Utakmice.

Sve o FK Sarajevo...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79554
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#4077 Re: Utakmice.

Post by Velkoski »

jedan je zapadni mostar
User avatar
BegA_
Posts: 4029
Joined: 28/02/2011 21:28
Location: Kod amidze Vincenta

#4078 Re: Utakmice.

Post by BegA_ »

Ovo je definitivno neko novo Sarajevo. :thumbup:
User avatar
R2D2_SA
Posts: 1321
Joined: 19/02/2007 11:45
Location: Sarajevo

#4079 Re: Utakmice.

Post by R2D2_SA »

Utakmica u Sirokom i ovo...ne mozes uporediti bas nikako. Na 33 min sam, mnogo, mnogo smo tehnicki bolji nego prije, sve je jednostavnije, brze, mislim da cemo ubijati protivnike kontrama. I da, jos nijedan balon dosad:):):)

Sent from my RM-821_eu_croatia_511 using Tapatalk
The 51st State
Posts: 16743
Joined: 12/01/2008 12:06

#4080 Re: Utakmice.

Post by The 51st State »

Ripicipi wrote:Komentar navijaca Zrinjskog 8-)

Čestitke na pobjedi

Nisam vas gledao do sada ali ovo što ste danas prikazali je za nepovjerovati da ovako nešto može odigrati jedna BiH ekipa,jesam očekivao da ste dobri ali ovo što ste prikazali danas još uvijek sam u čudu,pravi moderni nogomet visok presing cijelo vrijeme,lopta ide iz prve stalno nema nikakvih komplikacija jednostavno savršenstvo od igre ako mislite ovako igrati u prvenstvu,malo je reći da će te se prošetati do 1 mjesta,Todorović 2 gol odličan pravi eurogol,da nije bila prijateljska utaakmica dobili bi nas 5-0 ali ovako su nam sudije pomogle svirajući vam 3-4 nepostojeća zaleđa sve u svemu nakon što sam ovo vidio uvjeren sam da nema šanse da vam izmakne titula ako ćete ovako igrati.
sve je upravu covjek, pregledo snimak sa moje tv (glupi telekom i non stop stopanje i kasnjenje).
User avatar
Kemal Malovčić
Posts: 9090
Joined: 19/03/2012 01:03

#4081 Re: Utakmice.

Post by Kemal Malovčić »

Ovo je pr€€€kra$$$no. :evil:
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#4082 Re: Utakmice.

Post by todd_smith »

Ovo je znatno bolje nego ona ekipa prije par mjeseci. Akcija npr na 30:57 ili 50:34 se nikada nije desila ove sezone do sada. Barem ne da se ja sjecam tj. kretanje igraca i barem neka "vizija" da se stvori prilika

Nemanja kao da nije full fit. za utakmice, ali i dalje dobar :thumbup:

Prvi gol dosao od igranja od noge do noge, po travi, a ne nabijanjem pa gdje padne, to mi se svidja :thumbup:

Drugi gol, ala mu je sjela na nogu :lol:

Ne svidja mi se samo to sto se opet dribla ispred 16terca naseg kada treba da krene kontra. Takodjer da li bi igrali ostatak utakmice tako da je onaj iz Zrinjskog bio precizniji na samom pocetku? Ne znam, nadam se da necemo nikada ni biti u situaciji da saznamo u nastavku prvenstva. Doduse i teren je bio klizav i bio izvor nekih gresaka. Ono na 37:15 se MORA zavrsiti sa loptom u mrezi.

Sve u svemu kako stvari stoje ja sam zadovoljan, sredina bi trebala biti znatno bolja sa Yayom tu.

Trenutak utakmice na 20:03 :mrgreen:
User avatar
emigrazione
Posts: 7800
Joined: 01/09/2010 13:40

#4083 Re: Utakmice.

Post by emigrazione »

Zadnja linija svi maximalno " u utakmici", ne pamtim kad je bilo manje gluposti i ispadanja + Cimirot koji je bio odlican...Tatomirovic i Baric bez greske, ostalo me nesto pretjerano nije ni interesovalo, znam da ce ga ovi gore uvaliti nekako
User avatar
limeni
Posts: 2745
Joined: 30/12/2007 00:39

#4085 Re: Utakmice.

