Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Locked
User avatar
madner
Posts: 57524
Joined: 09/08/2004 16:35

#40576 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by madner »

Necemo u mokrim snovima, triparitetna federacija :lol:

Mozemo se baviti realnim prijedlozima, da li praviti ove regije ili ipak ici na cisto unitarnu drzavu.
User avatar
seln
Posts: 23262
Joined: 06/02/2007 13:57
Location: FORGET? HELL!

#40577 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by seln »

Hafis wrote:
seln wrote:
madner wrote:Bila je prilika, no kada je trebalo zapeti nije bilo kuveta u Hercegovini.

Inace, ne mogu se odluciti da li sam za potpuno unitarnu RBiH ili ipak cetri regije. Valja na sastanak oko toga. :(
Kakve ba regije. Unitarna, bosnjacka, manjinama sva prava i kapak.
Ni čuti.
Triparitetna, jasno federalizirana u tri jedinice s etničkim većinama.
Ima da vas lemamo u košarci :)
Pisma za djeda Bozicnjaka se pisu u prosincu.
hizo ramidovic
Posts: 4462
Joined: 26/03/2013 18:20
Location: imam, na ilidju, 1/1 na mene

#40578 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by hizo ramidovic »

madner wrote:Bila je prilika, no kada je trebalo zapeti nije bilo kuveta u Hercegovini.

Inace, ne mogu se odluciti da li sam za potpuno unitarnu RBiH ili ipak cetri regije. Valja na sastanak oko toga. :(
jedino rjesenje je podjela na tri etnicke republike: rs ostaje nedirnuta, hr hb bi se prostirala na nekadasnjim ratnim linijama + kompletan mostar (koji bi ujedno bio stolni grad hr hb), a bosnjacima trokut sa-ze-tz + usk.
svi zadovoljni i svi sretni.
mir, blagostanje, sreca, prosperitet i ekonomski bum zagarantovani...
User avatar
seln
Posts: 23262
Joined: 06/02/2007 13:57
Location: FORGET? HELL!

#40579 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by seln »

hizo ramidovic wrote:
madner wrote:Bila je prilika, no kada je trebalo zapeti nije bilo kuveta u Hercegovini.

Inace, ne mogu se odluciti da li sam za potpuno unitarnu RBiH ili ipak cetri regije. Valja na sastanak oko toga. :(
jedino rjesenje je podjela na tri etnicke republike: rs ostaje nedirnuta, hr hb bi se prostirala na nekadasnjim ratnim linijama + kompletan mostar (koji bi ujedno bio stolni grad hr hb), a bosnjacima trokut sa-ze-tz + usk.
svi zadovoljni i svi sretni.
mir, blagostanje, sreca, prosperitet i ekonomski bum zagarantovani...
Cuj, ti bi da Bosnjaci zadrze povijesno hrvatsku zupu Soli...pa gdje si to vidio...
hizo ramidovic
Posts: 4462
Joined: 26/03/2013 18:20
Location: imam, na ilidju, 1/1 na mene

#40580 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by hizo ramidovic »

seln wrote:
hizo ramidovic wrote:
madner wrote:Bila je prilika, no kada je trebalo zapeti nije bilo kuveta u Hercegovini.

Inace, ne mogu se odluciti da li sam za potpuno unitarnu RBiH ili ipak cetri regije. Valja na sastanak oko toga. :(
jedino rjesenje je podjela na tri etnicke republike: rs ostaje nedirnuta, hr hb bi se prostirala na nekadasnjim ratnim linijama + kompletan mostar (koji bi ujedno bio stolni grad hr hb), a bosnjacima trokut sa-ze-tz + usk.
svi zadovoljni i svi sretni.
mir, blagostanje, sreca, prosperitet i ekonomski bum zagarantovani...
Cuj, ti bi da Bosnjaci zadrze povijesno hrvatsku zupu Soli...pa gdje si to vidio...
hdz je to svakako halalio. a posto je hdz=hrvati, situacija je jasna.
mislim da bi ovo rjesenje zadovoljilo i dodika (tj. srbe) i covica (tj. hrvate)
jos u ustav ugraditi clan da bosna i hercegovina bude konfederacija te da federalne jedinice imaju pravo na otcjepljenje kad god zele. siguran sam da bi ovim rjesenjem i srbi i hrvati bili zadovoljni a istovremeno bi ovako rjesenje doprinijelo relaksiranju odnosa medju narodima...
User avatar
madner
Posts: 57524
Joined: 09/08/2004 16:35

