Gdje u Sa......

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
User avatar
kokuz_sa
Posts: 9069
Joined: 29/05/2010 21:11
Location: nisam u inostranstvu :D

#4051 Re: Gdje u Sa......

Post by kokuz_sa »

kozarska radnja kod 2 gimnazije..ona ulica gore kojom se izlazi dole gdje aspek pekara pa sa lijeve strane ima kozarska
Spaken
Posts: 65
Joined: 13/09/2012 11:14

#4052 Re: Gdje u Sa......

Post by Spaken »

Ok hvala punoo....znas li mozda kako se krecu cijene graviranja ?
User avatar
kokuz_sa
Posts: 9069
Joined: 29/05/2010 21:11
Location: nisam u inostranstvu :D

#4053 Re: Gdje u Sa......

Post by kokuz_sa »

Spaken wrote:Ok hvala punoo....znas li mozda kako se krecu cijene graviranja ?
ne znam stvarno..znam samo da je pravio neke kozne fascikle za medicinski faks pa da je na kozi bio kao ugraviran grb fakulteta
User avatar
simbabimba
Posts: 728
Joined: 18/03/2008 09:35

#4054 Re: Gdje u Sa......

Post by simbabimba »

Gdje kupiti onaj pojas - novcanik? Ovako nesto:

Image
User avatar
tf2_spy
Posts: 521
Joined: 15/06/2012 12:38

#4055 Re: Gdje u Sa......

Post by tf2_spy »

simbabimba wrote:Gdje kupiti onaj pojas - novcanik? Ovako nesto:

Image
jel to ideš na hadž? :D
DancingKing
Posts: 202
Joined: 26/05/2010 16:51

#4056 Re: Gdje u Sa......

Post by DancingKing »

.
Last edited by DancingKing on 12/10/2012 20:25, edited 1 time in total.
super_woofer
Posts: 173
Joined: 06/11/2011 12:52

#4057 Re: Gdje u Sa......

Post by super_woofer »

gdje u Sa ima dobra kafana sa starogradskim pjesmama??
svaki put kada izadjem u Sa, zavrsim u Slozi, dobar je klub, ali nikada nismo uspjeli naci kafanicu!! :D
mp3problem
Posts: 414
Joined: 09/08/2012 19:01

#4058 Re: Gdje u Sa......

Post by mp3problem »

.
Last edited by mp3problem on 17/04/2014 23:38, edited 1 time in total.
TRŠ
Posts: 211
Joined: 28/08/2012 10:41

#4059 Re: Gdje u Sa......

Post by TRŠ »

Gdje u Sa se imaju kupiti orginalne sennheiser ili audio technica slusalice ?
Bountiful
Posts: 123
Joined: 05/11/2010 10:52

#4060 Re: Gdje u Sa......

Post by Bountiful »

Gdje u Sarajevu mogu kupiti torbu za putovanja. Necu onaj klasicni kofer, nego nesto kockasto kao carry-on, samo veci naravno :D :D :D
Incerum Canabea
Posts: 189
Joined: 27/06/2011 22:24

#4061 Re: Gdje u Sa......

Post by Incerum Canabea »

Gdje ima kišnih starki - onih kožnih, dubokih?
kojeime
Posts: 3624
Joined: 11/11/2010 13:03

#4062 Re: Gdje u Sa......

Post by kojeime »

TRS: Nigdje. Probaj u Radicevoj ona prodavnica muzicke opreme (zgrada kod raskrsnice prema zeljeznickoj stanici), ili u RASA (Vilsonovo kod mosta Suade i Olge, samo dobro pazi koji su modeli i koje su cijene :)) ali koliko ja znam nigdje.

Bountiful: Ako imas novca probaj Samsonite na Skenderiji (kod Kriterion kina).
User avatar
MaxPayne
Posts: 528
Joined: 02/06/2012 20:25

#4063 Re: Gdje u Sa......

Post by MaxPayne »

Gdje se imaju pojesti dobre lignje na žaru?
Bountiful
Posts: 123
Joined: 05/11/2010 10:52

#4064 Re: Gdje u Sa......

Post by Bountiful »

kojeime wrote:Bountiful: Ako imas novca probaj Samsonite na Skenderiji (kod Kriterion kina).
Hvala na prijedlogu, ali Samsonite mi je malo preskup :cry:
User avatar
VenomousV
Posts: 13244
Joined: 30/11/2010 15:45
Location: where oceans bleed into the sky

#4065 Re: Gdje u Sa......

Post by VenomousV »

simbabimba wrote:Gdje kupiti onaj pojas - novcanik? Ovako nesto:

Image
Bountiful wrote:Gdje u Sarajevu mogu kupiti torbu za putovanja. Necu onaj klasicni kofer, nego nesto kockasto kao carry-on, samo veci naravno :D :D :D

+1 :D
User avatar
aribes
Posts: 353
Joined: 18/05/2012 15:31

#4066 Re: Gdje u Sa......

