What to wear???

Sve o kulinarstvu, o uređenju stana, o modi...

Moderator: anex

Post Reply
User avatar
ladyblue18
Posts: 22380
Joined: 24/12/2006 22:57
Location: You don't have to like me, I'm not a facebook status

#4051 Re: What to wear???

Post by ladyblue18 »

hadzinicasa wrote:
Lady ne provociraj :D
Ne smijem ja provocirati, samo rekoh ba sta mi je bilo na umu :roll: :oops:
User avatar
Not My Idea
Posts: 14691
Joined: 15/03/2011 23:12

#4052 Re: What to wear???

Post by Not My Idea »

ne znam otkud ti ba ideja da se ovdje klix mogu go wild :-?
_naida
Posts: 43
Joined: 03/02/2012 11:44

#4053 Re: What to wear???

Post by _naida »

Zvoncica123 wrote:
male_okice wrote:jucer kupila ovaj Image danas patike...krenulo me :D

Ja sam kupila rolku, 2 pantole za 30 niko sretniji od mene :)
I gledala sam ovakav dzemperak samo crni... ali bih ja skinula ove detalje na rukavima jer mi bas crni treba, danas cu se vratiti po njega.
ima pantola po 5-10 km ali su sve brojevi 34 i 36, vidjela sam i jednu zutu divnu haljincu kratku, ljubav na drugi pogled ali ne nosim kratko pa je ne kupih :) (iskompleksirana sam, i nikad ne nosim kratko bez debelih strampli :x )

Da se i ja pohvalim :) Kupih danas ovaj narandzasti coat kao u Pippe ( http://www.celebstyle.com/Pippa-Middlet ... s-21187433) Isti! Za 5 KM, kao roba sa greskom, ali ja greske ne nadjoh :) Bila su 2, jedan S i jedan M, ja uzeh S a rodica M, ni kod nje ne nadjosmo feler :)
A jucer kupih 2 sakoa, bijeli i plavi. Nesto slicno ovome http://www.zara.com/webapp/wcs/stores/s ... D%2BBLAZER
Isto po 5KM, njima je feler sto im im je otpalo jedno dugme.
Eto, je se za 15KM ponovila pravo, ne mogu ni ja da vjerujem :)
User avatar
muha_sa
Posts: 140369
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#4054 Re: What to wear???

Post by muha_sa »

Not My Idea wrote:ne znam otkud ti ba ideja da se ovdje klix mogu go wild :-?
:-)
ne psuj :lol:
radenska
Posts: 1264
Joined: 13/07/2011 22:43

#4055 Re: What to wear???

Post by radenska »

_naida wrote:
Zvoncica123 wrote:
male_okice wrote:jucer kupila ovaj Image danas patike...krenulo me :D

Ja sam kupila rolku, 2 pantole za 30 niko sretniji od mene :)
I gledala sam ovakav dzemperak samo crni... ali bih ja skinula ove detalje na rukavima jer mi bas crni treba, danas cu se vratiti po njega.
ima pantola po 5-10 km ali su sve brojevi 34 i 36, vidjela sam i jednu zutu divnu haljincu kratku, ljubav na drugi pogled ali ne nosim kratko pa je ne kupih :) (iskompleksirana sam, i nikad ne nosim kratko bez debelih strampli :x )

Da se i ja pohvalim :) Kupih danas ovaj narandzasti coat kao u Pippe ( http://www.celebstyle.com/Pippa-Middlet ... s-21187433) Isti! Za 5 KM, kao roba sa greskom, ali ja greske ne nadjoh :) Bila su 2, jedan S i jedan M, ja uzeh S a rodica M, ni kod nje ne nadjosmo feler :)
A jucer kupih 2 sakoa, bijeli i plavi. Nesto slicno ovome http://www.zara.com/webapp/wcs/stores/s ... D%2BBLAZER
Isto po 5KM, njima je feler sto im im je otpalo jedno dugme.
Eto, je se za 15KM ponovila pravo, ne mogu ni ja da vjerujem :)

A GDJE TO
_naida
Posts: 43
Joined: 03/02/2012 11:44

#4056 Re: What to wear???

Post by _naida »

A GDJE TO

U Azelu kod Vijecnice.
radenska
Posts: 1264
Joined: 13/07/2011 22:43

#4057 Re: What to wear???