Post by limeni »

zenica away! :evil:
north
Posts: 8041
Joined: 29/05/2010 23:00

#4086 Re: Utakmice.

Post by north »

Da se pitam ko što se ne pitam ja bih izveo ovih 11 protiv Čelika: Delač (Bandović) - Tatomirović-Trivunović (Dupovac)-Barić-Puzigaća-Cimirot-Jajalo-Stojčev-Purić-Velkoski-Bilbija....prve tri izmjene što se igre prema naprijed tiče: Travančić, Todorović,Osmanagić (Vušljanin) ....moguće još izmjene po potrebi Tadejević umjesto Puzigaće ili Radovac umjesto Cimirota, naravno ne sve u paketu sa ove tri prethodne :D ...ako se štoper mora ubaciti imamo Dupovca ili Trivunovića zavisi koji je na klupi, mada bolje da Vule igra od prve minute zbog rutine iako i on bogami zna kiksati nekim glupim dodavanjem..imaju još tu F.Handžić, Kovačević i crnac ali realno oni nisu trenutno blizu neke ozbiljnije minutaže....

Na papiru bi se reklo da imamo strašnu konkurenciju, ne pamtim kada je bilo da igrači na klupi nisu toliko lošiji od onih koji igraju....faktički nema igrača za kojeg se može reći da je baš ašov u rangu Melunovića, Karića, Šunjevarić i ostalih panjeva koji su prodefilovale zadnjih godina...valjda će aBd na dobro izaći jer ovo stvarno na prvu ima smisla, ali baš :D
User avatar
jeza u ledja
Posts: 50679
Joined: 29/12/2005 01:20

#4087 Re: Utakmice.

Post by jeza u ledja »

Odgledah tekmu.

Fino se igra nema sta, pogotovo s obzirom na ovu blatusu. Bilbija i Puric su mi malo isli na zivce. Prvi na svaki neuspio napad dize ruke u nebesa i hvata se za glavu. Puric nerv bezze je mogao dobit i drugi zuti.
Todorovic je i u prvom bio nas najbolji igrac. Sjajni golovi. Kod onog prvog gola, bas sam pomislio vidi sto se dodajemo dobro sad bi mogo i past gol. Prebrojao sam tacno 10 pasova plus ubacaj kod te akcije, od Bandovica pa do kraja.
Ovaj Osmanagic sto ga ne gotivite je izgleda igrao defanzivnog veznog :-) . Mislio sam da on igra vise naprijed. Nije bio los, al mi pade na pamet kako i u reprezentaciji ta pozicija DM se daje igracima samo da bi ih zadrzali u timu. :D
Oni ofsajdi. Samo je prvi ofsajd bio pogresan, kad smo imali kontru mescini 3 na 1, Puric prema BIlbiji mescini.
Ostali ofsajdi su bili ok ukljucujuci i onaj gol Handzica (koji je dosta dobro odigrao). Onaj zadnji ofsajd se ne vidi.

Nije ni Zrinjski los. Dosta dobro su uvezivali neke napade ali im je falila zavrsnica. Ovaj gore neki Mostarac kako je napisao ispalo da smo imali potpunu dominaciju a ne tek blazu terensku inicijativu, sa momentima dominacije domacina (zadnji dio prvog i drugog HT). Imali su momenat kad lik okrenu u 16ercu mescini Tadejevica i otvorilo mu se prema golu. On sa otprilike 10 metara sutira u aut, doslovce. :shock: Drugi momenat opet Tadejevic uklizava i masi i loptu i igraca i zavrsava na atletskoj stazi. :lol: I treci momenat, Adidas i Tommy Hilfiger na stajanju. :zid: :roll:

Sve u svemu nije lose. Bez Jajeta, bez Radovca. :thumbup:

Razocaran sam time sto nismo izasli sa cistom garniturom u drugom, cisto kao kontrast onim njihovim blatnjavim lentama. Ipak nismo jos na kavijaru. :D
The 51st State
Posts: 16743
Joined: 12/01/2008 12:06

#4088 Re: Utakmice.

Post by The 51st State »

jeza u ledja wrote:Odgledah tekmu.

