Utakmice.

Sve o FK Sarajevo...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

gold'n'brown
Posts: 1960
Joined: 20/02/2007 16:20

#40576 Re: Utakmice.

Post by gold'n'brown »

Ovaj sudija nije normalan. Cist faul na golmanu. Kakav je ovo kriterij? Ljudi se tuku cijelo vrijeme iza 90te dobise karton. Daleko od toga da smo mi zasluzili vide od remija.
User avatar
ruud
Posts: 4129
Joined: 30/07/2008 15:29

#40577 Re: Utakmice.

Post by ruud »

Ja kurca i golmana
mirza_15
Posts: 11064
Joined: 19/01/2015 09:26

#40578 Re: Utakmice.

Post by mirza_15 »

Opet prekid trebao biti gol. Pa kako, kako, kako
il dottore
Posts: 1691
Joined: 12/04/2014 20:35

#40579 Re: Utakmice.

Post by il dottore »

Ekipu koja ovako igra na visoke lopte, i u odbrani i u napadu, treba ugasiti. Sramote igru koja se zove fudbal
User avatar
xoklix
Posts: 3391
Joined: 16/01/2018 16:07

#40580 Re: Utakmice.

Post by xoklix »

Dva gola na sreću i to je to... Realno trebamo se udarati nogom u guzicu za ovaj remi.
last mohicans
Posts: 18196
Joined: 09/08/2012 23:19

#40581 Re: Utakmice.

Post by last mohicans »

Ovo je samo na individualni kvalitet, kao sto je bilo s MV. Ni pedlja napretka. Ni bod nismo zaslužili. Nego sreća da imamo dosta kvalitete. Eto ti pauza moj janez, obijelit ćeš s njima. Šahu na klupu zakucaj,obavezno, samo je teret ekipi. Odbrana je nesigurnija kada njega ovakvog imaju iza sebe.
Anquilla
Posts: 2504
Joined: 25/04/2016 19:31

#40582 Re: Utakmice.

Post by Anquilla »

Kako je izgledalo, dobro je i završilo.

Koje godine oni nas dobiše na Koševu?
Naša nagazna mina.
mond
Posts: 3613
Joined: 24/10/2010 20:45

#40583 Re: Utakmice.

Post by mond »

Joj Šahovnica :-)
Loše preloše. Izjednačimo, domaćin u padu a mi nismo pošteno na loptu stali i nešto odigrali pola sata. :lol: Prosječna ekipa.
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79545
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#40584 Re: Utakmice.

Post by Velkoski »

ne znam zašto se išta normalno očekuje prije makar iduće polusezone, a čak i iduće sezone. Dugo se loše radilo da bi se to ispravilo u kratkom roku. Fudbal nije menadžer, ako Chelsea nije najbolji primjer onda ne znam šta je

ali već vidim depresiju i tjeranje i igrača i trener i svega po internetu. Bio je MaJi nekad davno u pravu za čekić i forume
Adobeg
Posts: 1113
Joined: 24/02/2020 18:20

#40585 Re: Utakmice.

Post by Adobeg »

Dok se god sa davljenicima patimo nemamo tu traziti visoke ciljeve ovo je jos lose do kada ce biti bog zna,nisam pametan.
last mohicans
Posts: 18196
Joined: 09/08/2012 23:19

#40586 Re: Utakmice.

Post by last mohicans »

Koliko treba vremena da se ovaj kloc s gola makne i ispravi? Pa 5-6 puta mu je ispala lopta, kao da je rukavice uljem namazao. Strašno, osnove dečko nema i takav ne smije biti ni na klupi.
last mohicans
Posts: 18196
Joined: 09/08/2012 23:19

#40587 Re: Utakmice.

Post by last mohicans »

Dupli
mirza_15
Posts: 11064
Joined: 19/01/2015 09:26

#40588 Re: Utakmice.

