Steph preko milion glasova, ne igra nikako sezonu
Otkud ovom Fallu skoro milion
Moderators: Charuga, Tomahawk11
I Musa je dobio određeni broj glasova, zajebavaju se ljudi. Samo što je Senegalaca i ostalih Afrikanaca/ljudi sa afričkim korijenima malo više nego nas iz BiHTomahawk11 wrote: ↑24/01/2020 08:38 https://sportsport.ba/kosarka/poznate-p ... uce/349126
Steph preko milion glasova, ne igra nikako sezonu![]()
Otkud ovom Fallu skoro milion![]()
DodušeIronman_88 wrote: ↑24/01/2020 08:53I Musa je dobio određeni broj glasova, zajebavaju se ljudi. Samo što je Senegalaca i ostalih Afrikanaca/ljudi sa afričkim korijenima malo više nego nas iz BiHTomahawk11 wrote: ↑24/01/2020 08:38 https://sportsport.ba/kosarka/poznate-p ... uce/349126
Steph preko milion glasova, ne igra nikako sezonu![]()
Otkud ovom Fallu skoro milion![]()
![]()
Falla obožavaju u Bostonu, zbog pojave, pogledaj na you tubu video kad ulazi s klupe, sve će ti biti jasno, igra većinom u razvojnoj ligi,ako ga nauče da trči, bit će nešto od njega
Sigurno nešto jest
Jelde puno lakše napisati Spencer D. nego Dinwiddie?n;hill wrote: ↑24/01/2020 09:50 Recimo, evo pošto kako pratim Celticse, već poprilično znam kako Irving razmišlja, znao sam da neće doći u Boston kad su gostovali, znao sam da će glumiti povredu sve tamo negdje do ove priče oko All Stara, i zbog All Stara se vratio(nažalost po Netse), jer najbitnije je novi model tena pokazati na AllStaru i reklamirati svoj brand. Mada sad kako mu je opet taština kakva jest, sad je u nedoumici, jer boli što nije starte, te će opet izjaviti da je povrijeđen, da ne nastupi kao rezerva, ili će radi branda i instgrama ipak morati. u cijeloj priči žao mi je Spencera D., kojeg uvijek guraju u drugi plan, a mogao je biti allstar, i izvrsno igrao, i nadam se da će ga trejdovati negdje gdje će ga cijeniti, u NYK bi bio Godlike![]()