Ne smijem ja provocirati, samo rekoh ba sta mi je bilo na umuhadzinicasa wrote:
Lady ne provociraj
What to wear???
Moderator: anex
- ladyblue18
- Posts: 22380
- Joined: 24/12/2006 22:57
- Location: You don't have to like me, I'm not a facebook status
#4051 Re: What to wear???
- Not My Idea
- Posts: 14691
- Joined: 15/03/2011 23:12
#4052 Re: What to wear???
ne znam otkud ti ba ideja da se ovdje klix mogu go wild 
-
_naida
- Posts: 43
- Joined: 03/02/2012 11:44
#4053 Re: What to wear???
Zvoncica123 wrote:male_okice wrote:jucer kupila ovajdanas patike...krenulo me
Ja sam kupila rolku, 2 pantole za 30 niko sretniji od mene![]()
I gledala sam ovakav dzemperak samo crni... ali bih ja skinula ove detalje na rukavima jer mi bas crni treba, danas cu se vratiti po njega.
ima pantola po 5-10 km ali su sve brojevi 34 i 36, vidjela sam i jednu zutu divnu haljincu kratku, ljubav na drugi pogled ali ne nosim kratko pa je ne kupih(iskompleksirana sam, i nikad ne nosim kratko bez debelih strampli
)
Da se i ja pohvalim
A jucer kupih 2 sakoa, bijeli i plavi. Nesto slicno ovome http://www.zara.com/webapp/wcs/stores/s ... D%2BBLAZER
Isto po 5KM, njima je feler sto im im je otpalo jedno dugme.
Eto, je se za 15KM ponovila pravo, ne mogu ni ja da vjerujem
- muha_sa
- Posts: 140369
- Joined: 12/11/2004 23:33
- Location: rajvosa
#4054 Re: What to wear???
Not My Idea wrote:ne znam otkud ti ba ideja da se ovdje klix mogu go wild
ne psuj
-
radenska
- Posts: 1264
- Joined: 13/07/2011 22:43
#4055 Re: What to wear???
_naida wrote:Zvoncica123 wrote:male_okice wrote:jucer kupila ovajdanas patike...krenulo me
Ja sam kupila rolku, 2 pantole za 30 niko sretniji od mene![]()
I gledala sam ovakav dzemperak samo crni... ali bih ja skinula ove detalje na rukavima jer mi bas crni treba, danas cu se vratiti po njega.
ima pantola po 5-10 km ali su sve brojevi 34 i 36, vidjela sam i jednu zutu divnu haljincu kratku, ljubav na drugi pogled ali ne nosim kratko pa je ne kupih(iskompleksirana sam, i nikad ne nosim kratko bez debelih strampli
)
Da se i ja pohvalimKupih danas ovaj narandzasti coat kao u Pippe ( http://www.celebstyle.com/Pippa-Middlet ... s-21187433) Isti! Za 5 KM, kao roba sa greskom, ali ja greske ne nadjoh
Bila su 2, jedan S i jedan M, ja uzeh S a rodica M, ni kod nje ne nadjosmo feler
A jucer kupih 2 sakoa, bijeli i plavi. Nesto slicno ovome http://www.zara.com/webapp/wcs/stores/s ... D%2BBLAZER
Isto po 5KM, njima je feler sto im im je otpalo jedno dugme.
Eto, je se za 15KM ponovila pravo, ne mogu ni ja da vjerujem
A GDJE TO
-
_naida
- Posts: 43
- Joined: 03/02/2012 11:44
#4056 Re: What to wear???
A GDJE TO
U Azelu kod Vijecnice.
-
radenska
- Posts: 1264
- Joined: 13/07/2011 22:43
#4057 Re: What to wear???
danas u MOni kupila ovaj kompletic za 60 KM.
V
aljda cu ga imati priliku gdje i obuci ehheheheh.
http://www.mona.rs/kolekcije/aktuelna-kolekcija/#19
http://www.mona.rs/kolekcije/aktuelna-kolekcija/#19
-
hurmasica
- Posts: 1028
- Joined: 18/03/2011 08:51
#4058 Re: What to wear???
samo 60km? i gornji i donji dio?radenska wrote:danas u MOni kupila ovaj kompletic za 60 KM.V