Post by mirza_15 »

Ova katastrofa sa prekidima je za zatvora. Nema lošije wkipe u ligi kada je taj segment igre u pitanju. Sloga, Tuzla, Velež, GOŠK... Na svakoj po nekoliko ili velikih šansi ili golova i šansi. Golove smo primali protiv Sloge, TC-a i GOŠK-a na taj način. Naprije, naravno, u tom segmentu igre ni prilike. Evo večeras ova Durakovićeva. Već u startu si u minusu protiv svake ekipe.
il dottore
Posts: 1691
Joined: 12/04/2014 20:35

#40589 Re: Utakmice.

Post by il dottore »

Velkoski wrote: 02/09/2023 22:38 ne znam zašto se išta normalno očekuje prije makar iduće polusezone, a čak i iduće sezone. Dugo se loše radilo da bi se to ispravilo u kratkom roku. Fudbal nije menadžer, ako Chelsea nije najbolji primjer onda ne znam šta je

ali već vidim depresiju i tjeranje i igrača i trener i svega po internetu. Bio je MaJi nekad davno u pravu za čekić i forume
Znaci previse ako ocekujemo da bilo koji nabacaj pred nas gol nije u rangu penala za protivnika?

Ili ono bas pretjerujemo ako, ned'o dragi Allah, mi zabijemo go iz prekida. Haj i ne mora gol :D , nego ono da zaprijetimo

Po tvom "planu rada" onda nekad 2030. da ocekujemo da vidimo neki napredak
gold'n'brown
Posts: 1960
Joined: 20/02/2007 16:20

#40590 Re: Utakmice.

Post by gold'n'brown »

Sahinovicu je 19 godina i kriv je samo za drugi gol, golman je i svaka greska moze biti fatalna. Ovakve iste komentare moze ocekivati Buljubasic nakon prve losije utakmice. Ne mozemo mi pobjeci od pitarluka.
il dottore
Posts: 1691
Joined: 12/04/2014 20:35

#40591 Re: Utakmice.

Post by il dottore »

mirza_15 wrote: 02/09/2023 22:49 Ova katastrofa sa prekidima je za zatvora. Nema lošije wkipe u ligi kada je taj segment igre u pitanju. Sloga, Tuzla, Velež, GOŠK... Na svakoj po nekoliko ili velikih šansi ili golova i šansi. Golove smo primali protiv Sloge, TC-a i GOŠK-a na taj način. Naprije, naravno, u tom segmentu igre ni prilike. Evo večeras ova Durakovićeva. Već u startu si u minusu protiv svake ekipe.
Nema smjesnije ekipe ekipe na prekidima ni u federalnoj ligi.

A ned'o Bog da mi zabijemo glavom iz prekida
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79545
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#40592 Re: Utakmice.

Post by Velkoski »

il dottore wrote: 02/09/2023 22:50
Velkoski wrote: 02/09/2023 22:38 ne znam zašto se išta normalno očekuje prije makar iduće polusezone, a čak i iduće sezone. Dugo se loše radilo da bi se to ispravilo u kratkom roku. Fudbal nije menadžer, ako Chelsea nije najbolji primjer onda ne znam šta je

ali već vidim depresiju i tjeranje i igrača i trener i svega po internetu. Bio je MaJi nekad davno u pravu za čekić i forume
Znaci previse ako ocekujemo da bilo koji nabacaj pred nas gol nije u rangu penala za protivnika?

Ili ono bas pretjerujemo ako, ned'o dragi Allah, mi zabijemo go iz prekida. Haj i ne mora gol :D , nego ono da zaprijetimo

Po tvom "planu rada" onda nekad 2030. da ocekujemo da vidimo neki napredak
pa eto vidim odlično nam ide svih ovih godina

najbolje sve ovo rastjerati večeras i dovesti bolje, pa opet tako za tri mjeseca :mrgreen:
Karikaturist
Posts: 5991
Joined: 20/12/2020 10:03

#40593 Re: Utakmice.

Post by Karikaturist »

Buljubasic je novi dragulj FKS.
Sahinovic je slab golman, a brani vec drugu sezonu skoro u kontinuitetu. Nesiguran, ne napreduje i ne uci ocigledno iz gresaka. Probati sa klupom, nije sveta krava.
User avatar
_Reds_
Posts: 9475
Joined: 14/01/2012 20:01
Location: Aqua S....

