Dabre bre kobre
Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)
Moderator: anex
- BarbaDue
- Posts: 65065
- Joined: 03/02/2008 22:28
- Location: pogledaj iza sebe
- pustopoljina
- Posts: 14049
- Joined: 19/05/2008 16:33
#40502 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Kako da ne:
- treba ti veći dabar, preko dvije kile ...
- Jedno manje janje, negdje oko 15 kila ...
- Uzmi i krompira, dosta, jedno dvije - tri kile. E sad, dok ti se janje vrti na žaru, uzavri velik lonac vode, dobro posoli i unutra ubaci dabra i krompire. Nakon jedno dva sata izvadiš dabra i krompire i skineš janje s ražnja ...
- Vodu proliješ .. krompire postaviš oko janjetine na pladanj, izvadiš hladne pive, a dabra baciš mačkama da te ne gnjave dok jedeš janjetinu!
- i agree
- Posts: 9853
- Joined: 21/10/2018 10:40
- Location: SaRa Je Vo
#40503 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Bas ti hvala a prekosutra pravim flombiranu krticu nadam se da mi nece trebat nicija pomoc
- pustopoljina
- Posts: 14049
- Joined: 19/05/2008 16:33
#40504 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Taman je benzin jeftin
pravi si domacin 
-
immuno
- Posts: 2041
- Joined: 07/04/2010 11:05
#40505 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Ma samo ti udri po glodarima I njihovim rodjacima 
- pizarro
- Posts: 4194
- Joined: 11/01/2018 21:33
- Location: Ruhrgebiet
#40506 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
stae ovo danas tema mrtva 
-
omar little
- Posts: 17377
- Joined: 14/03/2008 21:14
#40507 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
eo lebac, 12 grain


- pizarro
- Posts: 4194
- Joined: 11/01/2018 21:33
- Location: Ruhrgebiet
-
immuno
- Posts: 2041
- Joined: 07/04/2010 11:05
- mO k3
- Posts: 34082
- Joined: 23/09/2009 14:16
- Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg
#40510 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Danas grah - mahune ....
-
immuno
- Posts: 2041
- Joined: 07/04/2010 11:05
#40511 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)


Patlidzan pecen, marinade limun, maslinovo ulje, bijeli luk, tako moze heftu dvije stajat u frizideru servira se sa svjezim persunom I izmrvljenim ovcijim ili kozijim sirom
-
immuno
- Posts: 2041
- Joined: 07/04/2010 11:05
#40512 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)


Marokanske Pastillen... Danas bio dan kuhanja sutra ba poso
- DEMONIKA
- Posts: 3542
- Joined: 06/03/2016 02:35
- samsonsam
- Posts: 1820
- Joined: 18/09/2008 01:19
-
immuno
- Posts: 2041
- Joined: 07/04/2010 11:05
#40515 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Ma oni pospu I secerom u prahu e bas nebih mogla tako jesti, probala u Maroku i sve puhala secer u stranu
I ja pravim cesto jednu vecu al danas probaj ovako, al ukusne su 
- samsonsam
- Posts: 1820
- Joined: 18/09/2008 01:19
#40516 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
upravo tako,secero i cimetom posipaju...kaze zena nemoj molim te tih kombinacija, il' jedem pitu il' jedem kolac, ne ide zajedno
sta si sve ubacivala unutra?
-
omar little
- Posts: 17377
- Joined: 14/03/2008 21:14
#40517 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
kuku lele, otpuhuju cimet i secere, pa to je poenta. 
- Sanabija
- Posts: 1571
- Joined: 13/03/2019 21:53
#40518 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Danas je bio grah sa suhim vrganjima, naumpalo mi nesto
-
immuno
- Posts: 2041
- Joined: 07/04/2010 11:05
#40519 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)



U supu pile, celer, persun, kopar, so, Biber, suhi limun, dok od limuna,
Sos- puno luka, paradajz, persun, kopar, so, secer, Biber, kashmir chili, paprika, Kurkuma, vlasac, origano, Basilikum, zimet.... Valjda nisam sta zaboravila
-
immuno
- Posts: 2041
- Joined: 07/04/2010 11:05
#40520 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Ima I Kombi gdje persun I kopar sitno isjeckaju I kad izvade pile to ukuhaju I tome didaju 5-6 jaja I to sve izmjesaju
ta Kombi nije moj ukus Koji volim zato uvijek pravim ovaj sa paradajzom... Mirise fino a i ukus je mmmm
-
moonca
- Posts: 88063
- Joined: 20/12/2016 20:16
- exliberal-ex
- Posts: 7707
- Joined: 11/04/2013 00:01
#40522 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
nisi ga ogulila, ja kad ga pravim uvijek ga ogulim jer mi je kora kisela ali ono ruzno kisela
ja ga ispecem na rostilju, stavim isto tako ko i ti maslinovo ulje, persun i bjeli luk---ako necu ici nigdje jer uvijek stavim previse
- AstorH
- Posts: 1899
- Joined: 08/03/2014 23:21
- Location: Dalmacija
#40523 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Ne znam jesan li vam pricao pricu o kruvu sa Heljdnim brašnom ..
[media]
[/media]
[media]
[/media]
- AstorH
- Posts: 1899
- Joined: 08/03/2014 23:21
- Location: Dalmacija
#40524 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Od tada ga vise nikada nisam pravio.
Covik ima mlin, kupio 5Kg.
Navracao par puta, niti vodenice tako divne, niti takvog covika.
Od tada nikada nisan vise ni pokusao da napravim ovaj kruv.
Bacio i recept.
Palo mi to sve nekako tesko kad sam vidio da vodenica vise ne radi, a za njega mi kazali da nije vise ziv.
Covik ima mlin, kupio 5Kg.
Navracao par puta, niti vodenice tako divne, niti takvog covika.
Od tada nikada nisan vise ni pokusao da napravim ovaj kruv.
Bacio i recept.
Palo mi to sve nekako tesko kad sam vidio da vodenica vise ne radi, a za njega mi kazali da nije vise ziv.
-
sumirprimus
- Posts: 88917
- Joined: 10/02/2010 07:54
- Location: Bunker :D Saj ops
