Utakmice.
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- Logovan
- Posts: 102764
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#40726 Re: Utakmice.
Protiv Sloge 27.09. u 15:30
Protiv Zvijezde 30.09. u 20:45
Protiv Zvijezde 30.09. u 20:45
- Pitar sa Kariba
- Posts: 9156
- Joined: 30/03/2011 15:00
- Location: Grad ispod Trebevića, Gdje još uvijek ima pravo dobrih priča.
- xoklix
- Posts: 3391
- Joined: 16/01/2018 16:07
#40729 Re: Utakmice.
Jel ko gledao Široki ove sezone ? Imali su dosta lagan raspored,a pobjede i nisu nešto ubjedljive.
-
mond
- Posts: 3615
- Joined: 24/10/2010 20:45
#40730 Re: Utakmice.
Igraju timski, nemaju nekog individualca da odskače. Oni nam daju raspored/protivnika.
-
Adobeg
- Posts: 1116
- Joined: 24/02/2020 18:20
#40731 Re: Utakmice.
Veceras treba odigrati muski isto ko protiv zrinjskog ,ocekujem najmanje bod,a pobjeda bi dobro dosla. 
- Logovan
- Posts: 102764
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
-
F&N
- Posts: 5279
- Joined: 17/10/2010 23:24
- Location: Od Ciglana do Podhrastova, Breke i Mejtasa including Jezero...
#40734 Re: Utakmice.
Obzirom da nam sudi Gigovic treba smanjiti ocekivanja. Bod odlican. Pobjeda = EUFORIJA
- Maharadza
- Posts: 17069
- Joined: 30/01/2013 15:13
#40735 Re: Utakmice.
Samo da odigraju hrabro i disciplinovano kao protiv kradljivaca stadiona, pa neće ni rezultat izostati. 
- Logovan
- Posts: 102764
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#40736 Re: Utakmice.

Hajde Saraj'vo!
- Maharadza
- Posts: 17069
- Joined: 30/01/2013 15:13
#40737 Re: Utakmice.
Ekipa koja pobjeđuje se ne mijenja, IGRAJ BORDO BIJELI! 
- vicious
- Posts: 7660
- Joined: 05/03/2006 15:41
- Location: zrakopraz
#40738 Re: Utakmice.
Pa Avrame!!!
- Maharadza
- Posts: 17069
- Joined: 30/01/2013 15:13
#40739 Re: Utakmice.
Toliko o tome da je ovaj Avramovski nešto posebno bolji od ostatka igračkom kadra i ligaškog mrtvog prosjeka....
Elem, 100%-na + 2 kornera već u 3 minute... pleme ti jebem zalizani šta si radio sa ovakvom ekipom...
Elem, 100%-na + 2 kornera već u 3 minute... pleme ti jebem zalizani šta si radio sa ovakvom ekipom...
-
last mohicans
- Posts: 18214
- Joined: 09/08/2012 23:19
#40740 Re: Utakmice.
Nekako smo premehki, lagani, nedovoljno agresivni i rastrčani. Gigoviću, jebem li ti sve u rodu.
Last edited by last mohicans on 22/09/2023 20:59, edited 1 time in total.
- Maharadza
- Posts: 17069
- Joined: 30/01/2013 15:13
#40741 Re: Utakmice.
Smiluj nam se, Ja Rabbi, momci su okruženi samim dušmanima u fašistoidnom leglu anticivilizacijskog otpada.
Last edited by Maharadza on 22/09/2023 20:46, edited 1 time in total.
- vicious
- Posts: 7660
- Joined: 05/03/2006 15:41
- Location: zrakopraz
#40742 Re: Utakmice.
E jebala ti peta familiju
-
mond
- Posts: 3615
- Joined: 24/10/2010 20:45
#40743 Re: Utakmice.
Kvalitetniji jesmo, ali donose se loše odluke u pojedinim trenutcima, čas žurimo negdje, čas smo spori.
- Ultraviolent
- Posts: 1661
- Joined: 24/04/2015 20:18
- Location: Somewhere I Belong
#40744 Re: Utakmice.
Avram na klupu pod hitno
- Grean
- Posts: 9334
- Joined: 30/11/2013 19:47
#40745 Re: Utakmice.
Los teren. Danas tanki Julardzija i Hasic, u odnosu na ranije utakmice.
- GandalfSivi
- Posts: 22760
- Joined: 09/09/2006 00:38
- Contact:
#40746 Re: Utakmice.
Po meni jako dobro poluvrijeme, stavise dobro se branimo i iz prekida. Gigovica i faul ne bih komentarisao…
- Logovan
- Posts: 102764
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#40747 Re: Utakmice.
Mogli smo voditi brat bratu 2:0 ili 3:1. Vidi se Rozmanov rukopis. 
-
Labirint
- Posts: 2931
- Joined: 24/06/2013 14:37
#40748 Re: Utakmice.
Al reakcija kapitena nakon gubljenja lopte na sredini terena.
Ispratio pogledom
-
mond
- Posts: 3615
- Joined: 24/10/2010 20:45
#40749 Re: Utakmice.
Hasić u prvom sve pogriješio. Loša dodavanja, mlak šut. Ziljkić standardno iritantan. Moramo ući u drugo dosta odlučnije.
-
last mohicans
- Posts: 18214
- Joined: 09/08/2012 23:19
#40750 Re: Utakmice.
Odmah se treba osvjeziti ekipa ili malo usmjeriti i naruziti. Nerezonski igramo, par glavnih igrača je indisponirano, a imamo alternative.