aljda cu ga imati priliku gdje i obuci ehheheheh.
http://www.mona.rs/kolekcije/aktuelna-kolekcija/#19
U kojoj moni? ima li jos toga?
-
radenska
- Posts: 1264
- Joined: 13/07/2011 22:43
#4059 Re: What to wear???
Pa gore u Ferhadiji ona Mona,ali nije bilo brojeva pa sam ja kupila na socijalnom, kod Azela ima prodavnica. A da,,oboje 60 KM, kaputici 120, cini se da su kvalitetni
- Irm@
- Posts: 4188
- Joined: 26/11/2005 00:44
- Location: tramvaj
#4060 Re: What to wear???
Mone u gradu ne drzi ista osoba..nego skoro svaka Mona je u vlasnistvu nekog drugogradenska wrote:Pa gore u Ferhadiji ona Mona,ali nije bilo brojeva pa sam ja kupila na socijalnom, kod Azela ima prodavnica. A da,,oboje 60 KM, kaputici 120, cini se da su kvalitetni
ugl..koji brojevi imaju u Ferhadiji..bas mi se svidja ovaj kompletic
- Nadinka
- Posts: 2143
- Joined: 01/02/2010 13:17
#4061 Re: What to wear???
Evo jedna nova dnevna:
http://malezensketeme.net/?p=22135
http://malezensketeme.net/?p=22135
- swirl
- Posts: 1534
- Joined: 15/01/2009 13:48
- Location: Sarajevo
#4062 Re: What to wear???
Mona u Ferhadiji, i Mona preko puta hotela Central, kao i ona na Socijalnom su u vlasnistvu jedne osobe, samo je ona dole ispod BBI u vlasnistvu druge osobe.Irm@ wrote:Mone u gradu ne drzi ista osoba..nego skoro svaka Mona je u vlasnistvu nekog drugogradenska wrote:Pa gore u Ferhadiji ona Mona,ali nije bilo brojeva pa sam ja kupila na socijalnom, kod Azela ima prodavnica. A da,,oboje 60 KM, kaputici 120, cini se da su kvalitetni![]()
ugl..koji brojevi imaju u Ferhadiji..bas mi se svidja ovaj kompletic
- Irm@
- Posts: 4188
- Joined: 26/11/2005 00:44
- Location: tramvaj
#4063 Re: What to wear???
dobro drago mi je zbog njih
ali opet mi radenska ne odgovara oko velicina 
- Nadinka
- Posts: 2143
- Joined: 01/02/2010 13:17
#4064 Re: What to wear???
Jutro zene, evo jedne kombinacije http://malezensketeme.net/?p=22404
Inače, sta ste se uspavale, je li poceo proljetni soping, ko je cime opsjednut ovih dana?
Ja evo u velikoj dilemi
Mislim se izmejdu jednih cipelica u Astri koje su na snizenju, a diivne su, visoke, boja leda, sa crnom masnom -sve brusena koza i oko planirane kupovine za ovo proljeće -krem cipela -onih mango vjerovatno...eh u velikim sma brigama 
Inače, sta ste se uspavale, je li poceo proljetni soping, ko je cime opsjednut ovih dana?
Ja evo u velikoj dilemi
- male_okice
- Posts: 2746
- Joined: 22/06/2009 13:33
#4065 Re: What to wear???
Nadinka wrote:Jutro zene, evo jedne kombinacije http://malezensketeme.net/?p=22404
Inače, sta ste se uspavale, je li poceo proljetni soping, ko je cime opsjednut ovih dana?
Ja evo u velikoj dilemiMislim se izmejdu jednih cipelica u Astri koje su na snizenju, a diivne su, visoke, boja leda, sa crnom masnom -sve brusena koza i oko planirane kupovine za ovo proljeće -krem cipela -onih mango vjerovatno...eh u velikim sma brigama
kozmetikom...garderobe imam i previse a kupila vestu, hlace i patike dosta za naredna 3 mjeseca haha
- MedenoSrce
- Posts: 9975
- Joined: 05/07/2010 17:39
- Location: Tree house
#4066 Re: What to wear???
žene, šta mislite da, uz ove cipele

