Gdje u Sa......
- kokuz_sa
- Posts: 9069
- Joined: 29/05/2010 21:11
- Location: nisam u inostranstvu :D
#4051 Re: Gdje u Sa......
kozarska radnja kod 2 gimnazije..ona ulica gore kojom se izlazi dole gdje aspek pekara pa sa lijeve strane ima kozarska
-
Spaken
- Posts: 65
- Joined: 13/09/2012 11:14
#4052 Re: Gdje u Sa......
Ok hvala punoo....znas li mozda kako se krecu cijene graviranja ?
- kokuz_sa
- Posts: 9069
- Joined: 29/05/2010 21:11
- Location: nisam u inostranstvu :D
#4053 Re: Gdje u Sa......
ne znam stvarno..znam samo da je pravio neke kozne fascikle za medicinski faks pa da je na kozi bio kao ugraviran grb fakultetaSpaken wrote:Ok hvala punoo....znas li mozda kako se krecu cijene graviranja ?
- simbabimba
- Posts: 728
- Joined: 18/03/2008 09:35
- tf2_spy
- Posts: 521
- Joined: 15/06/2012 12:38
-
DancingKing
- Posts: 202
- Joined: 26/05/2010 16:51
-
super_woofer
- Posts: 173
- Joined: 06/11/2011 12:52
#4057 Re: Gdje u Sa......
gdje u Sa ima dobra kafana sa starogradskim pjesmama??
svaki put kada izadjem u Sa, zavrsim u Slozi, dobar je klub, ali nikada nismo uspjeli naci kafanicu!!
svaki put kada izadjem u Sa, zavrsim u Slozi, dobar je klub, ali nikada nismo uspjeli naci kafanicu!!
-
mp3problem
- Posts: 414
- Joined: 09/08/2012 19:01
-
TRŠ
- Posts: 211
- Joined: 28/08/2012 10:41
#4059 Re: Gdje u Sa......
Gdje u Sa se imaju kupiti orginalne sennheiser ili audio technica slusalice ?
-
Bountiful
- Posts: 123
- Joined: 05/11/2010 10:52
#4060 Re: Gdje u Sa......
Gdje u Sarajevu mogu kupiti torbu za putovanja. Necu onaj klasicni kofer, nego nesto kockasto kao carry-on, samo veci naravno

-
Incerum Canabea
- Posts: 189
- Joined: 27/06/2011 22:24
#4061 Re: Gdje u Sa......
Gdje ima kišnih starki - onih kožnih, dubokih?
-
kojeime
- Posts: 3624
- Joined: 11/11/2010 13:03
#4062 Re: Gdje u Sa......
TRS: Nigdje. Probaj u Radicevoj ona prodavnica muzicke opreme (zgrada kod raskrsnice prema zeljeznickoj stanici), ili u RASA (Vilsonovo kod mosta Suade i Olge, samo dobro pazi koji su modeli i koje su cijene
) ali koliko ja znam nigdje.
Bountiful: Ako imas novca probaj Samsonite na Skenderiji (kod Kriterion kina).
Bountiful: Ako imas novca probaj Samsonite na Skenderiji (kod Kriterion kina).
- MaxPayne
- Posts: 528
- Joined: 02/06/2012 20:25
#4063 Re: Gdje u Sa......
Gdje se imaju pojesti dobre lignje na žaru?
-
Bountiful
- Posts: 123
- Joined: 05/11/2010 10:52
#4064 Re: Gdje u Sa......
Hvala na prijedlogu, ali Samsonite mi je malo preskupkojeime wrote:Bountiful: Ako imas novca probaj Samsonite na Skenderiji (kod Kriterion kina).
- VenomousV
- Posts: 13244
- Joined: 30/11/2010 15:45
- Location: where oceans bleed into the sky
- aribes
- Posts: 353
- Joined: 18/05/2012 15:31
#4066 Re: Gdje u Sa......
... ima kupiti zenske farmerke ravnog kroja bez poderotina, posvjetljenja raznoraznih i svih mogucih cudesa!?
Sve sto nadjoh je nesto super skinny ili su kao salvare
Sve sto nadjoh je nesto super skinny ili su kao salvare
- chengaba
- Posts: 1870
- Joined: 08/10/2003 00:00
#4067 Re: Gdje u Sa......
Gdje kupiti lutku (tipa beba ćela), onu najjednostavniju plastičnu (najjeftiniju), al' da je visoka barem 40 - 50 cm?
I gdje kupiti fes jeftino (i kad sam kod fesa već, ima li ime ona crna halja kojom se ogrne reis)?