Post by aribes »

... ima kupiti zenske farmerke ravnog kroja bez poderotina, posvjetljenja raznoraznih i svih mogucih cudesa!?
Sve sto nadjoh je nesto super skinny ili su kao salvare :shock:
User avatar
chengaba
Posts: 1870
Joined: 08/10/2003 00:00

#4067 Re: Gdje u Sa......

Post by chengaba »

Gdje kupiti lutku (tipa beba ćela), onu najjednostavniju plastičnu (najjeftiniju), al' da je visoka barem 40 - 50 cm?

I gdje kupiti fes jeftino (i kad sam kod fesa već, ima li ime ona crna halja kojom se ogrne reis)?

:)
User avatar
holowey
Posts: 10853
Joined: 10/11/2008 10:53
Location: Славим нерадну недјељу и повећање минималца

#4068 Re: Gdje u Sa......

Post by holowey »

chengaba wrote: I gdje kupiti fes jeftino (i kad sam kod fesa već, ima li ime ona crna halja kojom se ogrne reis)?

:)
to za halloween? :D
maximilijana
Posts: 548
Joined: 11/01/2006 23:44

#4069 Re: Gdje u Sa......

Post by maximilijana »

aribes wrote:... ima kupiti zenske farmerke ravnog kroja bez poderotina, posvjetljenja raznoraznih i svih mogucih cudesa!?
Sve sto nadjoh je nesto super skinny ili su kao salvare :shock:
ja kupila na Siranu 30KM :) imaju 3-4 standa pa sam uspjela naci normlane farmerke :D
User avatar
chengaba
Posts: 1870
Joined: 08/10/2003 00:00

#4070 Re: Gdje u Sa......

Post by chengaba »

holowey wrote:
chengaba wrote: I gdje kupiti fes jeftino (i kad sam kod fesa već, ima li ime ona crna halja kojom se ogrne reis)?

:)
to za halloween? :D
Aha :D
pakica_
Posts: 6200
Joined: 22/08/2011 17:23
Location: rajvoSa

#4071 Re: Gdje u Sa......

Post by pakica_ »

maximilijana wrote:
aribes wrote:... ima kupiti zenske farmerke ravnog kroja bez poderotina, posvjetljenja raznoraznih i svih mogucih cudesa!?
Sve sto nadjoh je nesto super skinny ili su kao salvare :shock:
ja kupila na Siranu 30KM :) imaju 3-4 standa pa sam uspjela naci normlane farmerke :D
sendy na carsiji (sa tramvaj strane).. domaca proizvodnja, skrate ih ako ima potrebe odmah u radnji za DZ, i ja kupila troje za 30 KM :D super hlace, a ima i malih i veeeeelikih, kolike su meni trebale :D
User avatar
Skyfox
Posts: 7488
Joined: 27/09/2003 00:00
Location: Selo Strumfova

#4072 Re: Gdje u Sa......

Post by Skyfox »

MaxPayne wrote:Gdje se imaju pojesti dobre lignje na žaru?
Prijatelj mi je preporucio lignje u "Pod lipom" na Carsiji :D

mada pitanje je koliko su sve lignje u Sarajevu svjeze!?
User avatar
hodža
Posts: 4525
Joined: 28/07/2011 02:23
Location: Rajvosa

#4073 Re: Gdje u Sa......

Post by hodža »

ma friške su garant :-)




gdje kupiti džemper na ovaj fazon

Image
User avatar
azurna_obala
Posts: 5880
Joined: 06/11/2010 03:22
Location: Tamo gdje nebo ljubi more

#4074 Re: Gdje u Sa......

Post by azurna_obala »

Skyfox wrote:
MaxPayne wrote:Gdje se imaju pojesti dobre lignje na žaru?
Prijatelj mi je preporucio lignje u "Pod lipom" na Carsiji :D

mada pitanje je koliko su sve lignje u Sarajevu svjeze!?

možda u konobi Gusar, hotel Alem, Vraca... :?
nova_korisnica
Posts: 1207
Joined: 19/09/2008 12:48

#4075 Re: Gdje u Sa......

Post by nova_korisnica »

Skyfox wrote:
MaxPayne wrote:Gdje se imaju pojesti dobre lignje na žaru?
Prijatelj mi je preporucio lignje u "Pod lipom" na Carsiji :D

mada pitanje je koliko su sve lignje u Sarajevu svjeze!?
Imas dobar riblji restoran u logavinoj preko puta policijske stanice...nisam lignje jela, ali im je riba da polozes prste :thumbup: pretpostavljam da imaju i lignje...
Post Reply