#40581 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by madner »

Gdje je finaciranje treceg kanala? :evil: :D
hizo ramidovic
Posts: 4462
Joined: 26/03/2013 18:20
Location: imam, na ilidju, 1/1 na mene

#40582 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by hizo ramidovic »

madner wrote:Gdje je finaciranje treceg kanala? :evil: :D
pa to je jasno: sve javne servise i institucije na podrucju cijele bih u potpunosti finansirala bi bosnjacka republika/entitet, i to iz prostog razloga da se pojednostavi finansijsko poslovanje...
User avatar
madner
Posts: 57524
Joined: 09/08/2004 16:35

#40583 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by madner »

Ma kakvi, finaciranje proporcionalno stanovnistvu a raspodjela triparitetno. :D
hizo ramidovic
Posts: 4462
Joined: 26/03/2013 18:20
Location: imam, na ilidju, 1/1 na mene

#40584 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by hizo ramidovic »

madner wrote:Ma kakvi, finaciranje proporcionalno stanovnistvu a raspodjela triparitetno. :D
nema potrebe, mogu to sve finansirati bosnjaci, a sve u cilju relaksiranja odnosa.
User avatar
madner
Posts: 57524
Joined: 09/08/2004 16:35

#40585 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by madner »

Pif, nista od toga, to mora biti na drzavnom nivou radi zbog kontrole sredstava.
hizo ramidovic
Posts: 4462
Joined: 26/03/2013 18:20
Location: imam, na ilidju, 1/1 na mene

#40586 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by hizo ramidovic »

madner wrote:Pif, nista od toga, to mora biti na drzavnom nivou radi zbog kontrole sredstava.
pa i bilo bi na drzavnom nivou, ali bi se pare uzimale samo iz bosnjacke republike. nadlezne sluzbe pratile bi tok novca i pravilnu raspodjelu, u odnosu na procenat teritorije svake federalne jedinice.
ponavljam, naglasak je na relaksiranju odnosa medju narodima a ne na tome koliko ko daje za javne servise, jer je to potpuno nebitno.
User avatar
Alfons Kauders
Posts: 37198
Joined: 24/09/2004 13:39
Location: Glavni Stan NVZ
Contact:

#40587 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Alfons Kauders »

hizo ramidovic wrote:
madner wrote:Pif, nista od toga, to mora biti na drzavnom nivou radi zbog kontrole sredstava.
pa i bilo bi na drzavnom nivou, ali bi se pare uzimale samo iz bosnjacke republike. nadlezne sluzbe pratile bi tok novca i pravilnu raspodjelu, u odnosu na procenat teritorije svake federalne jedinice.
ponavljam, naglasak je na relaksiranju odnosa medju narodima a ne na tome koliko ko daje za javne servise, jer je to potpuno nebitno.
tako je - a na isti nacin bi se regulisala pitanja vezana za PIO, ZZO, BIZ... prihode prikupljati u sarajevu, zenici i tuzli, pa bratski dijeliti na pravilne dijelove

sve za relaksaciju, kako kazu mama merkel i tata putin...
Hafis
Posts: 17983
Joined: 18/07/2013 12:40
Location: južno, niz Ivan

#40588 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Hafis »

Tako će vam to sve nekako i biti
User avatar
Alfons Kauders
Posts: 37198
Joined: 24/09/2004 13:39
Location: Glavni Stan NVZ
Contact:

#40589 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Alfons Kauders »

hizo ramidovic wrote:
seln wrote: Cuj, ti bi da Bosnjaci zadrze povijesno hrvatsku zupu Soli...pa gdje si to vidio...
hdz je to svakako halalio. a posto je hdz=hrvati, situacija je jasna.
mislim da bi ovo rjesenje zadovoljilo i dodika (tj. srbe) i covica (tj. hrvate)
jos u ustav ugraditi clan da bosna i hercegovina bude konfederacija te da federalne jedinice imaju pravo na otcjepljenje kad god zele. siguran sam da bi ovim rjesenjem i srbi i hrvati bili zadovoljni a istovremeno bi ovako rjesenje doprinijelo relaksiranju odnosa medju narodima...
ne znam otkud ti ideja da je hdz halalio zupu soli... tu se uopste ne radi o opstini tuzla, vec se predlaze formiranje nove opcine soli, u ciji sastav bi ulazila trecina opstine tuzla, skoro pola zivinica, pa preko ljubaca i husina prema srebreniku, gradaccu, a onda na istok do obronaka majevice