Post by radenska »

danas u MOni kupila ovaj kompletic za 60 KM. :D V :D aljda cu ga imati priliku gdje i obuci ehheheheh.

http://www.mona.rs/kolekcije/aktuelna-kolekcija/#19
hurmasica
Posts: 1028
Joined: 18/03/2011 08:51

#4058 Re: What to wear???

Post by hurmasica »

radenska wrote:danas u MOni kupila ovaj kompletic za 60 KM. :D V :D aljda cu ga imati priliku gdje i obuci ehheheheh.

http://www.mona.rs/kolekcije/aktuelna-kolekcija/#19
samo 60km? i gornji i donji dio?
U kojoj moni? ima li jos toga?
radenska
Posts: 1264
Joined: 13/07/2011 22:43

#4059 Re: What to wear???

Post by radenska »

Pa gore u Ferhadiji ona Mona,ali nije bilo brojeva pa sam ja kupila na socijalnom, kod Azela ima prodavnica. A da,,oboje 60 KM, kaputici 120, cini se da su kvalitetni
User avatar
Irm@
Posts: 4188
Joined: 26/11/2005 00:44
Location: tramvaj

#4060 Re: What to wear???

Post by Irm@ »

radenska wrote:Pa gore u Ferhadiji ona Mona,ali nije bilo brojeva pa sam ja kupila na socijalnom, kod Azela ima prodavnica. A da,,oboje 60 KM, kaputici 120, cini se da su kvalitetni
Mone u gradu ne drzi ista osoba..nego skoro svaka Mona je u vlasnistvu nekog drugog :-D
ugl..koji brojevi imaju u Ferhadiji..bas mi se svidja ovaj kompletic
User avatar
Nadinka
Posts: 2143
Joined: 01/02/2010 13:17

#4061 Re: What to wear???

Post by Nadinka »

Evo jedna nova dnevna:
http://malezensketeme.net/?p=22135
User avatar
swirl
Posts: 1534
Joined: 15/01/2009 13:48
Location: Sarajevo

#4062 Re: What to wear???

Post by swirl »

Irm@ wrote:
radenska wrote:Pa gore u Ferhadiji ona Mona,ali nije bilo brojeva pa sam ja kupila na socijalnom, kod Azela ima prodavnica. A da,,oboje 60 KM, kaputici 120, cini se da su kvalitetni
Mone u gradu ne drzi ista osoba..nego skoro svaka Mona je u vlasnistvu nekog drugog :-D
ugl..koji brojevi imaju u Ferhadiji..bas mi se svidja ovaj kompletic
Mona u Ferhadiji, i Mona preko puta hotela Central, kao i ona na Socijalnom su u vlasnistvu jedne osobe, samo je ona dole ispod BBI u vlasnistvu druge osobe. :-D
User avatar
Irm@
Posts: 4188
Joined: 26/11/2005 00:44
Location: tramvaj

#4063 Re: What to wear???

Post by Irm@ »

dobro drago mi je zbog njih :-D ali opet mi radenska ne odgovara oko velicina :)
User avatar
Nadinka
Posts: 2143
Joined: 01/02/2010 13:17

#4064 Re: What to wear???

Post by Nadinka »

Jutro zene, evo jedne kombinacije http://malezensketeme.net/?p=22404

Inače, sta ste se uspavale, je li poceo proljetni soping, ko je cime opsjednut ovih dana?
Ja evo u velikoj dilemi :D Mislim se izmejdu jednih cipelica u Astri koje su na snizenju, a diivne su, visoke, boja leda, sa crnom masnom -sve brusena koza i oko planirane kupovine za ovo proljeće -krem cipela -onih mango vjerovatno...eh u velikim sma brigama :D
User avatar
male_okice
Posts: 2746
Joined: 22/06/2009 13:33

#4065 Re: What to wear???