#40594 Re: Utakmice.

Post by _Reds_ »

Odbrana kompletna losa u skoku.
Golman je tu daleko najmladji, i jeste kriv, ali ovi ispred njega su daleko iskusniji, i jednako nesigurni i losi.

U napadu smo takodjer iz prekida bezopasni, ja se vise ne sjecam kad smo dali gol iz nekog prekida ili kornera.

Nadam se ce u pauzi odrigrati bar dvije malo jace utakmice, sa ekipom se mora raditi jos puno, igraci djeluju kad se se juce skupili.
il dottore
Posts: 1691
Joined: 12/04/2014 20:35

#40595 Re: Utakmice.

Post by il dottore »

Ne govorim o famoznim iskoracima. I ti si jedan od pobornika iskoraka

Meni su ovi prekidi i ubacaji bermudski trougao.
Pa na derbiju nas mrtvaci stigose, ispadosmo iz Evrope na ubacaj, Sloga nas raskova, protiv Goska nas vile pronosale...
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79545
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#40596 Re: Utakmice.

Post by Velkoski »

Sve to stoji, neću sam sebe lagati da nije tako. Samo kažem da je svakom treneru potreban period da implementira svoje zamisli, spremi igrače, riješi sebi igrački kadar kako treba. Mi po sezoni mijenjamo minimalno dva trenera, zato više ništa i ne očekujem na terenu.

Ovaj je tu došao nedavno, pripreme je vodio neki drugi, igrački kadar je uglavnom izabrao neko drugi. To je već više do našeg Boehlija.

Nešto se primijeti kako god, prvih pola sata protiv Tuzle i Veleža je bio atomski nogomet, do čega je ono poslije, a i ovo večeras, ne znam. Prave ocjene ću dati tek na proljeće, ako do tad ne smijenimo i Rožmana :D
User avatar
_Reds_
Posts: 9475
Joined: 14/01/2012 20:01
Location: Aqua S....

#40597 Re: Utakmice.

Post by _Reds_ »

Činjenica je da smo možda i najlošija ekipa u ligi kada je pitanju skok igra, i pritivnici su to odavno pročitali, a mi slabo radimo da se na tome sta popravi.

Prije je tu bio Merso, pa smo sa vremna na vrijeme u napadu nesto i pravili iz skoka, od kad je on otisao, potop, nazada da ne pricam, komsije se godinama cupaju na prekide .
mirza_15
Posts: 11064
Joined: 19/01/2015 09:26

#40598 Re: Utakmice.

Post by mirza_15 »

Ni ja fakat ne kontam ovaj prekid. Kako možemo biti ovako loši. Gore kada sam nabrajao sam i zaboravio Evropu i još dva gola iz prekida. Baš užasno izgledamo. Na svaki korner za protivnika ja kao na iglama.

P.S. prije kornera iz kojeg je pao gol je bio ofsajd. Ovaj pored tog ofsajda nije svirao još jedan u prvom poluvremenu kada je lik pucao pored gola.
Adobeg
Posts: 1113
Joined: 24/02/2020 18:20

#40599 Re: Utakmice.

Post by Adobeg »

gold'n'brown wrote: 02/09/2023 22:50 Sahinovicu je 19 godina i kriv je samo za drugi gol, golman je i svaka greska moze biti fatalna. Ovakve iste komentare moze ocekivati Buljubasic nakon prve losije utakmice. Ne mozemo mi pobjeci od pitarluka.
Druze jeste mlad ali je ispucao kredita i kredita treba malo odmoriti, i malo da poradi na sebi sav je veceras bio isprepadan.
il dottore
Posts: 1691
Joined: 12/04/2014 20:35

#40600 Re: Utakmice.

Post by il dottore »

Vrati Zukica iz Hitne, mislim da je Krupinac negdje u Austriji, da s mirom gledam prekide i visoke lopte
Post Reply