Ad blocker detected: Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker on our website.
Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...
Moderators: Charuga , Tomahawk11
cvrčak_na_hedonizmu
Posts: 7601 Joined: 12/03/2012 18:04
Post
by cvrčak_na_hedonizmu » 02/03/2017 11:47
Suđenje u Spaniji
Najbolje da Real i Barselona uopste ne igraju protiv ostalih, odmah im upisu tri boda, a titulu rješavaju u medjudobnim utakmicama
U svakoj utakmici Reala i Barselone koju sam gledao ove sezone desila se barem jedna kardinalna "greška" u njihovu korist.
Zaista mi nije jasno da ovo može biti nekome zanimljivo.
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24698 Joined: 26/08/2007 17:10
Post
by Charuga » 02/03/2017 11:49
cvrčak_na_hedonizmu wrote: Suđenje u Spaniji
Najbolje da Real i Barselona uopste ne igraju protiv ostalih, odmah im upisu tri boda, a titulu rješavaju u medjudobnim utakmicama
U svakoj utakmici Reala i Barselone koju sam gledao ove sezone desila se barem jedna kardinalna "greška" u njihovu korist.
Koliko gledaš utakmice ta dva tima, svaku petu ili ...
Iste te greke se dešavaju u Engleskoj, pa i Italiji. Njemačku ne pratim toliko pa ne znam.
cvrčak_na_hedonizmu
Posts: 7601 Joined: 12/03/2012 18:04
Post
by cvrčak_na_hedonizmu » 02/03/2017 11:57
Charuga wrote: cvrčak_na_hedonizmu wrote: Suđenje u Spaniji
Najbolje da Real i Barselona uopste ne igraju protiv ostalih, odmah im upisu tri boda, a titulu rješavaju u medjudobnim utakmicama
U svakoj utakmici Reala i Barselone koju sam gledao ove sezone desila se barem jedna kardinalna "greška" u njihovu korist.
Koliko gledaš utakmice ta dva tima, svaku petu ili ...
Iste te greke se dešavaju u Engleskoj, pa i Italiji. Njemačku ne pratim toliko pa ne znam.
U Engleskoj su sudije retardirane, ali se ne favorizuju određene ekipe ( od odlaska Mr. Zvake u penziju )
i tako godinama.
Bosanski_kralj
Posts: 10197 Joined: 31/03/2007 00:07
Post
by Bosanski_kralj » 02/03/2017 22:03
Negdje sam čitao da u Španiji i Engleskoj sudije imaju oko 35% grešaka koje se mogu svrstati u kardinalne, dok je recimo postotak tih grešaka u Njemačkoj 18%.
golman
Posts: 2684 Joined: 23/01/2014 22:33
Location: na golu
Post
by golman » 02/03/2017 22:34
I ovaj Atletico je pao qrcu za uši,a kakav je to tim bio...
Mustang1
Posts: 29946 Joined: 29/12/2010 17:31
Post
by Mustang1 » 02/03/2017 22:59
Update: Torres suffered a traumatic brain injury. He was transferred to the hospital for testing. He will spend the night under observation.
Update: Antonio Sanz, head of towers press, reports that "Fernando has regained the knowledge and is calm". Fantastic news. Great to hear.
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749 Joined: 14/08/2009 14:51
Post
by Tomahawk11 » 03/03/2017 07:16
Nisam gledao utakmicu sinoc, jutros citam....reko vidi belaja
Al dobro je
DonEmir
Posts: 612 Joined: 31/07/2015 00:51
Location: Bihac
Post
by DonEmir » 05/03/2017 20:53
Trpa Kodro a igra za levatski klub
DonEmir
Posts: 612 Joined: 31/07/2015 00:51
Location: Bihac
Post
by DonEmir » 07/03/2017 00:31
ultima_palabra wrote: Bio Torres u lozi danas.
Folira ko 99 posto spanske lige tako da sve dok ne vidim da je igrac u spaniji rahmetli ne vjerujem mu. Foliranti puuu puuuu puuu a Tores je zesca p kraj Nejmara i Busketa el trio teatro
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749 Joined: 14/08/2009 14:51
Post
by Tomahawk11 » 07/03/2017 07:09
Cuj folira da je pao u nesvjest
strong69
Posts: 6972 Joined: 11/03/2005 20:02
Location: Beneath the Remains
Post
by strong69 » 07/03/2017 07:13
Bila vjezba vadjenja jezika. Vrsaljko dobio 5.
Logovan
Posts: 102823 Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
Post
by Logovan » 07/03/2017 09:34
DonEmir wrote: ultima_palabra wrote: Bio Torres u lozi danas.
Folira ko 99 posto spanske lige tako da sve dok ne vidim da je igrac u spaniji rahmetli ne vjerujem mu. Foliranti puuu puuuu puuu a Tores je zesca p kraj Nejmara i Busketa el trio teatro
Pričaš gluposti.
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749 Joined: 14/08/2009 14:51
Post
by Tomahawk11 » 12/03/2017 17:44
Depor bolji ili u najmanju ruku ravnopravan.
Ko sto gledam, nafaka ce pogledati u 90.
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24698 Joined: 26/08/2007 17:10
Post
by Charuga » 12/03/2017 17:45
Nema nafake ...
2002
Posts: 207 Joined: 06/11/2016 23:31
Post
by 2002 » 12/03/2017 17:47
Mislim da su protiv PSG-a ispucali svu nafaku za ovu sezonu
Cim nije prvi sastav kompletan Barca ne lici ni na sta.
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749 Joined: 14/08/2009 14:51
Post
by Tomahawk11 » 12/03/2017 17:49
Ma trpaju ovaj Depor redovno u gostima.
I nisu nikog uzeli ove godine kuci, doduse dosta je remija.
Bice i ovdje bar remi, ako ne i pobjeda Barce.
Sad ce prebaciti u brzinu vise.
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24698 Joined: 26/08/2007 17:10
Post
by Charuga » 12/03/2017 17:52
Vrati pilu nazad, ne pilaj naopako, i reci da će Deportivo dobiti ...
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749 Joined: 14/08/2009 14:51
Post
by Tomahawk11 » 12/03/2017 17:53
Hoce ako ostane ovako, al dabogda
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749 Joined: 14/08/2009 14:51
Post
by Tomahawk11 » 12/03/2017 17:58
Sad na SK objasni komentator:
''Kad je Barcelona u pitanju, od 3-4 ofsajda, sudija propusti jedan svirati, valjda tako treba....''
Samo prenosim sta kaze komentator, don't shoot the messenger
cvrčak_na_hedonizmu
Posts: 7601 Joined: 12/03/2012 18:04
Post
by cvrčak_na_hedonizmu » 12/03/2017 18:04
insaneinthebrain wrote: ispade deportivo jaci od psg-a
Jok, al' je sudija bolji
3:1 i penal nad Di Mariom tamo negdje oko 80-te minute i svi bi pričali o rutinskom izbacivanju valjatora + dva dosudjena penala za padavicare