Post by male_okice »

Nadinka wrote:Jutro zene, evo jedne kombinacije http://malezensketeme.net/?p=22404

Inače, sta ste se uspavale, je li poceo proljetni soping, ko je cime opsjednut ovih dana?
Ja evo u velikoj dilemi :D Mislim se izmejdu jednih cipelica u Astri koje su na snizenju, a diivne su, visoke, boja leda, sa crnom masnom -sve brusena koza i oko planirane kupovine za ovo proljeće -krem cipela -onih mango vjerovatno...eh u velikim sma brigama :D

kozmetikom...garderobe imam i previse a kupila vestu, hlace i patike dosta za naredna 3 mjeseca haha
User avatar
MedenoSrce
Posts: 9975
Joined: 05/07/2010 17:39
Location: Tree house

#4066 Re: What to wear???

Post by MedenoSrce »

žene, šta mislite da, uz ove cipele
Image

ovakvu haljinu

Image

i 100dena crne štrample uz frizuru i detalje osamdesetih bude moj izgled za 8.mart?

Jah, imam i pink clutch.
*mima*

#4067 Re: What to wear???

Post by *mima* »

meni je super kombinacija
User avatar
6.april
Posts: 820
Joined: 12/10/2011 09:50

#4068 Re: What to wear???

Post by 6.april »

Ja vam se divim, a ovo govorim zaista bez ikakve namjere da nekoga uvrijedim ili kritikujem, da vam se sviđaju takve platforma cipele - sa užasno visokom neudobnom petom.

Mene ova moda takvih cipela asocira na sve samo ne na damsku ženstvenost.

Kao da su inspiraciju tražili u prikazima prostitutki iz filmova 80tih.
User avatar
alica.k
Posts: 8807
Joined: 09/05/2007 17:20
Location: Calexico :D

#4069 Re: What to wear???

Post by alica.k »

jel ti samo izgledaju neudobne ili znas da su neudobne?
User avatar
6.april
Posts: 820
Joined: 12/10/2011 09:50

#4070 Re: What to wear???

Post by 6.april »

Znam.
Probala iz zajebancije jedne.
User avatar
alica.k
Posts: 8807
Joined: 09/05/2007 17:20
Location: Calexico :D

#4071 Re: What to wear???

Post by alica.k »

pa nisu svake iste.
cak i ravne cipele imas neudobne i udobne, a sve isto izgledaju.
User avatar
hadzinicasa
Posts: 13620
Joined: 08/11/2005 16:08
Location: u tranziciji

#4072 Re: What to wear???

Post by hadzinicasa »

alica.k wrote:pa nisu svake iste.
cak i ravne cipele imas neudobne i udobne, a sve isto izgledaju.
istina. probala identične polu-gležnjače na vezanje.
Jedne imaju Vibram (http://www.vibram.com) đon, a druge kožni - sve ostalo potpuno isto od oblika do materijala.

razlika NEVJEROVATNA!
User avatar
MedenoSrce
Posts: 9975
Joined: 05/07/2010 17:39
Location: Tree house

#4073 Re: What to wear???

Post by MedenoSrce »

6.april wrote:Ja vam se divim, a ovo govorim zaista bez ikakve namjere da nekoga uvrijedim ili kritikujem, da vam se sviđaju takve platforma cipele - sa užasno visokom neudobnom petom.

Mene ova moda takvih cipela asocira na sve samo ne na damsku ženstvenost.

Kao da su inspiraciju tražili u prikazima prostitutki iz filmova 80tih.

Ovo mi je sasvim dovoljno :mrgreen:

Meni su ove udobne.

Znači odluka je pala :sax: . Hvala drage moje.
User avatar
Michun
Posts: 5450
Joined: 28/04/2006 16:52
Location: Sarajevo

#4074 Re: What to wear???

Post by Michun »

velika platforma je rijetko udobna...a i to na 2-3 sata.
zeznuto je jer se stopalo ne savija uopste.
istina, kako znaju biti sexy tako je mala razlika da izgledaju droljasto (pardon my French)
al' ko voli :D
ja stikle voliiiim, al' platformu jednu imam i to neprimjetnu.
ah da, vrijeme je za plitke cizme i cipele na vezanje. jeeeeeeee
User avatar
alica.k
Posts: 8807
Joined: 09/05/2007 17:20
Location: Calexico :D

#4075 Re: What to wear???

Post by alica.k »

divno, jer ja nemam nijedne :) nit plitke cizme, nit cipele na vezanje.

nece li nam doc jos ljepseg vremena, da napokon starke obujem.

aa ljeto ne mogu docekati, da obucem nesto lagano i odlijepim body sa sebe.
Post Reply