ah da, u sastavu opcine soli bi sasvim slucajno bilo nekoliko objekata vitalnih za funkcionisanje TE Tuzla, kao i sama elektrana... zatim mlin ljubace, energopetrol terminali u zivinicama, pruga i zapadni ulaz u tuzlu, u kompletu sa dobrim dijelom industrijske zone (mozda im radoncic pokrene i HAK/polihem)
hizo ramidovic
Posts: 4462
Joined: 26/03/2013 18:20
Location: imam, na ilidju, 1/1 na mene

#40590 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by hizo ramidovic »

Alfons Kauders wrote:
hizo ramidovic wrote:
madner wrote:Pif, nista od toga, to mora biti na drzavnom nivou radi zbog kontrole sredstava.
pa i bilo bi na drzavnom nivou, ali bi se pare uzimale samo iz bosnjacke republike. nadlezne sluzbe pratile bi tok novca i pravilnu raspodjelu, u odnosu na procenat teritorije svake federalne jedinice.
ponavljam, naglasak je na relaksiranju odnosa medju narodima a ne na tome koliko ko daje za javne servise, jer je to potpuno nebitno.
tako je - a na isti nacin bi se regulisala pitanja vezana za PIO, ZZO, BIZ... prihode prikupljati u sarajevu, zenici i tuzli, pa bratski dijeliti na pravilne dijelove

sve za relaksaciju, kako kazu mama merkel i tata putin...
pa o tome pricam!
puno je lakse i za finansijske institucije kad novac prikupljaju sa manje teritorije (=manji broj racuna), a ujedno se ostvaruju ustede jer je potreban manji broj finansijskih radnika i sluzbenika. i jos plus sve to doprinosi uveliko relaksiranju odnosa medju narodima...
swanfilter
Posts: 10817
Joined: 06/06/2008 18:52

#40591 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by swanfilter »

Jel to vi vec nes znate o dogovorima? Jel to kakav dogovor postignut? Cace vam nisu crtali mape, vise voljeli ginuti, dok vidim sinovi daleko od stabla popadali ... Ili su ovi postovi zavjera u-dz ..
palermo
Posts: 25347
Joined: 23/07/2007 21:46
Location: BiH

#40592 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by palermo »

swanfilter wrote:Jel to vi vec nes znate o dogovorima? Jel to kakav dogovor postignut? Cace vam nisu crtali mape, vise voljeli ginuti, dok vidim sinovi daleko od stabla popadali ... Ili su ovi postovi zavjera u-dz ..
Zar ti još nisi čuo za dogovor :? Potvrdili i Merkelovica (juče) i Hafiz (danas).
swanfilter
Posts: 10817
Joined: 06/06/2008 18:52

#40593 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by swanfilter »

palermo wrote:
swanfilter wrote:Jel to vi vec nes znate o dogovorima? Jel to kakav dogovor postignut? Cace vam nisu crtali mape, vise voljeli ginuti, dok vidim sinovi daleko od stabla popadali ... Ili su ovi postovi zavjera u-dz ..
Zar ti još nisi čuo za dogovor :? Potvrdili i Merkelovica (juče) i Hafiz (danas).
Neam pojma, jucer dosao iz Amsterdama .. I, sta dogovorise? Moze li u crtama kratkim? Hvala ...
hizo ramidovic
Posts: 4462
Joined: 26/03/2013 18:20
Location: imam, na ilidju, 1/1 na mene

#40594 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by hizo ramidovic »

swanfilter wrote:Jel to vi vec nes znate o dogovorima? Jel to kakav dogovor postignut? Cace vam nisu crtali mape, vise voljeli ginuti, dok vidim sinovi daleko od stabla popadali ... Ili su ovi postovi zavjera u-dz ..
moj caca je crtao mape jos u osnovnoj skoli.
a mi bas i nemamo dara za crtanje, vec taj posao prepustimo nasim istocnom i zapadnim komsijama. da prvo oni sebe nadolme a nama sta ostane. nase je samo da im pripremimo dovoljno salveta i olovaka.. i sve to u cilju relaksiranja odnosa medju komsijama...
Hafis
Posts: 17983
Joined: 18/07/2013 12:40
Location: južno, niz Ivan

