Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Benq

Da li ste za posebnu temu o računarskim konfiguracijama za igre?

da
244
44%
ne
30
5%
od*ebi Chmoljo, naporan si
282
51%
 
Total votes: 556

User avatar
geralt
Posts: 6446
Joined: 14/09/2017 12:45

#40676 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by geralt »

Ja cu igrati Dark Souls serijal kad dodaju quicksave, znaci nikad :D

Prosao mi je period zivota u kojem se mogu pomiriti da mi propadne sat igranja zbog greske koju sam napravio.
User avatar
House
Posts: 51392
Joined: 17/03/2010 15:36

#40677 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by House »

ferratilis wrote: 07/04/2022 16:01 Tipicna pocetnicka greska, i ja sam prvi put krenuo u katakombe. :D

To je zamka za nove igrace, neprijatelji koji se vracaju iz mrtvih su ti jasna indikacija da ne trebas odmah ici tamo. Idi prvo u Undead Burg, do katakombi imas jos minimalno 50 sati. :D
nikad više! nakupio hejbet onih soulsa

uđem u katakombe... :kiss: neka hvala.
User avatar
House
Posts: 51392
Joined: 17/03/2010 15:36

#40678 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by House »

zamalo da razbijem kontroler

katakombe po 10x
User avatar
House
Posts: 51392
Joined: 17/03/2010 15:36

#40680 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by House »

dark souls nije za mene.
User avatar
ferratilis
Posts: 8376
Joined: 25/11/2013 16:48

#40682 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by ferratilis »

Draza mi je Shani, ali posto cu importovati save file u W2, ide Triss
Image
Image
Spoiler
Show
Image
Jedan od najboljih dijelova serijala:
Image
User avatar
Tito_i_Partija
Posts: 12407
Joined: 11/03/2014 15:56
Location: Kod Sebije na pregledu

#40683 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Tito_i_Partija »

Fero opalio žestoko po prvom Witcheru, uz inat hejterima. :D

De ba završi Wrath of the Righteous, rek'o si da je trebala bit' GOTY, znači bolja od prvog Witchera garant. :-D
User avatar
ferratilis
Posts: 8376
Joined: 25/11/2013 16:48

#40684 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by ferratilis »

Nije inat, jednostavno mi lezi i to je to. A i zelim da imam kompletan save file da importujem u W2, onda iz W2 u W3 kad izadje ta famozna next gen verzija. Mada ne nadam se nekim velikim poboljsanjima.

Spreman je WotR, i jos kamara drugih naslova, ali jbg nema vremena za sve. Igram ono sto mi najvise odgovara u datom trenutku. Izgleda da su ispeglali vecinu mythic path bugova, ne bi bilo lose ponovo krenuti.
Image
User avatar
Averus
Posts: 21286
Joined: 13/02/2008 17:07

#40685 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Averus »

A vidi mu one sakrivene ikonice, Hentai paradise 2: Waifu at sea :lol:
User avatar
ferratilis
Posts: 8376
Joined: 25/11/2013 16:48

#40686 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by ferratilis »

Nikad! Kao sto Tito mrzi japanske igre, tako ja mrzim anime, hentai i slicna sranja. Dovoljna mi je Triss. :D
User avatar
House
Posts: 51392
Joined: 17/03/2010 15:36

#40687 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by House »

silent hill 4




možda soundtrack najjača igra. akira je otac
User avatar
Tito_i_Partija
Posts: 12407
Joined: 11/03/2014 15:56
Location: Kod Sebije na pregledu

#40688 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Tito_i_Partija »

ferratilis wrote: 08/04/2022 21:36 Nikad! Kao sto Tito mrzi japanske igre, tako ja mrzim anime, hentai i slicna sranja. Dovoljna mi je Triss. :D
Samo se nemoj prešaltat' na Dženifer kad dođeš do trojke, budi dosljedan. :-D
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 52749
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#40689 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Chmoljo »

Tito_i_Partija wrote: 09/04/2022 01:55
ferratilis wrote: 08/04/2022 21:36 Nikad! Kao sto Tito mrzi japanske igre, tako ja mrzim anime, hentai i slicna sranja. Dovoljna mi je Triss. :D
Samo se nemoj prešaltat' na Dženifer kad dođeš do trojke, budi dosljedan. :-D
I jaci su tu pali

:stidljiv:
User avatar
ferratilis
Posts: 8376
Joined: 25/11/2013 16:48

#40690 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by ferratilis »

Dosta je bilo Yennefer, igram cijelu trilogiju i ima vise smisla da odaberem Triss ovaj put.

