost :-)
koja sezona ti treba?
kasparaov
Posts: 288
Joined: 15/07/2011 14:27

#4092 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by kasparaov »

mercedes ako citate ovo dajte bolid malo jaci napravite da gledamo sumija kako nesto bezobrazno radi
radostan dan
Posts: 27324
Joined: 31/01/2010 20:26
Location: madera

#4093 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by radostan dan »

A kao sto vidimo, i titulu 1994. je uzeo na - regularan način- :x
User avatar
taxi_driver
Posts: 3118
Joined: 26/09/2005 08:23
Location: taxi stand

#4094 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by taxi_driver »

kasparaov wrote:
taxi_driver wrote:ma sumaher je vazda bio sup..... i podao a i drugi su vozili za njega.ofirno kocenje u zadnjem krugu , propustanje da bi bio prvi itd itd.
da i osvoji 7 titula,91 pobjedu
sve i jednu ih pustili ga
od sedam titula, 3 su mu drugi poklonili, 2 je osvojio svojim podlim voznjama .znaci realno on je vozac za dvije titule. njegova sreca pa je u to vrijeme vozio za najbolje timove a drugi vozaci su mu morali biti vodonose.
User avatar
Industrialyzer
Posts: 4851
Joined: 11/06/2011 23:51

#4095 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by Industrialyzer »

Taxi , ne vrijedi se raspravljati o tome , ja sam pokusao jednom al' ne mozes ti nikoga ubjediti da Schumacher nije zasluzio tih 7 titula , ali eto , opet nije najveci vozac u F1 historiji :dance:
kasparaov
Posts: 288
Joined: 15/07/2011 14:27

#4096 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by kasparaov »

taxi_driver wrote:
kasparaov wrote:
taxi_driver wrote:ma sumaher je vazda bio sup..... i podao a i drugi su vozili za njega.ofirno kocenje u zadnjem krugu , propustanje da bi bio prvi itd itd.
da i osvoji 7 titula,91 pobjedu
sve i jednu ih pustili ga
od sedam titula, 3 su mu drugi poklonili, 2 je osvojio svojim podlim voznjama .znaci realno on je vozac za dvije titule. njegova sreca pa je u to vrijeme vozio za najbolje timove a drugi vozaci su mu morali biti vodonose.
jesu jesu kako nisu,aha aha
kako sad niko ne pokloni spanskom padavicaru ili onoom maloumniku iz gbr?
User avatar
beco
Posts: 5096
Joined: 25/08/2004 14:22

#4097 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by beco »

newklear wrote:
beco wrote:
čoksa08 wrote:vidi ovih veterana, :D meni je prva scena iz formule sahrana senne i onda se sjecam da su pustali neku utrku kad je schumacher u duelu sa vilnevom izvrnuo bolid naopaku ili na stranu
Moja prva scena :D

P.S. Sta bih dao za snimke sezona Senna Vs. Prost :-)
koja sezona ti treba?
Sta imas? Ja bih sve :D Ekstremno sam nagodan :D Samo reci gdje, kako :D
User avatar
taxi_driver
Posts: 3118
Joined: 26/09/2005 08:23
Location: taxi stand

#4098 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by taxi_driver »

kasparov, sad nem prvi i drugi vozac.sa su u timu svi jednaki.inace se ne bi prosle godine webber i vettel sudarali. kod sumija se znalo.ako si ispred njega ili ides u box ili ces na sred staze zakociti i njega propustiti.i na kraju gdje je sada sa osrednjim bolidom? nemojte samo reci godine cine svoje.
kasparaov
Posts: 288
Joined: 15/07/2011 14:27

#4099 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by kasparaov »

taxi_driver wrote:kasparov, sad nem prvi i drugi vozac.sa su u timu svi jednaki.inace se ne bi prosle godine webber i vettel sudarali. kod sumija se znalo.ako si ispred njega ili ides u box ili ces na sred staze zakociti i njega propustiti.i na kraju gdje je sada sa osrednjim bolidom? nemojte samo reci godine cine svoje.
sa osrednjim, dvostruki sampion kad se moglo s takvim bolidama konkurisati ;)
a sad bud je slabiji bolid 30 puta,but imaju naka cuda da prestitzu ko ludi ;)
a reci da je sumacher supak :run:
User avatar
taxi_driver
Posts: 3118
Joined: 26/09/2005 08:23
Location: taxi stand

#4100 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by taxi_driver »

pa ono sto je uradio Hill-u i Villeneuve-u je za mene supacki.
Post Reply