#40595 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Hafis »

palermo wrote:
swanfilter wrote:Jel to vi vec nes znate o dogovorima? Jel to kakav dogovor postignut? Cace vam nisu crtali mape, vise voljeli ginuti, dok vidim sinovi daleko od stabla popadali ... Ili su ovi postovi zavjera u-dz ..
Zar ti još nisi čuo za dogovor :? Potvrdili i Merkelovica (juče) i Hafiz (danas).
Već duže vremena najavljivani dogovor stoljeća, kako je i očekivano, nakon neuspješnog zasjedanja "Komisije za mlaćenje oraha i prazne slame usranim motkama", a u vezi rješenja S-F presude, koje se održavalo pod Fuleovom smokvom, podno vinograda lady Ashton, kako je i očekivno jednoglasnom odlukom članica Vijeca Sigurnosti (Kosor, Lakševine, Vranjevići, Ustiprača, Donji Podgradac) odlučeno je da se proces iz Brisela, zbog neobjektivnosti istog, prebaci na Klixov forum. Od izvora bliskih našoj režiji saznali smo da su Krehin gradac i Ledića njive pokušali staviti veto na ovu odluku, ali kao članice sa početnim stazom nisu imale izgleda za takvo što.

Ovakav je potez Vijeća Sigurnosti, nakon zadnjeg skandala i propalih pregovora u Sarajevu i prikupljenog dokaznog materijala Javnog Tužilaštva Gnojnice, bio i očekivan. Lady Ashton, Fule i ekipa su sinoć zvanično od Vrhovnog Suda iz Dubrava, dobili šut-kartu.
Njihovu dužnost,...dakle dužnost od danas zvanično obnašaju:

Mlatomudan Tokmakovic zvani @Palermo - dosadašnji javni tužitelj kantona Nikoline Stijene

Sefkija Krpelj zvani @Hizo - dugogodisnji profesor pravnog fakulteta u Lokvama i pomoćnik ministra pravde u Kljunima.

Mahmut Ideja – zvani @Alfons Kauders - diplomirani pravnik u referadi terorističko-humanitarnog fakulteta iz Travnika

Sereš k'o_Fokac zvana @Stakasa - Šveđanka s porjeklom iz Međeđe, ali uknjiženim drzavljanstvom USK kantona, inače onbnaša funkciju pomoćnika ministra za skupljanje gundelja i branje dinarike" u Zovom Dolu.

Salko Dirigent zvani @Seln- prijašnji komandant "specijalnog" odreda MUP-a "Rasim i Danilo" i predsjednik udruge palih padobranaca (sa sedmog sprata)

Šehitan Džehenem zvani @Madner - dekan na prirodnoslovno- bombaškom fakultetu u Nedžaricima, inače poznavalac starorimskog zakona za vodovod i kanalizaciju i objektivni glasnogovornik "Al-Munire" iz Đerzeleza.

Druga strana, prozvana onako kako joj i doliči: "Sastalo se zlo i gore da se malo dogovore" , obnašaju slijedeći čimbenici (Mare trči u Zvonke po riječnik, da vidim ovo "čimbenik", nešto nisam siguran).... u stvari zvoni mi netko na vrata pa drugi put :)
User avatar
Ali Kemal
Posts: 2060
Joined: 04/01/2012 18:49

#40596 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Ali Kemal »

Hafis wrote:Mlatomudan Tokmakovic zvani @Palermo - dosadašnji javni tužitelj kantona Nikoline Stijene

Sefkija Krpelj zvani @Hizo - dugogodisnji profesor pravnog fakulteta u Lokvama i pomoćnik ministra pravde u Kljunima.

Mahmut Ideja – zvani @Alfons Kauders - diplomirani pravnik u referadi terorističko-humanitarnog fakulteta iz Travnika

Sereš k'o_Fokac zvana @Stakasa - Šveđanka s porjeklom iz Međeđe, ali uknjiženim drzavljanstvom USK kantona, inače onbnaša funkciju pomoćnika ministra za skupljanje gundelja i branje dinarike" u Zovom Dolu.