ovakvu haljinu

i 100dena crne štrample uz frizuru i detalje osamdesetih bude moj izgled za 8.mart?
Jah, imam i pink clutch.

ovakvu haljinu

i 100dena crne štrample uz frizuru i detalje osamdesetih bude moj izgled za 8.mart?
Jah, imam i pink clutch.
- 6.april
- Posts: 820
- Joined: 12/10/2011 09:50
#4068 Re: What to wear???
Ja vam se divim, a ovo govorim zaista bez ikakve namjere da nekoga uvrijedim ili kritikujem, da vam se sviđaju takve platforma cipele - sa užasno visokom neudobnom petom.
Mene ova moda takvih cipela asocira na sve samo ne na damsku ženstvenost.
Kao da su inspiraciju tražili u prikazima prostitutki iz filmova 80tih.
Mene ova moda takvih cipela asocira na sve samo ne na damsku ženstvenost.
Kao da su inspiraciju tražili u prikazima prostitutki iz filmova 80tih.
- alica.k
- Posts: 8807
- Joined: 09/05/2007 17:20
- Location: Calexico :D
#4069 Re: What to wear???
jel ti samo izgledaju neudobne ili znas da su neudobne?
- 6.april
- Posts: 820
- Joined: 12/10/2011 09:50
#4070 Re: What to wear???
Znam.
Probala iz zajebancije jedne.
Probala iz zajebancije jedne.
- alica.k
- Posts: 8807
- Joined: 09/05/2007 17:20
- Location: Calexico :D
#4071 Re: What to wear???
pa nisu svake iste.
cak i ravne cipele imas neudobne i udobne, a sve isto izgledaju.
cak i ravne cipele imas neudobne i udobne, a sve isto izgledaju.
- hadzinicasa
- Posts: 13620
- Joined: 08/11/2005 16:08
- Location: u tranziciji
#4072 Re: What to wear???
istina. probala identične polu-gležnjače na vezanje.alica.k wrote:pa nisu svake iste.
cak i ravne cipele imas neudobne i udobne, a sve isto izgledaju.
Jedne imaju Vibram (http://www.vibram.com) đon, a druge kožni - sve ostalo potpuno isto od oblika do materijala.
razlika NEVJEROVATNA!
- MedenoSrce
- Posts: 9975
- Joined: 05/07/2010 17:39
- Location: Tree house
#4073 Re: What to wear???
6.april wrote:Ja vam se divim, a ovo govorim zaista bez ikakve namjere da nekoga uvrijedim ili kritikujem, da vam se sviđaju takve platforma cipele - sa užasno visokom neudobnom petom.
Mene ova moda takvih cipela asocira na sve samo ne na damsku ženstvenost.
Kao da su inspiraciju tražili u prikazima prostitutki iz filmova 80tih.
Ovo mi je sasvim dovoljno
Meni su ove udobne.
Znači odluka je pala
- Michun
- Posts: 5450
- Joined: 28/04/2006 16:52
- Location: Sarajevo
#4074 Re: What to wear???
velika platforma je rijetko udobna...a i to na 2-3 sata.
zeznuto je jer se stopalo ne savija uopste.
istina, kako znaju biti sexy tako je mala razlika da izgledaju droljasto (pardon my French)
al' ko voli
ja stikle voliiiim, al' platformu jednu imam i to neprimjetnu.
ah da, vrijeme je za plitke cizme i cipele na vezanje. jeeeeeeee
zeznuto je jer se stopalo ne savija uopste.
istina, kako znaju biti sexy tako je mala razlika da izgledaju droljasto (pardon my French)
al' ko voli
ja stikle voliiiim, al' platformu jednu imam i to neprimjetnu.
ah da, vrijeme je za plitke cizme i cipele na vezanje. jeeeeeeee
- alica.k
- Posts: 8807
- Joined: 09/05/2007 17:20
- Location: Calexico :D
#4075 Re: What to wear???
divno, jer ja nemam nijedne
nit plitke cizme, nit cipele na vezanje.
nece li nam doc jos ljepseg vremena, da napokon starke obujem.
aa ljeto ne mogu docekati, da obucem nesto lagano i odlijepim body sa sebe.
nece li nam doc jos ljepseg vremena, da napokon starke obujem.
aa ljeto ne mogu docekati, da obucem nesto lagano i odlijepim body sa sebe.

danas patike...krenulo me