I gdje kupiti fes jeftino (i kad sam kod fesa već, ima li ime ona crna halja kojom se ogrne reis)?
- holowey
- Posts: 10853
- Joined: 10/11/2008 10:53
- Location: Славим нерадну недјељу и повећање минималца
#4068 Re: Gdje u Sa......
to za halloween?chengaba wrote: I gdje kupiti fes jeftino (i kad sam kod fesa već, ima li ime ona crna halja kojom se ogrne reis)?
-
maximilijana
- Posts: 548
- Joined: 11/01/2006 23:44
#4069 Re: Gdje u Sa......
ja kupila na Siranu 30KMaribes wrote:... ima kupiti zenske farmerke ravnog kroja bez poderotina, posvjetljenja raznoraznih i svih mogucih cudesa!?
Sve sto nadjoh je nesto super skinny ili su kao salvare
- chengaba
- Posts: 1870
- Joined: 08/10/2003 00:00
#4070 Re: Gdje u Sa......
Ahaholowey wrote:to za halloween?chengaba wrote: I gdje kupiti fes jeftino (i kad sam kod fesa već, ima li ime ona crna halja kojom se ogrne reis)?
-
pakica_
- Posts: 6200
- Joined: 22/08/2011 17:23
- Location: rajvoSa
#4071 Re: Gdje u Sa......
sendy na carsiji (sa tramvaj strane).. domaca proizvodnja, skrate ih ako ima potrebe odmah u radnji za DZ, i ja kupila troje za 30 KMmaximilijana wrote:ja kupila na Siranu 30KMaribes wrote:... ima kupiti zenske farmerke ravnog kroja bez poderotina, posvjetljenja raznoraznih i svih mogucih cudesa!?
Sve sto nadjoh je nesto super skinny ili su kao salvareimaju 3-4 standa pa sam uspjela naci normlane farmerke
- Skyfox
- Posts: 7488
- Joined: 27/09/2003 00:00
- Location: Selo Strumfova
#4072 Re: Gdje u Sa......
Prijatelj mi je preporucio lignje u "Pod lipom" na CarsijiMaxPayne wrote:Gdje se imaju pojesti dobre lignje na žaru?
mada pitanje je koliko su sve lignje u Sarajevu svjeze!?
- hodža
- Posts: 4525
- Joined: 28/07/2011 02:23
- Location: Rajvosa
#4073 Re: Gdje u Sa......
ma friške su garant
gdje kupiti džemper na ovaj fazon

gdje kupiti džemper na ovaj fazon

- azurna_obala
- Posts: 5880
- Joined: 06/11/2010 03:22
- Location: Tamo gdje nebo ljubi more
#4074 Re: Gdje u Sa......
Skyfox wrote:Prijatelj mi je preporucio lignje u "Pod lipom" na CarsijiMaxPayne wrote:Gdje se imaju pojesti dobre lignje na žaru?![]()
mada pitanje je koliko su sve lignje u Sarajevu svjeze!?
možda u konobi Gusar, hotel Alem, Vraca...
-
nova_korisnica
- Posts: 1207
- Joined: 19/09/2008 12:48
#4075 Re: Gdje u Sa......
Imas dobar riblji restoran u logavinoj preko puta policijske stanice...nisam lignje jela, ali im je riba da polozes prsteSkyfox wrote:Prijatelj mi je preporucio lignje u "Pod lipom" na CarsijiMaxPayne wrote:Gdje se imaju pojesti dobre lignje na žaru?![]()
mada pitanje je koliko su sve lignje u Sarajevu svjeze!?