Salko Dirigent zvani @Seln- prijašnji komandant "specijalnog" odreda MUP-a "Rasim i Danilo" i predsjednik udruge palih padobranaca (sa sedmog sprata)

Šehitan Džehenem zvani @Madner - dekan na prirodnoslovno- bombaškom fakultetu u Nedžaricima, inače poznavalac starorimskog zakona za vodovod i kanalizaciju i objektivni glasnogovornik "Al-Munire" iz Đerzeleza.
:lol: :D :mrgreen: :lol:
User avatar
ILVIIR
Posts: 1347
Joined: 23/01/2014 21:13

#40597 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by ILVIIR »

konacno se i ovaj forum malo uozbiljio i to sve u cilju relaksiranja odnosa medju narodima. :thumbup:
Last edited by ILVIIR on 08/04/2014 22:37, edited 1 time in total.
hizo ramidovic
Posts: 4462
Joined: 26/03/2013 18:20
Location: imam, na ilidju, 1/1 na mene

#40598 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by hizo ramidovic »

Hafis wrote: Već duže vremena najavljivani dogovor stoljeća, kako je i očekivano, nakon neuspješnog zasjedanja "Komisije za mlaćenje oraha i prazne slame usranim motkama", a u vezi rješenja S-F presude, koje se održavalo pod Fuleovom smokvom, podno vinograda lady Ashton, kako je i očekivno jednoglasnom odlukom članica Vijeca Sigurnosti (Kosor, Lakševine, Vranjevići, Ustiprača, Donji Podgradac) odlučeno je da se proces iz Brisela, zbog neobjektivnosti istog, prebaci na Klixov forum. Od izvora bliskih našoj režiji saznali smo da su Krehin gradac i Ledića njive pokušali staviti veto na ovu odluku, ali kao članice sa početnim stazom nisu imale izgleda za takvo što.

Ovakav je potez Vijeća Sigurnosti, nakon zadnjeg skandala i propalih pregovora u Sarajevu i prikupljenog dokaznog materijala Javnog Tužilaštva Gnojnice, bio i očekivan. Lady Ashton, Fule i ekipa su sinoć zvanično od Vrhovnog Suda iz Dubrava, dobili šut-kartu.
Njihovu dužnost,...dakle dužnost od danas zvanično obnašaju:

Mlatomudan Tokmakovic zvani @Palermo - dosadašnji javni tužitelj kantona Nikoline Stijene

Sefkija Krpelj zvani @Hizo - dugogodisnji profesor pravnog fakulteta u Lokvama i pomoćnik ministra pravde u Kljunima.

Mahmut Ideja – zvani @Alfons Kauders - diplomirani pravnik u referadi terorističko-humanitarnog fakulteta iz Travnika

Sereš k'o_Fokac zvana @Stakasa - Šveđanka s porjeklom iz Međeđe, ali uknjiženim drzavljanstvom USK kantona, inače onbnaša funkciju pomoćnika ministra za skupljanje gundelja i branje dinarike" u Zovom Dolu.

Salko Dirigent zvani @Seln- prijašnji komandant "specijalnog" odreda MUP-a "Rasim i Danilo" i predsjednik udruge palih padobranaca (sa sedmog sprata)

Šehitan Džehenem zvani @Madner - dekan na prirodnoslovno- bombaškom fakultetu u Nedžaricima, inače poznavalac starorimskog zakona za vodovod i kanalizaciju i objektivni glasnogovornik "Al-Munire" iz Đerzeleza.

Druga strana, prozvana onako kako joj i doliči: "Sastalo se zlo i gore da se malo dogovore" , obnašaju slijedeći čimbenici (Mare trči u Zvonke po riječnik, da vidim ovo "čimbenik", nešto nisam siguran).... u stvari zvoni mi netko na vrata pa drugi put :)
eto vidis kako dugogodisnje prcanje u mozak moze od tebe da napravi skoro pa komediografa u pokusaju. tacno se po redoslijedu glumaca moze prepoznati ciji je hasimaga najveci...
ne ide ti, brate, ovo od ruke. doduse, da si se jos malo potrudio mozda bi dostigao nivo 'kursadzija', ovako obicna prdimahovina.
ovo sto si napisao bolje bi sklepali clanovi dramsko-recitatorske sekcije u nekoj podrucnoj osnovnoj skoli....zali boze potrosenog vremena, koje si mogao iskoristiti da budes human i nekoga ozdravis...
User avatar
Alfons Kauders
Posts: 37198
Joined: 24/09/2004 13:39
Location: Glavni Stan NVZ
Contact:

#40599 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Alfons Kauders »