Fino se igra nema sta, pogotovo s obzirom na ovu blatusu. Bilbija i Puric su mi malo isli na zivce. Prvi na svaki neuspio napad dize ruke u nebesa i hvata se za glavu. Puric nerv bezze je mogao dobit i drugi zuti.
Todorovic je i u prvom bio nas najbolji igrac. Sjajni golovi. Kod onog prvog gola, bas sam pomislio vidi sto se dodajemo dobro sad bi mogo i past gol. Prebrojao sam tacno 10 pasova plus ubacaj kod te akcije, od Bandovica pa do kraja.
Ovaj Osmanagic sto ga ne gotivite je izgleda igrao defanzivnog veznog :-) . Mislio sam da on igra vise naprijed. Nije bio los, al mi pade na pamet kako i u reprezentaciji ta pozicija DM se daje igracima samo da bi ih zadrzali u timu. :D
Oni ofsajdi. Samo je prvi ofsajd bio pogresan, kad smo imali kontru mescini 3 na 1, Puric prema BIlbiji mescini.
Ostali ofsajdi su bili ok ukljucujuci i onaj gol Handzica (koji je dosta dobro odigrao). Onaj zadnji ofsajd se ne vidi.

Nije ni Zrinjski los. Dosta dobro su uvezivali neke napade ali im je falila zavrsnica. Ovaj gore neki Mostarac kako je napisao ispalo da smo imali potpunu dominaciju a ne tek blazu terensku inicijativu, sa momentima dominacije domacina (zadnji dio prvog i drugog HT). Imali su momenat kad lik okrenu u 16ercu mescini Tadejevica i otvorilo mu se prema golu. On sa otprilike 10 metara sutira u aut, doslovce. :shock: Drugi momenat opet Tadejevic uklizava i masi i loptu i igraca i zavrsava na atletskoj stazi. :lol: I treci momenat, Adidas i Tommy Hilfiger na stajanju. :zid: :roll:

Sve u svemu nije lose. Bez Jajeta, bez Radovca. :thumbup:

Razocaran sam time sto nismo izasli sa cistom garniturom u drugom, cisto kao kontrast onim njihovim blatnjavim lentama. Ipak nismo jos na kavijaru. :D
e jesi se opustio, vise ni ameriku ne branis na politici :)
User avatar
Logovan
Posts: 102814
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#4089 Re: Utakmice.

Post by Logovan »

Sve je ovo lijepo, krasno ali nećemo se previše ložiti jer je ovo bila prijateljska utakmica. Sve ovo što su do sada prikazali protiv ekipa iz Čitluka i Antalije i sada protiv Zrinjskog treba prenijeti na prvenstvene i kup utakmice. Jedva čekam utakmicu protiv Čelika. 8-)
Todor bi trebao prestati sa onakvim proslavljanjem golova jer će se kad tad polomiti. :lol:
User avatar
omega369
Posts: 9975
Joined: 17/10/2012 22:28
Location: ... sta se desilo?

#4090 Re: Utakmice.

Post by omega369 »

odgledao sam utakmicu i sta da kazem?! meni je bilo bolje prvo poluvrijeme nego drugo. ja nigdje ne vidjeh toliku 'dominaciju' o kojoj se pricalo, pogotovo je bilo lose nakon drugog gola. izuzev sanse handzica i 2 cista ofsajda nista, napad za napadom zrinjskog. ali dobro, generalno odigrali smo solidno po izuzetno teskom terenu i u globalu bili bolji tim. mislim da ce nam trebati jos puno utakmica da se sve to uveze ali jarni je definitivno na dobrom putu :thumbup:
User avatar
armin071
Posts: 6552
Joined: 27/11/2008 22:26
Location: prvi red treci dzep.

#4091 Re: Utakmice.

Post by armin071 »

Teren katastrofa. Natopljen vodom. Igralo se sa dosta opreza. Mi nista posebno. Puno trke i presinga je jedino sto je valjalo na utakmici. Pomak u igri je osjetan u odnosu na jesenji dio, ali da li ce isti biti dovoljan za ono cemu se mnogi nadaju vidjecemo. Dalekooooo je ovo jos uvijek od nekakve dominacije i sl. Bar ne sa ovim timom.
User avatar
wickerman
Posts: 1680
Joined: 23/05/2010 21:57
Location: Dobrinja

#4092 Re: Utakmice.

