Prosao mi je period zivota u kojem se mogu pomiriti da mi propadne sat igranja zbog greske koju sam napravio.
Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
Moderator: Benq
- geralt
- Posts: 6446
- Joined: 14/09/2017 12:45
#40676 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
Ja cu igrati Dark Souls serijal kad dodaju quicksave, znaci nikad
Prosao mi je period zivota u kojem se mogu pomiriti da mi propadne sat igranja zbog greske koju sam napravio.
Prosao mi je period zivota u kojem se mogu pomiriti da mi propadne sat igranja zbog greske koju sam napravio.
- House
- Posts: 51392
- Joined: 17/03/2010 15:36
#40677 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
nikad više! nakupio hejbet onih soulsaferratilis wrote: ↑07/04/2022 16:01 Tipicna pocetnicka greska, i ja sam prvi put krenuo u katakombe.![]()
To je zamka za nove igrace, neprijatelji koji se vracaju iz mrtvih su ti jasna indikacija da ne trebas odmah ici tamo. Idi prvo u Undead Burg, do katakombi imas jos minimalno 50 sati.![]()
uđem u katakombe...
- House
- Posts: 51392
- Joined: 17/03/2010 15:36
#40678 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
zamalo da razbijem kontroler
katakombe po 10x
katakombe po 10x
- House
- Posts: 51392
- Joined: 17/03/2010 15:36
- House
- Posts: 51392
- Joined: 17/03/2010 15:36
#40680 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
dark souls nije za mene.
- House
- Posts: 51392
- Joined: 17/03/2010 15:36
- ferratilis
- Posts: 8376
- Joined: 25/11/2013 16:48
#40682 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
Draza mi je Shani, ali posto cu importovati save file u W2, ide Triss

Jedan od najboljih dijelova serijala:


Spoiler
Show


- Tito_i_Partija
- Posts: 12407
- Joined: 11/03/2014 15:56
- Location: Kod Sebije na pregledu
#40683 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
Fero opalio žestoko po prvom Witcheru, uz inat hejterima.
De ba završi Wrath of the Righteous, rek'o si da je trebala bit' GOTY, znači bolja od prvog Witchera garant.
De ba završi Wrath of the Righteous, rek'o si da je trebala bit' GOTY, znači bolja od prvog Witchera garant.
- ferratilis
- Posts: 8376
- Joined: 25/11/2013 16:48
#40684 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
Nije inat, jednostavno mi lezi i to je to. A i zelim da imam kompletan save file da importujem u W2, onda iz W2 u W3 kad izadje ta famozna next gen verzija. Mada ne nadam se nekim velikim poboljsanjima.
Spreman je WotR, i jos kamara drugih naslova, ali jbg nema vremena za sve. Igram ono sto mi najvise odgovara u datom trenutku. Izgleda da su ispeglali vecinu mythic path bugova, ne bi bilo lose ponovo krenuti.

Spreman je WotR, i jos kamara drugih naslova, ali jbg nema vremena za sve. Igram ono sto mi najvise odgovara u datom trenutku. Izgleda da su ispeglali vecinu mythic path bugova, ne bi bilo lose ponovo krenuti.

- Averus
- Posts: 21286
- Joined: 13/02/2008 17:07
#40685 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
A vidi mu one sakrivene ikonice, Hentai paradise 2: Waifu at sea 
- ferratilis
- Posts: 8376
- Joined: 25/11/2013 16:48
#40686 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
Nikad! Kao sto Tito mrzi japanske igre, tako ja mrzim anime, hentai i slicna sranja. Dovoljna mi je Triss. 
- House
- Posts: 51392
- Joined: 17/03/2010 15:36
#40687 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
silent hill 4
možda soundtrack najjača igra. akira je otac
možda soundtrack najjača igra. akira je otac
- Tito_i_Partija
- Posts: 12407
- Joined: 11/03/2014 15:56
- Location: Kod Sebije na pregledu
#40688 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
Samo se nemoj prešaltat' na Dženifer kad dođeš do trojke, budi dosljedan.ferratilis wrote: ↑08/04/2022 21:36 Nikad! Kao sto Tito mrzi japanske igre, tako ja mrzim anime, hentai i slicna sranja. Dovoljna mi je Triss.![]()
- Chmoljo
- Administrativni siledžija u penziji
- Posts: 52749
- Joined: 05/06/2008 03:41
- Location: i vukove stid reći odakle sam...
#40689 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
I jaci su tu paliTito_i_Partija wrote: ↑09/04/2022 01:55Samo se nemoj prešaltat' na Dženifer kad dođeš do trojke, budi dosljedan.ferratilis wrote: ↑08/04/2022 21:36 Nikad! Kao sto Tito mrzi japanske igre, tako ja mrzim anime, hentai i slicna sranja. Dovoljna mi je Triss.![]()
![]()
- ferratilis
- Posts: 8376
- Joined: 25/11/2013 16:48
#40690 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
Dosta je bilo Yennefer, igram cijelu trilogiju i ima vise smisla da odaberem Triss ovaj put.
Gotovo, neutral ending. Nekako mi je ovo najblize onom sto bi Geralt odabrao u knjigama.