Hafis wrote:
palermo wrote:
swanfilter wrote:Jel to vi vec nes znate o dogovorima? Jel to kakav dogovor postignut? Cace vam nisu crtali mape, vise voljeli ginuti, dok vidim sinovi daleko od stabla popadali ... Ili su ovi postovi zavjera u-dz ..
Zar ti još nisi čuo za dogovor :? Potvrdili i Merkelovica (juče) i Hafiz (danas).
Već duže vremena najavljivani dogovor stoljeća, kako je i očekivano, nakon neuspješnog zasjedanja "Komisije za mlaćenje oraha i prazne slame usranim motkama", a u vezi rješenja S-F presude, koje se održavalo pod Fuleovom smokvom, podno vinograda lady Ashton, kako je i očekivno jednoglasnom odlukom članica Vijeca Sigurnosti (Kosor, Lakševine, Vranjevići, Ustiprača, Donji Podgradac) odlučeno je da se proces iz Brisela, zbog neobjektivnosti istog, prebaci na Klixov forum. Od izvora bliskih našoj režiji saznali smo da su Krehin gradac i Ledića njive pokušali staviti veto na ovu odluku, ali kao članice sa početnim stazom nisu imale izgleda za takvo što.

Ovakav je potez Vijeća Sigurnosti, nakon zadnjeg skandala i propalih pregovora u Sarajevu i prikupljenog dokaznog materijala Javnog Tužilaštva Gnojnice, bio i očekivan. Lady Ashton, Fule i ekipa su sinoć zvanično od Vrhovnog Suda iz Dubrava, dobili šut-kartu.
Njihovu dužnost,...dakle dužnost od danas zvanično obnašaju:

Mlatomudan Tokmakovic zvani @Palermo - dosadašnji javni tužitelj kantona Nikoline Stijene

Sefkija Krpelj zvani @Hizo - dugogodisnji profesor pravnog fakulteta u Lokvama i pomoćnik ministra pravde u Kljunima.

Mahmut Ideja – zvani @Alfons Kauders - diplomirani pravnik u referadi terorističko-humanitarnog fakulteta iz Travnika

Sereš k'o_Fokac zvana @Stakasa - Šveđanka s porjeklom iz Međeđe, ali uknjiženim drzavljanstvom USK kantona, inače onbnaša funkciju pomoćnika ministra za skupljanje gundelja i branje dinarike" u Zovom Dolu.

Salko Dirigent zvani @Seln- prijašnji komandant "specijalnog" odreda MUP-a "Rasim i Danilo" i predsjednik udruge palih padobranaca (sa sedmog sprata)

Šehitan Džehenem zvani @Madner - dekan na prirodnoslovno- bombaškom fakultetu u Nedžaricima, inače poznavalac starorimskog zakona za vodovod i kanalizaciju i objektivni glasnogovornik "Al-Munire" iz Đerzeleza.

Druga strana, prozvana onako kako joj i doliči: "Sastalo se zlo i gore da se malo dogovore" , obnašaju slijedeći čimbenici (Mare trči u Zvonke po riječnik, da vidim ovo "čimbenik", nešto nisam siguran).... u stvari zvoni mi netko na vrata pa drugi put :)
zar ja nisam pekar dobri nas doktore?

eeee sta sam sve bio na ha-be forumu, :D jedino nemam austronaut u CV-u :D i referent za kmechanje :D
Hafis
Posts: 17983
Joined: 18/07/2013 12:40
Location: južno, niz Ivan

#40600 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Hafis »

hizo ramidovic wrote: eto vidis kako dugogodisnje prcanje u mozak moze od tebe da napravi skoro pa komediografa u pokusaju. tacno se po redoslijedu glumaca moze prepoznati ciji je hasimaga najveci...
ne ide ti, brate, ovo od ruke. doduse, da si se jos malo potrudio mozda bi dostigao nivo 'kursadzija', ovako obicna prdimahovina.
ovo sto si napisao bolje bi sklepali clanovi dramsko-recitatorske sekcije u nekoj podrucnoj osnovnoj skoli....zali boze potrosenog vremena, koje si mogao iskoristiti da budes human i nekoga ozdravis...
Poštovani gosn Hizo, vaš intelektualizam mi je poznat i na žalost nedostižan, kao i vaši plivački uspjesi i magnetno rezonantna privlačnost kod žena.
Ono je samo bio jedan bijedni pokušaj humora, a znam da biste vi to mnogo umješnije izveli, i duboko vjerujem da u kući nosite ležernije odijelo i ponekad znate otpustiti kravatu.
Locked