Post by wickerman »

Ima li se gdje pogledati highlights? :D
User avatar
Obuca9
Posts: 9729
Joined: 23/02/2007 01:49
Location: Emir Obuća !!!
Contact:

#4093 Re: Utakmice.

Post by Obuca9 »

Logovan wrote:Todor bi trebao prestati sa onakvim proslavljanjem golova jer će se kad tad polomiti. :lol:
Kad ga na Piroti zabije vezirima pa se fisne u zrak, a onda se dočeka na kakvu grbu, koja ga probode kroz pluća, onda će se opametiti :D
User avatar
Impavidus
Posts: 1594
Joined: 28/01/2010 18:15

#4094 Re: Utakmice.

Post by Impavidus »

Obuca9 wrote:
Logovan wrote:Todor bi trebao prestati sa onakvim proslavljanjem golova jer će se kad tad polomiti. :lol:
Kad ga na Piroti zabije vezirima pa se fisne u zrak, a onda se dočeka na kakvu grbu, koja ga probode kroz pluća, onda će se opametiti :D
:lol: :lol: :lol:
User avatar
STARBUZZ
Posts: 101
Joined: 20/02/2014 23:01
Location: Od Ciglana do Podhrastova, od Breke do Mejtaša, including Jezero

#4095 Re: Utakmice.

Post by STARBUZZ »

Obuca9 wrote:
Logovan wrote:Todor bi trebao prestati sa onakvim proslavljanjem golova jer će se kad tad polomiti. :lol:
Kad ga na Piroti zabije vezirima pa se fisne u zrak, a onda se dočeka na kakvu grbu, koja ga probode kroz pluća, onda će se opametiti :D
Ma nek ga on zabije na piroti pa makar sva rebra polomio :D
Najmrze gostovanje, vazda smo tamo gubili kad nam je najvishe trebala pobjeda :D
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#4096 Re: Utakmice.

Post by todd_smith »

armin071 wrote:Teren katastrofa. Natopljen vodom. Igralo se sa dosta opreza. Mi nista posebno. Puno trke i presinga je jedino sto je valjalo na utakmici. Pomak u igri je osjetan u odnosu na jesenji dio, ali da li ce isti biti dovoljan za ono cemu se mnogi nadaju vidjecemo. Dalekooooo je ovo jos uvijek od nekakve dominacije i sl. Bar ne sa ovim timom.
To jeste.

Meni je drago samo sto se barem vidi napredak od jesenjeg dijela sezone. Ali ni to nije neko mjerilo kada skontas kako smo ocajno igrali. A opet sa onako ocajnom igrom do 2. mjesta dosli, sa malo boljom igrom ako nista barem cemo oko te pozicije da se vrtimo. Meni je godra da se nemamo sta bojati za Europu, ako nista.
User avatar
Logovan
Posts: 102814
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#4097 Re: Utakmice.

Post by Logovan »

Obuca9 wrote:
Logovan wrote:Todor bi trebao prestati sa onakvim proslavljanjem golova jer će se kad tad polomiti. :lol:
Kad ga na Piroti zabije vezirima pa se fisne u zrak, a onda se dočeka na kakvu grbu, koja ga probode kroz pluća, onda će se opametiti :D
:lol: :lol:
Ne smijem ni zamisliti kako će se baciti ako zabije gol u Zenici. :run: :lol:
User avatar
Baltazar_khan
Posts: 7940
Joined: 25/08/2008 01:46
Location: Moj grad, moj klub

#4098 Re: Utakmice.

Post by Baltazar_khan »

još ako bude kiše ima da klizi bar 20 metara po terenu ako zabije :mrgreen:

al fakat je prejak onom proslavom :mrgreen:
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#4099 Re: Utakmice.

Post by todd_smith »

Fura se na onog Sefika :mrgreen:
User avatar
jeza u ledja
Posts: 50679
Joined: 29/12/2005 01:20

#4100 Re: Utakmice.

Post by jeza u ledja »

jedna lasta ne cini proljece.

al dvije?

:D
Post Reply