Gotovo, neutral ending. Nekako mi je ovo najblize onom sto bi Geralt odabrao u knjigama.
Image
User avatar
Tito_i_Partija
Posts: 12407
Joined: 11/03/2014 15:56
Location: Kod Sebije na pregledu

#40691 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Tito_i_Partija »

Kakav je ovaj Rogue Legacy što daju džaba na Epicu?
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 52749
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#40692 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Chmoljo »

ferratilis wrote: 09/04/2022 10:07 Dosta je bilo Yennefer
Image
User avatar
Tito_i_Partija
Posts: 12407
Joined: 11/03/2014 15:56
Location: Kod Sebije na pregledu

#40693 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Tito_i_Partija »

Image
User avatar
Tito_i_Partija
Posts: 12407
Joined: 11/03/2014 15:56
Location: Kod Sebije na pregledu

#40695 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Tito_i_Partija »

Što bi volio kad bi dodali neku opciju modifikacije izgleda equipmenta. Neki armori i oružja u Kingmakeru su tako moćni, al' izgledaju k'o da su sastavljeni od smeća iskopanog iz kontejnera iza zgrade.

Nije mi jasno kako neki developeri još nisu skontali da je kozmetika jedan od najbitnijih faktora igre. Ljudi će bukvalno nosit' gori equipment na sebi jer izgleda 1000 puta bolje nego onaj best-in-slot što ih je sramota prodat' vendoru, a kamoli nosit' na sebi.
User avatar
ferratilis
Posts: 8376
Joined: 25/11/2013 16:48

#40696 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by ferratilis »

Ja bi volio da ima vise portreta, jer mi je mrsko ubacivati custom portrete, a uvijek je tesko pronaci odgovarajuci. Ruzno mi je kad portret ne odgovara 3D modelu. Npr. Pillars i Tyranny imaju ogroman broj dobrih portreta. Owlcat ima dobre umjetnike, samo da ih malo vise upregnu.

Svidja mi se sto PoE ima dosta varijacija na temu:
Image
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 52749
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#40697 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Chmoljo »

ferratilis wrote: 11/04/2022 21:53 Ja bi volio da ima vise portreta, jer mi je mrsko ubacivati custom portrete, a uvijek je tesko pronaci odgovarajuci. Ruzno mi je kad portret ne odgovara 3D modelu. Npr. Pillars i Tyranny imaju ogroman broj dobrih portreta. Owlcat ima dobre umjetnike, samo da ih malo vise upregnu.

Svidja mi se sto PoE ima dosta varijacija na temu:
Image
100% tacno.

Meni je kd sam pocinjao igru broj portreta bio sokantno mali. Radije bi da se u okviru za sliku u dijalogu pojavljuje onaj ingame lik nego ovaj koji nema veze ni slicnosti...
User avatar
ferratilis
Posts: 8376
Joined: 25/11/2013 16:48

#40699 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by ferratilis »

Chmoljo wrote: 12/04/2022 11:43 100% tacno.

Meni je kd sam pocinjao igru broj portreta bio sokantno mali. Radije bi da se u okviru za sliku u dijalogu pojavljuje onaj ingame lik nego ovaj koji nema veze ni slicnosti...
Da stvar bude gora, mozes u neznanju uzeti portret od nekog od sporednih likova. Prvi put kad sam igrao, uzeo sam portret od Cephala, poslije mi bilo cudno zasto tako bitan lik nema svoj portret.

Evo npr. ovo su svi novi portreti u WotR, a barem 8 od njh pripadaju sporednim likovima. Jos WotR ima neke potpuno nove rase, npr. kitsune, oread, dhampir. Trebaju se malo potruditi, nije dovoljno. Sto se tice interfejsa, imaju najbolji UI od svih RPG-a koje sam igrao (pogotovo Kingmaker), samo su portreti mana.
Image
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 52749
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#40700 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Chmoljo »

ferratilis wrote: 12/04/2022 12:52
Chmoljo wrote: 12/04/2022 11:43 100% tacno.

Meni je kd sam pocinjao igru broj portreta bio sokantno mali. Radije bi da se u okviru za sliku u dijalogu pojavljuje onaj ingame lik nego ovaj koji nema veze ni slicnosti...
Da stvar bude gora, mozes u neznanju uzeti portret od nekog od sporednih likova. Prvi put kad sam igrao, uzeo sam portret od Cephala, poslije mi bilo cudno zasto tako bitan lik nema svoj portret.

Evo npr. ovo su svi novi portreti u WotR, a barem 8 od njh pripadaju sporednim likovima. Jos WotR ima neke potpuno nove rase, npr. kitsune, oread, dhampir. Trebaju se malo potruditi, nije dovoljno. Sto se tice interfejsa, imaju najbolji UI od svih RPG-a koje sam igrao (pogotovo Kingmaker), samo su portreti mana.
Image
jeste, svi spellovi su intuitivno nadohvat ruke... tu nema zamjerke. i sve vrlo jasno.
Post Reply