Gotovo, neutral ending. Nekako mi je ovo najblize onom sto bi Geralt odabrao u knjigama.

- Tito_i_Partija
- Posts: 12407
- Joined: 11/03/2014 15:56
- Location: Kod Sebije na pregledu
#40691 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
Kakav je ovaj Rogue Legacy što daju džaba na Epicu?
- Chmoljo
- Administrativni siledžija u penziji
- Posts: 52749
- Joined: 05/06/2008 03:41
- Location: i vukove stid reći odakle sam...
- Tito_i_Partija
- Posts: 12407
- Joined: 11/03/2014 15:56
- Location: Kod Sebije na pregledu
- ferratilis
- Posts: 8376
- Joined: 25/11/2013 16:48
- Tito_i_Partija
- Posts: 12407
- Joined: 11/03/2014 15:56
- Location: Kod Sebije na pregledu
#40695 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
Što bi volio kad bi dodali neku opciju modifikacije izgleda equipmenta. Neki armori i oružja u Kingmakeru su tako moćni, al' izgledaju k'o da su sastavljeni od smeća iskopanog iz kontejnera iza zgrade.
Nije mi jasno kako neki developeri još nisu skontali da je kozmetika jedan od najbitnijih faktora igre. Ljudi će bukvalno nosit' gori equipment na sebi jer izgleda 1000 puta bolje nego onaj best-in-slot što ih je sramota prodat' vendoru, a kamoli nosit' na sebi.
Nije mi jasno kako neki developeri još nisu skontali da je kozmetika jedan od najbitnijih faktora igre. Ljudi će bukvalno nosit' gori equipment na sebi jer izgleda 1000 puta bolje nego onaj best-in-slot što ih je sramota prodat' vendoru, a kamoli nosit' na sebi.
- ferratilis
- Posts: 8376
- Joined: 25/11/2013 16:48
#40696 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
Ja bi volio da ima vise portreta, jer mi je mrsko ubacivati custom portrete, a uvijek je tesko pronaci odgovarajuci. Ruzno mi je kad portret ne odgovara 3D modelu. Npr. Pillars i Tyranny imaju ogroman broj dobrih portreta. Owlcat ima dobre umjetnike, samo da ih malo vise upregnu.
Svidja mi se sto PoE ima dosta varijacija na temu:

Svidja mi se sto PoE ima dosta varijacija na temu:

- Chmoljo
- Administrativni siledžija u penziji
- Posts: 52749
- Joined: 05/06/2008 03:41
- Location: i vukove stid reći odakle sam...
#40697 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
100% tacno.ferratilis wrote: ↑11/04/2022 21:53 Ja bi volio da ima vise portreta, jer mi je mrsko ubacivati custom portrete, a uvijek je tesko pronaci odgovarajuci. Ruzno mi je kad portret ne odgovara 3D modelu. Npr. Pillars i Tyranny imaju ogroman broj dobrih portreta. Owlcat ima dobre umjetnike, samo da ih malo vise upregnu.
Svidja mi se sto PoE ima dosta varijacija na temu:
![]()
Meni je kd sam pocinjao igru broj portreta bio sokantno mali. Radije bi da se u okviru za sliku u dijalogu pojavljuje onaj ingame lik nego ovaj koji nema veze ni slicnosti...
-
DON_eARL
- Posts: 3846
- Joined: 31/10/2010 22:26
- ferratilis
- Posts: 8376
- Joined: 25/11/2013 16:48
#40699 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
Da stvar bude gora, mozes u neznanju uzeti portret od nekog od sporednih likova. Prvi put kad sam igrao, uzeo sam portret od Cephala, poslije mi bilo cudno zasto tako bitan lik nema svoj portret.
Evo npr. ovo su svi novi portreti u WotR, a barem 8 od njh pripadaju sporednim likovima. Jos WotR ima neke potpuno nove rase, npr. kitsune, oread, dhampir. Trebaju se malo potruditi, nije dovoljno. Sto se tice interfejsa, imaju najbolji UI od svih RPG-a koje sam igrao (pogotovo Kingmaker), samo su portreti mana.

- Chmoljo
- Administrativni siledžija u penziji
- Posts: 52749
- Joined: 05/06/2008 03:41
- Location: i vukove stid reći odakle sam...
#40700 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
jeste, svi spellovi su intuitivno nadohvat ruke... tu nema zamjerke. i sve vrlo jasno.ferratilis wrote: ↑12/04/2022 12:52Da stvar bude gora, mozes u neznanju uzeti portret od nekog od sporednih likova. Prvi put kad sam igrao, uzeo sam portret od Cephala, poslije mi bilo cudno zasto tako bitan lik nema svoj portret.
Evo npr. ovo su svi novi portreti u WotR, a barem 8 od njh pripadaju sporednim likovima. Jos WotR ima neke potpuno nove rase, npr. kitsune, oread, dhampir. Trebaju se malo potruditi, nije dovoljno. Sto se tice interfejsa, imaju najbolji UI od svih RPG-a koje sam igrao (pogotovo Kingmaker), samo su portreti mana.
![]()



